fbpx

Registracija priimta

Sveikinu užsiregistravus į ceremoniją ypatingai praktikai ypatingą dieną. Nekantriai laukiu mūsų virtualaus susitikimo ir pasinėrimo į save, į dėkingumą, į palaimą, į pozityvią ateities viziją, su viltimi prisidėti prie teigiamų pokyčių jūsų gyvenime.

Į jūsų elektroninio pašto dėžutę jau iškeliavo laiškelis su visa svarbia informacija, bet prieš atsisveikinant iki greito susitikimo, liko atlikti dar porą svarbių žingsnių, kad viskas praeitų kuo sklandžiau.

1. Pasižymėkite kalendoriuje

Susitinkame Kovo 2 d. 20 val. Susitikimo nuoroda jums bus atsiųsta elektroniniu laiškeliu 1 dieną prieš ir 1 valandą prieš susitikimą.

2. Pakvieskite draugus žiūrėti drauge

Dalintis yra nuostabus jausmas!

Jei turite draugų besidominčių sveika gyvensena, asmeniniu augimu ir kvėpavimo ar dvasinėmis praktikomis pakvieskite dalyvauti drauge – Tiesiog nusiųskite jiems nuorodą į šį puslapį, kur galės užsiregistruoti: https://www.gyvybesenergija.lt/jaunaties-manifestacija-su-soma

3. Energijų mainai

Informacija aukos – padėkos pervedimui

Kaip jau įprasta, fiksuotos kainos ši praktika neturi. Padėkoti pagal savo galimybes ir tai kiek jums atrodo vertas mano darbas kviečiu savanoriška auka. Dėkoju už jūsų palaikymą, meilę ir dosnumą užtikrinančią galimybę tęsti šį darbą.

SEB bankas

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: Jaunatis
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Swedbank

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: Jaunatis
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Pervedimams per PayPal arba kreditine kortele:

Paaukojimą galite siųsti ir per PayPal. Jei turite PayPal sąskaitą pavedimą su žinute Jaunatis siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite ir norite pavedimą daryti kreditine kortele, parašykite man laiškelį kokiai sumai atsiųsti jums PayPal sąskaitą-nuorodą pavedimui kortele. Žinutėje įveskite sutartinę frazę Jaunatis, kad žinočiau už ką pervedimas.

4. Įsitikinkite, kad visa informacija jus pasieks

Susiraskite jums išsiųstą registracijos patvirtinimo laiškelį ir įsitikinkite jog jis pateko į pagrindinių laiškų skirtuką.

Jei kartais rasite jį prie reklamų – nutempkite laišką į pagrindinių laiškų skiltį ir
pažymėkite Taip, kad tas pats būtų daroma su visais laiškais, ateisiančiais iš siuntėjo
info@gyvybesenergija.lt

Papildomai galite pažymėti laišką žvaigždute.