fbpx

Aroma Psichologijos
meistriškumo kursas

Rengiamos sielos gydytojos pasirengusios eiti gilyn, su meile ir atjauta padėti žmonėms atrasti ir priimti save, išlaisvinti potencialą bei transformuoti gyvenimus

Šis kursas jums jei aromaterapija yra jūsų aistra ir siekiate kelti savo profesionalumą bei duoti didesnę vertę klientėms, jei jūsų tikslas vystyti veiklą su Young Living ar tiesiog teikiant gyvenimus keičiančią AromaTestavimo paslaugą nauju lygiu. AromaTestavimas leis giliau dirbti su klientais ir padėti jiems pasiekti greitų ir akivaizdžių rezultatų unikalia ir itin patrauklia metodika. Tai suteiks jums išskirtinumo savo veikloje ir padės gauti susižavėjusias asmenines rekomendacijas, kas yra geriausia reklama. Jūsų įstabios kelionės į aromatų pasaulį gidė, AromaPsichologijos metodo pradininkė Lietuvoje apjungusi rusišką AromaTestavimo metodiką su gilesniu aromatų poveikio supratimu vakaruose, Aromaterapinių psichologinių kortų ir knygelės autorė - Lina Balsė

Dalyvauti gali Linos Balsės Young Living grupės narės, pabaigusios AromaPsichologijos pagrindų kursą ir išlaikiusios egzaminą bei ir atlikusios bent 12 aromatestų. Mokymų kaina 120 EUR

Ar AromaPsichologija jūsų pašaukimas ir kelias?

Norinčias dirbti su emocijomis, išsilaisvinti iš vidinių blokų ir padėti kitiems rasti kelią į vidinę harmoniją, sveikatą bei savirealizaciją kviečiu į AromaPsichologijos meistriškumo kursą.

65 eteriniai aliejai

Jūs jau gaunate vertingas įžvalgas su pradiniu aromatų rinkiniu. Su didesniu aromatų rinkiniu galėsite suteikti klientams dar daugiau informacijos, tiksliau identifikuoti jų iššūkius ir jų sprendimui reikalingą augimo kryptį, dar tiksliau parinkti aromatinius pagalbininkus

Gilesnis supratimas

Medžių emocinės savybės yra skirtingos nei žolynų ar sakų, skiriasi ir žiedai nuo lapų ar šaknų. Šio kurso metu pagilinsite savo supratimą apie eterinių aliejų aromatus per augalo dalių, iš kurių jie distiliuoti, simbolinę reikšmę.

Suderinamumo testavimas

Išmokite atpažinti vyro ir moters asmenybės tipažą ir poreikius santykiuose pagal tai, kokie aromatai juos traukia ir atstumia, taip pat įvertinti jų emocinį suderinamumą ir sukurti individualų poros santykių harmonijos aromatą.

Gilesnės praktikos

Gilesniam darbui su klientais ir jų lydėjimui per pokyčius jums bus prieinama vis augantis energetinės psichologijos praktikų su eteriniais aliejais katalogas.

Online Aromatesto programa

Pagreitinkite savo darbo procesą pildydamos klientų testavimo rezultatus į online programą ir gaukite rezultatus bei grafikus iš karto, kad vietoje ilgų skaičiavimų iš karto pereiti prie rezultatų aptarimo.

Pagalba su marketingu

Jūsų pristatymas Gyvybės Energijos svetainėje, kad klientai jus rastų, dovanų kupono šablonai, rekomendacijos kaip reklamuoti savo paslaugas socialinės medijos platformose.

* AromaPsichologijos kursų metu studijuosime ir naudosime Young Living kompanijos gaminamus eterinius aliejus. Eteriniai aliejai į kursų kaina neįeina, kaina nurodyta tik už mokymus. Aliejus galima įsigyti visus prieš pradedant kursą, arba gavus jų lentelę užsisakyti mokymų eigoje kurių reikės sekančiai paskaitai.

Eterinių aliejų, kuriuos studijuosime sąrašas

Paskaitų temos

Registruokitės į 12 mėnesių Aromapsichologijos meistriškumo
kursą internetu

Online AromaPsichologijos meistriškumo mokymai

Pradėti galima bet kada
120 Kursų kaina
 • 16 video paskaitų įrašų
 • Pasikartokite visas pagrindų temas + 4 papildomos jūsų praktiką pagilinsiančios paskaitos
 • Gili informacija apie 65 e.a. emocines savybes raštu
 • Praktinės užduotys giliam darbui su savimi
 • Online AromaTesto programa
 • Auganti Aromatestavimo analizių video įrašų kolekcija
 • Literatūros sąrašas tolimesniam tobulėjimui
 • Uždara FB grupė
 • Asmeninės pagalbą kurso periodu
 • Kursų baigimo pažymėjimas kaip AromaPsichologijos meistei atlikus užduotis ir išlaikius egzaminą
 • Geriausių studenčių reklama Gyvybės Energijos interneto svetainėje
 • Metinė narystė ir nemokamas jos pratęsimas metams įkėlus savo aromatesto analizės video įrašą

Registracija

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku