Iš širdies į širdį - mano dovana jums

Sekantis nemokamas bandomasis Reiki seansas suplanuotas Sausio 2 dienos vakare.

0
Padovanotų Reiki seansų

Visus norinčius pirmąsyk išmėginti Reiki energijos poveikį kviečiu registruotis nemokamam seansui. Bandomasis seansas atliekamas nuotoliniu būdu, kartą per mėnesį.

Reiki tai universalioji gyvybinė energija ir jos perdavimo metodas rankų uždėjimu arba per atstumą. Reiki terapija leidžia atkurti išsekusią ir pažeistą žmogaus energetiką, sumažinti įtampą ir stresą, kas jau savaime pagerina virškinimą, medžiagų įsisavinimą ir regeneracinius procesus. Greta to Reiki gali veikti į gilumines problemos ar negalavimo priežastis, stiprinti intuiciją keliant žmogaus vibraciją ir padėti intuityviai rasti teisingus/palankiausius sprendimus.

Aš esu Lina Balsė, tradicinio Reiki Meistrė ir AromaPsichologijos metodo mokytoja. Mano pašaukimas yra nešti šviesą, įkvėpti žmones tapti geriausia savęs versija, aukščiausiu potencialu išgydžius ir paleidus tai, kas tam kliudė.

Reiki atradau kai ieškojau pagalbos sau dėl kankinusių migrenų. Mano patirtis apėmė ir fizinį ir subtilųjį lygmenį.

Po pirmos iniciacijos darydama Reiki sau galėjau sumažinti galvos skausmų, jie ateidavo kur kas rečiau. Bet apleidus praktiką grįždavo, tad suvokiau jog dar nedarau tikrosios priežasties, o kūnas nieko nedaro be reikalo neteisingai, kažkas mane išveda iš harmoningos būsenos.

Tai atvedė į 2 iniciaciją leidusią siųsti Reiki į priežastinį lygmenį, per atstumą ir laiką, harmonizuoti energetinius pažeidimus, o taip pat dar laviau vystyti intuiciją. Ir po viso kurso seansų sau, kuris vėlgi labai padėjo fiziškai man intuityviai kilo mintis kai ką pakeisti savo įpročiuose, kai ko atsisakyti, kuo iki tol buvau net labai patenkinta.

Iki šiol nesuprantu kas paskatino pradėti mąstyti ta linkme, domėtis ir skaityti. Bet rezultate aš išsiaiškinau kas mano kūną išbalansuoja taip, kad kyla siaubingi galvos skausmai ir kaip jų išvengti. Tad šiandien kur kas geriau kontroliuoju savo sveikatą, nors labiausiai vertinu net ne tai, o harmoningesnės ir aukštesnės vibracijos pasekmę – stiprų įkvėpimo, vedimo jausmą ir stipresnę intuiciją padedančią rasti palankiausius kelius gyvenime.

Visata atrodo mėgsta vienu stebuklu keisti ne vieno žmogaus gyvenimą, o daugelio. Suvokdama jog mano patirtys yra tik smulkmenos kiek gero padaryta su Reiki pasaulyje aš panorau prisidėti prie to ir pasiryžau Reiki Meistrės iniciacijai, kad galėčiau Reiki pagalbą pasiūlyti Jums.

Patirtys po Reiki

Daugybė žmonių išmėginę Reiki energiją džiaugėsi jos poveikiu jų sveikatai, psichologinei savijautai, darbingumui, santykiams ir kitokiu pagerėjimu. Nors negaliu garantuoti jog jums Reiki padės su konkrečia problema ar kad ženkliems pokyčiams pakaks vieno seanso, tačiau siūlau išbandyti Reiki poveikį patiems ir pakviesti pasinaudoti šia galimybe artimuosius ir draugus.

Kaip vyksta Reiki seansas

Reiki seansą darau vėliau vakare, kad tuo metu galėtumėte atsipalaiduoti. Paprastai apie 22 val.

Seanso metu Reiki energiją be jokios programos, su intencija jog ji veiktų jūsų aukščiausiai gerovei, siųsiu visiems užsiregistravusiems. Jūs patys mintyse galite nusistatyti intenciją, kokios būtent pagalbos labiausiai norite iš Reiki, kelis kartus sau pakartoti mintyse ar balsu ir įsivaizduokite kaip Reiki – universalioji gyvybinė energija – tarsi šilta šviesa apsupa ir plūsta į jus atkurdama harmoniją.

Jums seanso metu nieko daryti nebūtina, galite užsiimti įprastiniais darbais. Tačiau jei norite ryškiau pajusti Reiki energiją seanso vakarą pasistenkite leisti ramiau, pailsėti, būti atidesni savo savijautai, emocijoms ir mintims, idealu Reiki priimti meditatyvioje būsenoje. Būtų gerai jei ruošdamiesi Reiki seansui per dieną išgertumėte medikų rekomenduojamą vandens kiekį ar bent porą papildomų stiklinių. Daugiau vandens gerkite ir kitą dieną po Reiki.

Pasidalinkite šiuo puslapiu ir pasiūlymu savo facebook, kad juo pasinaudotų jūsų draugai. Tuo pačiu padėsite padėti kuo daugiau žmonių  :)

Registracija

Sekantis Reiki seansas planuojamas Sausio 2 d. vakare. Pasižymėkite kalendoriuje ir tą dieną gerkite daugiau vandens, o vakarą leiskite ramiau, įsigilinę į save, savo mintis ir jausmus. Pradedu apie 22 val, tad galite tuo metu pamedituoti ar tiesiog ilsėkitės, eikite miegoti.

Vienas bandomasis seansas vienam žmogui yra nemokamas, tačiau būsiu labai dėkinga už jūsų atsiliepimą apie jūsų patirtį.

Užsiregistravę gausite supažindinimo su Reiki 7 dienų laiškelių seriją į el. paštą, kad giliau susipažintumėte kaip veikia Reiki terapija.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.