Raindrop masažo technikos praktiniai mokymai Mažeikiuose ir Kaune 11.18

Raindrop arba Lietaus lašų masažo technika – tai organizmo  gyvybines funkcijas atstatanti procedūra, energijos tėkmę subalansuojantis  ir emocinį išsilaisvinimą skatinantis ritualas.

Ši sveikatinimo procedūra pritaikyta naudoti namų aplinkoje savo šeimos narių sveikatos harmonizavimui bei tinkama specialistams, teikiantiems masažo ir gydymo paslaugas.

Pasauliui šią unikalią procedūrą daugiau kaip prieš 20 metų pristatė Dr. G. Young, apjungęs energetinio ir refleksinio masažo technikas su terapinių eterinių aliejų poveikį fiziniam, emociniam ir energetiniam žmogaus kūnui.

Raindrop masažas su terapiniais eteriniais aliejais tai pagalba

 • Kenčiant nugaros skausmus dėl netaisyklingos laikysenos ir stuburo iškrypimų
 • Puolant virusams ir bakterijoms, kai reikia palaikymo imuninei sistemai
 • Kamuojant uždegiminiams procesams organizme, nerviniam skausmui
 • Vidinei įtampai dėl užgniaužtų emocijų
 • Chroniškam nuovargiui

„Raindrop“ masažas pagerina organizme vykstančius natūralius procesus, reguliuoja elektromagnetinę energiją, kuri teka per kūną ir sukuria emocinės, dvasinės ir psichinės energijos harmoniją.

Procedūra atliekama keliais etapais: pirma – per pėdas VitaFlex technika suaktyvinant refleksines zonas, vėliau – per nugarą Enfleurage (švelnus glostymas) + Raindrop (eterinių aliejų lašinimas ir įvedimas į organizmą + 5 judesiai).

Mokymų sąlygos

Masažo mokymų esmė – asmeniškai patirti masažo poveikį ir išmokti jį atlikti kitam. Patartina dalyvauti poroje su artimu žmogumi, su kuriuo galėtumėt vienas kitam taikyti jį namų aplinkoje.

 • mokymai vedami komandos narėms turinčioms savo Raindrop rinkinį
 • jei jūsų užsisakytas rinkinys nespėjo atkeliauti, susiderinkite dėl galimybės pasiskolinti aliejus (10 EUR)
 • tinkamai apsirenkite kad būtų patogu judėti bei masažuoti pėdas ir nugarą
 • būkite be makiažo, trumpais nelakuotais nagais, nusiimsime ir visus papuošalus
 • turėkite 2 rankšluosčius (ar paklodes) pasitiesti ir užsikloti

Jei dar nesate Young Living nariai ir norite užsisakyti šį terapinių eterinių aliejų rinkinį prašau susisiekti info@gyvybesenergija.lt

Mokymai vyks lapkričio 18 d. 12 -15 val.

 • Mažeikiuose: Buknaičių g 55, Buknaičių kaimas, Mažeikių rajonas | Mažeikiuose vietų nebeliko!
 • Kaune: Savanorių prospektas 130 a Kaunas

Mokymų kaina žmogui turint savo Raindrop aliejų rinkinį – 20 EUR

Mokymus veda:

Mažeikiuose: sertifikuota Raindrop  ir VitaFlex technikų instruktorė, Young Living sveikatingumo judėjimo pradininkė Lietuvoje, Savigydos ir holistinės aromaterapijos edukatorė Erika Gintalienė.

Kaune: Dalė Kapočienė, Young Living sveikatingumo edukatorė, AromaPsichologijos metodo praktikė baigusi mokymus pas Liną Balsę, Raindrop masažo specialistė šio holistinio sveikatos ritualo išmokusi iš daktaro Donato Maniello, holistinės klinikos Ispanijoje įkūrėjo.

Na, o kas dar tik ieško sau atsakymų fizinės ir emocinės sveikatos tema ir norite pradėti savo pažintį su terapiniais aliejais parašykite ar susiskambinkime, atsakysiu į jūsų klausimus ir padėsiu užsisakyti terapinės kokybės eterinius aliejus jūsų šeimos sveikatai ir vidinei harmonijai. Linos Balsės el. patas info@gyvybesenergija.lt, tel 8 654 81321.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina

Kokiame mieste norite dalyvauti mokymuose
KauneMažeikiuose

Noriu, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį.
SutinkuNesutinku

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.