Eterinių aliejų aromatų poveikis žmogaus emocinei būsenai, darbingumui, atminčiai žinomas jau nuo seno. Todėl psichologijoje atsirado nauja kryptis aromapsichologija ir paslauga pavadinta aromatestavimu.

Aromatestavimas leidžia įvertinti žmogaus fizinę ir psichoemocinę būseną bei poreikius pagal jo reakcijas į natūralių eterinių aliejų aromatus. Pagal aromatestavimo rezultatus žmogus gauna individualiai jam parinktų eterinių aliejų ir jų kompozicijų bei naudojimo rekomendacijas galinčias pagerinti emocinę būklę, padėti spręsti asmenines ir santykių problemas atskleidžiant vidinius resursus ar vystant reikiamas savybes, intuityviai rasti atsakymus į kamuojančius klausimus.

Mūsų uoslė yra vienintelis iš visų pojūčių signalą siunčiantis ne į racionaliąją smegenų dalį, o į limbinę skiltį atsakančią už emocijas, atmintį ir mokymąsi. Mūsų organizmas nuolat ieško kas jam padės grįžti į optimalią būseną ir uoslės receptoriai kažkuo primena ranką, kuri spynos rakto principu pajutusi tinkamą aromatinę molekulę ją prisijungia ir pavertę jos informaciją į elektrinį impulsą siunčią jį į limbinę skiltį, į migdolinę liauką ir pogumburį iš kur valdoma daugelis organizmo procesų. Čia neįmanoma kažko nutylėti ar sumeluoti, instinktyvios reakcijos į kvapus, teisingai atlikus aromatestavimą, atskleidžia giliausius išgyvenimus, slapčiausius motyvus bei poreikius.

Kai užuodžiame mums tinkantį eterinį aliejų, kuris būtų naudingas fiziniu ar emociniu lygmeniu patiriame malonias emocijas, aromatas mums patinka. Kai kvapas mums neaktualus reakcijos jis nesukelia ir liekame abejingi. Na, o stiprias neigiamas emocines reakcijas keliantys kvapai atskleidžia žmogaus emocines traumas, su kuriomis jis dar nepasirengęs dirbti. Šios metodikos rėmuose dirbama tik su patinkančiais aromatais.

Aromatestavimo metu klientas uosto apie 50 terapinės kokybės eterinių aliejų. Su sintetiniais kvepalais tai būtų neįmanoma, uoslė tiesiog pavargtų ir nieko nebeskirtų, tačiau taip nėra su natūraliais aromatais. Argi mūsų uoslė pavargsta nuo gausybės aromatų gamtoje? Apskritai kai žmogus gyveno gamtoje, jis per metus įkvėpdavo apie 2 kg eterinių aliejų, jam vaikštant po miškus ir pievas jo energetinį lauką, aurą, nuolat „šukavo“ ir harmonizuojančiai veikė ore pasklidę eteriniai aliejai. Gyvenant šiuolaikinėmis miesto sąlygomis mums natūralių aromatų labai trūksta, o mėgindami tą stygių kompensuoti sintetiniais kvapais, kurių mūsų organizmas nei atpažįsta, nei pajėgia metabolizuoti, užsiteršiame, išbalansuojame nervų ir hormonų sistemas, slopiname savo uoslės pojūtį. Eteriniai aliejai praėjus kelioms valandoms po įkvėpimo ar aplikacijos neberandami kūne, t.y. juos pilnai, be jokių atliekų metabolizuojame.

Aromatestavimo procedūra kažkuo primena rakto parinkinėjimą spynai, žmogus instinktyviai ieško atsakymų į jį kamuojančias problemas ir sprendimų joms. Taip, tai didelis krūvis ir testavimo dieną bei kelias dienas po to žmogus būtinai turi išgerti po 1,5 l vandens. Paties testavimo metu būtina gurkšnoti vandenį.

