fbpx

Online Aroma Festivalis

Edukacija apie sveiką gyvenseną, energiją ir grožį bei motinos gamtos dovanas - eterinius aliejus

Aromatingi linkėjimai nuo visos lektorių komandos

Nemokamas Aromafestivalio paskaitas kviečiame žiūrėti nuo Liepos 9 d 8val. iki Liepos 10 d vidurnakčio.

Turinčius VIP bilietą prašau prisijungti

Jei įsigijote bilietą į pratęstą festivalio paskaitų + Visų ankstesnių paskaitų peržiūrą prašau prisijunkite, kad jums atsidarytų visos paskaitos (Jeigu vis dar esate prisijungę iš ankstesnės sesijos prisijungimo laukelių nerodo).

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Liepos 9 d. iki Liepos 31 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki Liepos pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email“

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt

Aroma Festivalio programa

Vizija, kokybė ir lyderystė eterinių aliejų industrijoje

Žmonės vis dažniau ieško būdų, kaip susikurti sveikesnius namus, sveikesnį pasaulį ir gyvenimo būdą, be toksiškos chemijos, be neigiamų emocijų… Tam daugelis renkasi nuostabų būdą – aromaterapiją!

Tai, kas iš gamtos – tikra, natūralu ir sveika. Tačiau ar tai, ką pasirenkame yra saugu? Kaip nepasiklysti rinkos pasiūlymuose ir atrasti tą gryną, tyrą, gyvą gamtos galią? Kaip atsirinkti kompaniją, kurios prioritetas būtų kokybė ir žmonių gerovė

Savo paskaitoje papasakosiu apie vizionierių ir pionierių sugrąžinusį aromaterapiją iš užmaršties į šiuolaikinio žmogaus gyvenimą.

Apie Young Living kompanijos išskirtinumą, nuosavus ūkius ir „Seed to Seal“ kokybės standartą.

Apie kokybės kriterijus, kuriuos svarbu įvertinti renkantis produktus savo šeimai.

Uoslės evoliucija: nuo išgyvenimo instinkto iki emocinės harmonijos

Uoslė- vienas iš pirmykščių pojūčių, kuris įvairioms gyvybės formoms buvo ir tebėra vienas esminių išgyvenimo procese.

Gyvybei evoliucionuojant, uoslės funkcijos darėsi vis sudėtingesnės, ir šiandien žmogaus uoslė glaudžiai susijusi ir su emociniais procesais anatominiame, fiziologiniame bei psichologiniame lygmenyje.

Pranešimas skirtas trumpai apžvelgti kiekvieną šių lygmenų, kartu atskleidžiant kvapų poveikį mūsų kūnui bei psichoemocinei būsenai.

Laiminga mama - laimingas vaikas, ar laimingas vaikas - laiminga mama?

Nuo pat gimimo akimirkos vaikelis pasaulį suvokia per mamos pojūčius ir jausmus, nes kol kas mama ir yra visas kūdikio pasaulis. Vaikelis pasaulį mato tokį, kaip jį mato ir jaučia mama.

Pasidalinsiu savo patirtimi auginant ypatingą vaiką, apie savo išgyvenimus, su laiku atrastas įžvalgas ir būdus kaip palaikyti fizines bei emocines jėgas ilgam maratonui pavadinimu „motinystė“ ir suteikti savo vaikams geriausi, ką galime.

Kai gyvenimas tau duoda citrinų – išsispausk iš jų citrinų eterinio aliejaus ir tepakvimpa tavo namai gaiviu ir optimizmą keliančiu aromatu!

Emocijų paleidimas

Emocijos lydi mus kiekvieną dieną, kiekvieną minutę, kiekvieną akimirką, tačiau ne visada pavyksta suprasti ir įsisąmoninti jas. Kartais mums būna sunku jas tinkamai išreikšti, o kartais emocijos tiesiog „užšąla“.

Neįsisąmonintos emocijos kaupiasi ir ilgainiui pradeda veikti ne tik mūsų būseną, bet ir mūsų kūną, per jo įtampas ir funkcijų sutrikimus. Padėti sau ir išlaisvinti savo emocijas lengviau, jei žinai kaip.

Ar pasiruošusi susitikti su savo emocijomis? Įsivaizduok, jei turėtum burtų lazdelę ir tavo pyktis akimirksniu galėtų pavirsti į meilę. Argi nepasinaudotum šia galimybe?

