fbpx

Rudens lygiadienio ceremonija

Registracija baigta

Rudens lygiadienis tai momentas rudenį, kuomet visame Žemės rutulyje dienos ir nakties trukmė tampa vienoda ir prasideda astronominis ruduo. Nuo šios dienos šiauriniame pusrutulyje naktis tampa ilgesnė už dieną. Pietiniame pusrutulyje atvirkščiai – diena tampa ilgesnė už naktį. Visos tautos turi savo papročius paminėti/švęsti šiai dienai.

Senovės lietuviai šią dieną atnašavo dievybėms už išaugintą, subrandintą derlių, tuo išreikšdami dėkingumą ir per dėkingumą atsivedami tolimesnei gausai ir klestėjimui.

Visatoje stygiaus nėra, pažiūrėkite kokio dydžio yra Visata, kiek galaktikų, kiek žvaigždių… nejau gali pristigti kūrybinės energijos mūsų troškimams? Greičiau klaidą darome mes patys tuo kaip prašome.

Kai prašome iš stygiaus, skausmingo neturėjimo, desperatiško poreikio ir silpnos vilties būsenos iš tiesų mes pasiunčiame Visatai žinutę ne mintimis apie tai, ko norime, o emocijomis apie tai, ko nenorime. O Visata/Gyvenimas/Pasaulis atspindi mus pačius ir mūsų stygiaus pojūtį išorine to išraiška – tolimesniu ar dar didesniu stygiumi.

Visai kas kita yra kai mes dėkojame. Dėkingumo jausmas yra turėjimo, gausos, gerovės, klestėjimo ir meilės pojūtis. Kuo dažniau giliai išgyvename dėkingumą, kuo daugiau už ką dėkojame su tikru jausmu, o ne vien žodžiais, tuo dažniau Visata gauna mūsų emocinę žinutę jog mes visko turime su kaupu ir jaučiame pilnatvę. O to atspindys atgal į mūsų gyvenimą grįžta kaip gausa, klestėjimas ir gerovė visais lygmenimis.

Ritmingas kvėpavimas grąžina mus į bendrą Visatos melodiją, padeda susiharmonizuoti su laiku, pasauliu ir savo pačių esme. Tokią ypatingą energetiškai dieną, kviečiu jus kolektyvinei meditacijai apimančiai vieningą kvėpavimą, harmoningą širdies ritmą ir stiprią vieningą dėkingumo emociją ir pozityvią vibraciją, atveriančią gausai ir klestėjimui mus ir visą mūsų aplinką. O užbaigsime poilsiu meditatyvioje būsenoje ir Reiki energijoje po kvėpavimo sesijos.

SOMA kvėpavimo terapija yra kelionė į save pabudinanti aukščiausią žmogišką potencialą, nuvedanti taip giliai į save, į erdvę kurioje gali vykti magijai prilygstanti transformacija ir manifestacija. Ti senovinės Pranajama kvėpavimo technikos apjungtos su modernia muzikos technologija greitai ir lengvai įvedanti į gilią meditacinę būseną. Patirkite SOMA kvėpavimo naudą sveikatai, gyvybingumui ir energijai, giliam ryšiui su visa kuo, sąmonės išsiplėtimui, gilioms įžvalgoms, kūrybiškam problemų sprendimui, manifestacijai, klestėjimui ir transformacijai.

Plačiau apie SOMA kvėpavimo terapiją

Kas jūsų laukia – SOMA sesijos elementai

 • Judesys/šokis – skirtas subalansuoti dešinį ir kairį smegenų pusrutulius ir išjudinti gyvybinę energiją.
 • AUM mantros giedojimas – balso vibracija masažuojantis kiekvieną kūno ląstelę iš vidaus ir aktyvuojantis endokrinines liaukas (čakras).
 • Ritmingas kvepavimas su muzika – nuramina ir subalansuoja nervų sistemą ir padeda pasiekti širdies koherencijos bei prisipildyti dar daugiau gyvybinės energijos.
 • Kvėpavimo sulaikymas iškvėpus – suaktyvina visų palaimos hormonų gamybą, aktyvuoja kamienines ląsteles, pabudina Kundalini.
 • Kvėpavmo sulaikymas įkvėpus – gilus palaimos jausmas, trečios akies ir karūnos čakrų aktyvacija, įžvalgos ir vizijos, Kundalini energijos kilimas aukštyn.
 • Atsipalaidavimas – pasinėrimas į medicatiją ir kūno perėjimas į poilsio ir regeneracijos būseną.
 • Vedama meditacija ir hipnotinės žinutės pasąmonei – pasąmonės perprogramavimas, siekiant manifestuoti jūsų trokštamą gyvenimą.

Po kvėpavimo sesijos liekame palaimingų pojūčių kupinoje meditatyvioje būsenoje kiek jums norėsis, o aš tuo metu siųsiu jums Reiki energiją.

Ceremonijos metu galite patirti:

 • Gilią meditaciją
 • Emocijų ir traumų išlaisvinimą/paleidimą
 • Gilias įžvalgas, informacijos parsisiuntimą
 • Baltą šviesą ir vizijas
 • Kūno vibracijas ir dilgsėjimą
 • Nevalingus kūno judesius
 • Viso kūno orgazmą, palaimos ir pilnatvės būseną
 • Po ceremonijos lengvą galvos svaigimą, palaimą, aiškumo jausmą, meilės ir ryšio pojūtį

Ceremonija bus vedama online, visi užsiregistravę gaus nuorodą kur prisijungti ir judėjimo pratimų vaizdo įrašą, kuriuos reikės atlikti prieš mūsų susitikimą. Trukmė 2 valandos, pradžia rugsėjo 22 d. 19 val.

Energijų mainai

Fiksuotos kainos ši ceremonija neturi, noriu suteikti galimybę dalyvauti visiems, nes šiuo metu mums labai reikia palaikyti ir pakylėti vieni kitus taip kaip galime. Taigi padėkoti, prieš ar po, pagal savo galimybes ir tai kiek jums atrodo vertas mano darbas kviečiu savanoriška auka. Padėka ir atlygis skirti užtikrinti energijų mainams ir užtikrinti galimybę man toliau daryti šį darbą visų bendrai gerovei. Pavedimą galite atlikti išsyk užsiregistravę ar ceremonijos dieną/dieną po ritualo, kaip jums patogiau.

Rekomendacijos ir kontraindikacijos

Vilkėkite laisvus patogius drabužius, praktika atliekama tuščiu skrandžiu, bent valandą po valgio. Rekomenduoju naudoti ausines, AUM giedojimui sėdėti tiesia nugara, o kvėpavimui ir po jo sekančiai meditacijai Reiki energijoje atsigulti ir užsikloti pledu.

Kontraindikacijos: kvėpavimo sulaikymo praktikos nerekomenduojamos žmonėms su ūmia infekcija ir karščiavimu, onkologija, nevaldomu aukštu spaudimu, epilepsija, širdies aritmija ir stimuliatoriais, nėščios moterys, vaikai. Ritmingas kvėpavimas ir meditacija saugūs ir naudingi visiems.

Pasidalino