3 kortų Taro išdėstymas ir holistinė interpretacija

Holistinė Taro diagnostika – ar yra negatyvių programų ir kas apskritai vyksta?

Efektyviausias būdas naudotis Taro ar kitokiomis kortomis, yra ne ateities pranašavimui. Ateitį geriau kurti, o ne prognozuoti. Naudingiausia yra pasitelkti jas kaip veidrodį ir pažvelgti į save bei esamą situaciją.

Pas mane šiuo metu toks etapas, kai dėl planuojamų permainų jaučiu nemažai įtampos ir streso, bet kartu įkvėpimą ir džiaugsmą, jog judu į priekį. Tačiau stresų buvo didelių, kaip ir nusivylimų, nes per greitai įsijaučiau į tą variantą, kuris „nuplaukė“. Tai aišku nesvarbu, Visatos prašau vesti į tokį rezultatą, kuris man ir mano šeimai bus pats palankiausias ir paleidžiu tą, kuris patiko, bet vis tik tikriausiai netiko.

Mano klausimas, ar po nusivylimo, streso ir turėto konflikto nepasigavau/nepasidariau sau negatyvios programos. Bobutės tai vadintų nužiūrėjimu arba porčia). Klausimas pirmiausia žaidimo kortoms. Šį metodą pasitikrinti esu aprašiusi kitoje savo svetainėje Praktinė Magija, o jei glaustai tai uždavus klausimą verčiama po 10 kortų į 3 krūveles ir sustojama jei tarp tų 10 iškrenta tūzas. Trys tūzai garantuotas Taip, du tūzai – gali būti, vienas – čia kažkas yra, bet ne tai, ką manai, o jei nėra nei vieno, reiškia nieko ir nėra. Man neiškrito nei vieno. Tiesa aš naudoju griežtesnę sąlygą – verčiu ne 10, o 7 kortas.

Nužiūrėjimo diagnostika žaidimo kortomis


Kai pas mane diagnostikas užsisako rimtų įtarimų ir pagrindo tiems įtarimams dažniausiai turintys žmonės, buvau pradėjusi manyti jog bent vienas tūzas tikrai visuomet iškrenta, bet kaip matote ne. Testą išlaikiau. Tai, kad pereinu nuo juodų kortų link raudonų taip pat optimistiškai nuteikia, juolab, kad Būgnų 5 kaip tik susijusi su materialiniais pokyčiais. Tai, ką šiuo metu planuojamės ir dėl ko kažkiek stresuojam kaip tik ir susiję su materialinėmis permainomis – persikraustymu.

Tai, kas gi vyksta, kokiame aš šiuo metu savo gyvenimo etape, ar teisingai vertinu situaciją? Dėlioju patį elementariausią trijų kortų išdėstymą Taro kortomis, bet vien Didžiaisiais Arkanais. Praeities, dabarties ir ateities išdėstymą vertinu labiau holistiniu nei prognostiniu būdu – praeitį sieju su tuo, ką palieku užnugarį, ką paleidžiu, o ateitį kaip tai, kuo tampu, į ką augu. Kaip viskas susiklostys neklausiu, nes aš pati žinau kokio rezultato siekiu ir jei man ko ir reikia, tai žemėlapio kaip ten nusigauti, bet šiuo klausimu pasidėliosiu kitą dieną.

3 kortų Taro išdėstymas ir holistinė interpretacija

Naudojau Wild Wood Tarot kaladę nes norėjau archetipinio-mitologinio lygmens informacijos.

Didžiausias stresas ir sukrėtimas jau praeitas, bet išties išmušė mane iš vėžių. Dar ir pati išties tarsi sprogau vienu momentu, bet po to stebėtinai pasijutau ramiau. Kritau, skridau oru, bet nenukritau, centrinėje kortoje einu oru ir vaivorykšte – man ir nereikia prognozės, savo svajone ir tikėjimu tiesiu tiltą į tą realybę, kurią noriu pasiekti. Žaibo nutrenktas ąžuolas, dar žinomas kaip Bokšto korta užsimena jog gal buvo kiek per daug agresijos, tačiau tuo pačiu griovimas buvo būtinas, kad atsirastų švari erdvė naujam, galima tai laikyti apsivalymu.

O klajoklio, tradicinėse kaladėse vadinamo Kvailiu korta man kažkada jau krito rengiantis dideliems pokyčiams ir persikraustymui. Geriau pagalvojus net ne vieną kartą, o prieš visus didžiuosius ir lemtingus pokyčius – prieš išvykimą į Airiją, prieš vaiko gimimą ir štai dabar. Taip, persikėlimas gyventi atskirai bus naujo gyvenimo etapo pradžia ir kažkuria prasme tuščias lapas ant kurio rašysime naują istoriją.

