Gavau Young Living startinį rinkinį, o kas toliau?

Young Living kompanija turėdama jau 25 metų patirtį aromaterapijos ir sveikatingumo srityje sukūrė startinį rinkinį kaip atsakymą į visų naujų šioje temoje žmonių klausimą „O nuo ko man pradėti?“.

Jame yra ultragarsinis difuzorius garinti eteriniams aliejams jų nekaitinant ir neprarandant jų kokybės ir vertės, 12 populiariausiu eterinių aliejų bei mišinių parinktų taip, kad būtų kuo palaikyti visas organizmo sistemas, 2 pakeliai po 60 ml. Ningxia red sulčių – maistinių medžiagų bomba kai reikia pakelti tonusą ir gyvybingumą. Leiskite iliustruoti:

Tačiau kad pasinaudoti visu šiuo lobiu dėžutėje reikia trupučio žinių, pavyzdžiui:

  • Kaip teisingai skiesti be galo koncentruotus ir grynus eterinius aliejus, kad nesudirgintumėte odos
  • Kokiais atvejais pasitelkti kiekvieną iš startinio rinkinio aliejų, kad nei vienas neliktų neįvertintas ir neatidarytas
  • Emociniai kiekvieno aliejaus ir mišinio poveikiai mini AromaTestavimui (smagi pramogą atėjus draugėms į svečius jas pratestuoti)
  • Receptai ką smagaus namų švarai, kūno sveikatai ir grožiui galime pasigaminti panaudoję startinio rinkinio eterinius aliejus

Apie visą tai kviečiu pasikalbėti visus esamus ir naujus komandos narius(!) užsisakiusius savo startinį rinkinį. Pažadu po paskaitos jums niežtės rankos imtis darbelių ir pasigaminti ką nors  dieviškai malonaus sau ir artimiesiems, pavyzdžiui putojančių ir atpalaiduojančių levandų vonios bombų!

Registruokitės ir pasiruoškite užrašinę ir rašiklį!

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.