Nemokamas bandomasis Reiki seansasIšsamią informaciją apie Reiki, kas tai yra, kam ši energija gali būti naudojama ir ko iš jos tikėtis galite rasti skyrelyje Išsami informacija apie Reiki gydymą.

Bandomąjį Reiki seansą darau kiekvieno mėnesio 1 sekmadienį. Sekantis Reiki seansas planuojamas Vasario 3 dienos vakare. Pasižymėkite kalendoriuje ir tą dieną gerkite daugiau vandens, o vakarą leiskite ramiau, įsigilinę į save, savo mintis ir jausmus.

Daugybė žmonių išmėginę Reiki energiją džiaugėsi jos poveikiu jų sveikatai, psichologinei savijautai, darbingumui, santykiams ir kitokiu pagerėjimu. Nors negaliu garantuoti jog jums Reiki padės su konkrečia problema ar kad ženkliems pokyčiams pakaks vieno seanso, tačiau siūlau išbandyti Reiki poveikį patiems ir pakviesti pasinaudoti šia galimybe artimuosius ir draugus.

Visus norinčius pirmąsyk išmėginti Reiki energijos poveikį kviečiu registruotis nemokamam seansui. Nemokamas seansas bus atliekamas mėnesio pradžioje. Visiems užsiregistravusiems išsiųsiu laiškelį dieną prieš seansą, o atliekamas jis bus vakare, po darbo valandų.

Seanso metu Reiki energiją be jokios programos, su intencija jog ji veiktų jūsų aukščiausiai gerovei, siųsiu visiems užsiregistravusiems. Jūs patys mintyse galite nusistatyti intenciją, kokios būtent pagalbos labiausiai norite iš reiki, kelis kartus sau pakartoti mintyse ar balsu: „Prašau Reiki energijos pagydyti mano skaudantį kelio sąnarį/harmonizuoti santykius su vyru/padėti man atsiverti gerovei ir klestėjimui arba suteikti man tai, kas man bus dar naudingiau“.

Jums seanso metu nieko daryti nebūtina, galite užsiimti įprastiniais darbais. Tačiau jei norite ryškiau pajusti Reiki energiją seanso vakarą pasistenkite leisti ramiau, pailsėti, būti atidesni savo savijautai, emocijoms ir mintims. Būtų gerai jei ruošdamiesi Reiki seansui per dieną išgertumėte medikų rekomenduojamą vandens kiekį ar bent porą papildomų stiklinių. Daugiau vandens gerkite ir kitą dieną po Reiki.

Darsyk pakartosiu jog seansas nemokamas, tačiau būsiu labai dėkinga jei turėdami kuo pasigirti ir pasidžiaugti – įdomiais pojūčiais seanso metu ar po jo, pokyčiais jūsų sveikatoje, savijautoje ar santykiuose – parašysite atsiliepimą apie Reiki poveikį Atsiliepimų puslapyje. Užsiregistravę gausite supažindinimo su Reiki 7 dienų laiškelių seriją į el. paštą, kad susipažintumėte kaip veikia Reiki terapija.

Registracija

Pasidalinkite šiuo puslapiu ir pasiūlymu savo facebook ar google+ puslapyje (spauskite mygtuką žemiau), kad juo pasinaudotų ir jūsų draugai :)

Komentarai

 1. Laima

  Sveiki, Lina. Ar galima į tokį seansą registruoti 7 metų sūnu? Sūnui padidėjęs nervingumas, nerandam tinkamo gydymo, tikimės, jog po seanso viskas normalizuotųsi. Ačiū

  1. Lina Balsė

   Taip, tėvai gali užsakyti Reiki mažiems vaikams, na o jau paauglių, sąmoningų ir galinčių apsispręsti vaikų reikėtų atsiklausti sutikimo.

 2. Birute

  Gerbiama, Linute, ar galima uzregistruoti artimuosius be ju paklausimo tiesiog siaip kad gautu seansa sveikatai, mokslui, darbui. Aciu

  1. Lina Balsė

   Sveika Birute, ne, negalima registruoti žmonių prieš jų valią. Jei negalite jiems pasiūlyti, vadinasi pati numanote jog nesutiktų. O jei nesutiktų, jie ir nepriims Reiki ir aš nedarau seansų žmonėms prieš jų valią.

