Transformation eteriniu alieju misinys

Transformation eterinių aliejų mišinys kai esame pasirengę pokyčiams gyvenime

Fizinis poveikis: Tai labiau emociniam, psichologiniam ir dvasiniam poveikiui sukurtas mišinys.

Emocinis poveikis: Transformation eterinių aliejų mišinys  yra idealus pagalbininkas kai norime esminių pokyčių gyvenime, nes tikrieji pokyčiai gali prasidėti tik iš vidaus. Jis padeda keisti negatyvius ir ribojančius įsitikinimus, kurie sulaiko mus nuo savo potencialo realizavimo. Veikiant šiam aromatui vietoje įprastų negatyvių minčių ir reakcijų gimsta pozityvios, pakilios mintys, o tai keičia mūsų požiūrį, emocinę būseną ir elgesį.

Šis aromatas padeda paleisti tokias emocijas ir būsenas kaip „aš negaliu“, emocines traumas ir pasipriešinimą pokyčiams.  Leidžia paleisti frustraciją, kad imtume žiūrėti į pokyčius su pozityviu nusiteikimu.

Rekomenduoju naudoti tiesiog kaip kvepalus, garinti difuzoriumi namuose ar įsilašinti į aromaterapinį pakabuką fizinių, emocinių ir/ar dvasinių permainų laikotarpiu, keičiant savo įsitikinimų sistemą ir mąstymą, kai priimate svarbius sprendimus, kad skatintų mąstymą aukštesniame sąmoningumo lygmenyje.


Šis eterinių aliejų mišinys yra ideali pora su afirmacijomis, nes padeda įvesti naujus pozityvius įsitikinimus į pasąmonę.

Energetiniai centrai: Transformation eterinių aliejų mišinys atveria pagrindo, saulės raizginio, gerklės ir trečiosios akies čakras.

Naudojimas: Transformation mišinį galima tepti ant odos ir neskiestą, tačiau jei oda jautri, visuomet galite praskiesti. Tepkite 2-4 lašus norimoje vietoje, tepkite ant čakrų ar vitaflex takų, kvėpuokite tiesiai iš buteliuko ar lašelį patrynę tarp delnų, galite garinti difuzoriumi ar naudoti aromaterapinėms vonioms įmaišę kelis lašus į saują druskos.

Žmonių atsiliepimus apie šį ir kitus eterinius aliejus galite paskaityti svetainėje www.Oil-Testimonials.com

Svarbu: rekomendacijos skirtos išimtinai terapinės klasės eteriniams aliejams, atitinkantiems kokybės standartą Seed to Seal (Nuo sėklos iki kamštelio). Savo skaitytojams rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės Transformation eterinį aliejų iš Young Living firmos ir teikiu asmenines konsultacijas aromaterapijos tema.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje.

Pasidalinti mintimis