Jaunaties Liūte ritualas ieškantiems meilės

Kiek svarbi meilė ir santykiai jūsų gyvenime? Ar santykiai, kuriuose esate verčia jus švytėti ar užgesina jūsų šviesą? Ar laukiate sau skirtojo, bet jau imate abejoti jog jis kada nors pasirodys, o jei ir pasirodys ar atpažinsite jį… ar jis atpažins jus?

Prieš daug metų racionalus protas man kuždėjo jog manęs tai jau niekas nepasirinks į žmonas, bet širdis troško mylėti ir pasiunčiau Visatai prašymą suvesti mane su man tinkamu vyru. Kelias į mūsų susitikimą buvo neįtikėtinas. Labai džiaugiuosi jog be galo išmintinga Visata suvedė mane su tokiu žmogumi, kuris man idealiai tinkamas ir neklausė manęs ko aš norėčiau, nes būčiau „prinorėjusi“ to, ko nežinočiau kur dėti. Pakako leistis vedamai, pasitikėti Visatos sprendimu ir priimti bei mylėti tą, kurį man atsiuntė. Aišku prireikė laiko įgyti išminties ir suvokti kaip idealiai mes tinkame vienas kitam tiek savo stiprybėmis, tiek tariamais trūkumais.

Ar įsivaizduojate save santykiuose su žmogumi, kuris yra jums idealus partneris, su kuriuo augate kaip asmenybė, kuris vien savo buvimu šalia skatina jus tapti geriausia savęs versija? Ar jaučiatės pasirengę tam? Jei taip, kviečiu registruotis į Jaunaties Liūte atsivėrimo meilei ir idealios antrosios pusės pritraukimo ritualą-bendrą meditaciją. Dalyvauti gali ir ieškantys poros ir jau esantys poroje santykių tobulinimui.

Ritualas vyks kai kai Jaunatis prasidės Liūto ženkle Rugpjūčio 1 d., Jaunatis prasidės 06:11, ritualas vyks 09:00 val kai jūs jau būsite atlikę savo užduotį.

Ritualas bus nuotolinis. Pasitelksiu Reiki energiją ir kristalų mandalą energijai užprogramuoti ir nukreipti.

Dalyvauti kviečiami visi, kurie trokšta įsileisti meilę į savo gyvenimą ir širdį bei pakviesti jiems skirtą antrąją pusę ar paskatinti augti esamus santykius į tokius, kuriuose abu būsite geriausia savęs versija ir jausitės laimingi.

Energetiniai mainai – konkrečios kainos nustatyti nenoriu, padėkoti kviečiu savanoriška auka, vidutiniškai ji būna 10 EUR, banko duomenis rasite kontaktų puslapyje (mokėjimo paskirtyje prašau įrašyti „Jaunatis“). Jūsų dosnumas palaikys šią tradiciją, kad ritualas būtų kartojamas kasmet.

Visa informacija apie ritualą ir jūsų užduotį jo metu jums bus išsiųsta elektroniniu paštu.

Registracija uždaryta

 

Atsiliepimai po praėjusių metų meilės ritualų

Sveika, Lina,

Mano didelei nuostabai, vakar tik parašius norus užplūdo toks geras jausmas! Šypsena nuo ausies iki ausies, o meilės buvo pilnas pilnas visas mano pasaulis! Išbučiavau miegančią savo šeimą, padėkojau Aukščiausiam už viską ir su didžiule šypsena nuėjau miegoti. Ačiū Jums, šįkart labai stipriai jaučiau ritualą. Jolita

Laba diena,

Mėnuo po jaunaties ritualo jau baigiasi, tiesiog norėjau pasakyti, kad tiesiog neįtikėtina, tačiau viskas, ką buvau surašius ir suplanavus, išsipildė netgi su kaupu, ir tęsiasi toliau. Taigi tikrai drąsiai galiu rekomenduoti šį ritualą kiekvienam. O Linutei didelis ačiū už pagalbą! Rasa

Miela Lina,
Ačiū už vakarykštį seansą , buvo nuostabu! Norėjosi šypsotis ir apkabinti visa pasauli!
Su dėkingumu. Edita

