fbpx

SOMA kvėpavimo terapija

O ką jei įsitikinimas „per kančias į žvaigždes” yra melas laikantis jus kančioje, kai kelias į transformaciją ir svajonių manifestaciją eina per euforiją, palaimą ir ekstazę?

Registracija Pirmadienio, 19 val vakaro online sesijai

Kas yra SOMA kvėpavimas?

SOMA tai senovinės Pranajama kvėpavimo technikos apjungtos su modernia muzikos technologija greitai ir lengvai įvedanti į gilią meditacinę būseną. Patirkite SOMA kvėpavimo naudą sveikatai, gyvybingumui ir energijai, giliam ryšiui su visa kuo, sąmonės išsiplėtimui, gilioms įžvalgoms, kūrybiškam problemų sprendimui.

Mes kvėpuosime kartu lyg vienas kūnas, panirsime į giliausią meditacijos ir išsiplėtusios sąmonės bei euforijos būseną, kurioje pabunda mūsų tikrasis potencialas ir vyksta giliausios transformacijos bei galimybė pabusti į geriausią savęs versiją.

Svarbiausia informacija

Praktika bus vedama online, visi užsiregistravę gaus zoom programos nuorodą prisijungimui. Trukmė priklausomai nuo tai sesijai numatytos meditacijos ir praktikos gilumo tarp pusės valandos iki 2 valandų. Dalyviams sesijos įrašas bus prieinamas dar keturias dienas po susitikimo, t.y. iki penktadienio vidurnakčio, tad kaskart užsiregistruojate visai savaitei nuo pirmadienio iki penktadienio. Meditacijos temos ir praktikos trukmė bei intensyvumas kiekvieną mėnesio pirmadienį bus skirtingos.

Kas jūsų laukia – SOMA sesijos elementai

 • AUM mantros giedojimas – balso vibracija masažuojantis kiekvieną kūno ląstelę iš vidaus ir aktyvuojantis endokrinines liaukas (čakras).
 • Ritmingas kvepavimas su muzika – nuramina ir subalansuoja nervų sistemą ir padeda pasiekti širdies koherencijos būseną bei prisipildyti dar daugiau gyvybinės energijos.
 • Kvėpavimo sulaikymas iškvėpus – suaktyvina visų palaimos hormonų gamybą, aktyvuoja kamienines ląsteles, pabudina Kundalini.
 • Kvėpavmo sulaikymas įkvėpus – gilus palaimos jausmas, trečios akies ir karūnos čakrų aktyvacija, įžvalgos ir vizijos, Kundalini energijos kilimas aukštyn.
 • Atsipalaidavimas – pasinėrimas į medicatiją ir kūno perėjimas į poilsio ir regeneracijos būseną.
 • Vedama meditacija ir hipnotinės žinutės pasąmonei skirtos nukreipti gyvybinę energiją ten, kur jūsų kūne labiausiai reikia gydymo.

Ceremonijos metu galite patirti:

 • Itin gilią meditacinę būseną
 • Emocijų ir traumų išlaisvinimą/paleidimą
 • Gilias įžvalgas, informacijos parsisiuntimą
 • Baltą šviesą ir mistines vizijas
 • Kūno vibracijas ir dilgsėjimą
 • Nevalingus kūno judesius
 • Viso kūno orgazmą, palaimos ir pilnatvės būseną
 • Po ceremonijos lengvą galvos svaigimą
 • O taip pat palaimą, aiškumo jausmą, entuziazmą ir įkvėpimą, meilės ir ryšio pojūtį

Energijų mainai

Fiksuotos kainos ši praktika neturi, noriu suteikti galimybę dalyvauti visiems, nes šiuo metu mums labai reikia palaikyti ir pakylėti vieni kitus taip kaip galime. Taigi padėkoti, prieš ar po, pagal savo galimybes ir tai kiek jums atrodo vertas mano darbas kviečiu savanoriška auka. Padėka ir atlygis skirti užtikrinti energijų mainams ir užtikrinti galimybę man toliau daryti šį darbą visų bendrai gerovei. Pavedimą galite atlikti išsyk užsiregistravę ar praktikos dieną ar iš karto po jos. Kaip jums patogiau.

