fbpx

Online Aroma Festivalis

Edukacija apie sveiką gyvenseną, energiją ir grožį bei motinos gamtos dovanas - eterinius aliejus

Aromatingi linkėjimai nuo visos lektorių komandos

Nemokamas Aromafestivalio paskaitas kviečiame žiūrėti nuo Spalio 23 d 8val. iki Spalio 24 d vidurnakčio.

Turinčius VIP bilietą prašau prisijungti

Jei įsigijote bilietą į pratęstą festivalio paskaitų + Visų ankstesnių paskaitų peržiūrą prašau prisijunkite, kad jums atsidarytų visos paskaitos (Jeigu vis dar esate prisijungę iš ankstesnės sesijos prisijungimo laukelių nerodo).

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Spalio 23 d. iki Lapkričio 30 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki Liepos pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email“

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt

Aroma Festivalio programa

Kokybė, grynumas ir gyvenimo būdas su Young Living

Ypatingos mergaitės ypatinga mama, padedanti žmonėms susidūrusiems su retų ligų diagnoze rasti ne tik ką toliau daryti, bet ir kaip nepalūžti, grupės „Auginu ypatingą vaiką“ bendraįkūrėja, paramedikė ir sertifikuta aromaterapeutė Vaida Urbaityte papasakos apie tai, kad neegzistuoja panacėjų, stebuklai vyksta, tačiau tai kasdienių sprendimų ir tvirtų vertybių susidedančių į gyvenimo būdą pasekmė.

Kaip aromaterapijos dėka pasikeitė mano gyvenimas

Esu dėkinga aromaterapijai, padėjusiai išlipti iš gilios emocinės duobės. Gyvenimas apdovanojo įvairiausiomis patirtimis ir toli gražu ne visas jas galėčiau įvardinti pozityviais žodžiais. Gyvenime teko patirti tamsų periodą, kai atrodė, kad viskas, ką bedaryčiau, slysta iš rankų, nesėkmė po nesėkmės, nesibaigiantys negalavimai. Atrodė, kad problemų nemažėja, bet, atvirkščiai, daugėja. Kasdien! O visi sprendimo variantai, kurių griebdavausi, arba neduodavo rezultato, arba duodavo vos vos juntamą trumpalaikį pagerėjimą.

Tačiau kas ieško, tas ir suranda. Intuicija man visada „sakė“, jog yra būdas sau padėti ir atkakliai jo ieškojau. O šiandien, kaip ir kiekvieną dieną jau trejus metus, džiaugiuosi atradusi šį būdą ir dėkoju, kad leidau sau pabandyti kokybiškus grynuosius eterinius aliejus ir patirti emocinės aromaterapijos poveikį.

Aš ir 4 kampai

Ypatingos mergaitės ypatinga mama, padedanti žmonėms susidūrusiems su retų ligų diagnoze rasti ne tik ką toliau daryti, bet ir kaip nepalūžti, grupės „Auginu ypatingą vaiką“ bendraįkūrėja, paramedikė ir sertifikuta aromaterapeutė Vaida Urbaityte kviečia pakalbėti tema „AŠ IR KETURI KAMPAI„.

Pasidalinsiu savo patirtimi kaip pasitelkiant eterinius aliejus, papildus ir kitas gamtos dovanas laikyti visus keturi kampus vienai.

Pasidalinsiu savo patirtimi auginant ypatingą vaiką, apie savo išgyvenimus, su laiku atrastas įžvalgas ir būdus kaip palaikyti fizines bei emocines jėgas ilgam maratonui pavadinimu „motinystė“.

Kai gyvenimas tau duoda citrinų – išsispausk iš jų citrinų eterinio aliejaus ir tepakvimpa tavo namai gaiviu ir optimizmą keliančiu aromatu!

Nesvarbu ar norite paimti savo sveikatą į savo rankas, ar transformuoti emocinę būseną ar kurti saugius namus ir gyvenimo būdą be toksinų, informacija kuria dalinuosi tai yra mano įgytos žinios bei asmeninė patirtis.

Sėkmingos dienos ryto ritualas

Sako, kad gera pradžia tai puse darbo.

Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad vadinamas „priming“ efektas veikia žmones teigiamai. Būtent nuo PRIMING’o dieną pradeda Tony Robbins’as ir šimtai tūkstančių jo mokinių.

Gary Young sukūrė nuostabų dienos pradžios ritualą, kurio pagalba galime savo dieną paversti sėkminga ryte sau skyrus vos 15 minučių, kad pradėti dieną jaučiant vidinę pusiausvyrą, harmoniją ir pozityvų nusiteikimą – žodžiu pasiruošus užkariauti pasaulį!

Karalienė savo vyro akyse.
Karalius savo moters akyse.

Nėra tobulų porų ir negali būti.

