fbpx

Online Aroma Festivalis

Edukacija apie sveiką gyvenseną, energiją ir grožį bei motinos gamtos dovanas - eterinius aliejus

Aromatingi linkėjimai nuo visos lektorių komandos

Nemokamas Aromafestivalio paskaitas kviečiame žiūrėti nuo Balandžio 16 d 8val. iki Balandžio 18 d vidurnakčio.

Turinčius VIP bilietą prašau prisijungti

Jei įsigijote bilietą į pratęstą festivalio paskaitų + Visų ankstesnių paskaitų peržiūrą prašau prisijunkite, kad jums atsidarytų visos paskaitos (Jeigu vis dar esate prisijungę iš ankstesnės sesijos prisijungimo laukelių nerodo).

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Balandžio 16 d. iki Gegužės 31 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki gegužės pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email“

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt

Aroma Festivalio programa

Eterinių aliejų naudojimo būdai ir nauda

Pasaulį mes suvokiame penkiais pojūčiais – galime matyti jo grožį, girdėti nuostabius garsus, liesti, skanauti maistą ir užuosti visą gamą kvapų.

Būtent kvapai, labiau nei bet kurie kiti pojūčiai, gali sužadinti mūsų emocijas: pradžiuginti, supykdyti, sukelti sielvartą ar troškimus. Kvapai veikia mūsų laimės būseną, seksualumą, sveikatą ir netgi sprendimus.

Augalų kvapniosios esencijos naudotos jau keletą tūkstantmečių prieš Kristų ir žinios apie jų savybes bei gydomąjį poveikį buvo perduodamas iš kartos į kartą. Jau senovėje suprato, kad įvairių augalų kvapai, kurie glaudžiai susiję su emocijomis, turi gydomųjų galių.

Šiais laikais moksliniais tyrimais yra patvirtintas ryšys tarp emocijų ir sveikatos. Augalų eteriniai aliejai, motinos gamtos mums sukurti turtai, kuriuos turime pažinti ir mokėti jais naudotis. Savo paskaitoje plačiau supažindinsiu, kas yra eteriniai aliejai, kaip jie mus veikia ir kaip juos naudoti, kad gautumėm pačią didžiausią naudą.

Aromaterapija nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Visos moterys, patyrusios nėštumo būseną, puikiai žinome, kad – tai stebuklingas laikas! Taip pat žinome ir lydinčiuosius „malonumus“ – pykinimą, ištinusias kojas, nugaros, juosmens skausmus, nemigą, nevaldomas emocijas, o kur dar stresas artėjant gimdymui, gyvenimo pokyčiams ir t.t.

Senovės egiptiečiai, graikai, kinai, indai ir romėnai tūkstančius metų naudojo aromaterapiją skausmams ir negalavimams malšinti bei siekiant atsipalaiduoti.

Šiandien dėl eterinių aliejų vartojimo nėštumo metu, gimdant bei pogimdyminiu laikotarpiu, vieningos nuomonės nėra. Vienas egzistuojantis požiūris – šiuo jautriu periodu nevartoti eterinių aliejų apskritai, kitas gi – rekomenduojama nuosaikiai ir atsargiai vartoti tik kai kurias medžiagas, kurios yra ne tik saugios, bet ir labai naudingos.

Savo paskaitos metu apžvelgsiu saugias eterinių aliejų naudojimo galimybes ir rekomendacijas nėštumo metu, gimdant bei žindymo laikotarpiu. Svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, klausytis savo kūno, kad aromaterapija nėštumo metu būtų saugi ir efektyvi praktika!

Aromatinga ir nerūpestinga vaikystė

Išdykauja, žaidžia, siaučia

Nežinodami kodėl ir kam

Jei ši žemė kam priklauso,

Tai pirmiausia žinoma, vaikams… (J. Marcinkevičius).

