Užsakymus paslaugoms, kurios teikiamos per svetainę Gyvybės Energija, labai prašau atsiųsti per atitinkamas užsakymo formas. O visais kitais klausimais, norėdami pasiteirauti dėl asmeniškai jums pritaikyto paslaugų paketo, laiku negavę atsakymo ar turėdami bendradarbiavimo pasiūlymų su Lina susisieksite tiesiogiai parašę į e-mailą Lina@taroskopai.lt, su Sauliumi – Saulius@taroskopai.lt. Būtinai parašykite jei nesulaukėte iš manęs žinių per paslaugų atlikimui numatytą terminą, taip galėjo atsitikti dėl netyčia klaidingai nurodyto jūsų e-mailo, ir negalėsime su jumis susisiekti kol patys neparašysite.

Duomenys paslaugų apmokėjimui

Veikla vykdoma Linos Balsės vardu išsiėmus verslo liudijimą, todėl visi apmokėjimai priimami į Linos Balsės banko sąskaitas.

Banko pavedimu – SEB:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Banko pavedimu – Swedbank:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Apmokėjimas per PayPal:

Užsakytas paslaugas galite apmokėti ir per PayPal saugių atsiskaitymų sistemą. jei patys turite PayPal sąskaitą, arba turėdami tik kreditinę kortelę. Jei turite PayPal sąskaitą apmokėjimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite arba nemokate siųsti apmokėjimų parašykite man į emailą ir atsiųsiu sąskaitą/nuorodą apmokėjimui.

Apmokėjimas Amazon dovanų čekiu:

Greitesnė apmokėjimo alternatyva gyvenantiems ne Europos Sąjungoje – parduotuvės www.amazon.co.uk dovanų čekiai. Išsiųskite čekį į Lina@taroskopai.lt e-mail adresą Linai Balsei. Ant kupono nurodykite savo vardą bei pavardę ir labai atidžiai užrašykite savo elektroninį paštą.

Komentarai

 1. Natalija

  Sveiki, noriu paklausti dėl mėnulio jaunaties. Kaip suprantu jei jaunatis prasideda 23.44val. Tai nuo jos per 8 val reikia surašyti norus ir t.t. jei nespejai i ši laika kada galiu atlikti sekanti rituala? Data ir laikas ačiū?

  1. Lina Balsė

   Savo norus galite rašyti per sekančią jaunatį, o aš šį ritualą kartosiu tik po metų.

    1. Lina Balsė

     Ritualas tai ne šou, jis nebuvo filmuojamas. Ką ten filmuosi, kai pagrinde tai vidinis darbas su energija, vizualizacijos. Galite tik pati pakartoti savo apeigas ir per sekančią jaunatį 🙂

 2. Aldona

  Labas vakaras.atrodo buvau užsiregistravus jaunaties ritualui,rugpjūčio 14 d,bet negavau iš jūsų jokio laiškelio, jei dar ne pervėlu užregistruokite mane,esu gimusi xxxx xx xx

  Užsirašiau jus Aldona 🙂

 3. Sveiki,Lina…aciu uz nemokama reiki seansa… jau galvojau kad neks nepades ….skausmai stuburie silpneje….ACIU….atsiprasau neturiu lietuviskos abiceles….su pagarba Janina.

 4. Dangira

  Sveiki, Lina

  Kažkodėl negaliu užsiregistruoti į mėnulio jaunaties magiją. Duomenis rodo komentare, nors rašoma, jog nesimatys. Gal ko nesupratau?

  1. Lina Balsė

   Sveika Dangira, viskas gerai, jūs užsiregistravote, o jūsų komentarai viešai nesimatė, kol šio nepatvirtinau, kad galėčiau atsakyti 🙂 Tai tik jūsų kompiuteris įsiminė ką rašėte, o niekas kitas to nematė. Visi kiti taip pat galite būti ramūs dėl konfidencialumo.

Pasidalinti mintimis