Webinaras – AromaPsichologija sielos gydymui

Aromatai per seniausią mūsų pojūtį uoslę geba paveikti senovinę, instinktyviąją mūsų esybės dalį ir emocijas.

Tai, kokie aromatai mums patinka ar nepatinka nėra atsitiktinumas, mes neklysdami randame tai, kas padeda atkurti harmoniją subtiliuoju psichoemociniu ir vibraciniu lygmeniu pasitelkiant būtent aromatus.

Aš esu Lina Balsė – AromaPsichologijos metodo pradininkė Lietuvoje ir Aromaterapinių psichologinių kortų autorė. Aš konsultuoju žmones giliais klausimais, ieškant savęs ir naujos perspektyvos bei kelių įstrigus aklavietėje, kai vienintelė likusi kryptis yra aukštyn. Aromaterapija apjungta su psichologija leidžia padėti klientams keisti savo gyvenimus fundamentaliu lygmeniu, „išgydant“ pirmines traumas, atvedusias į tą aklavietę.

Kviečiu į paskaitą, kurios metu kalbėsime kaip kūne įrašoma trauma, kaip mus veikia aromatai, kas yra AromaTestavimas ir kaip išgydyti sužeistą sielą bei paskatinti sąmonės evoliuciją išlaisvinant ir atskleidžiant savo tikrąjį AŠ.

Kviečiu pasidaryti aromatingos arbatos puodelį, pasiimti užrašinę ir kartu leistis į aromatų ir pasąmonės paslapčių pažinimo kelionę.

Registruokitės į paskaitą

Užsiregistravę gausite laiškelį su nuoroda kur žiūrėti webinarą. Laiškelis į jūsų el. pašto dėžutę iškeliaus iškart užsiregistravus, tad jei jo nematote susiraskite per pašto dėžutės paiešką pagal siuntėją info@gyvybesenergija.lt.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.