Vaikai- tai mūsų svajonės ir beribė meilė. Pirmuosius septynerius vaikelio gyvenimo metus mūsų gyvenimas sukasi tik apie juos, juk mes esame tie kurių jų laukiame ir tik sulaukę patys tampame nebe vaikais.

Savo paskaitoje kalbėsiu apie mūsų rūpestį pačiais mažiausiais, jautriausiais šios žemės gyventojais, kuriems mes norime suteikti tai, ką galime geriausio – besąlyginę mamos meilę ir natūralias motinos gamtos dovanas.

Kalbėsime apie eterinių aliejų poveikį ir saugų naudojimą vaikams, priklausantį nuo amžiaus. Aptarsime periodą nuo gimimo iki septynerių metų.

Penktoji meilės kalba

Pastaruoju metu žmogiški santykiai patyrė didelių išbandymų, pasikeitė mūsų bendravimas – gyvą tiesioginį ryšį sparčiai stumia nuotolinis bendravimas, dirbant, bendraujant, reiškiant savo mintis. Ir tai lemia, kad vis mažiau žmonių gali vienas su kitu kalbėti penktąja meilės kalba.

Kas tai per kalba? Ką suteikia žmogui nuoširdus apsikabinimas ir fizinis kontaktas? Kaip galime padėti savo šeimoje sustiprinti tarpusavio ryšį, savo vaikams sumažinti nerimą ir emocinę įtampą, suteikti vidinio saugumo jausmą? Kaip mylimiesiems vienas kitam suteikti mažytę meilės injekciją, kurios taip stokoja mūsų sielos gelmė – vidinis vaikas?

Savo paskaitoje dalinsimės teorija, praktika ir kvapniais receptais.

Rimantė Černiauskaitė -Kėrienė ir Elena Čaplikienė

Švarūs namai, tačiau ar saugūs?

Į savus namus visada grįžtame kaip į saugiausią vietą, kur jaučiamės puikiai, saugiai ir atrodo, kad savos sienos gydo nuo visų bėdų.

Tačiau ar iš tikrųjų taip yra, ar sugebame mes patys šią tvirtovę paversti saugia?

Balandis – tai švaros, švarinimosi mėnuo, kai skubame tvarkytis, atsišviežinti ir įsileisti į namus švaros ir gaivos gūsį. Švara pasirūpinti tikrai nėra sunku – pas kiekvieną galima atrasti pilna priemonių, kurios valo, šveičia, dezinfekuoja, balina, suteikia kvapą ir t.t. Ir nors visa ši buitinė chemija leidžia džiaugtis švariais namais, tačiau daugelis užmirštame kad ji yra ypatingai žalinga kiekvienam iš mūsų, taip pat ir gamtai.

Savo paskaitoje padėsiu jums suprasti kokia didžiulė žala yra daroma mūsų sveikatai, naudojant populiariąją, išreklamuotą buitinę chemiją. Taip pat rasime būdų kuo galėtume ją pakeisti, kad mūsų namai būtų ne tik švarūs, bet ir saugūs!

Tavo vertybės - tavo kelrodė žvaigždė

Ar aiškiai jauti kryptį, kuria eini per gyvenimą? Ar sąmoningai priimi sprendimus?

Viena iš didžiausių kliūčių mūsų ramybei, harmonijai, sėkmei ir gerovei yra savo vertybių ir prioritetų nežinojimas. Kaip knygoje „Alisa stebuklų šalyje ir veidrodžio karalystėje“ – mes einame per gyvenimą tiesiog vaikydamiesi kažką, kas patenka į mūsų akiratį. Ir po kiek laiko, pervargę, nesuprantame, kurioje gi vietoje ne taip pasirinkome? Kodėl mes taip blaškomės?

Savo trumpoje paskaitoje papasakosiu apie tai, kaip susidėlioti prioritetus ir atrasti savo vertybes, kurios kaip kelrodė žvaigždė, arba kaip švyturys, padės atrasti tinkamą kelią, duos idėjų sekantiems žingsniams ir tiesiog suteiks aiškumo gyvenime. Susitikime video paskaitoje!