Miela Lina, noriu padėkoti už neapsakomą meilės energijos potyrį. Toks malonus jausmas užplūdo, nežinau net kaip nusakyt, širdyje liko gera gera, vidinis nerimas dingo. Sugalvotas noras pradėjo pildytis. Aš nesu gera rašytoja, tiesiog noriu pasakyt didelį AČIŪŪŪŪŪ. Skaidrė

Labai laukiau vėlyvo mėnulio perėjimo, bet neatlaikiau, užmigau. Nors ir miegodama vis pagalvodavau apie meilės reikšmę ir ko iš jos noriu. Naktis iš ties buvo nelabai rami ir prabudimai dažnoki. Vaidenosi kažkokie garsai namuose, bet sakiau sau „čia meilės angelų priėjo į svečius“ 🙂 Užtat atsikėliau su toookia ramybe ant dūšios… senokai aš tokia jaučiau. Labai norisi tikėti, kad tai Jūsų įdirbis. Tebūnie taip ir bus 🙂 Beja, Jūsų kortos papasakojo būtent tai, ką ir reikėjo man išgirsti. Ačiū. Geros nuotaikos, pagarbiai E.Ž.

Miela Lina, nuoširdžiai dėkinga už Jūsų atliktą ritualą. Sapnų nesapnavau, bet pirmąkart patyriau tokią būsena, tarsi kūnas atsiplėšęs nuo lovos, ore – nepaprasto lengvumo, gėrio ir ramybės jausmas, iš kurio nesinorėjo pabust… Bet diena taip pat padovanojo daug džiugių akimirkų. Ačiū Jums. Su meile, Ilona

Vis dar negaliu patikėti kad taip greitai mano noras išsipildė buvau prašiusi kad mano vaikinas gautų gerai apmokoma darbą penktadienį jam paskambino pasiūlė nuo pirmadienio pradėti dirbti…atlyginimas daug didesnis nei praeitam darbe…abu labai apsidžiaugėm. Dar karta dėkoju Lina. Brigita

Norėčiau ir aš pasidalinti savo potyriais apie meilės ritualą. Ritualą pradėjau 18.10, nors buvau labai pavargusi po darbo ir jau tingėjosi mastyti apie tai ko norėčiau, bet susikaupiau, pasiėmiau lapą ir rašiklį. Surašiau savo mintis ant lapo kaip ir reikėjo. Neilgai trukus pradėjau jaustis maloniai ir lengvai apkvaitusi, kūną užliejo šiluma. Pagalvojau, jog tai išties kažkaip veikia, o užsileidusi muziką apie meilę, pradėjau šokti ir jaučiausi, jog viskas bus gerai, pakilo nuotaika, o per rankas ėjo šilti šiurpuliukai, tokie patyrimai tesėsi porą valandų. Linos organizuojamuose ritualuose dalyvauju jau 3 kartą, ir šį meilės ritualą, jaučiausi išties maloniai keistai ir stipriai pajutau tą skleidžiamą pozityvią energiją. Ačiū, Jums. Rasa

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. JOLITA

  Sveiki 🙂 Dabar po ritualo jaučiu ramybę…Daugiau laiko randu ir skiriu sau. Ta vienatvė jauki kažkokia 🙂 Karts nuo karto pasiklausau Linos pasidalinta Meilės muzika.Pasidariau švelnesnė, linksmesnė,daugiau šypsausi. Turbūt be Meilės sau nebus ir…TOS MEILĖS 🙂 🙂 Ačiū, Lina 🙂

 2. Simona

  Miela Lina, dekoju tau uz si rituala, kuriame dalyvavau pirma kart. Dekoju uz nuostabia meiles energija, kuri iki siandien vis dar tvyro musu namuose. Nuostabus jausmas! Aciu!

 3. Violeta

  Tokio pobudzio rituala isbandziau pirma karta. Buvo labai smalsu isbandyti, bet, neslepsiu, ir siek tiek skeptiska poziuri tuo paciu suvaldyti. Ankstesni santykiai nesikloste, taciau noras myleti ir buti mylimai nugalejo, pastumejo isbandyti si rituala. Neperskaiciau el.laisko pries rituala, tad ir jusu siulomu dainu ritualo metu neklausiau. Asaru nebuvo, bet jauciau didziuli silumos antpudi, labai teigiamas emocijas. Ir tai tebesitesia… Jausmas tiesiog nuostabus! Aciu uz tai!

