Iš širdies į širdį - mano dovana jums

Nemokamas bandomasis Reiki seansas vyksta kiekvieną pirmadienį vakare!

0
Padovanotų Reiki seansų

Visus norinčius pirmąsyk išmėginti Reiki energijos poveikį kviečiu registruotis vienam nemokamam seansui. Bandomasis seansas atliekamas nuotoliniu būdu.

Reiki tai universalioji gyvybinė energija ir jos perdavimo metodas rankų uždėjimu arba per atstumą. Reiki terapija leidžia atkurti išsekusią ir pažeistą žmogaus energetiką, sumažinti įtampą ir stresą, kas jau savaime pagerina virškinimą, medžiagų įsisavinimą ir regeneracinius procesus. Greta to Reiki gali veikti į gilumines problemos ar negalavimo priežastis, stiprinti intuiciją keliant žmogaus vibraciją ir padėti intuityviai rasti teisingus/palankiausius sprendimus.

Aš esu Renata Tarakanovienė, masažuotoja, aromaterapijos ir indiškosios Reiki krypties antros pakopos praktikė. Mano pašaukimas yra savo prisilietimu padėti žmonėms paleisti jų fizinį ir emocinį skausmą ir įsileisti šviesą, ramybę bei sveikatą.

Reiki – universaliosios gyvybinės energijos – seansai yra nuostabi pagalba ir parama kai:

  • Patiriate daug streso ir įtampos
  • Jaučiate bendrą organizmo išsibalansavimą
  • Laukiatės ir norite jausti vidinę harmoniją artėjant gimdymui bei stiprinti ryšį su kūdikiu
  • Reikia palaikymo fizinei sveikatai
  • Bet kokioje situacijoje kur norite atskleisti savo aukščiausią potencialą, pavyzdžiui laikant egzaminus
  • Norite įnešti daugiau harmonijos į sudėtingus santykius
  • Siekiant sudėtingoje situacijoje rasti palankiausią kryptį ir sprendimus

Patirtys po Reiki

Daugybė žmonių išmėginę Reiki energiją džiaugėsi jos poveikiu jų sveikatai, psichologinei savijautai, darbingumui, santykiams ir kitokiu pagerėjimu. Nors negaliu garantuoti jog jums Reiki padės su konkrečia problema ar kad ženkliems pokyčiams pakaks vieno seanso, tačiau siūlau išbandyti Reiki poveikį patiems ir pakviesti pasinaudoti šia galimybe artimuosius ir draugus.

Kaip vyksta Reiki seansas

Reiki seansą darau vėliau vakare, kad tuo metu galėtumėte atsipalaiduoti. Paprastai apie 22 val.

Seanso metu Reiki energiją be jokios programos, su intencija jog ji veiktų jūsų aukščiausiai gerovei, siųsiu visiems užsiregistravusiems. Jūs patys mintyse galite nusistatyti intenciją, kokios būtent pagalbos labiausiai norite iš Reiki, kelis kartus sau pakartoti mintyse ar balsu ir įsivaizduokite kaip Reiki – universalioji gyvybinė energija – tarsi šilta šviesa apsupa ir plūsta į jus atkurdama harmoniją.

Jums seanso metu nieko daryti nebūtina, galite užsiimti įprastiniais darbais. Tačiau jei norite ryškiau pajusti Reiki energiją seanso vakarą pasistenkite leisti ramiau, pailsėti, būti atidesni savo savijautai, emocijoms ir mintims, idealu Reiki priimti meditatyvioje būsenoje. Būtų gerai jei ruošdamiesi Reiki seansui per dieną išgertumėte medikų rekomenduojamą vandens kiekį ar bent porą papildomų stiklinių. Daugiau vandens gerkite ir kitą dieną po Reiki.

Pasidalinkite šiuo puslapiu ir pasiūlymu savo facebook, kad juo pasinaudotų jūsų draugai. Tuo pačiu padėsite padėti kuo daugiau žmonių  :)

Registracija

Bandomasis Reiki seansas vyks artimiausią pirmadienį. Pasižymėkite kalendoriuje ir tą dieną gerkite daugiau vandens, o vakarą leiskite ramiau, įsigilinę į save, savo mintis ir jausmus. Pradedu apie 22 val, tad galite tuo metu pamedituoti ar tiesiog ilsėkitės, eikite miegoti.

Vienam žmogui viens bandomasis Reiki seansas dovanojamas nemokamai, tačiau būsiu labai dėkinga už jūsų atsiliepimą apie jūsų patirtį.

Užsiregistravę gausite supažindinimo su Reiki laiškelių seriją į el. paštą, kad giliau susipažintumėte kaip veikia Reiki terapija.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.