AromaPsichologijos ir Aromatestavimo kursai Online

Jūsų įstabios kelionės į aromatų pasaulį gidė, AromaPsichologijos metodo pradininkė Lietuvoje, Aromaterapinių psichologinių kortų ir knygelės autorė - Lina Balsė

AromaPsichologija ir Aromatestavimo metodas

Emotion – E-Motion – Energy in Motion – Energija judesyje

Emocija yra per mūsų kūną judanti energija, kuri leidus jai praeiti visą savo gyvybinį ciklą atslūgsta kaip jūros banga ir užleidžia vietą kitai emocijai. Tačiau kai patiriame nemalonias emocijas mes įsitempiame, priešinamės joms ir tuo sustabdome jų tėkmę.

To pasekmėje neigiamų emocijų destruktyvi energija įstringa mumyse ir trikdo normalią gyvybinės energijos cirkuliaciją bei rezultate ir fizines funkcijas. Maža to, emocinių traumų ir stresu pagrindu mes formuojame įsitikinimus apie save, pasaulį, žmones ir tie ribojantys įsitikinimai tampa mūsų kalėjimo sienomis ribojančiomis savirealizacijos galimybes.

95% visų fizinių negalavimų yra psichosomatinės kilmės, jų pirminė priežastis yra mūsų emocijos.

Šia tema labai rekomenduoju Karol Kuhn Truman knygą „Feelings Buried Alive Never Die“.

Aromapsichologija tai natūralių aromatų poveikio žmogaus psichikai mokslas. Eteriniai aliejai dažnai vadinami augalo siela, jo energetine esme. Natūralūs aromatai veikdami smegenis, nervų ir hormonų sistemas bei emocijas jie gali veikti žmogaus psichinę būklę ir net išlaisvinti epigenetinėmis modifikacijomis ląstelinėje atmintyje įrašytą informaciją apie patirtas traumas tuo išlaisvinant ir mūsų tikrąjį potencialą.

Pats testavimas veikia terapiškai, nes jį galima palyginti su rakto parinkinėjimu spynai. Žmogus gauna visą eilę sprendimų variantų, kurie iš karto paleidžia savireguliacinius mechanizmus organizme.

Mėgstamiausi arba atstumiantys aromatai gali labai daug atskleisti apie žmogaus asmenybę, polinkius, dabartinę psichoemocinę būklę ir psichologinius poreikius.

Išanalizavus aromatestavimo rezultatus sudaroma aromaterapinė psichoemocinės korekcijos programa, kuri naudojama nustatytą laiką. Tai suteikia žmogui reikalingus resursus, palaikymą ir netgi postūmį augti ir vystytis kaip asmenybei, įveikti patiriamus iššūkius, realizuoti užsibrėžtus tikslus.

AromaPsichologijos ir Aromatestavimo kursai

Norinčius dirbti su savo emocijomis, išsilaisvinti iš vidinių blokų ir padėti kitiems rasti kelią į vidinę harmoniją, sveikatą ir savirealizaciją kviečiu į AromaPsichologijos ir AromaDiagnostikos Online kursus

Žinios keičiančios gyvenimus

Šie kursai jums jei esate linkę naudotis natūraliomis, motinos gamtos duotomis priemonėmis sveikatos ir geros savijautos puoselėjimui. Jei norite giliai dirbti su savimi subtiliuoju lygmeniu ir keisti savo gyvenimą.

AromaDiagnostika gali tapti papildomu įrankiu ir būdu padėti žmonėms jei esate gyduoliai, mitybos specialistai, Reiki meistrai, masažistai, kosmetologai, sporto treneriai, psichologai, koučeriai, homeopatai, mokytojai.

Šie kursai tinkami jei domitės aromaterapija ir ieškote įdomaus hobi ar norite imtis naujos veiklos krypties ir nuosavo verslo, siūlančio tiek tradicines, tiek ir pasyvias pajamas.

Gegužės 23 d.

Uždara* ketvirtadienių grupė
250
  • 12 video paskaitų
  • 50 eterinių aliejų psichoemocinės savybės
  • Paskaitų įrašai prieinami viso kurso metu
  • Praktinės užduotys giliam darbui su savimi
  • Uždara FB grupė
  • Asmeninės konsultacijos
  • Kursų baigimo pažymėjimas atlikus užduotis ir išlaikius egzaminą
  • Reklama svetainėje pradedant veiklą
Tik komandai

Visus susidomėjusius AromaPsichologijos ir AromaTestavimo kursais kviečiu registruotis pirmiausia asmeniniam pokalbiui. Tiems, kas praeis pokalbį ir bus priimti į mokymus iš karto duosiu aromatų, su kuriais dirbsime sąrašą, kad galėtų pradėti kaupti savo kolekciją.

Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.
SutinkuNesutinku

AromaPsichologijos studenčių atsiliepimai

Nemokamas webinaras

Pasidalino