Manifestacija

Man panorėjus, lydekai paliepus – ĮVADAS

Kaip Tarologė aš turiu galimybę (netgi privilegiją) stebėti daugelio žmonių gyvenimus, išklausyti tūkstančius gyvenimo istorijų, kai žmonės į mane kreipiasi, kad padėčiau susigaudyti jų situacijose Taro kortų pagalba. Taigi aš stebiu, analizuoju, lyginu, darau apibendrinimus, keliu klausimus ir ieškau atsakymų.

Jaučiu poreikį suprasti kaip gi šis pasaulis veikia, kokios šio žaidimo, kuris vadinasi gyvenimas, taisyklės ir kaip jį žaisti. Ir iš daugybės gyvenimo istorijų pastebėjau štai ką – tie žmonės kurie vargsta siekdami savo tikslų ir tie, kurie lengvai juos įgyvendina yra kažkuo skirtingi ar tiksliau vadovaujasi skirtinga pasaulėžiūra.

Jie SKIRTINGAI NORI TO, KO NORI.

Atkreipkite dėmesį jog parašiau nori, o ne siekia. Nes tai, kaip sunkiai ar lengvai įgyvendinsime savo norus ir tikslus nulemia ne tai, ką darome ir kaip jų siekiame. Tiksliau tai svarbu, bet yra ankstesnė proceso grandis – žinoti ko norėti ir turėti teisingas vidines nuostatas leidžiančias sukurti norimą rezultatą bei jį priimti.


Tikriausiai pagalvojote jog eilinį kartą gausite patarimą pozityviai mąstyti, ką jau girdėjote ne kartą, galbūt netgi pasėdėjote 15 minučių ir pasvajojote apie laimę, meilę ir turtus, o po to grįžote prie realaus gyvenimo.

Mes eisime kur kas toliau ir giliau nei pozityvus mąstymas.

Mes sieksime – suprasti realybės kūrimo mechanizmą, Visatos veikimo dėsnius ir žaidimo „Gyvenimas“ taisykles. O mūsų tikslas – praktiškai pritaikoma ir rezultatus duodanti sistema leisianti jums įgyvendinti jūsų tikruosius, giliausius troškimus.

Tai bus gan ilga straipsnių serija, iš pradžių ją planavau kaip elektroninę knygelę, tad užsukite periodiškai ir skirkite laiko apmąstyti ir įsisavinti kiekviename straipsnyje pateiktą informaciją.

Visi šios serijos straipsniai:

 1. Man panorėjus, lydekai paliepus – ĮVADAS
 2. Beribės galimybės ir apribojimai
 3. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 4. Vienybės dėsnis
 5. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 6. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 7. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 8. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 9. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 10. Ribojantys įsitikinimai
 11. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 12. Kaip mums gali padėti kristalai
 13. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. vilma

  nuostabus straipsniai..lauksiu su nekantrumu tesinio….aciu.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.