fbpx

AromaMeditacija ir SOMA kvėpavimo praktika Pagrindo čakros aktyvacijai

Pagrindo čakra, mūsų pamatinis energetinis centras atspindi kaip saugiai jaučiamės šiame pasaulyje, kaip tvirtai stovime ant kojų ir gebame pasirūpinti savo poreikiais ir ar galėsime sau leisti atskleisti visų aukštesnių energetinių centrų potencialą, ar ribosime jį nes nesijaučiame saugūs, palaikomi ir reikalingi.

Kvėpavimas sujungia mus su Visatos ir gamtos ritmais, jo ritmas grąžina vidinę darną ir harmoniją. Natūralių eterinių aliejų aromatai akimirksniu paveikia emocinę smegenų dalį, padeda transformuoti emocijas ir atverti pasąmonę giluminių programų perrašymui.

Tad kviečiu apjungti giliai į meditacinę būseną panardinantį SOMA kvėpavimą, su specialia, smegenų bangas veikiančia muzika bei aromaterapija pagrindo čakros gydymui ir aktyvacijai.

Rekomenduoju klausytis su ausinėmis, atsigulus kai jūsų niekas nesutrukdys ir netoliese garintuve skleidžiantis terapinės kokybės eterinių aliejų aromatai. Tinkamiausi būtų Cedarwood, Patchouly, Vetiver, Clove, Frankincense, Myrrh, Abundance, Grounding.

Padiskutuokime

Pasidalino