fbpx

Pilnaties SOMA kvėpavimas
giluminiam gydymui

Gruodžio 19 d 19 val.

Tik giliausioje tyloje galime išgirsti sielos balsą. Ir tik susijungę su tikraisiais savimi ir savo sielos esme bei Kūrėjo intencija galime patirti išgijimo stebuklą.

Registracija

Jei šoksi pagal savo paties ritmą, gyvenimas trepsės tau į taktą…

Gamtos ir Visatos ritmai mus supa kiekvieną akimirką nuo metų laikų ir paros ritmo iki potvynių ir atoslūgių bei augalų vegetacijos ciklų. Kai mes kvėpuojame pastoviu ritmu mes įsiliejame į šį kosminį šokį ir pajuntame gilesnį ryšį bei harmoniją su visu, kas mus supa. Kiekviena organizmo funkcija savo prigimtimi yra ritminga ir paklūsta pagrindiniam ritmui – kvėpavimui.

Kvėpuojant per nosį, pilnu kvėpavimu prasidedančių nuo diafragmos, pašalinus pauzę tarp įkvėpimo ir iškvėpimo, kvėpuojant švelniai ir ritmingai, specialiai sukurtos muzikos ritmu mokomės kvėpuoti taisyklingai ruošiantis aukštesnio lygio kvėpavimo sulaikymo praktikoms.

Širdies ritmas spartėja ir rimsta lyg potvyniai ir atoslūgiai su kiekvienu įkvėpimu. Taip pat jį įtakoja mūsų chaotiškos mintys ir emocijos, kvėpavimas tampa netolygus ir širdies ritmas tampa chaotiškas (nekoherentiškas).

Mums įkvepiant suaktyvinama simpatinė nervų sistema, o iškvepiant suaktyvinama parasimpatinė nervų sistema. Ritmingas kvėpavimas turi harmonizuojantį poveikį visai sistemai.

Sąmoningumas stebint savo emocines būsenas ir reakcijas bei sąmoningas kvėpavimas leidžia išsaugoti vidinę harmoniją, kuri iš tiesų yra išlikimas savo ritme.

Centrinę nervų sistemą sudaro dvi dalys – Simpatinė Nervų Sistema (SNS), kurios aktyvacija veda į streso būseną dar vadinamą kovok, bėk arba sustink ir Parasimpatinė Nervų Sistema (PNS), kurios aktyvacija leidžia persijungti iš išgyvenimo į poilsį, virškinimą ir regeneraciją bei dauginimąsi.

Šios nervų sistemos dalys veikia komandoje ir yra reikalingos abi, viena išplečia vyzdžius, kita juos sutraukia, viena būtina erekcijai, kita orgazmui. Problemą sukelia CHRONIŠKAS STRESAS ir TRAUMA viršijanti mūsų gebėjimą susitvarkyti ir atkurti pusiausvyrą. Jų pasekmėje nervų sistema gali „įstrigti“ SNS arba PNS aktyvacijos būsenoje.

Pirmu atveju žmogus nesugeba nurimti ir atsipalaiduoti, jaučia pastovų nerimą, pyktį, paniką ir hiperaktyvumą, o kartu tai veda į tokias sveikatos problemas kaip aukštas kraujospūdis, silpnas imunitetas, kraujo cukraus disbalansas, nutukimas.

Antruoju atveju žmogus įstringa depresijoje, atotrūkyje, nuovargio ir letargo būsenoje ir jei trauma neišsprendžiama gali prasidėti tokios sveikatos problemos kaip refliuksas, dirgliosios žarnos sindromas, chroniškas skausmas, pavyzdžiui migrena ar fibromialgija bei gali pradėti vystytis autoimuninės ligos.

Pažvelkime kaip atrodo chaotiškas, nekoherentiškas širdies ritmas jaučiant frustrciją, nerimą, susierzinimą ir kaip atrodo harmoningas, koherentiškas širdies ritmas patiriant pozityvias emocijas kaip dėkingumas ir meilė.

Ritmingas kvėpavimas su prailgintu iškvėpimu + pozityvios emocijos >> Parasimpatinės nervų sistemos aktyvacija >> Širdies ritmo koherencija >> Širdies ir smegenų sincronizacija >> Viso organizmo funkcijų optimizacija ir aukščiausias pajėgumas

Širdies Matematikos Institutas širdies ritmo koherenciją apibudina taip: „Iš fizinės perspektyvos, kai esame koherentinėje būsenoje, nėra švaistoma energija visoms organizmo sistemoms veikiant optimaliai ir vyksta sinchronizacija tarp širdies ritmo, kvėpavimo sistemos, kraujospūdžio ir kt. Ir geriausias būdas būdas pasiekti širdies koherenciją yra per ritmingą kvėpavimą ir dėkingumo jausmą.

Širdies koherencijos ir parasimpatinės nervų sistemos aktyvacija padeda:

 • Suvaldyti stresą, nerimą ir depresiją
 • Pagerinti virškinimą ir maistinių medžiagų įsisavinimą
 • Pagerinti detoksikaciją, toksinų šalinimą
 • Suaktyvinti imuninę sistemą
 • Susibalansuoti hormoninei sistemai
 • Suaktyvinti regeneracijos procesus
 • Atrakinti super intuiciją ir kūrybingumą
 • Sumažinti kraujo spaudimą
 • Pagerinti libido
 • Kontroliuoti skausmo pojūtį
 • Didinti atsparumą neigiamoms emocijoms

Pilnaties kvėpavimo praktika

Per kiekvieną Mėnulio Pilnatį, kuomet lengviausia susijungti su savo intuityviu žinojimu, pasąmone ir moteriškąja prigimties puse (ją turi ir vyrai ir moterys) kviečiu SOMA kvėpavimo praktikai giluminiam gydymui.

