fbpx

Aroma Psichologijos pagrindų kursas internetu

Rengiamos sielos gydytojos pasirengusios transformuoti žmonių gyvenimus

Kelionė į aromatų pasaulį su gyvu vedimu prasideda 2024 m Balandžio 10 d. mokymų kaina 300 EUR

PARENGTOS SPECIALISTĖS
0

Šie kursai jums jei domitės aromaterapija ir ieškote įdomaus hobi ar norite imtis naujos veiklos krypties ir nuosavo verslo, siūlančio tiek tradicines, tiek ir pasyvias pajamas.

AromaTestavimas leis giliau dirbti su klientais ir padėti jiems pasiekti greitų ir akivaizdžių rezultatų unikalia ir itin patrauklia metodika. Tai suteiks jums išskirtinumo savo veikloje ir padės gauti susižavėjusias asmenines rekomendacijas, kas yra geriausia reklama.

Jūsų įstabios kelionės į aromatų pasaulį gidė, AromaPsichologijos metodo pradininkė Lietuvoje apjungusi rusišką AromaTestavimo metodiką su gilesniu aromatų poveikio supratimu vakaruose, Aromaterapinių psichologinių kortų ir knygelės autorė - Lina Balsė

Ar AromaPsichologija jūsų pašaukimas ir kelias?

Norinčius dirbti su emocijomis, išsilaisvinti iš vidinių blokų ir padėti kitiems rasti kelią į vidinę harmoniją, sveikatą bei savirealizaciją kviečiu į AromaPsichologijos kursus.

Asmeninis tobulėjimas

Šie kursai jums jei esate linkę naudotis natūraliomis, motinos gamtos duotomis priemonėmis sveikatos ir geros savijautos puoselėjimui. AromaPsichologijos žinios leis giliai dirbti su savimi subtiliuoju lygmeniu ir transformuoti savo gyvenimą paleidžiant emocines traumas ir ribojančius įsitikinimus, kompleksus, nepasitikėjimą savimi.

Unikali paslauga

Jei ieškote savęs ir savo misijos, AromaPsichologija atvers daugybę galimybių. Baigę AromaPsichologijos mokymus galėsite teikti individualias konsultacijas, padėti klientams dirbti su jų tikslais ir spręsti aktualiausias problemas per asmenines transformacijas ir augimą.

Papildoma vertė

AromaPsichologija tai galimybė išplėsti paslaugų spektrą ir suteikti papildomą vertę savo klientams jei dirbate su žmonėmis ir jaučiate pašaukimą padėti. Ši itin patraukli ir įdomi klientams paslauga padės išsiskirti iš konkurentų jei esate psichologai, koučeriai, konsultantai, mentoriai, grožio ir sveikatos specialistai.

Gilesnės praktikos

AromaPsichologijos metodą itin efektyviai panaudos psichologai, koučeriai, verslo ir sporto treneriai bei lektoriai siekiantys padėti klientams pasiekti gilesnių transformacijų geriau kontroliuojant jų emocinę būklę. Ji pravers vedant psichologinius treningus, motyvacines ir lyderystės programas, moterų stovyklas, meditacijas ar jogą.

Verslo rezultatai

AromaPsichologijos žinios padės sukurti antistresinę, atpalaiduojančię ar stimuliuojančią atmosferą pagal poreikį ir erdvės paskirtį. Aromaterapiją galite pasitelkti sanatorijų, įmonių priimamuosiuose ar poilsio kambariuose. Aromatai gali padėti pakelti darbuotojų darbo efektyvumą ir motyvaciją, pagerinti klientų patirtį bei palikti jiems malonų įspūdį. Rezultate - didesni pardavimai ir pelnas.

AromaPsichologija ir Aromatestavimo metodas

Emotion – E-Motion – Energy in Motion – Energija judesyje

Aromapsichologija tai psichologijos kryptis leidžianti aromatų pagalba išsilaisvinti iš vidinių blokų pasąmoniniame lygmenyje.

Emocija yra per mūsų kūną judanti energija, kuri leidus jai praeiti visą savo gyvybinį ciklą atslūgsta kaip jūros banga ir užleidžia vietą kitai emocijai. Tačiau kai patiriame nemalonias emocijas mes įsitempiame, priešinamės joms ir tuo sustabdome jų tėkmę.

