Levanda – Aiškios komunikacijos ir vidinės ramybės aromatas

Kai prieš daugiau nei 3 metus gavau savo rinkinį terapinės kokybės eterinių aliejų pirmasis buteliukas, kuris ištuštėjo buvo levanda. Kūnas pats pasakė, ko man tuo metu labiausiai reikėjo ir žvelgdama į savo didelius vidinius pokyčius per pastaruosius metus puikiai suprantu kodėl turėjau pradėti nuo šio aromato, kodėl man jo būtinai reikėjo.

Noriu pasidalinti su jumis maža dalele to, ko mokau per AromaPsichologijos kursus ir papasakoti jums apie nuostabiosios levandos (lot. levandula augustifolia) psichoemocinį poveikį.

Levanda turi stiprų antiuždegiminį poveikį, taip pat ramina ir atpalaiduoja nervų sistemą, todėl nuostabiai padeda mažinti nerimo, isterijos priepuolius, baimę, dirglumą. Padeda pažvelgti į rūpesčius ir konfliktus iš šalies. Padeda susitvarkyti su pavydu ir agresija, atsikratyti tuščio ambicingumo.

Šis aromatas padeda žmonėms, kurie bijo atskleisti tikruosius save, slepiasi už kaukės, bendrauja neatsiverdami, jaučiasi nereikšmingi, nemylimi, negirdimi. Tai komunikacijos aromatas, kuris nuramina vidinį nesaugumą, atstūmimo baimę kliudančią atsiverti ir išreikti savo tikruosius jausmus ir mintis. Levanda padeda paleisti įtampą kylančią iš užgniaužtos saviraiškos, ramina chaotiškas mintis ir nerimą, miego sutrikimus.


Palaiko savęs pažinimą ir tobulėjimą, išlaisvina mūsų balsą, skatina išsakyti savo tiesą, tikrąsias mintis ir jausmus, nes tik atvira komunikacija leidžia būti suprastais, priimtais ir mylimais. Niekas negalės pažinti mūsų pasislėpusių už kaukės ir tylinčių apie tai, kas mums svarbu. Ir ne, jie neprivalo suprasti patys jei mus myli…

Levanda yra vienas iš aromatų atspindinčių santykį su mama, požiūrį į mamą, simpatiją jai, jos supratimą. Jeigu Levandos aromatas labai nepatinka, greičiausiai turime pretenzijų mamai.

Atstato vidinę harmoniją ir pusiausvyrą, šalina nerimą ir įtampą, ramina ir suteikia aiškumo mintyse ir emocijose, švaros pojūtį. Tai vienas iš rafinuočiausių emocinių afrodiziakų, teikiantis subtilumo ir tarpusavio supratimo intymiuose santykiuose, skatinantis švelnumą ir dėmesingumą partneriui.

Neigiamos emocijos, kurias levanda padeda paleisti: užblokuota komunikacija, atstūmimo baimė, įtampa, lenktyniaujančios, chaotiškos mintys, emocinis nenuoširdumas, slėpimasis, baimė atsiverti, jausmas jog esi nematomas, negirdimas ar nemylimas.

Teigiamos savybės, kurias levanda padeda vystyti: atvira komunikacija, vidinė ramybė, ekspresyvumas, emocinis nuoširdumas.

Naudojimas: Įkvėpkite iš buteliuko ar nuo delnų, garinkite difuzoriumi. Tepkite 1-3 lašais gerklę, smilkinius ar ant kaklo ir sprando.

Afirmacijos greitesniam naujų asmeninių savybių vystymui su levanda: Aš laisvai išreiškiu savo tiesą ir individualumą. Aš jaučiuosi ramiai ir komfortiškai kiekvienoje situacijoje. Galimybės atsiveria man kai esu joms pasirengęs. Aš priimu ir myliu save tokiu, koks esu. Aš taikoje ir santarvėje su savimi.

Ramybės jums ir taikos su levanda. O jei susidomėjote AromaPsichologijos mokslu, kviečiu į nemokamą paskaitą internetu, kurios metu plačiau papasakosiu kaip aromatai padeda išsigydyti gilumines traumas ir kompleksus, paleisti ribojančius pasąmoninius elgesio šablonus ir padeda atskleisti savo šviesą ir sielos misiją.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Daiva Augaitienė

    Levandą išbandyti teko visai nesenai, ekstremaliomis sąlygomis, rezultatas buvo stulbinantis, per pusvalandį sugebėjau nusiraminti, susitelkti darbui ir diena praėjo lyg ir nieko iš ryto nebūtų nutikę.

  2. Zina

    Paskaita patiko, įdomu, sužinojau daug apie aromoterapiją. Ačiū.🤗 Levandų, Cimamino, Arbatmedžio, rožių, metų, kvaoai, eterimiai aluejai patinka, naudoju.
    🙏🙏🙏🌺🌺🌺

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.