Užtemimo harmonizacija

Užtemimai yra tarsi sąmonės evoliucijos katalizatoriai, supurtantys tą gyvenimo sritį kur etapas praeitas ir jei nebus augimo ateis sąstingis ir degradacija.

2020 metų užtemimai:

 • Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2020 m. sausio mėn. 10 d. 21:10 val. 20°00′13“ Vėžio ženkle
 • Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2020 m. birželio mėn. 5 d. 22:24 val. 15°34′03“ Šaulio ženkle
 • Žiedinis Saulės užtemimas 2020 m. birželio mėn. 21 d. 09:40 val. 0°21’23“ Vėžio ženkle
 • Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2020 m. liepos mėn. 5 d. 07:29 val. 13°37’48“ Ožiaragio ženkle
 • Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2020 m. lapkričio mėn. 30 d. 11:42 val. 8°38′01“ Dvynių ženkle
 • Pilnas Saulės užtemimas 2020 m. gruodžio mėn. 14 d. 18:13 val. 23 °08’15“ Šaulio ženkle

 Tai emociškai jautrus laikas, kai lengva priskaldyti malkų, tad labai svarbi vidinė pusiausvyra. Kaip ir savistaba, sąžiningumas su savimi, vykstančių procesų įsisąmoninimas, tam tikras nuolankumas priimti pokyčius, paleisti kas išeina, atsiverti naujam mastymui, naujoms patirtims, išeiti už komforto zonos jei ten esi vedamas.

Kiekvienas užtemimas supurto vis kitą gyvenimo sritį. Mes žinome kuriame ženkle vyksta užtemimas, bet kiekvienam iš mūsų kiekvienas ženklas valdo skirtingą gyvenimo sritį, tą būtų galima sužinoti patikrinus kurį iš 12 būstų drebina užtemimas.

Harmonizacijos seansas per užtemimą

Noriu sąmoningus savo skaitytojus paraginti įsiklausyti į vidinę išmintį ir Aukštesniojo Aš vedimą. Tai visuomet su jumis ir niekada nesuklysite klausydami savo sielos, susiderindami su gyvenimo tėkme, paleisdami kas išeina ir priimdami kas ateina atvira širdimi.

Kadangi, kaip minėjau, tai itin jautrus ir dramatiškas metas, kai vykstantys procesai gali kelti daug nerimo ir išties nelengva išlaikyti vidinę rimtį mąsčiau kaip galėčiau jums padėti. Kai klausi atsakymas ateina ir gavau įkvėpimą atlikti tokiais periodais visiems norintiems Harmonizacijos seansą. Tai energetinis seansas skirtas harmonizuoti vidines energijas visais sąmonės lygmenimis (per 7 čakras) ir suderinti jus su jūsų aukštesniąja sielos intencija.

Tai leis lengviau įsilieti į gyvenimo tėkmę ir sklandžiau eiti ten, kur reikia eiti asmeniškai jums, priimti ir suprasti gaunamas pamokas, sumažinti baimę ir pasipriešinimą, aiškiau jausti sielos vedimą ir tikslą. Tai, kaip priimsime ir reaguosime į vykstančius per užtemimą procesus, kokią vibraciją skleisime savo mintimis ir emocijomis gali užduoti gyvenimo kryptį net 9-18 metų į priekį, todėl kviečiu registruotis Harmonizacijos seansui užtemimo dieną, kuris bus atliekamas pasitelkiant Reiki, fibonači garsų vibracijas, kristalus ir kitas metodikas.

Seansas mokamas, bet be fiksuotos kainos, rekomenduojama padėka yra 10 EUR už seansą, tačiau pavedimą galite padaryti pagal savo galimybes ir širdies vedimą, noriu, kad ši pagalba būtų prieinama visiems, kam jos reikia. Net jei galimybės leidžia tik 1 eur, energijos mainai bus įvykę ir pusiausvyra išlaikyta. Užsiregistravę į harmonizacijos seansą gausite laiškelį su informacija aukos pervedimui, rekomendacijomis užtemimo dienai, o ateityje taip pat gausite Gyvybės Energijos naujienlaiškius su informacija apie planuojamus renginius, paskaitas ir naujus straipsnius. Jei laiškelis pasislėpė tarp reklamų, jį rasite per pašto dėžutės paieką pagal

Registracija uždaryta

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Inga

  Labas Lina,esu labai dekinga uz harmonizacijos seansa ,jauciu vidui tokia ramybe,kad net negaliu apsakyt zodziais savo jausmu.Anksciau susierzindavau del kiekvieno menkniekio ,dabar tie patys dalykai atrodo visai smagus.Tikriausiai pasikeiciau as,mano poziuris i viska. Sitas seansas ir kita pateikta informacija priverte viska permastyti.Dabar bandau save atrast is naujo.Didelis aciu.

 2. Dovile

  Įvykstant Liepos 2d saulės užtemimui prieš ir po vyko chaosas. Mintys buvo plaukiojančios ir padikros norėjosi daug vienu metu visko, be to mano šeimyna smarkiai apsirgo ir tai buvo neatsitiktinumas o saulės užtemimo poveikis kuris paliko daug įtampos ir steso, reiki pagalba viskas harmonizavosi, mintys tapo aiškesnės, šviesesnė ir padėjo eiti savo pašaukimo linkme. Ačiū Tau Lina už reiki seansą.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.