fbpx

Online Aroma Festivalis

Edukacija apie sveiką gyvenseną, energiją ir grožį bei motinos gamtos dovanas - eterinius aliejus

Registruokitės nemokamai peržiūrai!

Ieškote natūralių būdų puoselėti savo sveikatą pasaulyje, kuriame sunku rasti žmogų, neturintį chroniškų ligų? Milijonai žmonių atranda būdą padėti sau jaustis fantastiškai su eteriniais aliejais, buities ir kūno priežiūros produktais bei tikslingai parinktais maisto papildais iš natūralių motinos gamtos dovanų, be sintetinės chemijos.

Šio AromaFestivalio tema yra „Atsiverkime naujai pradžiai”, o kad atsiverti kažkam naujam turime paleisti atgal tempiantį bagažą, išsiryškinti vertybes, kuriomis remiantis kursime kažką naują, pereiti į resursinę, pozityvią vidinę būseną, iš kurios natūraliai gims naujos idėjos ir paskui jas sekantis veiksmas kuriantis pokyčius.

Prisijunkite prie 2 dienų trukmės Online Aroma Festivalio, kad pažintumėte šias nuostabias motinos gamtos dovanas. Galbūt tai tas trūkstamas komponentas Jūsų ir Jūsų šeimos gerai savijautai ir sveikam gyvenimo būdui.

IŠMOKITE NAUDOTIS ETERINIAIS ALIEJAIS SAUGIAI IR SU PASITIKĖJIMU!

Dalyvavimas nemokamas! Paskaitas kviečiame žiūrėti nuo Sausio 22 d 8 val ryto iki Sausio 23 d. vidurnakčio.

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Sausio 22 d. iki Vasario 29 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki Vasario pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to atliekant pavedimą už bilietą mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į Swedbank banko sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email”

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt

Aroma Festivalio programa

Young Living ir gyvenimo būdas

Kartais ilga kelionė prasideda net ne nuo pirmo žingsnio, o poreikio, klausimo ir gautos žinutės, kuri atveria duris apie kurias net nežinojai bei pakeičia visą gyvenimo būdą ir jo kokybę.

Noriu papasakoti kaip Young Living kompanijos vertybės,  produktai ir galimybės tobulai įsiliejo į mano kuriamą sveikesnį, sąmoningesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimo būdą.

Kai kuriuos sprendimus geriau priimti remiantis savo pamatinėmis vertybėmis, o ne paviršiniu įspūdžiu kaip ir knygą mes vertiname ne pagal viršelį, o pagal turinį. Tad leiskite jus supažindinti su turiniu, su savo „KODĖL” ir galbūt tai surezonuos ir su jūsų vertybėmis bei tikslais.

Neringa Stulpinienė

Aromaterapija – strateginis pranašumas ir galimybė vyrams

Seniai seniai, kai vyrai lakstė medžiodami mamutus, augino barzdas ir ne itin daug dėmesio skyrė sau, vyrai ir moterys buvo dvi atskiros „planetos“.

Šiai dienai, vyrai, kaip ir moterys, mėgsta atrodyti nepriekaištingai, tvarkingai, būti maloniai kvepiantys. Didėjant sąmoningumo lygiui visi siekiame tausoti gamtą, naudoti sveikas priemones, nekenkiančias nei mums, nei ekosistemai.

Vis daugiau vyrų įsimyli rūpinimąsi savimi. Ir nenuostabu, kodėl – jie irgi nori gerai jaustis, siekia geresnės sveikatos ir patrauklios išvaizdos. Man aromaterapija tapo gyvenimo būdu, o gyvenant šeimoje, sveikesnio gyvenimo būdo idėją perėmė ir mano vyras.

Atkreipiau dėmesį, jog dauguma paskaitų ir užsiėmimų aromaterapijos tema skirti būtent moterims – todėl noriu kreiptis į vyriškąją giminę – aromaterapijoje ir mano komandoje esate laukiami ir Jūs.

Jei Jums aktualu:

  • Nauja gyvenimo kokybė naudojant eterinius aliejus;
  • Siekiate pagerinti ir išlaikyti sveikatą, emocijų darną savyje ir šeimoje;
  • Norite būti pajėgūs už miegamojo durų;
  • Jums patinka nuolatos tobulėti įgyjant naujų žinių ir patirčių;
  • Norite veiklos pagalba užtikrinti materialinę gerovę;
  • Norite gyventi su polėkiu!

Kviečiu paklausyti ir man parašyti!

Jurga Lukšienė

12 svarbiausių eterinių aliejų jūsų kasdienybėje

Žmogus sveikas tada, kai sveika jo visa visuma, o ne atskira detalė.

Ir kalbant apie holistinę aromaterapiją, norint pajusti tą nuostabų poveikį fizinei, emocinei bei gilesnei, dvasinei savijautai … dažnai vieno buteliuko eterinio aliejaus neužteks.

Efektyviausia bus gerai sukomplektuotas svarbiausių aromatų, padėsiančių susidoroti su kasdieniais iššūkiais bet kokioje situacijoje, rinkinys.

Daugelio pamėgtas pradedančiųjų rinkinys, buvo mano  geriausia investicija į šeimos sveikatą prieš 3 metus. Savo paskaitoje papasakosiu apie 12 pačių svarbiausių eterinių aliejų su viltimi, kad kuo daugiau žmonių juos atras ir priims kaip nepamainomą priemonę palaikyti savo ir artimųjų sveiką gyvenseną ir visapusiškai puikią savijautą.

