Šamaniškų ceremonijų aromatas – eterinis Palo Santo aliejus

Palo Santo yra retas ir unikalus augalas iš Pietų Amerikos, Ekvadoro kur jis vadinamas šventuoju medžiu. Jis kilęs iš tos pačios botaninės šeimos kaip ir Frankincense. Kaip ir Frankincense tai itin aukštos vibracijos, dvasinis aliejus. Vietiniai žmonės jį labai vertina dėl jo gydomųjų savybių ir praktiškai naudoja visiems gyvenimo atvejams. Andų šamanai naudoja gydomosioms ceremonijoms, o inkai šio augalo pagalba valo neigiamą energiją.

Eterinis aliejus išgaunamas iš jau mirusio Palo Santo medžio ir kuo ilgiau jis gulėjo miręs, tuo kokybiškesnis ir didesnės terapinės vertės aliejus iš jo išgaunamas. Ekvadore įstatymai draudžia kirsti Palo Santo medžius, nes jie yra saugomi ir net mirusių ir išvirtusių medžių taip paprastai nepasiimti, tam nustatyti apribojimai ir reikalingi valstybiniai leidimai. Taigi labai mažai kompanijų turi galimybę prieiti prie šių medžių, juo labiau distiliuoti jų aliejų, todėl reikia labai atidžiai rinktis Palo Santo eterius, jų gamintoją, kad negautumėte padirbto produkto.

Fizinis poveikis: Man teko skaityti apie įdomų eksperimentą tikrinant kokie eterini aliejai efektyviausiai atbaido nuo erkių. Jo metu į stiklainį su erke dėjo eterinį aliejų ir gal kiti aliejai būtų paskatinę erkes sprukti, bet stiklainyje tokios galimybės jos neturėjo, tačiau erkė stiklainyje su Palo Santo poros valandų bėgyje numirė. Taigi šį aliejų galime pasitelkti kaip natūralią priemonę nubaidyti vabzdžius.

Palo Santo eterinio aliejaus sudėtyje yra apie 75-76% d-limoneno, kas yra beveik negirdėta medžio eteriniams aliejams. Pasidomėkite kas yra d-limonenas ir ką jis suteikia mūsų organizmui, tai išties neįtikėtina.


Palo Santo eterinis aliejus ramina nervų sistemą, veikia antiuždegimiškai, palaiko imuninę sistemą, naudojamas alergijai palengvinti nes mažina uždegimą ir organizmo reakciją į histaminą, tinka prie odos ligų, aknės, kovoja prieš virusines infekcijas, bakterijas ir grybelius, gerina kraujotaką, gali padėti jaučiant raumenų, žandikaulio ar sąnarių, skausmą, patyrus stuburo traumą, sergant artritu, podagra, migrena, sinusito ar streso sukeltu galvos skausmu, pūsleline, apskritai gali padėti palengvinti bet kokio pobūdžio skausmą, skatina regeneruotis kelio girnelę, sveikti lūžusius kaulus.

Emocinis poveikis: Apvalo žmogaus sielą nuo negatyvių energijos, įžemina ir subalansuoja emocijas. Ramina, palankiai veikia nervų sistemą, gerina miegą, mažina nerimą ir paniką. Palo Santo aromatas padės įsižeminti ir paleisti tokias neigiamas emocijas kaip pyktis ar baimė. Galite jį garinti difuzoriumi namuose ar darbo vietoje, kad jūsų erdvės energetika būtų švari ir apsaugota. Taip pat galite naudoti Palo Santo meditacijos metu, kad pajustumėte ryšį dvasiniu pasauliu, vienybę su Kūrėju ir išliktumėte susikaupę. Veikia trečiosios akies ir karūnos čakras.

Naudojimas: garinkite difuzoriumi, naudojimui ant odos atskieskite 50:50 su augaliniu aliejumi ir tepkite norimą vietą, čakrų ar Vitaflex taškus.

Štai keli internete rasti žmonių atsiliepimai apie Palo Santo aliejų:

Jaučiau stiprų nervo skausmą kairiajame petyje jau keletą savaičių ir niekas, ką mėginau negelbėjo. Tuomet ištepiau visą skausmingą zoną Palo Santo eteriniu aliejumi ir per tris valandas skausmas visiškai atlėgo, o peties judrumas šiek tiek pagerėjo. Tai buvo didelis palengvėjimas. Isabelle B.

Jau 11 metų vasaras leidžiu rytinėje pakrantėje ir visuomet per pirmą savaitę išsivysto sinusų infekcija. Šiais metais naudojau Palo Santo aliejų kasdien ryte ir vakare ir sinusų infekcijos pavyko išvengti. Ms. Baillie

Mano vyras pastaruosius 5-6 metus kenčia nuo panikos priepuolių. Jis naudojo homeopatiją ir maisto papildus ir kitas priemones iš kurių vienos davė daugiau naudos, kitos mažiau. Neseniai jį ištikus panikos priepuoliui aš užlašinau vieną lašą Palo Santo jam ant kaklo iš nugaros pusės, palei pat plaukų liniją. Panikos priepuolis iš karto liovėsi. Vyras buvo pritrenktas! Dabar kai tik jis jaučia artėjant panikos priepuolį į pagalbą ateina lašelis Palo Santo. Negalime pakankamai stipriai rekomenduoti jo šiam tikslui. Nadia J.

Receptas kenčiantiems kelių skausmą:

  • 15 lašų Palo Santo
  • 15 lašų Cypress (kipariso)
  • 15 lašų Wintergreen

Įlašinkite šių 3 aliejų į 15 ml tamsaus stiklo buteliuką. Likusį tūrį pripilkite augalinio aliejaus. Tepkite šiuo mišiniu kelius kelis kartus per dieną.

Menisko ar raiščių patempimo, pažeidimo atveju išmėginkite:

  • 20 lašų Copaiba
  • 15 lašų Palo Santo
  • 3 lašus Lemongras (citrinžolės)

Sumaišykite su 10 ml augaliniu aliejumi ir tepkite skaudamą vietą.

Daugiau atsiliepimų apie šį ir kitus eterinius aliejus galite paskaityti svetainėje www.Oil-Testimonials.com

Rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės Palo Santo eterinį aliejų iš Young Living firmos.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje.

Pasidalinti mintimis