Webinaras „Raindrop masažas – fizinis ir emocinis poveikis”

Raindrop arba Lietaus lašų masažo technika – tai organizmo  gyvybines funkcijas atstatantis, energijos tėkmę subalansuojantis  ir emocinį išsilaisvinimą skatinantis ritualas.

Ši sveikatinimo procedūra pritaikyta naudoti namų aplinkoje savo šeimos narių sveikatos harmonizavimui bei tinkama specialistams, teikiantiems masažo ir gydymo paslaugas.

Pasauliui šią unikalią procedūrą daugiau kaip prieš 20 metų pristatė Dr. G. Young, apjungęs energetinio ir refleksinio masažo technikas su terapinių eterinių aliejų poveikį fiziniam, emociniam ir energetiniam žmogaus kūnui.

Raindrop masažas su terapiniais Young Living eteriniais aliejais tai pagalba

  • Kenčiant nugaros skausmus dėl netaisyklingos laikysenos ir stuburo iškrypimų
  • Puolant virusams ir bakterijoms, kai reikia palaikymo imuninei sistemai
  • Kamuojant uždegiminiams procesams organizme, nerviniam skausmui
  • Vidinei įtampai dėl užgniaužtų emocijų
  • Chroniškam nuovargiui

„Raindrop“ masažas pagerina organizme vykstančius natūralius procesus, reguliuoja elektromagnetinę energiją, kuri teka per kūną ir sukuria emocinės, dvasinės ir psichinės energijos harmoniją.

Paskaitos metu susipažinsite su šiam sveikatos ritualui naudojamais eteriniais aliejais, pagrindinėmis technikomis, atlikimo būdu bei alternatyviomis technikomis norint Raindrop masažą pasidaryti patiems sau bei greitąja versija skubantiems.

Registruokitės į paskaitą internetu

Užsiregistravę turės galimybę pažiūrėti paskaitos įrašą bei gaus kvietimą į keliuose Lietuvos miestuose vyksiančius praktinius mokymus.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.