Vaida Urbaitytė

Kas pasikeitė?

Viskas šioje žemėje nuolat keičiasi, tad ir žmogus turi nuolat augti ir tobulėti, kad išliktų. Kita vertus – mūsų smegenys priešinasi pokyčiams, nes tai joms atneša papildomą darbą. Tad tuo pačiu ir norime pokyčių, ir jiems priešinamės.

Aš nusprendžiau žengti žingsnį ir įsileisti pokyčius į namus ir gyvenimą nes turiu sau svarbiausią tikslą – tai savo ypatingos dukrytės kuo sveikesnį, saugesnį, gyvenimą, kurį aš kaip mama galiu suteikti. Aišku turiu ir kitų mažesnių tikslų, siekių, svajonių.

Norint kažką pakeisti, svarbu veikti, nebijoti bandyti. Ne rytoj, o šiandien, dabar, šią minutę!

Rimantė Černiauskaitė Kėrienė

Emocijų paleidimai su Release eterinių aliejų mišiniu

Jei mirštame teigiamai nusiteikę, galime pagerinti savo būsimąjį gimimą, kad ir kokia bloga mūsų karma. O pyktis bei nusiminimas gali smarkiai pakenkti net ir tinkamai gyvenusiajam. Tai reiškia, kad paskutinė priešmirtinė mintis ir emocija daro nepaprastai galingą, lemiamą poveikį mūsų artimiausiai ateičiai. Sogjalas Rinpoče.

Ar pastebėjote kiek laiko praleidžiate būsenoje čia ir dabar? Jei pradėsite sekti savo mintis pastebėsite, kad daug laiko mintyse esame praeityje arba ateityje, bet ne čia ir dabar.

Savo ateitį mes kuriame dabartyje, mūsų mintys ir emocijos
čia ir dabar kuria rytojų, nuo to priklauso kaip mes  gyvensime. O ar sekate ir analizuojate savo emocijas?

Emocijos gali mums išauginti sparnus, pakylėti virš debesų ir lengvai nešti gyvenimo tikslo link. Tačiau yra ir tokių emocijų, kurios pakerta mums kojas ir nugramzdina į tokią prarają, iš kurios atrodo niekada nesugebėsime išsiropšti. Jos užteršia ne tik mūsų sąmonę, bet pasireiškia įvairiais negalavimais ir mūsų fiziniame kūne.

Kuo norite būti? Sėkmingu, laimingu ir sveiku, ar nuskendusiu depresijoje, save praradusiu ir įvairiais negalavimais besiskundžiančiu žmogumi?

Gera žinia yra ta, kad neigiamas emocijas mes galime paleisti arba transformuoti. Jei norite sužinoti vieną emocijų paleidimo būdų, pažiūrėkite šį neilgą pasidalijimą ir išbandykite šį metodą patys.

Ši technika padėjo daugeliui žmonių pasaulyje, tad kodėl nepabandžius ir jums?

AromaMeditacija ir SOMA kvėpavimo praktika Pagrindo čakros aktyvacijai

Pagrindo čakra, mūsų pamatinis energetinis centras atspindi kaip saugiai jaučiamės šiame pasaulyje, kaip tvirtai stovime ant kojų ir gebame pasirūpinti savo poreikiais ir ar galėsime sau leisti atskleisti visų aukštesnių energetinių centrų potencialą, ar ribosime jį nes nesijaučiame saugūs, palaikomi ir reikalingi.

Kvėpavimas sujungia mus su Visatos ir gamtos ritmais, jo ritmas grąžina vidinę darną ir harmoniją. Natūralių eterinių aliejų aromatai akimirksniu paveikia emocinę smegenų dalį, padeda transformuoti emocijas ir atverti pasąmonę giluminių programų perrašymui.

Tad kviečiu apjungti giliai į meditacinę būseną panardinantį SOMA kvėpavimą, su specialia, smegenų bangas veikiančia muzika bei aromaterapija pagrindo čakros gydymui ir aktyvacijai.

Rekomenduoju klausytis su ausinėmis, atsigulus kai jūsų niekas nesutrukdys ir netoliese garintuve skleidžiantis terapinės kokybės eterinių aliejų aromatai. Tinkamiausi būtų Cedarwood, Patchouly, Vetiver, Clove, Frankincense, Myrrh, Abundance, Grounding.

Bonus paskaitos VIP dalyvėms ir dalyviams

Neribota peržiūra + ankstesnių paskaitų archyvas nuo Sausio 22 d. iki Vasario 28 d. su VIP bilietu!

VIP bilietas suteiks galimybę žiūrėti visas šio festivalio + ankstesnių paskaitų archyvo paskaitas Jums patogiausiu metu iki Vasario pabaigos!

Pirmiausia užsiregistruokite nemokamai peržiūrai, o po to atliekant pavedimą už bilietą mokėjimo paskirtyje įrašykite el. pašto adresą, kuriuo registravotės į Aroma festivalį. Apmokėjimai priimami pavedimu į Swedbank banko sąskaitą:

Gavėjas: Lina Balsė
Sąskaitos numeris: LT737300010167102291
VIP bilieto kaina – 10€
Mokėjimo paskirtis: VIP „jūsų email”

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu info@gyvybesenergija.lt

Pasidalino