Kovo 24 d. Plungėje – Čakrų harmonizavimas eteriniais aliejais ir kristalais

Kviečiu visus pasirengusius paleisti turimus energetinius blokus, emocines traumas ir ribojančius įsitikinimus į gilų pusdienio seminarą.

Sklandi energijos tėkmė tai lyg sklandus eismas milijonus gyventojų turinčiame mieste. Galime įsivaizduoti kas nutinka jei bent vienoje vietoje sugenda šviesoforas ir susidaro kamštis. Susijaukia viso miesto judėjimas. Tas pats nutinka ir su mūsų vidine ekosistema jei vienas iš energetinių centrų dėl patirtų gyvenimo traumų yra pažeistas ir užblokuotas.

Kiekviena čakra atsako už skirtingas fizines ir psichologines funkcijas, skirtingas gyvenimo sritis. Susitikimo metu aiškinsimės kur mūsų energijos tėkmė stringa ir pasitelksime efektyvų kelių skirtingų metodikų derinį apimantį terapinių eterinių aliejų poveikį, kristalus ir kvėpavimą sklandžios gyvybinės energijos tėkmės atstatymui.

Turėsime įvadinę teorinę dalį ir praktinę demonstraciją ant kelių drąsių savanorių.

Naudosime mineralus ir kristalus bei terapinės kokybės Young Living eterinius aliejus, supažindinsiu su 7 čakroms harmonizuoti tinkamiausiais aliejais iš startinio rinkinio ir ypatingai gilaus poveikio rinkiniu iš terapinių eterinių aliejų mišinių.

Po užsiėmimo lauks arbatėlė ir patirčių aptarimas, klausimai-atsakymai.

Įsivaizduokite jei galėtumėte akimirksniu paveikti bet kurią savo gyvenimo sritį per savo čakras…

  • Norite efektyviau atlikti savo darbą, gauti paaukštinimą, didesnį atlyginimą? Sustiprinkite savo Pagrindo čakrą.
  • Norite atskleisti savo jausmingumą, patirti gilesnį intymumą su savo partneriu ir pakurstyti aistrą seksualiniame gyvenime? Išlaisvinkite energijos tėkmę per Sakralinę čakrą.
  • Norite jausti pasitikėjimą savimi bet kokioje situacijoje, aktyviai save išreikšti ir drąsiai siekti savo tikslų? Suaktyvinkite Saulės Raizginio čakrą.
  • Norite mėgautis harmoningais santykiais ir giliu ryšiu bei supratimu su sutuoktiniu, vaikais, tėvais, draugais ir kolegomis? Harmonizuokite ir sustiprinkite Širdies čakrą.
  • Norite aiškiai išreikšti savo mintis ir būti gerbiamais už nuoširdumą ir autentiškumą? Atraskite savo balsą atverdami Gerklės čakrą.
  • Norite intuityviai priimti teisingus sprendimus, efektyviai spręsti problemas? Sustiprinkite savo intuicijos centrą Trečiosios akies čakrą.
  • Norite jausti ryšį su Kūrėju, vidinį saugumą, gyvenimo prasmę ir vedimą? Atverkite savo Karūnos čakrą.

Susitinkame Kovo 24 d. 12:00 val, trukmė apie 4 val.

Adresas: A. Vaišvilos g. 7-1, Plungė. Malakausko vairavimo mokykloje

Renginio kaina 10 EUR

Vietų skaičius ribotas, tad rezervacija būtina

Noriu, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį.
SutinkuNesutinku

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.