Skauda gerklę? Super efektyvi ir natūrali priemonė

Astrologijos knygose rašoma jog gerklė yra Jaučių silpna vieta. Negaliu kalbėti už visus Jaučius, bet man gerklė išties silpna vieta. Vos koks peršalimas ar infekcija tuoj įkimba į gerklę, tuomet savaitė temperatūros ir dar porą savaičių kol atgaunu jėgas.

Pastarąjį kartą apsirgau dėl per didelio pasitikėjimo savimi. Jau mėnesį vykdžiau žarnyno valymo programą, naudojau eterinius aliejus vyro ir sūnelio gydymui. Net nežinau kas iš šeimos pirmas pasigavo infekciją ir ėmė čiaudėti. Žodžiu aš taip gerai laikiausi, nė neketinau sirgti, profilaktiškai naudojau eterinius aliejus. Bet sūneliui ir vyrui jau beveik pasveikus tiesiog apsileidau ir kelias dienas nieko nebedariau dėl savęs. Ir naktį nubuvau su skaudančia gerkle.

Turiu man priimtiną gerklės purškiklį iš vaistinės, kurį sudaro tik natūralios medžiagos – šaltalankių ir medetkų aliejai, bergamotė ir augalinis aliejus. Bet iš praktikos žinojau jog man to nepakanka, o čiulpinukų labai nemėgstu ir jie man mažai padeda, tik cukraus prisivalgau. Ėmiau ieškoti kaip gydosi bendraminčiai iš Young Living sveikatingumo judėjimo ir radau bei dar truputį patobulinau receptą. Visus jam reikalingus eterinius aliejus galima rasti startiniame rinkinyje, todėl visiems ir pasakoju jog jis nuostabiai sukomplektuotas.

Priemonė pasirodė tokia efektyvi, kad tai tapo jos trūkumu – ja naudojantis gerklės skausmą atleidžia iš karto ir jis ilgokai negrįžta, tad atrodo jog jau praėjo  padarai lemtingą klaidą ir nustoji gydytis per anksti. Niekaip negaliu prisiminti atvejo, kad pradėjus skaudėti gerklę nebūtų pakilusi temperatūra ir būčiau pasveikusi per dvi dienas. Praktiškai nė nesirgau – ėjau kur man reikėjo, dirbau.


Taigi dalinuosi savo receptu ir tikiuosi jums jis bus toks pat efektyvus.

Jums reikės:

  • Kupino arbatinio šaukštelio kokybiško medaus (aš naudoju Šerkšno medų)
  • Šaukštelio organiško obuolių acto (galima ir be jo, bet jis savo naudos įneša)
  • 6 lašelių Thieves eterinių aliejų mišinio
  • 4 lašelių Pipirmėtės eterinio aliejaus
  • 4 lašelių citrinos eterinio aliejaus
  • Trupučio vandens
  • Buteliuko su patogiu purkštuku

Buteliuką turėjau nuo kaip tik pasibaigusio aliejinio purškiklio, nuploviau etiketes, kad nesumaišyčiau, išploviau vidų ir panaudojau savo reikmėms. Jo tūris 20 ml, tačiau jei jis būtų tarp 15 ir 30 ml recepto nekeisčiau. Beje jei nerasite pas save jokio bent daugmaž tinkančio buteliuko šį receptą galite paversti skalavimo priemone, tiesiog įpilkite daugiau vandens, kad turėtumėt beveik stiklinę (kurią reikėtų kuo nors uždengti) ir pasidėję prie kriauklės reguliariai skalaukite.

Stikliniame ar keramikiniame (nenaudokite plastiko) puodelyje į medų gerai įmaišiau eterinius aliejus. Originaliame recepte medaus nebuvo, aš jį pridėjau, kad būtų kame išsimaišyti aliejams, norėjau jog jie tolygiai pasiskirstytų skystyje, o ne plūduriuotų ant paviršiaus.

Tuomet įpilkite arbatinį šaukštelį obuolių acto ir iš akies vandens, kad bendras kiekis atitiktų buteliuko tūrį. Išmaišykite ir sugalvokite ką nors gudraus kaip supilti į siaurą buteliuką. Jei mišinio liko, tiesiog sunaudokite kaip gerklės skalavimo priemonę.

Pasidarytą purškiklį laikiau prie savęs ant darbo stalo ir po kelis paspaudimus purškiausi kas 15-30 min ar kai prisimindavau. Per dieną sunaudojau visą buteliuką. Kitą rytą pasidariau antrą porciją ir net nesunaudojau jos iki galo, gerklė pasveiko.

Skonis toks… kaip čia pasakius, skonio reikalas. Man visai patiko, vyras irgi sakė, kad neblogas ir kitąsyk jei prireiks sau tokio pasiprašys, kad pagaminčiau. Taigi štai – mano super efektyvi priemonė nuo gerklės skausmo. Būkite sveiki, o jeigu kas – žinot ką daryti.

Svarbu! Turiu perspėti jog į vidų naudoti saugu tik terapinės kokybės eterinius aliejus. Nežaiskite su bet kuo, daugelis firmų žinodami kas jų buteliukuose aiškiai rašo ant etikečių jog jie tik aromatiniam naudojimui ir net ant odos būtina labai stipriai skiesti. Aš naudoju ir rekomenduoju Young Living terapinės klasės eterinius aliejus. Jei domina startinio rinkinio įsigijimas kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.