Pasinersime į maksimaliai gilų atsipalaidavimą ir parasimpatinės nervų sistemos aktyvaciją. Eisime gilyn į save ir pabudinsime savo miegantį potencialą ir gebėjimus regeneracijai, detoksikacijai, atsinaujinimui.

SOMA tai senovinės Pranajama kvėpavimo technikos apjungtos su modernia muzikos technologija greitai ir lengvai įvedanti į gilią meditacinę būseną. Patirkite SOMA kvėpavimo naudą sveikatai, gyvybingumui ir energijai, giliam ryšiui su visa kuo, sąmonės išsiplėtimui, gilioms įžvalgoms, kūrybiškam problemų sprendimui.

Mes kvėpuosime kartu lyg vienas kūnas, panirsime į giliausią meditacijos ir euforijos bei palaimos būseną, kurioje pabunda mūsų tikrasis potencialas ir vyksta giliausios transformacijos bei galimybė pabusti į geriausią savęs versiją.

Kas jūsų laukia – SOMA sesijos elementai

 • AUM mantros giedojimas – balso vibracija masažuojantis kiekvieną kūno ląstelę iš vidaus ir aktyvuojantis endokrinines liaukas (čakras).
 • Ritmingas kvepavimas su muzika – nuramina ir subalansuoja nervų sistemą ir padeda pasiekti širdies koherencijos bei prisipildyti dar daugiau gyvybinės energijos.
 • Kvėpavimo sulaikymas iškvėpus – suaktyvina visų palaimos hormonų gamybą, aktyvuoja kamienines ląsteles, pabudina Kundalini.
 • Kvėpavmo sulaikymas įkvėpus – gilus palaimos jausmas, trečios akies ir karūnos čakrų aktyvacija, įžvalgos ir vizijos, Kundalini energijos kilimas aukštyn.
 • Atsipalaidavimas – pasinėrimas į medicatiją ir kūno perėjimas į poilsio ir regeneracijos būseną.
 • Vedama meditacija ir hipnotinės žinutės pasąmonei skirtos nukreipti gyvybinę energiją ten, kur jūsų kūne labiausiai reikia gydymo.

Ceremonijos metu galite patirti:

 • Gilią meditaciją
 • Emocijų ir traumų išlaisvinimą/paleidimą
 • Gilias įžvalgas, informacijos parsisiuntimą
 • Baltą šviesą ir mistines vizijas
 • Kūno vibracijas ir dilgsėjimą
 • Nevalingus kūno judesius
 • Viso kūno orgazmą, palaimos ir pilnatvės būseną
 • Po ceremonijos lengvą galvos svaigimą
 • O taip pat palaimą, aiškumo jausmą, entuziazmą ir įkvėpimą, meilės ir ryšio pojūtį

Perskaitykite plačiau apie SOMA kvėpavimo terapiją

Praktika bus vedama online, visi užsiregistravę gaus nuorodą kur prisijungti. Trukmė apie 1 val 30 min.

Energijų mainai

Fiksuotos kainos ši praktika neturi, noriu suteikti galimybę dalyvauti visiems, nes šiuo metu mums labai reikia palaikyti ir pakylėti vieni kitus taip kaip galime. Taigi padėkoti, prieš ar po, pagal savo galimybes ir tai kiek jums atrodo vertas mano darbas kviečiu savanoriška auka. Padėka ir atlygis skirti užtikrinti energijų mainams ir užtikrinti galimybę man toliau daryti šį darbą visų bendrai gerovei. Pavedimą galite atlikti išsyk užsiregistravę ar Jaunaties praktikos dieną ar dieną po. Kaip jums patogiau.

Rekomendacijos ir kontraindikacijos

Vilkėkite laisvus patogius drabužius, praktika atliekama tuščiu skrandžiu, bent valandą po valgio. Rekomenduoju naudoti ausines, AUM giedojimui sėdėti tiesia nugara, o kvėpavimui atsigulti ir užsikloti pledu.

Kontraindikacijos: kvėpavimo sulaikymo praktikos nerekomenduojamos žmonėms su ūmia infekcija ir karščiavimu, lėtine obstrukcine plaučių liga, nevaldomu aukštu spaudimu, širdies aritmija ir stimuliatoriais, onkologija, epilepsija, nėščioms moterims ir vaikams. Ritmingas kvėpavimas ir meditacija saugūs ir naudingi visiems.

Pakvieskite ir draugus

Kolektyvinių praktikų metu sukuriamas bendras energetinis laukas visuomet stipresnis nei praktikuojant vienumoje. Efektas stiprėja geometrine progresija, tad būtinai pasidalinkite kvietimu su draugais ir artimaisiais paspaudus Soc. tinklų mygtukus puslapio šone.

Pilnaties SOMA kvėpavimas
giluminiam gydymui

Galimybė gauti didžiausią rezultatą per trumpiausią laiką. Patirkite radikalią vidinės būsenos transformaciją vos per vieną sesiją!
Pasidalino