AromaPsichologijos ir Aromatestavimo kursai Online

Jūsų įstabios kelionės į aromatų pasaulį gidė - Lina Balsė

AromaPsichologija ir Aromatestavimo metodas

Emotion – E-Motion – Energy in Motion – Energija judesyje

Emocija yra per mūsų kūną judanti energija, kuri leidus jai praeiti visą savo gyvybinį ciklą atslūgsta kaip jūros banga ir užleidžia vietą kitai emocijai. Tačiau kai patiriame nemalonias emocijas mes įsitempiame, priešinamės joms ir tuo sustabdome jų tėkmę. To pasekmėje emocijų energija įstringa mumyse ir pasilieka trikdydamos tiek gyvybinės energijos normalią cirkuliaciją, tiek ir rezultate fizines funkcijas.

95% visų fizinių negalavimų yra psichosomatinės kilmės, jų pirminė priežastis yra mūsų emocijos.

Šia tema labai rekomenduoju Karol Kuhn Truman knygą „Feelings Buried Alive Never Die“.

Aromapsichologija tai natūralių aromatų poveikio žmogaus psichikai mokslas. Eteriniai aliejai dažnai vadinami augalo siela, jo energetine esme. Natūralūs aromatai veikdami smegenis, nervų ir hormonų sistemas bei emocijas jie gali veikti žmogaus psichinę būklę.

Pats testavimas veikia terapiškai, nes jį galima palyginti su rakto parinkinėjimu spynai. Žmogus gauna visą eilę sprendimų variantų, kurie iš karto paleidžia savireguliacinius mechanizmus organizme.

Mėgstamiausi arba atstumiantys aromatai gali labai daug atskleisti apie žmogaus asmenybę, polinkius, dabartinę psichoemocinę būklę ir psichologinius poreikius.

Išanalizavus aromatestavimo rezultatus sudaroma aromaterapinė psichoemocinės korekcijos programa, kuri naudojama nustatytą laiką. Tai suteikia žmogui reikalingus resursus, palaikymą ir netgi postūmį augti ir vystytis kaip asmenybei, įveikti patiriamus iššūkius, realizuoti užsibrėžtus tikslus.

AromaPsichologijos ir Aromatestavimo kursai

Norinčius dirbti su savo emocijomis ir padėti kitiems rasti kelią į vidinę harmoniją, sveikatą ir savirealizaciją kviečiu į AromaPsichologijos ir AromaDiagnostikos Online kursus

Šie kursai jums jei esate linkę naudotis natūraliomis, motinos gamtos duotomis priemonėmis sveikatos ir geros savijautos puoselėjimui. AromaTestavimas gali būti itin naudinga technika dirbantiems su žmonėmis.

AromaDiagnostika gali tapti papildomu įrankiu ir būdu padėti žmonėms jei esate gyduoliai, mitybos specialistai, Reiki meistrai, masažistai, kosmetologai, sporto treneriai, psichologai, koučeriai, homeopatai, mokytojai.

Šie kursai tinkami jei domitės aromaterapija ir ieškote įdomaus hobi ar norite imtis naujos veiklos krypties ir nuosavo verslo, siūlančio tiek tradicines, tiek ir pasyvias pajamas.

Kursų pradžia Sausio 10 d.

Kaina Linos Balsės komandos narėms 110 EUR

Susitikimai vyks ketvirtadieniais 19 val, per nemokamą Zoom programą.

Kursams jums reikės interneto ryšio ir eterinių aliejų, kurių emocines savybes studijuosime bei su kuriais atlikinėsime AromaTestavimą.

Eteriniai aliejai į kursų kainą neįeina.

Dalyviai turės galimybę peržiūrėti visų susitikimų įrašus turėdami prisijungimus prie uždaro puslapio, kad nepraleistų mokymų net nepavykus sudalyvauti gyvai.

Bus prijungti prie uždaros Facebook grupės, kur bus patogu bendrauti su kartu besimokančiais, dalintis patirtimi ar aptarti kylančius klausimus.

Suplanuoti 12 susitikimų internetu, kartą per savaitę ketvirtadienių vakarais.

Galimybė konsultuotis studijų klausimais viso kurso metu ir po jų.

Visus susidomėjusius AromaPsichologijos ir AromaTestavimo kursais kviečiu registruotis pirmiausia asmeniniam pokalbiui. Tiems, kas praeis pokalbį ir bus priimti į mokymus iš karto duosiu aromatų, su kuriais dirbsime sąrašą, kad galėtų pradėti kaupti savo kolekciją.

Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.
SutinkuNesutinku

AromaPsichologijos studijas baigusių atsiliepimai

Man iš šios metodikos labiausiai patinka jog ji leidžia aiškiai pamatyti kokia esi asmenybė, su kokiais polinkiais ir poreikiais bei padeda susirūšiuoti prioritetus nes akivaizdžiai matai jog štai čia tavo šiandieniniai poreikiai ir resursai augimui, o čia turi traumų ir problemų, bet su šuo dar nesi pasirengęs dirbti, kol kas neliesk. Ir tai ne vienkartinis postūmis, tai ilgalaikė korekcinė programa, su kuria "pradirbi" vieną etapą, kartoji testavimą, pamatai kiek pasistymėjai, imiesi kito etapo kam dabar atėjo eilė.
Lina Balsė
Išmoktas aromatestavimo metodas atvėrė tokias pasąmonines problemas, kurių sąmoningai anksčiau nesuvokiau. Aromatestavimo dėka galime nustatyti tai, ko mums labiausiai reikia šiuo gyvenimo momentu, pvz. ar gyvybinės energijos, ar energijos komunikacijai, ar tikslo, ar valios, ar pagarbos ir pripažinimo, ar grožio ir meilės, ar savirealizacijos ir dvasinio tobulėjimo. Šis metodas ir sudaroma korekcinė programa teigiamai veikia žmogaus organizmą ir parodo kelią, kaip galime sau padėti suprasti blogos savijautos ar ligos priežastis bei kaip išeiti iš sudėtingų emocinių būsenų.
Vilma
Aš jaučiuosi be galo praturtinta aromatestavimo kursų metu gautomis žiniomis ir įžvalgomis į savo vidinį pasaulį. Buvo labai idomu atrasti pasąmonės ir kūno kalbą per uoslę, daugiau sužinoti apie mano stiprybes, o taip pat sritis ties kuriomis galėčiau padirbėti ir taip pasijausti dar laisvesne (ypač tai susiję su pasąmoniniais įsitikinimais nes aromatestavimas padeda juos iškelti į paviršių). Aromatestavimo studijų rezultatas - mano pagerinta gyvenimo kokybe. Be viso to - tiesiog smagu buvo mokytis ir dirbti, tokie mokslai man teikia dideli malonuma!
Danguolė

Nemokamas webinaras

Pasidalino