Rekomendacijos ir kontraindikacijos

Vilkėkite laisvus patogius drabužius, praktika atliekama tuščiu skrandžiu, bent valandą po valgio. Rekomenduoju naudoti ausines, AUM giedojimui sėdėti tiesia nugara, o kvėpavimui atsigulti ir užsikloti pledu.

Kontraindikacijos: kvėpavimo sulaikymo praktikos nerekomenduojamos žmonėms su ūmia infekcija ir karščiavimu, lėtine obstrukcine plaučių liga, nevaldomu aukštu spaudimu, širdies aritmija ir stimuliatoriais, onkologija, epilepsija, nėščioms moterims ir vaikams. Ritmingas kvėpavimas ir meditacija saugūs ir naudingi visiems.

Pakvieskite ir draugus

Kolektyvinių praktikų metu sukuriamas bendras energetinis laukas visuomet stipresnis nei praktikuojant vienumoje. Efektas stiprėja geometrine progresija, tad būtinai pasidalinkite kvietimu su draugais ir artimaisiais paspaudus Soc. tinklų mygtukus puslapio šone.

SOMA kvėpavimo terapija

Galimybė gauti didžiausią rezultatą per trumpiausią laiką. Patirkite radikalią vidinės būsenos transformaciją vos per vieną sesiją!

SOMA kvėpavimo terapijos nauda

 1. Mažina stresą, stiprina pasitikėjimą savimi, savivertę ir meilę sau.
 2. Didina energiją ir ištvermę kasdienybėje, kad užtektų jėgų visiems svarbiems dalykams gyvenime.
 3. Taip pat efektyviai kaip psichodeliniai preparatai mažina nerimą ir depresiją, pakeičia juos gilių vienybės, palaimos ir pilnatvės pojūčiu ir stiprina atsparumą stresui.
 4. Gerina dėmesio koncentraciją, atmintį ir pažintinius gebėjimus, kad spėtume koja kojon su sparčiai besivystančiu pasauliu, studijomis ir darbu.
 5. Stimuliuoja limfotakos sistemą, kas suaktyvina natūralų detoksikacijos procesą ir nuostabiai paveikia odos grožį.
 6. Valo nuo patogenų ir stimuliuoja virškinimo sistemą, kad visas kokybiškas maistas išties būtų įsisavintas ir taptų statybinėmis medžiagomis sveikam kūnui.
 7. Skatina alfa ir gama smegenų bangas ir aktyvuoja smegenų dalis susijusias su įkvėpimu, gebėjimu kūrybiškai spręsti problemas, intuicija ir tėkmės būsena įprastai fiksuojama pas Tibeto vienuolius praktikuojančius meditaciją ilgus metus.
 8. Terapinis gydomasis poveikis, oksidacinio streso ir uždegiminių procesų mažinimas, kas yra nuostabi dovana visam organizmui, visiems jo procesams ir optimalesniam funkcionavimui.
 9. Stiprina imuninę sistemą, kuri galės efektyviai saugoti organizmą nuo infekcijų ir kitų sveikatos iššūkių.
 10. Trumpalaikė hipoksija skatina DNR telomerų atsistatymą ir ilgaamžiškumą.
 11. Padeda mažinti kraujospūdį, cholesterolį, stabilizuoti cukraus lygį kraujyje, didina kaulų tankį, padeda mesti antsvorį, gerina miego kokybę ir gylį bei visapusiškai gerina gyvenimo kokybę.
 12. Skatina neuroplastiškumą ir neurogenezę, t.y. transformaciją fiziniu neurologiniu lygmeniu!
 13. Nutildo ego ir palaimos bei ekstazės būsenoje atveria pasąmonę ribojančių programų paleidimui ir ryšio su savo Tikruoju AŠ ir savo Tikrąja Valia atkūrimui.

SOMA kvėpavimo terapija

Galimybė gauti didžiausią rezultatą per trumpiausią laiką. Patirkite radikalią vidinės būsenos transformaciją vos per vieną sesiją!
Pasidalino