fbpx

Mano dovana jums
Nemokamas Reiki seansas
Išmėginkite Reiki poveikį!

Nemokamas bandomasis Reiki seansas vyksta kiekvieno mėnesio pirmą dieną!

Nemokamas Reiki seansas - kviečiu išmėginti Reiki poveikį
Padovanotų Reiki seansų
0

Visus norinčius išmėginti Reiki energijos poveikį kviečiu registruotis vienam nemokamam seansui. Bandomasis seansas atliekamas nuotoliniu būdu.

Reiki tai universalioji gyvybinė energija ir jos perdavimo metodas rankų uždėjimu arba per atstumą. Reiki terapija leidžia atkurti išsekusią ir pažeistą žmogaus energetiką, sumažinti įtampą ir stresą, kas jau savaime pagerina regeneracinius procesus. Greta to Reiki gali veikti į gilumines bet kokios problemos ar negalavimo priežastis, stiprinti intuiciją ir padėti intuityviai rasti teisingus/palankiausius sprendimus.

Aš esu Lina Balsė, Reiki Meistrė, Soma kvėpavimo instruktorė, holistinės aromaterapijos praktikė bei koučerė. Mano pašaukimas yra išplėsti klientų sąmonę, pakylėti ir padėti įžengti į geriausią jų versiją ir aukščiausią potencialą, padėti žmonėms paleisti jų fizinį ir emocinį skausmą ir įsileisti šviesą, sveikatą ir visapusišką gerovę.

Reiki – universaliosios gyvybinės energijos – seansai yra nuostabi pagalba ir parama kai:

  • Patiriate daug streso ir įtampos ir reikia pagalbos atkurti vidinę pusiausvyrą.
  • Reikia palaikymo fizinei sveikatai.
  • Laukiatės ir norite jausti vidinę harmoniją artėjant gimdymui bei stiprinti ryšį su kūdikiu.
  • Bet kokioje situacijoje kur norite atskleisti savo aukščiausią potencialą, pavyzdžiui laikant egzaminus, naujame darbe ar kūryboje.
  • Norite įnešti daugiau harmonijos į sudėtingus santykius – romantinius, šeimyninius ar darbo.
  • Siekiate sudėtingoje situacijoje rasti palankiausią kryptį ir sprendimus.
  • Sustiprinti intuiciją ir vidinį vedimą bet kokios problemos sprendimui.
  • Po sudėtingų išgyvenimų reikia energetinio apsivalymo, atsistatymo ir apsaugos.

Patirtys po Reiki

Daugybė žmonių išmėginę Reiki energiją džiaugėsi jos poveikiu jų sveikatai, psichologinei savijautai, darbingumui, santykiams ir kitokiu pagerėjimu. Nors negaliu garantuoti jog jums Reiki padės su konkrečia problema ar kad ženkliems pokyčiams pakaks vieno seanso, tačiau siūlau išbandyti Reiki poveikį patiems ir pakviesti pasinaudoti šia galimybe artimuosius ir draugus.

Kaip vyksta Reiki seansas

Reiki seansą darau mėnesio pirmą dieną, vėliau vakare, kad tuo metu galėtumėte atsipalaiduoti. Paprastai 22 val.

Seanso metu Reiki energiją, su intencija jog ji veiktų jūsų aukščiausiai gerovei, siųsiu visiems užsiregistravusiems. Jūs patys mintyse galite nusistatyti intenciją, kokios būtent pagalbos labiausiai norite iš Reiki, kelis kartus sau pakartoti mintyse ar balsu ir įsivaizduokite kaip Reiki – universalioji gyvybinė energija – tarsi šilta šviesa apsupa ir plūsta į jus atkurdama harmoniją.

Reiki energija jus pasieks, kad ir ką veiksite seanso metu. Tačiau jei norite ryškiau išjausti Reiki energiją seanso vakarą pasistenkite leisti ramiai, būkite atidesni savo savijautai, emocijoms ir mintims, idealu Reiki priimti meditatyvioje būsenoje.

Būtų gerai jei ruošdamiesi Reiki seansui per dieną išgertumėte medikų rekomenduojamą vandens kiekį ar bent porą papildomų stiklinių. Daugiau vandens gerkite ir kitą dieną po Reiki.

Pasidalinkite šiuo puslapiu ir pasiūlymu savo facebook, kad juo pasinaudotų jūsų draugai. Tuo pačiu padėsite padėti kuo daugiau žmonių  :)

Registracija

Bandomasis Reiki seansas vyks mėnesio pirmą dieną. Pasižymėkite kalendoriuje ir tą dieną gerkite daugiau vandens, o vakarą leiskite ramiai, įsigilinę į save, savo mintis ir jausmus. Pradedu 22 val, tad galite tuo metu medituoti ar tiesiog ilsėkitės, eikite miegoti.

Vienam žmogui vienas bandomasis Reiki seansas dovanojamas nemokamai. Būsiu labai dėkinga už jūsų atsiliepimą apie jūsų patirtį.

Užsiregistravę gausite supažindinimo su Reiki laiškelių seriją į el. paštą, kad giliau susipažintumėte kaip veikia Reiki terapija.

Pasidalino