 3. Sirdingai Dekoju Jums Linute.Jus skleidziate geri ir pagalba, tiems kurie jos iesko.Pats Dievas Jus atsiunte.As siunciu Jums biliarda sekmes visur ir visada ir visa sunkvezimi meiles ir dekingumo.💐💐🌺🌼🌷🌻🌹🌹

 4. Dalia

  Toks jausmas, tarsi ši moteris moka daryti stebuklus….

 5. Jolita

  O sakykit antra karta galima vel nemokamai registruotis kita menesi kai darysit reiki seansa? Man labai patko.

  1. Lina Balsė

   Nemokamai darau tik pirmą kartą norintiems išbandyti Reiki poveikį, norinčius asmeninių Reiki seansų kviečiu užpildyti užsakymo formą, nuorodą rasite svetainės viršuje.

 6. Jolita

  Lina Balse ar su jumis eina asmeniskai susisiekti? Turiu klausimu po sio seanso

 7. Jolita

  Vakar dalyvavau siame seanse,nemaniau kad ka pajausiu kai as nemoku manau atsipalaiduoti.bet jutau kai mano kaklas traska kuri labai skaudejo kunas buvo toks sunkus,kaire koja dar tuo metu lyg aptirpus jautesi ir taip gerai issimiegojau.aciu.o sakykit sekancia diena dar jaucesi kokie pozymiai? Pvz kaip galvos koks svaigimas?

  1. Lina Balsė

   Sveika Jolita, galite parašyti man į emailą, jį rasite pačioje puslapio apačioje. Tikrai gali nusitęsti pojūčiai ir į kitą dieną ir apskritai kartais žmonėms pakanka tokio stumtelėjimo, kad prasiplėstų sąmonė, ateitų naujos mintys, ryžtas sukti šviesesniu gyvenimo keliu. Aišku yra žmonių, kurie atkakliai nesijudina iš vietos net darant visą Reiki seansų kursą, bet čia jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas ir pasirengimas pokyčiams 🙂

 8. Ausra

  Laba diena, as taip pat registravausi nemokamam reiki seansui, bet irgi nieko nesulaukiau i emaila. Tarp slamsto laisku ir paieskoje nieko neradau. Dekoju!

  1. Lina Balsė

   Sveikos merginos, apgailestauju jei dėl kokių nors techninių nesklandumų mano laiškai jūsų nepasiekia. Naudoju patikimą sistemą, bet galbūt tiesiog kažko nežinau apie šių nesklandumų priežastis ar gal esmė pačių pašto sistemų nustatymuose. Reiki seansas vyks šį vakarą ir Reiki energiją siųsiu visiems, kas registravosi, niekas nebus pamirštas 🙂

   1. Daiva

    Praėjusį kartą ir aš negavau pranešimo į savo e- paštą. Ar galiu šį kartą vėl registruotis? Ačiū.

 9. Gintare

  Sveika, buvau uzsiregistravusi nemokamam Reiki seansui,bet nesu tikra ar gavote uzklausima,nes nieko i email kaip ir negavau.aciu

  1. Lina Balsė

   Sveika Gintare, patikrinkite Spam aplanką pašte arba per paiešką paieškokite laiško pavadinimu „Nemokamas Reiki seansas“. Jei rasite tarp šlamšto laiškų būtinai pažymėkite jog tai ne šlamštas, kad ateityje mano laiškai jus sėkmingai pasiektų.

 10. Karolina

  Sveiki, mane sudomino Jusu kvietimas i nemokama seansa, taciau, neradau adreso, kur viskas vyktu, del to nezinau ar verta registruotis, jei zinociau adresa, matyciau ar galiu atvykti ir ar verta registruotis 🙂

  1. Lina Balsė

   Karolina įdėmiau perskaitykite pasiūlymo aprašymą – Reiki seansas nuotolinis, niekur vykti nereikės 🙂

 11. IRENA

  reiki tai nuostabus jausmas ir gyvenimas i savo vidini pilnavertiskuma

 12. Zofija

  Laba diena,geresnes Kaledines dovanos nesu gavusi.
  Linkiu Jums linksmu sv.Kaledu ir sveikatos.

Pasidalinti mintimis

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.