Webinaras – Emocijos palaidotos gyvos niekada nemiršta

Mes visi nešamės savo emocinių patirčių bagažą. Saugome jį savo kūne, kuriam vis sunkiau atlikti savo funkcijas slegiamam negatyvių išgyvenimų naštos ir skiriant didelę dalį gyvybinės energijos palaikyti tai įtampai, kad tik neištrūktų laisvėn gyvos palaidotos emocijos.

  • Ar jūsų viduje emocinis chaosas?
  • Ar stebitės kur dingo jūsų gyvybinė energija?
  • Ar žinote jog turite didesnį potencialą, bet jo nerealizuojate?
  • Ar jus kausto nepasitikėjimas savimi, baimės ir kompleksai?
  • Ar norite padėti sau, o tuomet ir kitiems atrasti tikruosius save?

Aš esu Lina Balsė – Reiki meistrė ir AromaPsichologijos metodo pradininkė Lietuvoje. Aš konsultuoju žmones giliais klausimais, ieškant savęs ir naujos perspektyvos bei kelių įstrigus aklavietėje, kai vienintelė likusi kryptis yra aukštyn. Aromaterapija apjungta su psichologija leidžia padėti klientams keisti savo gyvenimus fundamentaliu lygmeniu, „išgydant“ pirmines traumas, atvedusias į šiandieninę aklavietę, keičiant ribojančias pasąmonines programas.

Kviečiu į paskaitą, kurios metu papasakosiu apie tai, kaip mūsų mintys ir emocijos lemia mūsų savijautą, sveikatą ir net genų raišką, kieno traumas nešiojamės savyje ir kieno programomis gyvename bei pristatysiu metodą leidžiantį paleisti tą sukauptą neigiamų emocijų bagažą ir atrasti laisvę būti savimi ir eiti savo keliu.

  • Sužinosite kaip mus veikia aromatai
  • Kaip rasti savo aromatą pagalbininką
  • Kaip išlaisvinti tikrąją save ir rasti savo pašaukimą
  • Kas gali padėti vėl spinduliuoti energija, vėl kelti sau tikslus bei svajoti

Kviečiu pasidaryti aromatingos arbatos puodelį ir kartu leistis į aromatų ir pasąmonės paslapčių pažinimo kelionę.

Registruokitės į paskaitą

Užsiregistravę gausite patvirtinimo laiškelį su nuoroda kur prisijungti žiūrėti paskaitą. Laiškelis į jūsų el. pašto dėžutę iškeliaus iškart užsiregistravus. Įsitikinkite kad jį gavote į pagrindinių laiškų skyrelį arba susiradę nutempkite jį ten ir pažymėkit jog visuomet norite gauti laiškus iš šios svetainės į pagrindinę dėžutę, kad nepraleistumėte laiško su nuoroda į paskaitą.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.