Užsakymus paslaugoms, kurios teikiamos per svetainę Gyvybės Energija, labai prašau atsiųsti per atitinkamas užsakymo formas. O visais kitais klausimais, norėdami pasiteirauti dėl asmeniškai jums pritaikyto paslaugų paketo, laiku negavę atsakymo ar turėdami bendradarbiavimo pasiūlymų su Lina susisieksite tiesiogiai parašę į e-mailą Lina@taroskopai.lt, su Sauliumi – Saulius@taroskopai.lt. Būtinai parašykite jei nesulaukėte iš manęs žinių per paslaugų atlikimui numatytą terminą, taip galėjo atsitikti dėl netyčia klaidingai nurodyto jūsų e-mailo, ir negalėsime su jumis susisiekti kol patys neparašysite.

Duomenys paslaugų apmokėjimui

Veikla vykdoma Linos Balsės vardu išsiėmus verslo liudijimą, todėl visi apmokėjimai priimami į Linos Balsės banko sąskaitas.

Banko pavedimu – SEB:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Banko pavedimu – Swedbank:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Apmokėjimas per PayPal:

Užsakytas paslaugas galite apmokėti ir per PayPal saugių atsiskaitymų sistemą. jei patys turite PayPal sąskaitą, arba turėdami tik kreditinę kortelę. Jei turite PayPal sąskaitą apmokėjimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite arba nemokate siųsti apmokėjimų parašykite man į emailą ir atsiųsiu sąskaitą/nuorodą apmokėjimui.

Apmokėjimas Amazon dovanų čekiu:

Greitesnė apmokėjimo alternatyva gyvenantiems ne Europos Sąjungoje – parduotuvės www.amazon.co.uk dovanų čekiai. Išsiųskite čekį į Lina@taroskopai.lt e-mail adresą Linai Balsei. Ant kupono nurodykite savo vardą bei pavardę ir labai atidžiai užrašykite savo elektroninį paštą.

Pasidalinti mintimis