 4. Šarūnė

  Labas vakaras, Lina,

  Ritualo metu patirti jausmai buvo labai stiprūs, ilgokai dar ašaros kapsėjo. Nežinau ar jau galiu džiaugtis, bet jau kitą dieną po ritualo pažinčių svetainėje užkalbino vyriškis, su kuriuo visą šį laiką bendraujam. Ir abiem jausmas lyg pažinotume vienas kitą jau seniai, abiem labai lengva bendrauti.
  Tikiuosi, kad ši pažintis ne atsitiktinė ir turės gražią ateitį 🙂

  Ačiū Jums labai!!!

 5. Lauryna

  Labai Ačiū už ritualą. Nors man pačiai teko tomis valandomis giedoti bažnyčioje per sutuoktuves, kas, manau, tik dar labiau pastiprino šią jaunatį ir pripildė meilės energijos. Su draugu santykiai jau net prieš jaunatį įgavo ramybės pojūtį. Tad viliuosi Meilė viešpataus ir toliau. Ačiū 😉

 6. Judita

  Siame rituale as dalyvavau jau antrus metus , ir siemet viska dariau kaip buvo rekomenduota 🙂
  Vietoje kur as gyvenu Jaunatis prasidejo 4 val. ryto, bet reikejo tilpti iki triju valandu tarpa, todel as pabudau pries septynias ir surasiau savo norus. Pirmoje vietoje parasiau, kad noreciau kad musu su vyru santykiai butu grazus, o mintyse pagalvojau apie tas dienas, kai mes tik pradejome draugauti.
  Rytais vyras mums daro pusrycius ir paprastai mane pasaukdavo is virtuves: „valgyti“ 🙂
  Si ryta jis atejo prie manes apkabino ir pasake: „einame valgyti“ 🙂
  Dabar musu santykiai labai primena pradzia, jie grazus 🙂
  Nuosirdziai dekinga Linutei ir viesiems dalyvavusiems , kad paskleidete meile 🙂
  Judita’

 7. Rasa

  Sveiki,
  ačiū, kad mus šviečiate ir atliekate ritualus. Tačiau po šio ritualo prasidėjo konfliktai su pačiais artimiausiais žmonėmis man. Konfliktai įsižiebė, kaip sakoma nei iš šio, nei iš to ir neužgęsta iki šiol. Labai keista situacija yra šiuo metu. Nėra jokių problemų, bet niekas negali nurimti. Dabar vis mąstau, ką tai turėtų reikšti.

  1. Lina Balsė

   Gal iškilo paviršiun viduje turimos sabotuojančios programos, mąstykit, stebėkit kokios mintys ir emocijos jumyse, kokie lūkesčiai, įpročiai, įsitikinimai formuoja šią situaciją. Gal ir nemalonu, bet tai galimybė išsikuopti tas šiukšles iš savęs.

 8. Liepa

  Ritualo metu užvaldė tokie stiprūs jausmai, kad akys paplūdo ašaromis ir ilgokai negalėjau nustoti ašaroti. O širdyje buvo be galo gera. Galbūt dar anksti džiaugtis, po ritualo praėjo tik pora savaičių, bet jau kitą dieną po ritualo pažinčių svetainėje užkalbino vyriškis, su kuriuo labai lengva ir miela bendrauti. Tikiuosi, kad tai gražios ateities pradžia. Ačiū, Lina!!!

 9. Kristina

  Labas Lina,aciu uz malonu rituala.Ta diena jauciausi laimingai ir asarotai.Surasiau ir as savo norus,tik jis dar neissipildo,gal but netaip pateikiau Visatai nora.Visata man siuncia sunku isbandyma,zmogu kuri pazystu senai,bet santykiai nesiklosto,tik vis labyn smunka ir neauga,netobuleja.Tikriausiai kazka netaip darau.Neismokstu pamokos,tik vis labai tikiu,kad sutiksiu ta sirtaji po visu siu sunkiu isbandymu.Aciu jums Lina.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.