Rimantė Černiauskaitė-Kėrienė

Pinigų kvapas

Apie pinigus kalbame visi: ir tie kas jų turi, ir tie kas vos suduria galą su galu. Ši energija yra viena iš visatoje egzistuojančių energijos rūšių – mainų energija. Turimi pinigai iš esmės leidžia mums įgyvendinti savo norus ir mėgautis gyvenimu, tačiau jie yra viena dažniausių suaugusiųjų streso priežasčių. Dažnas susimąstome, kaip į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų? Jiems pritraukti yra siūloma įvairių būdų ir net magiškų ritualų.

Savo paskaitoje apie magiją nekalbėsiu, tačiau pasidalinsiu sava patirtimi, kaip padvigubinau savo pajamas. Ieškojimai ir bandymai atsipirko ir iki šiol džiugina. Atrasti reikiamą kvapą, kad  pritraukti pinigus nesunku, tereikia pasigilinti į save. Kaip tai padaryti ir kokiu kampu – sužinosite webinare. Dalinsiuosi patirtimi ir kvapniais receptais. Susitikime netrukus vykstančiose Young Living dienose.

Unikalus aromatas unikaliai moteriai

Kvepalų kūrimas yra ne tik jausmingas malonumas, bet tuo pačiu menas ir mokslas. Ypatingo talento nereikia mokantis kvapų maišymo meno, tačiau kantrybė ir atkaklumas padeda sukurti stebuklus.

Botaniniuose kvepaluose, kurių sudėtyje tik natūralios medžiagos, slypi didelė jėga! Tinkamai suformuluotas tikslas ir parinkti eterinių aliejų aromatai padės sukurti norimą emocinę būseną. Tai yra padės sumažinti įtampą, paleisti kontrolę ir nepasitikėjimą, suteiks daugiau energijos ar atvers širdį meilei.

Kas tinka kitoms, nebūtinai tiks tau arba man. Juk mes kiekviena esame unikali ir nepakartojama. Kviečiu sužinoti daugiau apie natūralių ir unikalių aromatų poveikį, bei individualaus aromato kūrimą.

Sielos gydymas su Feelings aromatų rinkiniu

Jei niekas geriau už mane negali būti manimi, verta būti geriausia savęs versija.

Emocinė sveikata tai brangi dovana mūsų fizinei sveikatai, pilnatvei ir visapusiškai gerovei. Daugybė gydytojų pripažįsta, kad daugelis ligų yra psichosomatinės kilmės, tai yra jos susijusios su mūsų emocinėmis traumomis, dažnai susijusiomis su kūdikyste ir vaikyste, o galbūt netgi ir su vaisiaus augimu įsčiose.

Mūsų išgyvenamos emocijos akimirksniu paveikia fizinę kūno būseną tad vienas geriausių būdų iškart atpažinti kylančias emocijas – išmokti pastebėti jas lydinčius fizinius pokyčius.

Migdolas – tai emocijų vieta smegenyse. Be migdolo mes negalėtume patirti emocinių išgyvenimų, išreikšti savo jausmų, suprasti ir prisiminti emocingų įvykių. Smegenų vaizdavimo tyrimai rodo, jog aromato pojūtis tiesiogiai paveikia migdolinę liauką. Jokia kita jutimo sistema neturi tokios išskirtinės tiesioginės prieigos prie mūsų emocijos kontroliuojančios smegenų dalies.

Kviečiu pasimatyti mano paskaitoje apie “Feelings” eterinių aliejų rinkinį, mišinius sukurtus transformuoti emocinę būseną ir atgauti vidinę darną ir harmoniją.

Į kulinarinę kelionę su eteriniais aliejais

Visi mėgstame skanų maistą, mėgstame skanius aromatus, mėgstame seiles skirtis verčiančius ir prie bendro stalo šeimą sutraukiančius maisto kvapus.