Aš prisibijau tuščio balto lapo. Kartais ilgai laikau naują užrašų knygelę ir nepradedu nieko į ją rašyti, nes kol ji visiškai tuščia, ji man be galo graži ir tarsi išreiškia begalinį potencialą. O užtenka pradėti rašyti, knygelę ar sąsiuvinis įgis paskirtį pagal tai, ką jame pradėjau rašyti ir niekada pirmas puslapis nebus prirašytas tokiu tobulu dailyraščiu kaip reikalauja mano į perfekcionizmą linkusi prigimtis (ačiū mama už šią savybę). Gal tai viena iš priežasčių, kodėl baimė ir stresas buvo tokie dideli. Juk pradėti nuo nulio, nuo švaraus lapo yra didžiulė atsakomybė. Parašius pirmą žodį antras jau negalės būti bet kuris iš visos begalės, jis turės logiškai tęsti pirmąjį ir su kiekvienu pridėtu žodžiu tos laisvės bus mažiau ir mažiau…

Naudoju Taro kaip veidrodį suprasti kas vyksta manyje, tai kūryba ir menas, išmoktos fiksuotos reikšmės niekada nebus pakankamos visiems subtiliems niuansams, kuriais gali atsiskleisti korta kiekviename išdėstyme. Nors negalvojau apie tai, ką parašiau anksčiau, tačiau mintys kilusios žvelgiant į kortų simbolius padėjo šį bei tą geriau suprasti.

Po nulinės kortos natūraliai eina pirmoji korta, vienetu pažymėtas šamanas, tradicinėje kaladėje vadinamas Magu. Taigi tuštumoje gims nauja pradžia. Įdomu jog dar niekas nepajudėjo, mes vis dar gyvename kaip anksčiau, tačiau kai sprendimas priimtas korta rodo jog praeitis jau sugriauta, o ateitis dar nesukurta, kol kas einu oru, kol kas esu nulinė korta. Bet greitai gausiu tą naują lapą. Beje šiuo metu mūsų žvilgsnis krypsta į visiškai neįrengtą namuką, kur tikrai kaip ant balto lapo viską kursime patys. Koks bus pirmas sprendimas, pirmas potėpis, pirmas darbas, kuriuo nulemsime visą tolimesnę darbų eigą, spalvų gamą ir būsimą gyvenimo būdą? Kol kas dar neaišku, ar vis dar nulinėje kortoje ir dabar laikas pasimėgauti beribiu potencialu ir apsiprasti su netikrumo būsena. Tačiau jau greitai pribręsiu idėjų ir sprendimų etapui. Ne veltui mane pastarosiomis savaitėmis patraukė visiškai nauji akmenys, su kuriais iki šiol „nedirbau“, mano kišenėse ir po pagalve vis atsiduria permainų periodu palaikantys ir tų energijų ,bei savybių, kurių man šiuo metu reikia suteikiantys mokaitas (suteikia saugumo, bet kartu ir permainų troškimo), mėnulio akmuo (padeda suprasti savo emocijas ir prisiderinti prie pokyčių), larimaras (čia keliais žodžiais neaprašysi, bet esmė man yra jo pagalba išreikšti save naujais būdais), rudasis jaspis (suteikia saugumo, stabilumo, atramą tolimesniam augimui).

Taškai sudėti, neįprastoje situacijoje ir būsenoje susiorientavau, ateitis mano rankose ir mintyse. Šiuo straipsneliu norėjau pasidalinti savo požiūriu į Taro, ką galima gauti iš kortų jei susitelki į pačią „neįdomiausią“ dalį – dabartį. Kiekviena konsultacija su Taro unikali ir skirtinga, čia ne tipinis pavyzdys, tiesiog spontaniškai gimusi ir įgyvendinta mintis pasidėlioti kortas sau ir aprašyti gautas įžvalgas. Jau greitai šioje svetainėje bus galima užsisakyti holistinę Taro konsultaciją, žvilgsnį iš šalies į save pačius ir savo situaciją.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Diana

    Labas Lina,pirmiausiai noriu pasveikinti su nauja pradzia. Zaviuosi tavo darbu,dziaugiuosi,kad turiu is ko pasimokyti,to man dabar reikia labiausiai. Mes esame bendrave anksciau,padejai man patvirtinanti, kad ir as galiu daug,tad isigijus ne viena blanknota drasiai pildau kaip ir drasiai zengiu ten kur turiu buti,ten kur mano vieta. Dekoju,TAU

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.