Joninių Sėkmės Ritualas

Įspūdžiai po Joninių ritualo

Dar kartą visų labai labai atsiprašau, kad ir mane ir jus šitaip pavedė pasirinkta registracijos ir laiškų siuntimo sistema. Joje matau informaciją, jog pristatyti 99,99 proc. laiškų, tačiau nemaža jų dalis liko neatidaryti. Gal problema ne šioje sistemoje, o tame, kad jūsų griežti pašto rūšiavimo filtrai ir laukiami laiškai pateko į SPAM aplanką.

Noriu patikinti, kad aš į ritualą įtraukiau ne tik visus, kurie sėkmingai užsiregistravo, bet ir tuos, kurie norėjo užsiregistruoti ir dalyvauti ir nesvarbu ar jie darė savo ceremoniją, ar ne. Energijai ir informacijai nei erdvė, nei laikas nėra kliūtis, nes iš tiesų visi ir viskas yra vienas bendras energijos vandenynas amžinoje dabarties akimirkoje. Ir šiame vandenyne mes sukėlėme išties didelę pozityvios energijos bangą nusiritusią per visų dalyvių gyvenimus.

Padrąsinta jūsų aktyvaus dalyvavimo, pasistengsiu tokius kolektyvinius ritualus organizuoti dažniau. Šį ritualą per Jonines jau antrus metus iš eilės darau ganėtinai bendro pobūdžio, pavadindama poveikį sėkme. Iš esmės stengiuosi pritraukti ir pasiųsti kuo daugiau pozityvios, aukštos vibracijos energijos ir paskleisti ją tarp dalyvių, kad kiekvienas pasiimtų tiek, kiek jos reikia ir kiek yra pajėgūs priimti.

Joniniu sėkmės ritualas 2015
Štai kaip viskas atrodė fiziniame lygmenyje: išorinis ratas iš kalnų krištolo, juodojo turmalino ir ametisto energijai valyti ir apsaugai, vidinis ratas iš gintaro ir ugnies saulės energijai stiprinti ir centrinis kristalas energijai siųsti. Dalyviai „stovėjo“ tarp išorinio ir vidinio rato.

Beje tie kalnų krištolo piršteliai (nuostabūs pagalbininkai ieškant savo kelio ir įgyvendinant bet kokį tikslą), iš kurių nuotraukoje išdėliotas išorinis ratas – ieško naujų namų. Jie visi pakrauti šio ritualo energija ir gerais palinkėjimais ir galima juos naudoti kaip yra arba išvalyti ir užprogramuoti saviems tikslams. Kiekis ribotas, ką domina – susisiekite su manimi emailu, kurį rasite pačioje puslapio apačioje.


Jūsų atsiliepimai po ritualo

Laba diena Lina, Noriu padėkoti už Joninių sėkmės ritualą. Širdyje Buvo labai gera, ramu ir kartu džiugu. Nepakartojamas jausmas. Ačiū.

Jolita

Miela Lina,

Norėjau pasidalinti savo įspūdžiais apie Joninių ritualą. Įvyko kažkas neįtikėtino. Nežinau ar tai ritualas, ar tai mano begalinis tikėjimas ir placebo efektas, bet… Aš dirbu gan didelėje korporacijoje Anglijoje, bet tą dieną kurią nurodei atlikti apeigas aš užsidegiau ofise žvakę. Anglijos laiku buvo 10 val. Tada nunešiau žvakutę savo kolegei pasimeldėme, o galiausiai gavosi taip, kad visas ofisas meldėsi, įskaitant viršininkę. Palaiminome vienas kitą. Buvo nerealu. Tą dieną aš jaučiausi lyg mano širdis sprogs. Širdies srityje jaučiau didžiulį karštį. Tikras stebuklas. Aciu tau ir visatai !!! Tiesa dar galiu pridėti,  kad visi tą dieną darbe jautėsi labai puikiai, o viršininkė pasakojo,  kad jai grįžus namo jos šuo kaukė. Manau, kad visi mano darbovietėje galvoja, kad aš išprotėjus, bet jeigu tai reiškia jų laimę tai smagu.

Su meile Laura.

