Webinaras – Žmogaus energetinė sistema ir baimės įtaka čakrų funkcijai

Jei nori suvokti visatos paslaptis – mąstyk energijos, vibracijos, dažnio sąvokomis. Nicola Tesla

Mano ieškojimai atvedė mane prie suvokimo jog turiu puoselėti sveikatą, o ne gydyti ligą ir puoselėti ją visais lygmenimis – fiziniu, emociniu, mentaliniu, energetiniu ir dvasiniu. Visatos dėsnių ir žmogaus energetinės sistemos, čakrų pažinimas bei gilus darbas su savimi nulėmė jog gyvenimas su kiekvienais metais atrodo laimingesnis, juokauju jog gyvenu nuo svajonės iki svajonės.

Ilgus metus šias žinias taikiau praktiškai sau ir konsultuodama savo klientus, tačiau jaučiu jog atėjo laikas apibendrinti savo žinias ir patirtį ir perduoti jums bei pakviesti kartu giliau suprasti dažnai paviršutiniškai ir netiksliai suvokiamą iš senovės Indijos vakarų pasaulį pasiekusį mokymą apie čakras.

Manęs neseniai paprašė sutvarkyti čakras, kad susitvarkytų mąstymas, o mano atsakymas buvo jog sutvarkius mąstymą susitvarkys ir čakros. Jos yra fantastiška sistema diagnostikai ir sąmonės raidos suvokimui, bet vien energetinis darbas negali išspręsti visų problemų. Kita pusė yra darbas yra su savimi ir jis labai žemiškas, per kūną, per mąstymą, per emocijas.

Kviečiu registruotis nemokamai peržiūrai ir nauju kampu bei giliau pažvelgti į čakrų sistemą bei galimybes transformuoti savo gyvenimą, taip pat išgirsite apie mano naują su čakromis susijusį projektą.

Užsiregistruokite į paskaitą „Žmogaus energetinė sistema ir baimės įtaka čakrų funkcijai“

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.