Aromatestavimas atliekamas su tikslingai parinktu terapinių eterinių aliejų asortimentu, jame turi būti aromatai pasižymintys stimuliuojančiu, atpalaiduojančiu, adaptogeniniu, stabilizuojančiu ir harmonizuojančiu poveikių bei atitinkančių 6 grupes, kurios atsako už tam tikras gyvenimo sritis. Aromatestavimo rezultatų interpretavimas ir mokslas ir menas, nes būtina atsižvelgti ne tik į individualių eterinių aliejų savybes, bet ir žmogaus santykį su visa grupe. Pavyzdžiui moteriška hormoninė eterinių aliejų grupė atskleidžia kaip moteris priima ir išreiškia savo moteriškumą, moteriškas charakterio savybes, ar harmoningas ryšys su motina, jos moteriška sveikata ir hormoninės sistemos būklė. Reakcijos į vyrišką hormoninę grupę daug pasako apie moters santykius, kokio vyro jai reikia, koks jos pasąmoninis požiūris į seksą.

Nepaprastai įdomu stebėti kaip keičiantis žmogaus fizinei ir/ar emocinei būklei keičiasi jo preferencijos tiems ar kitiems aromatams. Pavyzdžiui stipriai nepatikęs aromatas ima patikti kai žmogus priima ar išvysto savyje tą aromatą atitinkančias savybes arba jam prireikia jo fizinio poveikio. Labai patikusiam aromatui žmogus gali tapti abejingas jei pasikeitus gyvenimo situacijai ar sveikatos būklei jo poveikis tampa nebeaktualus.

Kaip tik dėl to, kad mūsų būklė kinta individualiai sudaryta korekcinė aromaterapinė programa naudojama 21 dieną. Po to žmogus įvertina ar jo reakcija į pasirinktus aromatus pasikeitė ir jų nebereikia, ar jie vis dar aktualūs. O patį aromatestavimą galima kartoti kas 3-6 mėnesius nors tai tik bendros gairės. Gyvenant ramų ir pastovų gyvenimą preferencijos aromatams gali būti pastovesnės, o kai gyvenimas audringas ir nepastovus, vyksta daug pokyčių, žmogaus ir poreikiai gali dažnai keistis kartu su tuo metu labiausiai traukiančiais aromatais. Kita vertus polinkis į vieną aromatą labai ilgą laiką gali rodyti dominuojančią charakterio ypatybę arba nenorą skirtis su tam tikra problema.

Aromatestavimo negalima taikyti nėščiosioms ir mažiems vaikams, žmonėms su epilepsija ir rimtomis psichikos ligomis.

Užsiregistruoti Aromatestavimui galima Klaipėdoje, Vilniuje ir Panevėžyje individualiai arba 3-4 asmenų grupėmis.

Aromatestavimas jūsų mieste

Klaipėda: Lina Balsė

Tarologė, Reiki Meistrė, emocinės aromaterapijos specialistė ir pirmoji AromaTestavimo metodikos mokytoja Lietuvoje. Mano tikslas yra padėti žmonėms atrasti ir išreikšti geriausią savęs versiją, realizuoti savo potencialą bei gyventi spalvingą, įkvepiantį ir knygos vertą gyvenimą.

Aromatestavimo kaina 100 EUR (30 EUR jau esamoms YL komandos narėms), į jį įeina pats testavimas su 55 terapinės kokybės aromatų palete, rezultatų interpretacija ir jūsų pasirinktų aromatų-raktų detalūs aprašymai, taip pat pagalba įsigyti terapinės kokybės eterinius aliejus bei papildoma dovana - aromamedaljonas, kad jūsų kvapai pagalbininkai būtų nuolat su jumis.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 654 81321 arba FB Messenger žinute

Klaipėda: Jelena Lebedenko

Vaikų ir suaugusiųjų psichologė, menoteraupeutė, Reiki Meistrė, emocinės aromaterapijos specialistė. Myliu žmones ir visa savo gyvenimą norėjau padėti tiems, kurie nori pakeisti savo emocinę būseną ar gyvenimo kelio kryptį, todėl nuolat gilinu žinias meno ir aromaterapijos srityse. Žinias taikau ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Taip pat vedu grupinius užsiėmimus tokiomis temomis kaip: “IŠVALYKITE SAVO NAMUS, SUTVARKYKITE SAVO GYVENIMĄ”, “KAIP UGDYTI MOTRTIŠKUMĄ”, “PASAKŲ TERAPIJOS METODAI- JAUSMŲ ATPAŽINIMAS IR IŠSILAISVINIMAS” ir kitas.