Dar gerokai prieš seansą jutau vibracijas visame kūne. Kai susiliejau su saulės energija, viskas aplink tapo auksinės spalvos…tada vizualizavau laužą ir žmones susikibusius rankomis… laužo vietoje buvo spalvos geltona, ružava, violetinė… atrodė tarsi gėlės žiedas… kūnas tapo lengvas, tarsi būčiau nesvarumo būsenoje, spalvos šviesios, buvo gera… po visko palikau degti žvakutę iki kol sudegė… Įdomus sakyčiau pojūtis – be abejonės energija tekėjo… dabar belieka laukti palankių gyvenimo progų. Ačiū Linai. Toks sinerginis stebuklas paprastai būna galingesnis nei individualus.

Dalia R.

Labukas, Buvau užsiregistravusi šiai dienai ir buvau pasiruošusi atlikti, tai ką reikėjo. Bet pasikeitė situacija ir laksčiau po miestą su reikalais. Taigi pas mane buvo 10 ryto, Lietuvoje 12. Buvau nerami, skubėjau ir t.t. Staiga užpludo jausmas….. Lyg viskas nugrimzdo, o aš kaip pūkelis skraidau padebesyse. Gerumo, malonumo ir meiles jausmas! Galvoju, kas čia dabar? Staiga pažiūrėjau į laikrodi ir prisiminiau, kad kaip tik šituo laiku vyksta sėkmės pritraukimo ritualas. Jausmas, įspūdis linkėtinas visiems! Rekomenduoju pajusti šitą jausmų mišinį ir kitais metais būtinai dalyvauti! Po to visą dieną jaučiausi pakylėtai, pilna energijos. Po tokio skubaus ir nerimastingo ryto jaučiausi labai gerai. Ačiū jums Lina ir visi kurie prisidėjo prie šito. Sėkmes jums ir daug daug energijos jums visus metus.

Ernesta

Po ritualo pradėjo pildytis mano senos svajonės – atsitiktinai sutinku reikalingiausius žmones, kurie mane rekomenduoja ten,, kur galvojau nepasiekiama, į įvairias grožio procedūras už man priimtiną kainą ir šiaip viskas pradėjo sektis. Ačiū Lina, lauksiu kito ritualo, būtinai dalyvausiu.

Žaneta

Labą dieną, noriu labai padėkoti Jums už Joninių ritualą, buvo nerealu! Su sese antrą dieną, va, niekaip negalim nustot kalbėt apie potyrius. Tai buvo tikrai nepatirtas jausmas, įdomiausią, kad daug ką jautėme kartu, tuo pat metu. Sesei tarsi kokia našta nukrito tiek nuo širdies, tiek proto. Ramu, ramu sakė, kaip niekada. Man daug kartu labai norėjosi verkti. Ar taip gali būti? Liūdna tikrai nebuvo,nesupratau dėl ko.

Sandra

Lina Lina, pirmas kartas, jausmas kažkoks, bet malonus. Saulė tai pasislepia, tai vėl pasirodo, kaip koks žaidimas būtų (o gal tai vyko lauke? man būnat seance)… bet pati pradžia…dantys virpėjo, kaip būtų koks šaltis purtęs, paskui visą kūną, vėliau aprimo, vienu momentu atrodo, kaip kokia srovė į tave įeina, pilna šviesos ir energijos…labai keistas jausmas..po jo aš jaučiausi kaip užsidėjusi šarvus, tokia kažkokia pilna pilna, o ko?! Svarbiausia, kad visas 23 min išbuvau, net nepajutau, kaip laikas prabėgo…Būtinai prisijungsiu kitą kartą…manau kitas kartas bus visai kitoks…Ačiū Linute.