Kodėl gi nesukūrus kažko išskirtinio natūralių grynų eterinių aliejų pagalba? Iš šio pranešimo išsinešite suvokimą apie saugų eterinių aliejų naudojimą mityboje, jų naudą ir nuostabius sveikuoliškus receptus.

Tikiuosi, kad leisitės drauge į virtuvės eksperimentus ir nudžiuginsite šeimos narius naujais stebuklingais skoniais ir aromatais. Na ką gi, pirmyn užkariauti virtuvę!

Žvali, graži ir energinga pavasarį

Moterys kaip ir gamta turi savo ciklus. Jos intuityviau ir stipriau jaučia atsinaujinančios gamtos ritmus ir dėsningumus.

Išbuvusios žiemos šaltyje, kartais patirdamos baimes ir netikrumą žengiame pasitikdamos pavasarį. O šis dosniai dovanoja atgimimą, moterišką žavesį ir energiją.

Asmeninės patirties paskatinta, kviečiu paklausyti mano įžvalgų, kaip galime pasitelkti ypatingą energetinę sąveiką su augalais, siekiant paleisti slegiančius jausmus, nuovargį, pasisemti stiprybės, įkvėpimo ir pasitikėjimo savimi.

Refleksologinio pėdų masažo nauda pasitelkiant aromaterapiją

Mūsų kūnas – mūsų ligų žemėlapis. Fiziniai susirgimai byloja apie tam tikrus vidinius konfliktus.

Rytų medicina pėdas vadina antrąja mūsų širdimi, nes jose išsidėstę aktyvieji taškai, „atstovaujantys“ daugeliui organizmo vidinių organų. Pėdose „kaupiami duomenys“ apie sveikatos būklę: tiek atskirų organų, tiek bendrai viso organizmo.

Veikiant tam tikras pėdų zonas, galime paveikti vidinius organus be tiesioginio kontakto, stimuliuoti jų veiklą, šalinti negalavimus.

Pėdos – žmogaus kūno pamatas, kuriuo dažnai pamirštame pasirūpinti. Jos ne tik mūsų kūno pamatas, bet per jas mes galime įsižeminti, mes gauname iš žemės energiją. Galime pajausti, o galbūt ir atkurti savo gyvenimo, savo tikslo kelią ir energiją.

Savo paskaitos metu papasakosiu, kas yra refleksologinis pėdų masažas, kaip galime atpažinti kūno siunčiamus S.O.S signalus per pėdas. Kalbėsiu kaip pasitelkdami aromaterapiją mes galime sau padėti atkurti harmoniją ir balansą savo kūne.

Antioksidantų gėrimas sveikatai, energijai ir rausviems skruostukams

Ningxia red gėrimas – ilgaamžiškumo ir sveikatos šaltinis. Šių sulčių pagrindinis ingredientas yra goji uogos.

NINGXIA REGIONE KINIJOJE ŠI UOGA AUGINAMA IR NAUDOJAMA SVEIKATAI STIPRINTI KIEKVIENĄ DIENĄ JAU 6000 METŲ.

Šio regiono gyventojai gali pasidžiaugti savo ilgaamžiškumu. Tik šiame regione statistiškai yra daugiausiai pasaulyje išgyvenančių iki 120 metų žmonių.

Šioje paskaitoje išgirsite atsakymą kodėl ir jums verta šias uogas ir Ningxia Red gėrimą įtraukti į savo dienos racioną.

Liekninamasis kvėpavimas su AromaRitualais

Didžiausia kliūtis, siekiant patobulinti savo fizinį kūną, yra nežinojimas, kaip greičiausiai ir efektyviausiai tai padaryti. Antsvorio lengva atsikratyti visiems laikams be dietų ir kankinimosi. Tai praktiškai išmėginsime šios paskaitos metu.

