Misija gimtadienis – Mandalų piešimo seminaras

Jei Mahomedas neina pas kalną, kalnui tenka eiti pas Mahomedą… Aš jau seniai svajojau sudalyvauti Mandalų piešimo seminare ir daugiau sužinoti apie šią dvasinę praktiką ir meno terapijos formą, tačiau niekaip neužtikau tokio renginio Klaipėdoje. Artėjant mano gimtadieniui (dėkoju visiems už sveikinimus) nusprendžiau jog gana, jei kažko nori, reikia imtis veiksmų ir tai įgyvendinti. Po nedidelės paieškos radau dailės mokytoją vedančią mandalų piešimo seminarus – Feliciją, dar žinomą kaip Fija. Jos tinklapis www.fija.lt jei kas norėtų pasekti mano pėdomis. O ką aš tokio padariau? Ogi susiorganizavau išsvajotąjį seminarą sau ir savo draugams kaip gimtadienio renginį. Felicija maloniai sutiko atvykti į svečius ir pravesti seminarą.

Įspūdžiai? Nuostabūs. Iš tiesų apie mandalas aš jau žinojau, skaičiau, žiūrėjau youtube filmukus, viskas atrodė pernelyg paprasta, kad tiesiog imti ir pradėti. Atrodė, jog reikia žinoti kažką daugiau, kažkokių paslapčių, kažkokių technikų. Viskas, kad genialu yra paprasta, bet tai suvokti labai sudėtinga 🙂 Man reikėjo, kad kažkas paimtų už rankos ir įvestų į mandalų pasaulį. Jų grožis, simetrija, spalvų ir formų begalinė įvairovė mane tiesiog užbūrė. Dabar, po smagiai praleisto gimtadienio ir su naujai įgyta drąsa esu pasiryžusi nerti į kūrybą. Tiesa, kol kas neprašykite parodyti savo pirmųjų piešinių, savo pasiteisinimui galiu pasakyti, kad dailės pamokų neturėjau net mokykloje ir ranka visai neįgudusi. Turiu tik didžiulį entuziazmą ir šiek tiek žinių.

Tikiuosi jog man pavyks jus užkrėsti savo entuziazmu, o ir žiniomis būtinai pasidalinsiu. Šis straipsnelis anaiptol nėra tuščias pasigyrimas, tai įvadas į visą seriją suplanuotų straipsnelių apie mandalas. Kad pamatytumėte jog tai visai nesudėtinga ir galima rasti piešimo stilių tinkamą visiems kviečiu pažiūrėti žemiau esančius video filmukus. Laukite tolimesnių straipsnių.

http://www.youtube.com/watch?v=C4Nlz4XMxcs


Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.