Aromatestavimo kaina 45 eur, į jį įeina pats testavimas su 50 terapinės kokybės aromatų palete, rezultatų interpretacija ir jūsų pasirinktų aromatų-raktų detalūs aprašymai, taip pat pagalba įsigyti terapinės kokybės eterinius aliejus.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 61072513 arba FB Messenger žinute

Vilnius: Rūta Kėrienė

Šiame, kažkur lekiančiame, skubančiame, chaoso ir streso pilname pasaulyje ateina laikas, kai sustoji, pažvelgi į save ir supranti, kad nematai viso to prasmės, tikslo, kad nejauti džiaugsmo, kad tiesiog ne gyveni, o tik leki, kaip voverė rate, tarp nuolatinių, būtinų atlikti darbų ir įsipareigojimų... Ir tuomet norisi pradėti stabdyti laimės, džiaugsmo akimirkas, pilna krūtine įkvėpti tyro ryto oro, išgirsti paukščių čiulbesį ir suprasti, kad galima mėgautis gyvenimu...

Tačiau, net ir suvokiant, ko gyvenime norisi, dažnam būna jau sunku sustoti, pasikeisti ir išsilaisvinti, reikia paspirties, patarimo iš šalies.

Aromaterapija – galinga priemonė, kurią mums įdavė pati gamta, suteikdama galimybę augalų aromatais ir vibracijomis nuimti stresą, pašalinti emocines traumas, sužadinti meilę, pažinti pačius save ir gyvenimą pakreipti norima linkme.

Pati perėjusi savęs ir eterinių aliejų pažinimo kelią, įgijusi aromaterapijos ir aromapsichologijos žinių Lietuvoje bei tarptautiniame institute, noriu padėti ir Jums atrasti save ir savo gyvenimo džiaugsmą.

Aroma testavimo metu atskleisime Jūsų dabartinę emocinę būklę bei asmenybės profilį, išanalizuosime artimiausių planų ir svajonių galimybes bei sudarysime programą, kad pokyčiai prasidėtų kuo greičiau.

Dėl susitikimo galime susisiekti telefonu: 8 616 30636 arba FB Messenger žinute.

Vilnius: Rasa Rumbauskaitė

Sveiki! Esu aromaterapijos entuziastė, 2018 metais baigiau aromapsichologijos mokymus. Pritariu minčiai, jog mes atėjome į šį pasaulį džiaugtis gyvenimu, bet tam tikros aplinkybės ir situacijos, tiksliau - mūsų reakcijos į jas, sąlygoja vidinių blokų atsiradimą. Aromatestavimas padeda pažvelgti giliau į esamą situaciją, atrasti šiuo metu reikalingiausius ir aktualiausius resursus, dirbant su savimi paleisti vidinius blokus, tapti sąmoningesniems kuriant savo gyvenimą. Kviečiu aromatestavimui norinčius sužinoti daugiau apie save ir siekiančius dirbti su savimi.

Aromatestavimo kaina 30 EUR. Į šią kainą įeina pats testavimas su terapinės kokybės eteriniais aliejais, rezultatų interpretacija ir Jūsų pasirinktų aromatų-raktų detalūs aprašymai, išsirinkto aromato ar aromatų mišinio mini-buteliukas.

Dėl susitikimo tartis tel. 860943167 arba FB Messenger žinute

Vilnius: Inga Paužuolienė

Užsimerk ir įsivaizduok save tobulame gyvenime. Tai - tikrasis tavo potencialas, tad ryžkis rinktis tai, kas veda link jo. Perėjusi savo pačios barjerus, daug metų dirbusi su žmonėmis, įgijusi psichologinių, NLP, koučingo, energetinių, aromaterapijos ir aromapsichologijos žinių bei technikų, siekiu padėti ir kitiems atskleisti tokią savęs versiją, kuri leistų gyventi gyvenimą visa širdimi.

