Webinaras – AromaPsichologija sielos gydymui

Mes visi nešamės savo emocinių traumų bagažą. Saugome jį savo kūne, kuriam vis sunkiau atlikti savo funkcijas slegiamam tokios naštos ir skiriant didelę dalį gyvybinės energijos palaikyti tai įtampai, kad tik neištrūktų laisvėn gyvos palaidotos emocijos.

  • Ar jūsų viduje emocinis chaosas?
  • Ar stebitės kur dingo jūsų gyvybinė energija?
  • Ar žinote jog turite didesnį potencialą, bet jo nerealizuojate?
  • Ar jus kausto nepasitikėjimas savimi, baimės ir kompleksai?
  • Ar norite padėti sau, o tuomet ir kitiems atrasti tikruosius save?

Aromatai per seniausią mūsų pojūtį uoslę geba paveikti giluminę, instinktyviąją mūsų esybės dalį ir emocijas.

Tai, kokie aromatai mums patinka ar nepatinka nėra atsitiktinumas. Mes neklysdami randame tai, kas padeda atkurti harmoniją subtiliuoju emociniu ir vibraciniu lygmeniu pasitelkiant būtent aromatus.

Aš esu Lina Balsė – AromaPsichologijos metodo pradininkė Lietuvoje ir Aromaterapinių psichologinių kortų autorė. Aš konsultuoju žmones giliais klausimais, ieškant savęs ir naujos perspektyvos bei kelių įstrigus aklavietėje, kai vienintelė likusi kryptis yra aukštyn. Aromaterapija apjungta su psichologija leidžia padėti klientams keisti savo gyvenimus fundamentaliu lygmeniu, „išgydant“ pirmines traumas, atvedusias į šiandieninę aklavietę, keičiant ribojančias pasąmonines programas.

Kviečiu į paskaitą, kurios metu papasakosiu apie savo kelionę iš gilios emocinės duobės, smaugiančio nepasitikėjimo savimi, nusivylimo gyvenimu manant jog neturiu jokių perspektyvų ir galimybių į šiandieninę pilnatvę, gyvenimo džiaugsmą, drąsą būti savimi ir realizuoti savo atrastą pašaukimą.

  • Sužinosite kaip mus veikia aromatai
  • Kaip teisingai pasirinkti savo aromatą pagalbininką
  • Kaip išlaisvinti tikrąjį save ir rasti savo pašaukimą
  • Kas gali padėti vėl spinduliuoti energija, vėl kelti sau tikslus bei svajoti

Kviečiu pasidaryti aromatingos arbatos puodelį, pasiimti užrašinę ir kartu leistis į aromatų ir pasąmonės paslapčių pažinimo kelionę.

Registruokitės į paskaitą Balandžio 18 d. 20 val

Užsiregistravę gausite patvirtinimo laiškelį, o dieną prieš paskaitą atsiųsiu informaciją kur prisijungti žiūrėti paskaitą. Laiškelis į jūsų el. pašto dėžutę iškeliaus iškart užsiregistravus. Įsitikinkite kad jį gavote į pagrindinių laiškų skyrelį arba susiradę nutempkite jį ten ir pažymėkit jog visuomet norite gauti laiškus iš šios svetainės į pagrindinę dėžutę, kad nepraleistumėte laiško su nuoroda į paskaitą.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.