Užtemimo harmonizacija

Užtemimai yra tarsi sąmonės evoliucijos katalizatoriai, supurtantys tą gyvenimo sritį kur etapas praeitas ir jei nebus augimo ateis sąstingis ir degradacija.

2019 metų užtemimai:

Dalinis Saulės užtemimas Ožiaragyje (15°31’) 2019 m. sausio mėn. 6 d. 03:41 val.
Pilnas Mėnulio užtemimas Liūte (0°49’) 2019 m. sausio mėn. 21 d. 07:12 val.
Pilnas Saulės užtemimas Vėžyje (10°42’) 2019 m. liepos mėn. 2 d. 22:22 val.
Dalinis Mėnulio užtemimas Ožiaragyje (24°00’) 2019 m. liepos mėn. 17 d. 00:31 val.
Žiedinis Saulės užtemimas Ožiaragyje (4°09’) 2019 m. gruodžio 26 d. 07:18 val.   

Tai emociškai jautrus laikas, kai lengva priskaldyti malkų, tad labai svarbi vidinė pusiausvyra. Kaip ir savistaba, sąžiningumas su savimi, vykstančių procesų įsisąmoninimas, tam tikras nuolankumas priimti pokyčius, paleisti kas išeina, atsiverti naujam mastymui, naujoms patirtims, išeiti už komforto zonos jei ten esi vedamas.

Kiekvienas užtemimas supurto vis kitą gyvenimo sritį. Mes žinome kuriame ženkle vyksta užtemimas, bet kiekvienam iš mūsų kiekvienas ženklas valdo skirtingą gyvenimo sritį, tą būtų galima sužinoti patikrinus kurį iš 12 būstų drebina užtemimas.

Harmonizacijos seansas per užtemimą

Noriu sąmoningus savo skaitytojus paraginti įsiklausyti į vidinę išmintį ir Aukštesniojo Aš vedimą. Tai visuomet su jumis ir niekada nesuklysite klausydami savo sielos, susiderindami su gyvenimo tėkme, paleisdami kas išeina ir priimdami kas ateina atvira širdimi.

Kadangi, kaip minėjau, tai itin jautrus ir dramatiškas metas, kai vykstantys procesai gali kelti daug nerimo ir išties nelengva išlaikyti vidinę rimtį mąsčiau kaip galėčiau jums padėti. Kai klausi atsakymas ateina ir gavau įkvėpimą atlikti tokiais periodais visiems norintiems Harmonizacijos seansą. Tai energetinis seansas skirtas harmonizuoti vidines energijas visais sąmonės lygmenimis (per 7 čakras) ir suderinti jus su jūsų aukštesniąja sielos intencija.

Tai leis lengviau įsilieti į gyvenimo tėkmę ir sklandžiau eiti ten, kur reikia eiti asmeniškai jums, priimti ir suprasti gaunamas pamokas, sumažinti baimę ir pasipriešinimą, aiškiau jausti sielos vedimą ir tikslą. Tai, kaip priimsime ir reaguosime į vykstančius per užtemimą procesus, kokią vibraciją skleisime savo mintimis ir emocijomis gali užduoti gyvenimo kryptį net 9-18 metų į priekį, todėl kviečiu registruotis Harmonizacijos seansui užtemimo dieną, kuris bus atliekamas pasitelkiant Reiki, fibonači garsų vibracijas, kristalus ir kitas metodikas.

Seansas mokamas, bet be fiksuotos kainos, rekomenduojama padėka yra 10 EUR, tačiau pavedimą galite padaryti pagal savo galimybes ir širdies vedimą. Užsiregistravę į harmonizacijos seansą gausite laiškelį su informacija aukos pervedimui, rekomendacijomis užtemimo dienai, o ateityje taip pat gausite Gyvybės Energijos naujienlaiškius su informacija apie planuojamus renginius, paskaitas ir naujus straipsnius.

Registracija į Liepos 17 dienos Harmonizacijos seansą uždaryta, seansas vyko nuo 20:20 iki 20:50

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.