fbpx

7 MĖNESIŲ ČAKRŲ HARMONIZAVIMO KURSAS

PRADŽIA RUGPJŪČIO 9 DIENĄ

ATSKLEISKITE vidines savo apribojimų priežastis, IŠSILAISVINKITE iš jus sabotuojančių blokų ir pasąmoninių programų, REALIZUOKITE savo tikrąjį potencialą ir misiją!

Kurso kaina be eterinių aliejų ar turint savus 387 EUR

Linos Balsės Young Living komandos nariams tik 187 EUR

REGISTRACIJA

O kaip žinoti ar turite vidinių blokų?

Daugelis asmenybė formuojančių įtakų, įskaitant ir tas, kurios užtrenkia duris į jūsų svajonių gyvenimą buvo įprogramuotos į jūsų pasąmonę, savęs ir pasaulio bei savo vietos jame suvokimą dar iki susiformuojant sąmoningam protui. Visų blokų šaknis glūdi ankstyvoje vaikystėje, bet jų vaisius skiname visą gyvenimą.

Ar jaučiatės įstrigę, nepatenkinti, „mažinatės“ ir slepiatės nors giliai viduje žinote, kad jums skirta nuveikti, patirti ir būti kažkuo daugiau… tada šis kursas yra jums.

Jei sveikata, finansai, darbas, santykiai, dvasinė sritis ar kitos gyvenimo dalys neatitinka to, kaip įsivaizdavote jog susiklostys jūsų gyvenimas ar „kuo norėjote būti kai užaugsite“ ir ėmėte abejoti ar tai apskritai įmanoma… šis kursas yra jums.

Galbūt nuolat siekiate ir stengiatės būti pakankamai geri, nusipelnyti, tapti vertais… tačiau tai taip ir lieka amžina siekiamybė kurios nepasiekiate… tada šis kursas jums.

Jūs duodate ir duodate, darote ir darote ir tikitės, ir laukiate, ir meildžiatės kad vieną dieną kada nors pagaliau ateis „jūsų eilė“… tada šis kursas jums.

ATIDĖLIOJIMAS… PERFEKCIONIZMAS… NEUŽTIKRINTUMAS… FRUSTRACIJA… ABEJONĖS SAVIMI… SAVI-SABOTAŽAS… BEPRASMIŠKUMAS… STRESAS… NERIMAS… PERSIDIRBIMAS… BAIMĖ… PRIKLAUSOMYBĖ NUO PAKAITALŲ TO, KO NORITE IŠ TIESŲ

Jūs jaučiatės

Jums sunku

NUBRĖŽTI RIBAS – nes jausite kaltę

ATSIVERTI TIKRAM INTYMUMUI – nes bijote parodyti savo „netobulumą“ ir būti atstumti

PRAŠYTI TO, KO JUMS REIKIA – nes jausitės pernelyg pažeidžiami

REIKALAUTI TO, KO ESATE VERTI – nes jausitės pernelyg savanaudžiai

BŪTI MATOMI IR RYŠKŪS – nes ką gi aplinkiniai pagalvos

Jums trūksta energijos

kursą veda Lina Balsė

Gyvenimas anksti paskatino kelti gilius klausimus ir ieškoti atsakymų. Vietoje to, kad pasiduoti ar gailėti savęs dėl retos ligos aš traukiau save iš tamsos žiniomis apie Visatos ir dvasinius dėsnius, žmogaus energetiką ir vibracinę mediciną.

Ilgus metus šias žinias taikiau praktiškai savo gyvenime, o rezultatai tai atrastas pašaukimas, svajonių įgyvendinimas, klestėjimas ir moteriška laimė. Atėjo laikas suvokimu, kas yra čakros bei kaip per jas  transformuoti savo gyvenimą pasidalinti su tais, kurie pasirengę ir pasiryžę pokyčiams, augimui ir

Kviečiu jus į transformacinę 7 savaičių patirtį išlukštenti save iš kaukių, baimių ir ribojančių įsitikinimu, kad augtume į geriausią savęs pačių versiją ir aukščiausią savo potencialą.

Su meile, Lina Balsė, Reiki Meistrė ir AromaPsichologijos mokytoja.

Ar realizuojate savo potencialą?

 • Ar jaučiate saugumą, stabilumą, aplinkos palaikymą, dėmesio sutelkimą į šią akimirką ir gebate susikurti tvirtą materialinį pagrindą?
 • Ar esate kupini gyvybinės energijos, trykštate entuziazmu, kūrybingumu, seksualumu ir visa savo esybe mėgaujatės gyvenimu? Ar gebate priimti ir pritraukti gausą ir gerovę?
 • Ar jaučiate pasitikėjimą savimi bet kokioje situacijoje, savo asmeninę galią, gebate pastovėti už save bei nubrėžti sveikas asmenines ribas, gebate ryžtingai siekti savo tikslų?
 • Ar jūsų santykiai gilūs, prasmingi ir pozityvūs, ar jaučiate empatiją ir sugebate atleisti sau ir kitiems?
 • Ar gyvenate pagal savo tiesą ir gebate autentiškai išreikšti save, ar jaučiatės išgirsti, ar mokate pritraukti savo tikslams reikalingus resursus ir pagalbą?
 • Ar aiškiai suvokiate realybę, matote tai, kas yra, kas galėtų būti ir kaip tai sukurti, turite aiškią gyvenimo viziją, kurios siekiate?
 • Ar suvokiate kiekvienos situacijos nešamą pamoką ir svarbą didesniame paveiksle, jaučiate savo gyvenimo prasmę ir misiją, Visatos vedimą?

