Reiki seanso kaina 10 EUR. Jei užsisakote 10 ar daugiau seansų kursą, teiraukitės dėl nuolaidos. Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo. Informacija apmokėjimui jums bus išsiųsta į elektroninį paštą užpildžius žemiau esančią užsakymo formą.

Aš esu trečios pakopos Reiki Meistrė. Reiki man labai padėjo kai nėštumo metu apsirgau gripu ir nelabai galėjau vartoti vaistų, taip pat dažnai darau Reiki savo sūneliui kai vakare guldau jį miegoti, kad padėtų nuo vaikiškų negalavimų ir ramiau miegotų. Sulaukiau labai gerų atsiliepimų iš žmonių, kuriems Reiki padėjo atgauti vidinę pusiausvyrą stresinėje situacijoje, o taip pat ką tik patyrus negatyvų energetinį poveikį, nužiūrėjimą. Kviečiu paskaityti atsiliepimus, kad susidarytumėte įspūdį kokiose situacijose žmonėms padėjo Reiki energetinis gydymas.

Aš rekomenduoju Reiki be jokios programos, tiesiog aukščiausiam jūsų gėriui, kad organizmas panaudotų gautą gyvybinę energiją ten, kur jam labiausiai reikia ar tai būtų fizinis kūnas, mastymo įpročiai, emocinė ar dvasinė būsena. Iš praktikos pastebėjau, jog siunčiant Reiki be jokios programos energijos srautas kur kas stipresnis, klientas (tiksliau jo aukštesnysis Aš) pasiima kur kas daugiau energijos ir išskirsto ją ten, kur bus palankiausia.

Tačiau norintiems siūlau nuotolinius Reiki seansus ir su konkrečia programa, pavyzdžiui organizmo gebėjimo išsigydyti bei regeneruotis suaktyvinimui, santykių su jums svarbiu žmogumi harmonizavimui, atsivėrimui meilės arba gerovės energijai, žalingo įpročio įveikimui ar kitiems tikslams.

Kiek reikėtų seansų?

Niekada nesprendžiu už klientus ir neperšu savo paslaugų, vadovaukitės žemiau pateiktomis rekomendacijomis ir klausykite vidinio balso. Jei norite pradėti nuo kelių seansų ir pažiūrėti kaip jausitės – taip ir padarykite. Kursą visuomet galėsite prasitęsti.

Atsipalaidavimui po pusiausvyros atgavimui po streso pakaks vieno Reiki seanso. Ūmiai problemai, ar tai būtų liga ar didelis stresas, ar sudėtinga ką tik kilusi situacija reikėtų bent 3 Reiki seansų. Giliai ar įsisenėjusiai problemai spręsti dažniausiai rekomenduojamas visas Reiki kursas 10-21 seansas. Patys Reiki praktikai pilnam apsivalymui ir pusiausvyros bei harmonijos atgavimui daro sau 21 Reiki seanso kursą. Tad chroniškoms, ilgalaikėms problemoms spręsti būtų optimalu pasidaryti 21 dienos Reiki kursą. Sudėtingoms situacijoms spręsti ar norui įgyvendinti Reiki gali būti daromas visą mėnesį.

Ko tikėtis seanso metu?

Seanso metu jei esate jautresni, galite jausti šilumą ar dilgčiojimą, vėsą, gilų atsipalaidavimą ar net mieguistumą ar kitokius subtilius pojūčius. Asmeniškai man Reiki sukelia pojūtį tarsi staiga ore būtų smarkiai padaugėję deguonies ir nuo jos lengvai svaigsta ir ūžia galva. Kai kas patiria ne malonų atsipalaidavimą, o valymąsi, kai pradeda kilti užgniaužtos emocijos ar paaštrėja negalavimai, tačiau tai laikina, svarbu gerti pakankamai vandens, išlikti pozityvios nuostatos ir tiesiog praleisti per save viską kas vyksta ar išeina neužlaikant.

Reiki seanso metu gerai būtų atsipalaiduoti ar net pamedituoti, nors yra sutapę jog man darant Reiki klientė buvo svarbiame verslo susitikime ir Reiki energija prisitaikė prie jos to momento poreikių ir netgi padėjo pasiekti gerų rezultatų. Paprastai Reiki seansus darau vakare, su intencija, kad ši energija jus pasiektų tada, kai būste tam pasirengę ir ji galės veikti jūsų aukščiausio gėrio vardan. Daug klientų tuo metu skaniai miega ir atsikelia puikiai pailsėję.

Email

Jūsų vardas ir pavardė

Jūsų gimimo data

Dovanų kupono numeris ar nuolaidos kodas

Kiek norėsite seansų?

Nuotrauka, kurioje esate tik Jūs (neprivaloma, bet labai pageidautina)

Jūsų situacija ar problema dėl kurios norite Reiki pagalbos

Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.
SutinkuNesutinku

Pasidalinti mintimis

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.