AromaTestavimo kaina 45 EUR (30 EUR YL komandos narėms), AromaTestavimo eiga sekanti:

* susitinkame ir uostome visą paletę terapinės klasės eterinių aliejų;
* atliekama detali rezultatų analizė;
* sudaromas individualus planas aromaterapinei ir asmenybės ugdymo programai;
* Darbui su savimi dovanoju išsirinkto aromato ar aromatų mišinio mini-buteliuką;
* antrojo susitikimo metu aptariame rezultatus bei programą, pateikiamos rekomendacijos.

Dėl susitikimo tartis Tel. 8 685 57277
FB Messenger žinute

Vilnius: Dovilė

Pakalbėkime apie jausmus! Vis esame labai protingi, daugumas baigę aukštąsias mokyklas, pasiskaitę ne vieną knygą apie tai, kaip reikia gyventi, žinome kad ir kaip reikia išreikšti jausmus. Bet ar tai darome? Psichologai konstatuoja, kad ne. Tai liudija ir vis ankstesniame amžiuje prasidedančios ligos.

Esu tokia pati kaip daugumas. Niekaip nepraeinantys negalavimai privertė ieškoti būdų pasveikti. Esu astrologė, praktikuoju Hui chun gong. Susidomėjau eteriniais aliejais ir likau maloniai nustebusi kaip lengvai jie padeda atverti jausmus, paleisti sukauptas įtampas ir gyventi lengviau.

Kviečiu maloniam nuotykiui pažįstant save! Dėl AromaTestavimo tartis Tel. 8 656 27139

Druskininkai: Rimantė Černiauskaitė-Kėrienė

Pagal specialybę esu istorikė, dirbu kultūros ir neformalaus švietimo srityse, tačiau nuolatiniai gyvenimo prasmės ieškojimai mane atvedė dar į astrologijos ir aromaterapijos pasaulį. Baigiau AromaPsichologijos mokymus ir žmonėms galiu pasiūlyti AromaTestavimo paslaugą. Aroma testas man pačiai padėjo pakelti savo savivertę, atsiverti gerovei, harmonijai ir sveikatai.

Mano tikslas padėti žmonėms nepasiklysti aromatų pasaulyje, bet per juos paleisti pasąmonėje uždarytas nereikalingas programas ir padėti atskleisti tai ką savyje turi geriausio.

Dėl susitikimo tartis telefonu 8-68630932 arba el.p. info@openminds.lt

Telšiai: Neringa Stulpinienė

Esu trijų vaikų mama, atradusi eterinius aliejus dėl vaikų gerovės, taip pat AromaPsichologijos specialistė bei holistinės aromaterapijos praktikė. Ar žinojote, kad bet kokia liga iš pradžių susiformuoja emocinėje plotmėje ir tik paskui pereina į fizinę? Nuslopintos emocijos ieško išėjimo lauk: neišsakyti jausmai pasireiškia gerklės skausmu, nuslopintas susierzinimas – pakilusia temperatūra, o sloga – tai vidinės liūdesio ašaros. Aromatestavimas Jums padės rasti kelią jei širdis nebespurda pagalvojus apie seniau džiuginusius dalykus ir nesijaučiate laimingi nors gyvenime atrodo viskas gerai.

Aromatestavimo metu uostysite 55 terapinės klasės eterinius aliejus, gilinsimės į jų psichoemocinį poveikį, aptarsime jūsų reakcijų į aromatus atskleistus jūsų tikruosius poreikius bei sudarysime jums individualią aromaterapinę programą darbui su savimi. Padėsiu savarankiškai įsigyti reikalingus eterinius aliejus. Pakartotinė konsultacija (praėjus sudarytą programą) kainuos 50 proc. pigiau, nes man svarbus atgalinis ryšys ir jūsų pozityvūs rezultatai.

Kaina 30 eur. Susisiekime Tel. 861829629 arba FB Messenger žinute.