Išmoksime liekninamojo kvėpavimo metodikos, ypatingai tinkančios tiems, kurie nemėgsta arba negali pakelti didelio krūvio – aktyvių fizinių pratimų.  Praktikuoti ją galima praktiškai visur ir  beveik visiems. Jūs galite atlikti pratimus darbe ir net automobilyje. Tai savaime suprantama sutaupys dalį Jūsų brangaus laiko. Tai efektyvi kvėpavimo ir raumenų tempimo gimnastika.

 Po liekninamojo kvėpavimo žmogus nejunta nuovargio – atvirkščiai, įgyjama daug energijos, pagerėja nuotaika ir nori imtis veiklos. O sujungus kvėpavimą ir aromaterapijos poveikį galime labai efektingai pagreitinti medžiagų apykaitą, paleisti nereikalingus kilogramus, padailinti linijas, atsikratyti celiulito, streso, sustiprinti imunitetą, fizinę ištvermę. Taip pat tai puiki galimybė sustiprinti venas, kamuojant varikozei. Kvėpavimo pratimai labai gerai išvalo organizmą nuo toksinų ir stiprina kraujagysles, grąžindami joms elastingumą. Taigi tai nėra vien tam, kad būtų iškvėpti nereikalingi kilogramai.

LIEKNINAMASIS KVĖPAVIMAS PADEDA ĮKVĖPTI SVEIKATOS!

Grožis nereikalauja aukų su mineraline
Savvy Minerals kosmetika

Fiodorovas Dostojevskis, rusų literatūros klasikas ir filosofas yra pasakęs labai gilią prasmingą mintį jog „Grožis išgelbės pasaulį“. O taip pat nuo paauglystės girdėjome jog „Grožis – reikalauja aukų“.

Šiuolaikinėje kosmtikos priemonių gausoje, esame laisvos pasirinkti: kurti ir puoselėti gėrį ir natūralų grožį pasitelkiant natūralias priemones ar sukurti spindintį įvaizdį naudojant chemines priemones, kurios kenkia sveikatai ir daro žalą gamtai.

Jau antrus metus džiaugiuosi pasirinkusi natūralias mineralinės kosmetikos priemones, kuriose nėra pigių užpildų ar sintetinių ingredientų. Drąsiai naudoju jas pati ir kartais mano dukrytė. Su pasitikėjimu pasakoju žmonėms apie kompaniją, kuri vadovaujasi bekompromisinės kokybės ir tyrumo standartais.

Paskaitos metu pasidalinsiu su jumis:

  • Dekoratyvinės kosmetikos istorija ir evoliucija iki šių dienų
  • Kodėl Savvy Minerals kosmetikos šūkis „Grožis be kompromisų“?
  • Trumpai pristatysiu Savvy Minerals kosmetikos asortimentą bei paskirtį
  • Kokios sudėtinės kosmetikos dalys ir kuo jos naudingos mūsų grožiui
  • Pasidalinsiu kaip susikurti dieninį ir vakarinį makiažą keliais šepetėlio potepiais

Viktorija Tamutytė Jurevičienė

Proginio MAKIAŽO mokymai

Ar proginis makiažas gali būti gražus ir kartu saugus mano kūnui? Taip! Profesionali vizažistė, šukuosenų ir antakių dizaino meistrė Viktorija Jurevičienė parodys kaip savomis rankomis padaryti makiažą bet kuriai svarbiai šventei su mineraline kosmetika Savy Minerals, atitinkančia aukštą “Švaraus grožio standartą”. Pasiruoškite savo kosmetikos priemones ir teptukus – šį pavasarį skelbiama LAISVĖ GROŽIUI!

Mokymuose papasakosiu ir parodysiu:

  • Kaip paruošti odą ilgalaikiui makiažui,
  • Kaip gražiai pasidažyti akis, kad jos atsivertų;
  • Kaip dengti odą, kad ji netaptų “pyragu” ir “kanjonais” ant veido

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Balandžio 16 d. iki Gegužės 31 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki gegužės pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email“

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt