fbpx

Lyderystės maratono pristatymas

Lyderystės maratonas (2022 PAVASARIS) skirtas Young Living nariams, matantiems sau finansinės laisvės ir prasmingos savirealizacijos galimybę bei pasiryžusiems ugdyti naujus įgūdžius ir profesionalumą šioje industrijoje.

Lyderystės maratono nauda tau

Programos 7 praktiniai susitikimai apims šias temas:

Lyderystės maratone jūsų laukia

75 dienos nuolatinio palaikymo ir vedimo į verslo rezultatus – Star (Žvaigždės) kvalifikacija. Turintiems šią kvalifikaciją taip pat galima dalyvauti. Aukštesnės nei Star kvalifikacijos dalyvių tikslas – pasiekti aukštesnių rezultatų.

Visas bendravimas nuolat vyks Telegrame čate ir FB uždaroje grupėje.

7 online susitikimai su praktika jūsų profesionaliems įgūdžiams ir į sėkmę vedantiems įpročiams suformuoti.
10-ies lyderių patirtys. Lektoriai, kurių turinys jums jau ruošiamas:

Jolanta Puzienė (Diamond) Lina Balsė (Gold), Etela Karpickienė (Silver), Inga Paužuolienė (Silver), Asta Stankūnaitė (Silver), Audronė Meldžiukienė (Executive), Sigita Jakaitienė-Petrokaitė (Silver), Dalia Valaitienė (Gold), Vilma Sirvydienė (Silver) ir Jolita Ramanauskaitė-Stankevičienė (Silver).

Praėjusiems maratoną – laukia gyvas šventinis susitikimas su SPA, o gyvenančioms užsienyje ir negalinčioms atvykti gyvai – praktinė dovana jūsų profesionaliam įvaizdžiui (apie 70-90 eur vertės).

Įkvėpimas, motyvacija bei grupinis palaikymas ne tik mokantis, bet ir darant jums naujus veiksmus, formuojant naujus įpročius kol tai pataps jūsų komforto zona.

Lyderystės maratoną moderuos mūsų komandos narės Etela Karpickienė ir Živilė Marcinkevičienė.

Maratono moderatorės

Etela Karpickienė

Etela Karpickienė, kuri veikloje yra nuo 2014 metų, nuo pačių pirmų Young Living dienų Lietuvoje. Etela puikiai išmano ne tik Young Living veiklos visus procesus, bet ir jos vadovaujamo darbo 30-metė patirtis padės kiekvienam dalyviui patirti didžiausią vertę.

Živilė Marcinkevičienė

Živilė Marcinkevičienė yra profesionali ir auganti Young Living lyderė, kuri visus vykusius lyderystės maratono žingsnius pirmiausia sėkmingai praėjo kaip dalyvė+viena iš organizatorių bei pasiekė naujų savo veiklos rezultatų. Živilės pavyzdys rodo, kad galima ir savanoriauti, ir tris vaikus auginti, ir spėti namų darbus daryti bei svarbiausia - visa tai pozityviai atspindėti Young Living veiklos rezultatuose.

Kodėl verta dalyvauti lyderystės maratone

Jeigu dar tik žengiate pirmuosius žingsnius

1) Sėkmė palieka užuominas – turėsi galimybę pažvelgti sėkmingoms Young Living lyderėms per petį ir sutrumpinti savo kelią į sėkmę perėmus jų patirtį. Tai tavo galimybė auginant nuosavą verslą, formuoti stiprius sėkmės įpročius ir augti kaip asmenybei, kad ateityje tas lyderystės pamokas perduoti toliau kitoms moterims.

2) Padidinsi savo šeimos biudžeto pajamas pradedant nuo 2000 eur per metus. Tai yra šio maratono tikslas, tačiau tik pradinis tavo laiptelis su neribotomis tolimesnėmis galimybėmis. Atsakyk sau pačiai – ką tau ir tavo šeimai reikš papildomi pora tūkstančių, gal tai virs investicija į asmeninį tobulėjimą ir savo vertės kėlimą, gal skirsi juos vaikų lavinimui, būreliams, dviračiams, o gal šeimos atostogoms. Rinktis tau.

Jeigu jau esate aukštesnės kvalifikacijos nei STAR

1) gali pakviesti dalyvauti savo partnerius ir padėti jiems greičiau augti ir sutaupyti savo asmeninį laiką ugdant savo augančią komandą.

2) šioje profesijoje – nuolatinis mokymasis yra augančio lyderio įprotis.

3) bendrystė grupėje padeda palaikyti motyvaciją veikti.

4) visada kažko naujo išgirsti dalyvaudamas tikslų siekiančių žmonių draugijoje.

Versle - geras startas pusė darbo, todėl svarbios šios dalyvavimo sąlygos:

Dalyvavimas gyvai online susitikimuose būtinas, nes suplanuota daug praktinio darbo jų metu. Dėl pateisinamos priežasties praleidus ne daugiau kaip vieną susitikimą, tęsti dalyvavimą galima tik įsipareigojant kitą dieną peržiūrėti įrašą ir atlikti užduotis.

Jūsų kassavaitiniai namų darbai sulauks atgalinio ryšio ir pagalbos tobulėjant. Žiūrovių maratone nebus, tik aktyvios dalyvės, t.y. praleidus daugiau kaip 1 užsiėmimą, neatlikus vienos iš esminių (*) užduočių ar susirinkus 30% neįvykdytų užduočių dalyvavimas maratone stabdomas ir su liūdesiu atsisveikinsime.

Kviečiame pasišvęsti savo tikslui ir įsipareigoti dalyvavimui visuose susitikimuose. Dėl pateisinamų priežasčių praleisti galima tik 1 online susitikimą. Numatykite 2 valandas per savaitę dalyvavimui susitikimuose.

Sieksime suformuoti profesionalaus darbo įgūdžius, todėl po kiekvieno susitikimo laukia praktinės užduotys ir rekomendacijos jūsų verslą vystysiantiems veiksmams. Numatykite skirti iki 3 val. per savaitę užduočių atlikimui ir 7-10 val savo verslo vystymui iškarto praktiškai taikant įgytas žinias.

Susitikimai vyks antradieniais nuo 19:30 iki 21 val.

Sėkmė mėgsta greitį, ar esi pasiruošusi startui?
Jei taip, tuomet registruokis!

Dalyvio bilietas: 100 eur. Šis mokestis turi būti pervestas iki balandžio 1 d.

    Pasidalino