Ji tik moteris, kuri nori būti mylima.

Jis tik vyras, kuris nori būti suprastas.

Jei galvojate “Aš padarysiu iš jo ar jos žmogų” – ieškote nemalonumų. Gyvenimas jus išmokys, kad nereikia nieko keisti – tik augti patiems.

Pokyčiai - įkvėpk aromato lengvesnei transformacijai

Ar ir pas Jus gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis? O gal jaučiatės sėdintys ant permainų liepto kraštelio su noru šokti ir baime kas laukia kitoje visos nežinios pusėje?

Ir aš tame esu, viską išgyvenu ir kasdien dėkoju eterinių aliejų aromatams už pagalbą ir palaikymą, sustiprinimą ir nuraminimą ten kur labiausiai reikia. Susitikime pasidalinti nelengvo etapo patirtimi iš širdies į širdį, kad nuo vienos ugnelės uždegti dar tūkstančius.

 

Meilė sau, savo kūnui, moteriškumui

Kūnas yra vieninteliai mūsų namai, todėl rūpintis savo kūnu ir jo poreikiais yra būtina.

Išmintinga moteris supranta, kad yra per protinga rūpintis tik savo išvaizda, bet ir ne tokia kvaila, kad būtų apsileidusi. Meilė savo kūnui turėtų apimti tinkamą mitybą, reikiamą fizinį aktyvumą, tinkamą poilsio ir darbo režimą, pagarbų požiūri į savo kūno formas.

Svarbiausia šitoje laviravimo karuselėje nepamiršti įsiklausyti į savo kūną ir jo siunčiamus signalus. Meilė sau yra sudedamoji savęs vertinimo dalis, suvokimas, kad aš esu verta visa ko geriausio. Nemeilė sau yra tik išmoktas požiūris į save. Kuo geriau pažinsite savo kūną ir kuo atidžiau jo klausysitės, tuo aiškiau jis rodys jums kelią į laimę.

Trumpos paskaitos metu pasidalinsiu savo patirtimi ir įžvalgomis kaip labiau pamilti savo kūną, moteriškumą, savo esybę šioje žemėje. Kas labiausiai įtakoja nemeilę sau? Atliksime praktiką su greipfrutų eteriniu aliejumi ir išduosiu paslaptį kokius veiksmus įtraukti į savo rutiną, kad meilė sau ir savo kūnui augtų kaip ant mielių!

Į vidinę harmoniją per emocijų paleidimą su aromaterapija

Laimė tai ne nuolatinė pakylėjimo ir euforijos būsena, tai harmonija sieloj ir kūne, bei vidinė ramybė. Ją pasiekti galime tik tada, kai išmokstame besąlygiškai priimti viską, ką jaučiame. Be pasipriešinimo ir kontrolės, be bandymo tai užlaikyti, paslėpti, ignoruoti ar pakeisti.

Ar žinote kokią milžinišką žalą, kūno ir psichinei sveikatai, daro nepaleistos emocijos? Paskaitoje kalbėsimės apie emocijų įtaką bei kokius įrankius galima panaudoti, sveikai perleidžiant per save ir paleidžiant emocijas.

Kviečiu išbandyti nuostabią emocijų paleidimo techniką Sedoną, kartu su nuostabiais YL eteriniais aliejais, bei jų mišiniais, kurie, tarsi raktas, atrakina pasąmonės duris ir padeda visam laikui paleisti tai, kas ilgą laiką kankino, graužė ir žalojo.

Biorezonansinė diagnostika - galimybė atpažinti savo poreikius šioje akimirkoje

Akrobatui einant lynu svarbu akimirksniu pakoreguoti menkiausią nukrypimą nuo pusiausvyros mažais judesiais.

Mūsų organizmas sukurtas palaikyti homeostazė – optimalią pusiausvyrą ir taip pat geba įvairiais būdais atkurti pusiausvyrą ar kompensuoti nukrypimus. Idealiu atveju, tobulame pasaulyje gyventume tobulą gyvenimą būdą, su sveika mityba, darbo poilsio režimu ir tik trumpalaikiais pozityviais stresais.

Tačiau gyvenimas ne toks, ar ne? Ir mūsų organizmui visais lygmenimis nuo fizinio iki emocinio ir vibracinio, dažnai reikia pagalbos atkurti tą pusiausvyrą, kol nepradėjome kristi į psichologines ar fizines ligas.

Paskaitos metu pristatysiu jums iTovi skanerį ir jo galimybes pagauti save laiku, suteikti savo organizmui būtent tai, ko jam reikia, tada kada reikia ir atkurti vidinę pusiausvyrą atsižvelgus į fizinius ir emocinius poreikius.

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Spalio 23 d. iki Lapkričio 30 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki Liepos pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email“

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt

Bonus paskaitos VIP dalyvėms ir dalyviams