VISOS ŠIOS SAVYBĖS SUSIJUSIOS SU ATVIROMIS IR HARMONINGAI VEIKIANČIOMIS 7 ČAKROMIS

7 mėnesių kursas giliam darbui su 7 čakromis

 • Kiekvieno mėnesio pradžioje pažintis su čakra ir užduotis savidiagnostikai
 • Eterinių aliejų sąrašas specifiniams čakrų blokams transformuoti
 • 1 Video susitikimas per mėnesį pirmadienių vakarais kvėpavimo su eteriniais aliejais praktikai
 • Vedama meditacija kiekvienai čakrai giliam pasinėrimui į čakros energija
 • 1 Video susitikimas per mėnesį pirmadienių vakarais patirčių aptarimui, klausimams ir atsakymams
 • 223 afirmacijų 7 čakroms rinkinys iš kurių suformuosite savo rinkinį
 • AromaMeditacija čakros suaktyvinimui ir naujų programų įvedimui į pasąmonę
 • Jogos pratimai kiekvienai iš 7 čakrų
 • Uždara FB grupė, kurioje iki kurso pabaigos liks susitikimų įrašai negalėjusioms dalyvauti gyvai
 • 1 BONUS įvadinė paskaita, kurios metu mokysimės 3 būdų diagnozuoti savo čakras
 • 2 BONUS paskaita apie eterinių aliejų ir kristalų poveikį čakrų energijai
 • 3 BONUS paskaita Energetinės psichologijos metodai
 • 4 BONUS paskaita Fiziniai čakrų energijos išlaisvinimo simptomai

KURSO METU GILIAU PAŽINSITE SAVE, SAVO PASĄMONINES PROGRAMAS, IŠMOKSITE VISIEMS PRIEINAMŲ METODŲ TRANSFORMUOTI ENERGETINIUS BLOKUS IR ATKURTI ENERGETINĘ HARMONIJĄ, O TAI REIŠKIA AUGIMĄ Į GERIAUSIĄ SAVĘS VERSIJĄ.

Metodai ir tikslai

 • Susipažinsite su 7 pagrindinėmis čakromis, jų įtaka fizinei sveikatai, emocinei būsenai ir charakterio savybėms bei elgesiui, suprasite jų išsibalansavimo priežastis ir simptomus.
 • Išmoksite 3 metodus diagnozuoti savo čakrų būklei.
 • Kvėpavimo praktika su eteriniais aliejais, sąmoningas kvėpavimas leis atkurti sklandų gyvybinės energijos tėkmę ten kur buvo stagnacija ir neigiamų emocijų energijos blokai, inicijuos sukauptų programų perrašymą.
 • Profesionaliai įrašytos vedamos meditacijos kiekvienai čakrai, kurios sukurtos iškelti čakrų blokus ir aktyvuoti gilumines jos tiesas.
 • Emocinės Laisvės Technika (Tapingas) skirta stimuliuojant švelniais prisilietimais meridianų taškus išlaisvinti kūne įstrigusią energiją.
 • Afirmacijos padės įdiegti naują požiūrį į save ir naujas gyvenimo taisykles.
 • JOKIOS RIZIKOS: jei per 14 dienų nuo kurso pradžios nuspręsite jog tai ne jums ir nenorite toliau tęsti, galėsite atsisakyti kurso ir jūsų apmokėjimas bus grąžintas. Tačiau nusiteikite jog neretai eisime būtent ten, kur nesinori eiti, per diskomfortą ir jautrias temas bei stiprų vidinį pasipriešinimą. Galbūt kartais norėsis primokėti, kad nebeiti toliau, tačiau rezultatai bus verti įdėtų pastangų.

ETERINIAI ALIEJAI

Mano praktikoje eteriniai aliejai yra tobulas ir neįtikėtinai greitai veikiantis įrankis fiziniam, emociniam ir energetiniam poveikiui. Jų nešama gyvybinės energijos, vibracinis poveikis mūsų energetinei sistemai ir emocinis poveikis smegenų limbinei skilčiai leidžia išlaisvinti energetinius blokus bei transformuoti emocines būsenas. Kartu su vizualizacija ir kvėpavimu tai įrankis leidžiantis gauti greitus rezultatus.

Aš naudoju ir jums rekomenduoju Young Living kompanijos eterinius aliejus dėl jų grynumo ir kokybės, tvaraus auginimo ir švelnaus distiliavimo būdu išsaugotos pilnos molekulinės sudėties. Jei dar neturite Young Living paskyros ir norėtumėte užsisakyti per mano rekomendavimo nuorodą – gausite 24 proc. nuolaidą eteriniams aliejams bei kaip mano Young Living komandos nariai gausite nuolaidą šiam kursui (kainas žiūrėkite puslapio viršuje)

Jums reikės kokybiško garintuvo ir kiekvienam mėnesiui bei čakrai duosiu eterinių aliejų sąrašą iš kurio galėsite išsirinkti ir užsisakyti 3-5 eterinius aliejus ar jų mišinius. Investicija į eterinius aliejus kiekvieną mėnesį gali būti nuo 66 EUR ir daugiau priklausomai pasirinktų jums aktualiausių aromatų.

Dalyvių atsiliepimai

Pasidalino
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

AromaFestivalis Spalio 23-24d!!!

Jūsų laukia paskaitos apie sveiką gyvenseną, grožį ir emocinę harmoniją pasitelkiant motinos gamtos dovanas – eterinius aliejus