To pasekmėje neigiamų emocijų destruktyvi energija įstringa mumyse ir trikdo normalią gyvybinės energijos cirkuliaciją bei rezultate ir fizines funkcijas. Maža to, emocinių traumų ir stresu pagrindu mes formuojame įsitikinimus apie save, pasaulį, žmones ir tie ribojantys įsitikinimai tampa mūsų kalėjimo sienomis ribojančiomis savirealizacijos galimybes.

95% visų fizinių negalavimų yra psichosomatinės kilmės, jų pirminė priežastis yra mūsų emocijos.

Aromapsichologija tai natūralių aromatų poveikio žmogaus psichikai mokslas. Eteriniai aliejai dažnai vadinami augalo siela, jo energetine esme. Natūralūs aromatai veikia limbinę smegenų skiltį, kuri atsako už instinktus ir emocijas ir ypač už trauminių patirčių įrašymą ir paleidimą. 

Aromatų poveikį fiziologinei ir psichinei žmogaus būsenai pastebėjo dar senovėje. Remiantis seniausiais rašytiniais šaltiniais, 4500 metų pr. Kr. daruojamu Ebriuso papirusų mes turime tūkstančius metų aromatinių medžiagų naudojimo patirties. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai patvirtina tai, ką žmonija žinojo jau ilgus amžius.

Teisingai parinkti aromatai veikdami smegenis bei visas organizmo sistemas gali veikti žmogaus psichinę būklę ir išlaisvinti ląstelinėje atmintyje įrašytą informaciją apie patirtas traumas tuo išlaisvinant ir tikrąjį potencialą.

Pats testavimas veikia terapiškai, nes jį galima palyginti su rakto parinkinėjimu spynai. Žmogus gauna visą eilę sprendimų variantų, kurie iš karto paleidžia savireguliacinius mechanizmus organizme.

Mėgstamiausi arba atstumiantys aromatai gali labai daug atskleisti apie žmogaus asmenybę, polinkius, dabartinę psichoemocinę būklę ir psichologinius poreikius.

Išanalizavus aromatestavimo rezultatus sudaroma aromaterapinė psichoemocinės korekcijos programa, kuri naudojama nustatytą laiką. Tai suteikia žmogui reikalingus resursus, palaikymą ir netgi postūmį augti ir vystytis kaip asmenybei, įveikti patiriamus iššūkius, realizuoti užsibrėžtus tikslus.

AromaPsichologijos studenčių atsiliepimai

Paspauskite, kad padidinti atsiliepimą

Žinios keičiančios gyvenimus

Ko jūs išmoksite

Online Aroma psichologijos mokymai

Kursų pradžia balandžio 10 d
300 Kursų kaina
 • 12 video paskaitų trečiadienių vakarais
 • Gili informacija apie kiekvieno studijuojamo e.a. emocines savybes raštu
 • Praktinės užduotys giliam darbui su savimi
 • Uždara FB grupė
 • Asmeninės pagalbą kursų periodu
 • Kursų baigimo pažymėjimas atlikus užduotis ir išlaikius egzaminą
 • Visi įrašai ir medžiaga prieinami 6 mėnesius

* AromaPsichologijos kursų metu studijuosime ir naudosime terapinės kokybės Young Living kompanijos gaminamus eterinius aliejus. Eteriniai aliejai į kursų kaina neįeina, kaina nurodyta tik už mokymus. Jei dar nesate Young Living narė ar narys, pakonsultuosiu kaip įsigyti juos didmenine kaina (su 24% nuolaida) ir sutaupyti dar iki 25% papildomai pasinaudojus kompanijos siūloma lojalumo programa.

** Šie eteriniai aliejai įeina į pradedančiųjų rinkinį.

Eterinių aliejų, kuriuos studijuosime sąrašas

Registruokitės į Aromapsichologijos kursus internetu

Visus susidomėjusius AromaPsichologijos ir AromaTestavimo kursais kviečiu registruotis pirmiausia asmeniniam pokalbiui. Tuos, kas praeis pokalbį ir bus priimti į mokymus, susiskambinus asmeniškai palydėsiu registruojant Young Living paskyrą ir patarsiu kokiu eiliškumu bei kaip geriausiomis sąlygomis užsisakyti eterinius aliejus, kad dalį jų gauti dovanų, taip pat prijungsiu prie nuolat vykstančių papildomų mokymų aromaterapijos ir sveikatingumo temomis.

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku

  Pasidalino