Potrauminio streso gydymas eteriniais aliejais

Eteriniai aliejai potrauminiam stresui

Idealiomis aplinkybėmis mes gyventume savo svajonėmis, eitume per gyvenime vedini kilnių tikslų ir su pozityviomis nuostatomis. Tačiau susidūrus su traumuojančiais įvykiais kaip prievarta, fizinis ar psichologinis smurtas, netikėtos nelaimės, gamtinės ar ekonominės krizės, netektys, tapę baisių įvykių liudininkais galime pasijusti tarsi sužeista buvo pati mūsų siela. Jei nepajėgiame transformuoti ar paleisti negatyvių emocijų, jos įstringa mūsų kūne ir ima kelti problemas fiziniame, psichologiniame ir energetiniame lygmenyje.

Potrauminis streso sutrikimas yra emocinis sutrikimas, atsirandantis kaip reakcija į labai didelę psichinę ar fizinę traumą. Gali pasireikšti kaip viena iš galimų reakcijų į pvz., fizinį smurtą, seksualinį užpuolimą, karą, visų rūšių katastrofas ir kt. Šio sutrikimo pagrindiniai bruožai – po psichologinių stresų pasikeičiantys charakterio bruožai, nuolatinės mintys apie traumavusį įvykį.

Didelio streso paveiktas žmogus gali nežinoti kaip išsivaduoti iš jo. Nuolatinės kamuojančios mintys, situacijos kartojimas mintyse su visų emocijų atgaivinimu, sapnai, košmarai, jų neatsikratysi, kol emocijų energija įstrigusi kūne. Nesugebėjimas suvaldyti savo minčių ir emocijų, atgauti vidinės pusiausvyros kelia didelę frustracija, žmogus nepajėgus normaliai funkcionuoti. Kol neprireikė vaistų arba jei jie nepadeda išspręsti problemos iš esmės, tik slopiną ją kartu su visa asmenybe kviečiu išmėginti terapinius eterinius aliejus, kurie tiesiogiai veikia emocinę smegenų dalį.

  1. Atsigulkite ant masažinio stalo, lovos ar grindų. Leiskite savo kūnui maksimaliai atsipalaiduoti, nuraminkite kvėpavimą, per jį paveiksite ir kitas organizmo funkcijas, kurių negalime kontroliuoti sąmoningai.
  2. Patepkite Valor aliejumi ant pečių ir širdies. Identifikuokite emociją, kurią jaučiate, kuri laiko jus nelaisvėje.
  3. Patepkite Release aliejumi ties kepenimis ir palikite ten uždėtą ranką, kvėpuokite sutelkę dėmesį į šią vietą, leiskite kvėpavimui išjudinti ir išlaisvinti kepenyse sukauptas neigiamas emocijas. Galite jausti šilumą ar atsipalaidavimą. Gali tekti laikyti iki 5 minučių. Jauskite kaip jūsų emocija išeina, paleiskite ją.
  4. Patepkite aplink bambą Inner Child aliejumi, kad padėtų atkurti ryšį su jūsų tikruoju AŠ ir suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi.
  5. Patepkite Forgiveness aliejumi širdies zoną. Tai pakels sąmoningumą, padės paleisti baimę ir pyktį laikomą viduje ir sugriauti sienas apsupusias širdį.
  6. Patepkite Harmony aliejumi kūno šonus arba čakrų taškus, kad paleistumėte nenaudingas jums energijas ir gražintumėte pusiausvyrą ir harmoniją kūnui, protui ir sielai.
  7. Galiausiai patepkite gerklę aliejumi Present Time, tai padės grįžti į šią akimirką, stabilizuos emocijas, suteiks vilties ir sustiprins pasitikėjimą savimi, taiką, stabilumą, leis atsiverti džiaugsmui.

Šis paprastas procesas atliekamas sąmoningai, ramioje aplinkoje leis padėti sau patiems, grąžinti harmoniją ir pusiausvyrą savo kūnui, protui ir sielai, paleisti negatyvų emocinį bagažą, kad praeitis nelaikytų jūsų dabarties ir ateities savo gniaužtuose. Jau vien tai, kad darome kažką patys dėl savęs, o ne atsiduodame į kažkieno kito rankas, kad pataisytų mus, primena mums jog viskas mūsų rankose. Reguliariai kartodami šį paprastą ritualą jausite didesnę meilę sau ir atgausite emocinę pusiausvyrą.


Aš sudėjau nuorodas į visus aliejus atskirai, tačiau ekonomiškiausia juos įsigyti kaip rinkinį.

Įsigykite Feelings eterinių aliejų rinkinį

Štai ką apie Feelings rinkinį kalba pats jo kūrėjas Gary Young:

Young Living rinkinys Feelings

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.