Trumpos paskaitos metu pristatysiu įrankius, su kuriais galėsite savarankiškai dirbti užplūdus stiprioms emocijoms. Išleiskite savo užgniaužtas emocijas lengvai ir su malonumu.

Harmoningi vyro ir moters santykiai

Santykiai, yra moters laimės pamatas ir jį pakloja pati moteris. Kiekviena mes trokštame gražių, pagarbių, rūpestingų santykių, tačiau, svarbu ne tik svajoti, bet ir įdėti pastangų.

Mano patirtimi – tikslas vertas viso asmeninio augimo, visų pastangų. Svarbiausia pajausti tikrą norą puoselėti santykius, investuoti į juos, nesitikint jog tai tiesiog savaime nutiks jei tik rasime tinkamą žmogų.

Mielai pasidalinsiu savo atradimais su jumis. Aptarsime kas yra moteriška ir vyriška energija . Pasidalinsiu patarimais ir patirtimis per vedas, tantra, tradicinę psichologiją. Ir žinoma apie eterinius aliejus bei poros aromatestavimą padedantį geriau suprasti vienas kito poreikius ir vaidmenis santykiuose, susiderinti priimant vienas kitą tokiais, kokie esame ir išliekant savimi.

Viktorija Tamutytė Jurevičienė

Pelėdžiuko pasaka vaikams

Vaikai mūsų ateitis ir šiame vis labiau toksiškame pasaulyje juos auginti sveikai tampa vis didesnis iššūkis reikalaujantis drąsos pasikliauti motinos širdimi ir intuicija, pasiryžimo tiek kasdieniams poreikiams, tiek ir ekstra atvejais pirmiausia rinktis natūralias priemones iš motinos gamtos ir arba tapti etikečių skaitymo eksperte, arba rasti patikimus gamintojus, kurių produktais galėsite pasikliauti.

Paskaitoje papasakosiu kaip:

  • Saugiai ir atsakingai naudoti eterinius aliejus mažiesiems
  • Padėti jiems susikaupti mokslams
  • Užtikrinti saugius žaidimus saulėje
  • Pagalbą aktyviems vaikams dažnai gaudantiems zuikius
  • Palaikyti natūralią apsaugą šaltuoju metų laiku

Kvėpavimo praktikos ir aromaterapija geram miegui

Ar dažnai kamuoja sunkumas užmigti nakties pradžioje, negebėjimas pratęsti miego nubudus ar ankstesnis nei planuota pabudimas ryte?

Maždaug vienas iš trijų žmonių, bent kartą gyvenime, yra patyręs nemigą. Galbūt tai buvo artėjantis egzaminas, skaudi netektis ar išsiskyrimas, o gal atvirkščiai – teigiamus įspūdžius sukėlęs įvykis.

Užsitęsę miego sutrikimai, gali stipriai paveikti mūsų būseną, sveikatą, gyvenimo kokybę…

Viena svarbiausių miego sutrikimų priežasčių – fizinė ir protinė įtampa, stresas, baimės, įsiaudrinęs protas, kuris niekaip nenori nurimti.

Kaip padėti sau greičiau užmigti ir geriau išsimiegoti? Šioje paskaitoje supažindinsiu su natūraliomis pagalbos priemonėmis, kurios padės ramiau sutikti naktį – kvėpavimo technikomis ir aromaterapiniais ritualais, kurie neturi migdomiesiems vaistams būdingo šalutinio poveikio.

Alyvmedis - Dievų dovana žmonijai

Graikijos miestas Atėnai pavadintas Deivės Atėnės, padovanojusios jam alyvmedį ir tapusiai jo globėja garbei. Alyvmedis vadinamas žaliuoju Graikijos auksu ir naudojamas maistui, šviesai, šilumai ir gydymui.

Kiekviena alyvmedžio dalis turi vertingų dovanų žmonėms, kviečiu jas pažinti ir pasitelkti savo sveikam gyvenimo būdui, grožiui ir gerovei.

Eteriniai aliejai sodui ir daržui

Gimiau ir augau kaime, bandžiau daug ūkio darbų, taip pat mačiau kiek daug pastangų reikia įdėti norint gauti puikų derlių.

Vaikystėje ir paauglystėje nesureikšminau konkrečių detalių – laukų purškimas nuo piktžolių ir kenkėjų, didelis trąšų kiekis, atrodė taip turi būti.