Telšiai: Simona Narmantaitė

Esu Simona - bankininkė tapusi eterinių aliejų mylėtoja.

Savo ir Tavo tolimesnę atradimų ir augimo kelionę kartu noriu palydėti šiais žodžiais: "Kartą Juos pabandęs svarstysi kaip ankščiau gyvenai be Jų... Atrask kaip Eteriniai Aliejai gali pakeisti Tavo gyvenimą! Neabejoju, kad susipažinti ir keliauti po nuostabų aromatų pasaulį kartu - vienas geriausių Tavo pasirinkimų!

AromaTestavimo kaina 30 EUR. Dėl susitikimo tartis telefonu 8-688-82737 ar FB Messenger žinute.

Taip pat, jei nori patirti ar išmokti aromaterapinio Raindrop masažo malonumų, pasidaryti natūralių, kvapnių muiliukų, žvakių, vonios bombų, kitų natūralių priemonių ar skanėstų... O gal ieškai naujos veiklos krypties, nori atsiverti finansiniam klestėjimui arba atskleisti savo moteriškumą, esi pasimetusi, ieškai savęs ar tiesiog nori pabūti malonioje moteriškoje bendrystėje - laukiu Tavęs!

Live New Life! Su Meile, Simona

Plungė: Angelė Malakauskienė

Eteriniai alieja į mano gyvenimą atėjo prieš porą metų, kaip pagalbinė priemonė sveikatai palaikyti. Tie kvapai mane užbūrė, todėl pradėjau domėtis giliau. Supratau, kad jie puikiai padeda ne tik fiziniam kūnui. Turi labai galingą poveikį emociniame lygmenyje. Pasidariau aromatestavimą ir pradėjau aliejus naudoti tikslingai, pagal sudarytą programą. Pokyčiai mano gyvenime didžiuliai ir tik į gerą. Vos per kelis mėnesius supratau kaip tai stipriai veikia. Baigiau Aromapsichologijos kursus ir toliau pati savarankiškai gilinuosi į tą nuotabų aromatų pasaulį. Dabar jau galiu padėti ir kitiems.

Aromatestavimą atlieku su 55 eteriniais aliejais, pagal pasirinktus aromatus sudarau tiksilinę programą; galėsite mėgautis nuostabiais kvapais ir stebėti pokyčius, ženkliai gerinančius Jūsų gyvenimo kokybę. Aromatestavimo kaina 30 eurų + mini buteliukas Jūsų pasirinktų aliejų, išsami aromatesto analizė ir pagalba įsigyjant eterinius aliejus palankiausiomis Jums sąlygomis.

Su geriausiais linkėjimais Angelė Tel. Nr 860426244.

Panevėžys: Vilma Gudonienė

Žmona, dviejų vaikų mama, aromaterapijos konsultantė, nepriklausoma Young Living atstovė. Esame tiek, kiek galime ir norime savęs atiduoti kitiems, kiek sugebame savęs atrasti kituose, kiek mokame kitų akimis pamatyti pasaulį. Mano noras ir gyvenimo prasmė yra padėti žmonėms atrasti tikruosius save.

Randame ko ieškome: gėrį arba blogį, problemas arba sprendimus. (J. M. Templeton)

Aromatestavimo kaina 30 EUR, į jį įeina pats testavimas su visų aromatų asortimentu, rezultatų interpretaciją ir jūsų pasirinktų aromatų-raktų detalūs aprašymai, taip pat pagalba įsigyti terapinės kokybės eterinius aliejus bei aromamedaljonas kad jūsų kvapai pagalbininkai būtų nuolat su jumis.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 614 35022

Tauragė: Daiva Augaitienė

Visada buvau gamtos vaikas, o pasinėrusi į kvapų pasaulį norisi jame ir likti. Daug metų dirbau pedagoginį darbą, ilgai gyvenau su sunkumais, turėjau išmokti juos spręsti ne tik pasitelkusi protą, bet ir savo kūno pojūčius. Įgijusi aromaterapijos ir aromapsichologijos žinių, noriu padėti ir kitiems padėti patiems sau, juk kūnas žino geriausiai ko mums reikia tik reikia jį išgirsti. Uostant buteliukus pripildytus eterinio aliejaus, procese dalyvauja ir kūnas ir emocijos. Jų dėka mes geriau suprantame, kokie yra mūsų poreikiai ir kas šiuo metu aktualu mums. O kai tai žinome, galime ieškoti būdų, kaip spręsti kylančią problemą.