Daiva

Labas vakaras,
Nuoširdžiai dėkoju Jums už tokį renginį. Perskaičiusi atsiliepimus nesiryžau rašyti viešai apie savo pojūčius, kadangi visų tokia šviesi, pakili nuotaika. Manau aš viską dariau taip kaip buvo parašyta, tačiau pradžioje ilgai nemačiau saulės, nei laužo- buvo vientisa juoduma. Aš mintyse vis kartojau, kad ta tamsa turi pasitraukti nuo manęs ir po truputį ji pradėjo retėti, šviesėti. Pasirodė drumsta violetinė spalva persipynusi su juoda, keitėsi į raudoną taipogi persipynusia su juoda- o aš vis ieškojau saulės. Kažkur už tamsos pradėjo atsirasti šviesa , o mano galvoje sukosi mintis –  tamsa  privalo išsisklaidyti. Kažkuriuo metu pamačiau save sėdinčia šviesos rutulyje  – atėjo mintis : aš esu saulėje, todėl aš jos nematau. Aš mintyse vis stengiausi išvaikyti tamsą , pylėsi atsiprašymo žodžiai , paleidimo . Keista tačiau mintyse atsirado žodžiai atsiprašymo visatai , dievui ir vienu metu tamsa pradėjo rinktis į kamuolius ir kilti aukštyn, vieni sprogdavo ir pabirdavo žiedlapiais, kiti fejerverkais, kiti stengėsi grįžti atgal tačiau aš neleidau .Vaizdai keitėsi, tai atsirasdavo spalvos , tai vėl veju tolyn kamuolius. Ir vienu metu atsirado saule ryški, akinanti ir tada pamačiau, kad širdies plote atsivėrė skylė , išlindo apvalus indas ir pradėjo lietis juoda masė kaip smala – daug, gausiai- o aš prašiau lietis kad nesustotu. Aš visada jausdavau kaip jūsų siunčiama energija keliauja kūnu, tačiau šį syki to nebuvo. Tik pabaigoje mačiau laužą ir šokančius apie jį žmones. Pradžioje mintis – manęs energija nepasiekė- po to kai pergalvojau viską, pasiekė. Tačiau tai dar turiu pergalvoti ir sulaukti Jūsų nuomonės, kadangi kad visa tai vyktu turėjau įdėti daug pastangų. Kirba abejonės- o gal tik tai ko aš labai troškau tai mačiau. Esu pasimetusi 🙂

Marytė

Linos komentaras:

Sveika Marytė, aš manau jog pasiekė, o kad dėjote pastangų… gal viduje norėjote kažką įveikti, išsklaidyti vidinę tamsą ir jums pavyko nes sudėjote ir savo pastangas ir ritualo energiją. Arba kaip tik per stiprios pastangos kliudė atsipalaiduoti ir tiesiog priimti. Bet juk išsklaidėte tą tamsą (manau ne tik mintyse, bet ir savo gyvenime), apsivalėte nuo kažkokio negatyvo. Šio ritualo energija buvo „užprogramuota“ taip, kad visi gautų tai, ko jiems labiausiai reikia. Vadinasi jums reikėjo apsivalyti ir tai pavyko 🙂

Dar daugiau atsiliepimų galite rasti Atsiliepimų puslapyje.

Dėkoju visiems kad buvote kartu ir prisidėjote prie to, jog sukurtume kartu kuo daugiau pozityvios energijos. Labai laukiu kiekvieno iš jūsų atsiliepimų, galite juos atsiųsti atsakydami į šį laiškelį.

Nuoširdžiai Jūsų,
Tarologė ir Reiki Meistrė,
Lina Balsė
www.gyvybesenergija.lt

Informacija aukos-padėkos pervedimui

Dėkoju visiems už jūsų dosnumą. Žinau jog net tie, kieno padėka tik simbolinė, iš tiesų pagal savo galimybes yra labai dosnūs. Aš jaučiu jog mano pastangos ir darbas buvo priimti ir per šią padėką procesas užbaigtas, o rezultatai įtvirtinti. Dalis šių pinigėlių bus perduota labdarai, o dalis panaudota tam, kad galėčiau dirbdama savo darbą duoti jums dar daugiau.

SEB bankas

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: Joninės
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Swedbank

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: Joninės
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Pervedimams per PayPal arba kreditine kortele:

Paaukojimą galite siųsti ir per PayPal. Jei turite PayPal sąskaitą pavedimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite ir norite pavedimą daryti kreditine kortele, parašykite man laiškelį kokiai sumai atsiųsti jums PayPal sąskaitą-nuorodą pavedimui kortele.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Vaida

    Sveiki 🙂 Ačiū Jums Linute! Tokioje „skraidančioje“ būsenoje buvau, kad tik sapne taip būna. Lengvai pakilau aukštai aukštai į saulę, atsidėdau ant debesies ir taip tęsėsi apie 10 min., o paskui lyg kažkokia nematoma trauka traukė nusileisti žemyn ant žemės. Bet lengvumo jausmas ir skraidymas buvo nenusakomas žodžiais. Dar pagalvojau, kam papasakočiau – nepatikėtu ar pirštu prie smilkinio pasukinėtų, pagalvotų, kad išprotėjau, bet tik aš žinau, kaip tai buvo nepakartojamai gera. Visą dieną buvau kupina energijos ir pilna pozityvo. Norisi tą jausmą patirti vėl ir vėl ! Super!

  2. Virginija

    as jauciau siluma ir masiau ryske ir aiske geltona sviesa atrodo kad labai visur sviesu keista sirdies nepaiskinamas jausmas

Pasidalinti mintimis

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.