Šiai dienai į viską žiūriu holistiniu, viską apimančiu, požiūriu, esame lyg maža puzzle detalė didelėje visumoje. Taip pat ir mūsų sveikata – ji atspindi didelę visumą aplink mus, labai svarbu kokį maistą renkamės, kaip jis auginamas ir t.t.

Žemė mane traukia iki šiol, mėgstu joje pasikapstyti, atiduoti neigiamas emocijas ir pasikrauti teigiamos žemės energijos bei stiprybės.

Norėdama, kad daržovės, vaisiai ir žolelės mūsų sode užaugtų be pesticidų ir trąšų pasitelkiu į pagalbą liaudies metodus ir eterinius aliejus! Tai puiki natūrali alternatyva sodo priežiūrai ir apsaugai.

Savo paskaitoje trumpai papasakosiu kaip sode naudoti eterinius aliejus, padedančius apsisaugoti nuo ligų, sodo kenkėjų ir pritraukti apdulkintojus. Supažindinsiu kokius aliejus kam rinktis, pasidalinsiu receptais! Iki malonaus!

Vibracinis eterinių aliejų poveikis 7 čakroms

Kviečiu nerti išties giliai, kalbėti apie tai, kas paprastai nepasakoma ir apgaubiama misticizmo šydu. Kartu pažinsime žmogaus energetinę sistemą, jos funkcijas, harmoningos veiklos ir išsibalansavimo simptomus bei atrasti eterinius aliejus kaip pagalbininkus atkurti energetinei darnai ir harmonijai, paleisti vidinius blokus bei išlaisvinti savo potencialą.

Po šios paskaitos suprasite savo energetinės sistemos būklę ir būsite pasirengusios pradėti naudoti eterinius aliejus jų harmonizavimui ir tikrosios savęs ir savo potencialo išlaisvinimui, gyvenimo pokyčiams.

Rimantė Černiauskaitė-Kėrienė

Aroma-AstroMagija

Astromagija – astrologijos ir magijos mišinys ir būdas pakeisti žmogaus likimą.

Norint sustiprinti veiksmų poveikį, turite tiksliai apskaičiuoti laiką, kada reikia atlikti magiškus ritualus. Tinkami dalykai neveiks netinkamu laiku, kaip ir netinkami.

Vieni astrologai daro talismanus, pvz.: kuria Veneros talismaną, kad pritrauktų meilę. Aš radau kitą būdą – eterinius aliejus, kurie palengvina ir pagrietina mūsų transformaciją.

Aromaterapijos poveikis yra malonus ir labai efektyvus, ypač kartu naudojant afirmacijas ir meditacijas. Turint žinias ir įrankius po truputį galime savo gyvenimą padaryti tokį, kokio siekiame. Savo paskaitoje pristatysiu visiems prieinamus įrankius, padėsiančius keisti savo gyvenimą norima linkme.

Aš visada siekiu būti savo gyvenimo kūrėja, o ne pasyvia likimo priėmėja, einu ten kur veda mano širdis ir tikiuosi, kad mano paskaita pasieks tokias pat kuriančias sielas.

Young Living Desert Mist garintuvas

AromaFestivalio viktorina

„Desert Mist“ garintuvą galės laimėti dėmesingiausia dalyvė ar dalyvis, nes Festivalio metu vyksta viktorina ir iš visų teisingai atsakiusių bent į 7 iš 10 klausimų burtų keliu ištrauksime nugalėtoją, kurios namuose nuo šiol puikuosis šis gražus aksesuaras ir skleisis pasakiški aromatai.

Laimėtoja ar laimėtojas burtų keliu bus išrinkta, -as pasibaigus VIP bilietus turinčių dalyvių peržiūros laikui (iki liepos 31 d) ir paskelbtas per gyvą AromaFestivalio dūzgių transliaciją Liepos  18 d. 12 val FB puslapyje Gyvybės Energija.

Dar vieną dovaną – Dewdrop garintuvą – mes įteiksime per dūzgių transliacijos metu vienai iš gyvai dalyvaujančių ir užduosiančių klausimą Festivalio lektorėms.

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Liepos 9 d. iki Liepos 31 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki Liepos pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email“

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt

Bonus paskaitos VIP dalyvėms ir dalyviams