AromaTestavimo kaina 30 EUR.

Dėl susitikimo tartis Tel. 8 61889747 arba FB Messenger žinute

Vokietija, Bavarija: Vaida Žemgulytė

Mus dažnai aplanko mintys, kad esame pavargę nuo rutinos.. kad kaip dūmas išgaravo dar viena savaitė, mėnuo, metai.. atrodo, turime VISKĄ, bet nesijaučiame laimingi.. kad vis kažko trūksta, siekiame gerovės sau, bet išsipildžiusios svajonės neteikia džiaugsmo.. Stabtelėkime! Yra būdas išanalizuoti save, savo jausmus ir judėti teigiamų pokyčių link! Kasdien naudodama terapinės kokybės eterinius aliejus, greitai įsitikinau, kad mūsų uoslė puikiai parodo, ko mums reikia, norint atstatyti vidinę harmoniją ir balansą, atverti mūsų potencialą, atgauti gyvenimišką džiaugsmą, prasmę, drąsą, vidinę laisvę ir ramybę. Skirkime laiko SAU!

Aromatestavimo kaina 30EUR. Jo metu:

  • ištestuosite 45 terapinės kokybės eterinius aliejus;
  • pagal pateiktus įvertinimus, gausite išsamią Jūsų situacijos/problemos/asmenybės analizę;
  • Jums bus įteikti išsirinktų kvapų psichologiniai aprašymai bei rekomendacijos efektyviam darbui su savimi;
  • gausite reikalingą pagalbą įsigyjant ir naudojant terapinės kokybės eterinius aliejus.

Kaip gi be dovanų?! Pasirinktinai kiekvienam Aromamedalionas su lašeliu mylimiausio aliejaus arba mini asmeninių kvepalų buteliukas.

Susisiekime FB Messenger žinute žinute arba el.paštu vaida.zemgulyte@gmail.com.

Norvegija, Drammen; Sande i Vestfold

Visada ieškojau savirealizacijos, tarnystės, to jausmo, kai pabundu ryte ir man taip gera. Aš tai atradau svečioje šalyje, po įvairių gyvenimo vingių. Šiuo metu dirbu sveikatos sektoriuje, turiu sukūrusi nuostabią šeimą ir atradusi savo savirealizacijos formą, kaifą, gėrį, kuris kasdien vis labiau stebina ir žavi. Taip - tai terapinės klasės eteriniai aliejai ir gyvi susitikimai patyriminėmis temomis.

Aromatestavimui galite užsiregistruoti telefonu Tel. nr.: +4799893185 arba FB Messenger žinute.

Norvegija, Fredrikstadas: Violeta Navakienė

Labas, esu asmeninio ugdymo trenerė ICU/ICTA, veiklų moterims organizatorė ir aromatestavimo praktikė.

Štai kaip aš atlieku aromatestà: Ramioje aplinkoje įjungiu tylią muziką, susikoncentruojame su dalyve į „čia ir dabar“, kiek tai įmanoma, tada siunčiu uostyti apie 40 eterinių aliejų kvapų. Po to aptariami pagrindiniai rezultatai, reakcijos, preferencijos kvapams, užbaigiame sesiją meditacija, o detali testo analizė ir korekcijos planas atsiunèiamas kelių dienų bėgyje. Kiekvienas dalyvis pasigamins sau dovanėlę - resursinius kvepaliukus, kurių užteks mėnesio korekcinei programai.

Aromatestavimas trunka iki 2val. Kaina 50eur (30eur Young Living komandos narëms).
Dėl susitikimo tartis per FB messenger.