fbpx

AromaPsichologija
Augalų karalystės išmintis

Jūsų įstabios kelionės į aromatų pasaulį gidė - Lina Balsė

Padiskutuokime

Mūsų aromatingas gyvenimas...

Man iš šios metodikos labiausiai patinka jog ji leidžia aiškiai pamatyti kokia esi asmenybė, su kokiais polinkiais ir poreikiais bei padeda susirūšiuoti prioritetus nes akivaizdžiai matai jog štai čia tavo šiandieniniai poreikiai ir resursai augimui, o čia turi traumų ir problemų, bet su šuo dar nesi pasirengęs dirbti, kol kas neliesk. Ir tai ne vienkartinis postūmis, tai ilgalaikė korekcinė programa, su kuria "pradirbi" vieną etapą, kartoji testavimą, pamatai kiek pasistymėjai, imiesi kito etapo kam dabar atėjo eilė.
Lina Balsė
Išmoktas aromatestavimo metodas atvėrė tokias pasąmonines problemas, kurių sąmoningai anksčiau nesuvokiau. Aromatestavimo dėka galime nustatyti tai, ko mums labiausiai reikia šiuo gyvenimo momentu, pvz. ar gyvybinės energijos, ar energijos komunikacijai, ar tikslo, ar valios, ar pagarbos ir pripažinimo, ar grožio ir meilės, ar savirealizacijos ir dvasinio tobulėjimo. Šis metodas ir sudaroma korekcinė programa teigiamai veikia žmogaus organizmą ir parodo kelią, kaip galime sau padėti suprasti blogos savijautos ar ligos priežastis bei kaip išeiti iš sudėtingų emocinių būsenų.
Vilma
Aš jaučiuosi be galo praturtinta aromatestavimo kursų metu gautomis žiniomis ir įžvalgomis į savo vidinį pasaulį. Buvo labai idomu atrasti pasąmonės ir kūno kalbą per uoslę, daugiau sužinoti apie mano stiprybes, o taip pat sritis ties kuriomis galėčiau padirbėti ir taip pasijausti dar laisvesne (ypač tai susiję su pasąmoniniais įsitikinimais nes aromatestavimas padeda juos iškelti į paviršių). Aromatestavimo studijų rezultatas - mano pagerinta gyvenimo kokybe. Be viso to - tiesiog smagu buvo mokytis ir dirbti, tokie mokslai man teikia dideli malonuma!
Danguolė