fbpx

Gausos Alchemija

Perrašykite savo finansinę istoriją, išlaisvinkite savo potencialą ir atsiverkite gausai, gerovei ir klestėjimui

Kurso pradžia Gruodžio 28 d.

Ar realizuojate visą savo potencialą?

Asmeninis augimas, atsivėrimas gausai ir gerovei

Ar jaučiatės tarsi gyventumėte apribotą gyvenimo versiją, tarsi galėtumėte būti, duoti ir pasiekti daugiau, tačiau kažkas stabdo iš vidaus, o nedrąsiai kažką bandant daryti lyg atsiremiate į stiklines lubas?

Tiesa ta, kad kiekvienas iš mūsų turime įsitikinimų, kurie sabotuoja mūsų galimybę atskleisti savo potencialą ir kartu įtakoja mūsų santykį su pinigais bei turtu, mūsų gebėjimą juos pritraukti ir išlaikyti.

Šie giliai įsišakniję modeliai suformuojami ankstyvoje vaikystėje bei perduodami iš kartos į kartą giminėje, primetami visuomenės. Jie riboja mūsų potencialą ir verčia gyventi stygiaus ir išgyvenimo režimu vietoje gausos ir klestėjimo.

Bet kaip identifikuoti ir perrašyti šiuos ribojančius įsitikinimus ir pasąmonines programas, pakeisti gyvenimo scenarijus, laikančius mus sumažintoje mūsų potencialo versijoje, ir atverti duris klestėjimui, kuris visada buvo jumyse?

Gausos alchemijos kursas

Gausos alchemijos kursas kviečia jus vidiniam alcheminiam virsmui transmutuojant vidinių apribojimų šviną į aukščiausio potencialo ir sielos misijos auksą, atveriantį jus gausai ir gerovei. Šiam procesui ir transformacijai pasitelksime aromaterapijos, meditacijos ir neurografikos metodus leidžiančius peržengti materijos apribojimus ir kurti sau naują realybę energoinformaciniame lygmenyje. Šis kursas yra ne teorinės žinios, o praktika, tiesioginis patyrimas ir transformacija.

Aromaterapija tiesiogiai veikia limbinę sistemą – mūsų emocinį smegenų centrą. Eterinių aliejų aromatai nuramins nervų sistemą, padės atkurti ryšį tarp proto, kūno ir širdies, padės išlaisvinti emocinių traumų įrašus ląstelinėje atmintyje. Kiekvieno užsiėmimo metu bus naudojami eteriniai aliejai, tikslingai parinkti pagal jų gebėjimą išlaisvinti emocinius blokus ir skatinti gausos sąmonę.

Meditacija padės peržengti loginio proto ir materijos apribojimus, prisipildyti pozityvių aukštų vibracijų emocijų ir susijungti su savo intuicija, aukštesniąją sąmone ir tikraja valia bei misija.

Neurografija – kūrybinis ryšio su pasąmone metodas – leidžia perbraižyti mentalinius žemėlapius, kurie lemia mūsų ribas ir galimybes, kas atvers galimybe perprogramuoti savo pasąmonę gausai ir klestėjimui.

Gausos alchemijoje šiuos metodus sujungiame į vieną transformuojančią patirtį. Vedamos meditacijos, papildytos eterinių aliejų emociniu poveikiu, ir strateginis pasąmonės programų perrašymas naudojant neurografiką leis įvykti vidinei alcheminei transformacijai.

Mūsų laukia 10 online susitikimų ketvirtadienių vakarais 19 val. Visi susitikimai bus įrašyti ir išsaugoti, kad galėtumte peržiūrėti vėl ir vėl kaskart neriant vis giliau į savo pasąmonę, gerovės blokus ir gausos potencialą. Priėjimas prie kurso įrašų neterminuotas, kol gyvuos Gyvybės Energijos svetainė.

Leiskimės į šią kelionę kartu, perrašykime pasąmonės scenarijus, kurie riboja jūsų potencialą, galimybes ir klestėjimą gyvenime. Paverskite savo apribojimų šviną neriboto potencialo auksu. Atėjo laikas atverti duris galimybėms, puoselėti savo unikalias dovanas ir dalytis jomis su pasauliu, o kartu atsiverti gausai ir klestėjimui, kurie yra natūrali prigimtinė jūsų būsena ir teisė.

Gausos Alchemijos kurso kaina 114 EUR

Pradėkite kelionę šiandien!

Gausos Alchemijos Kurso vedėjos

Lina Balsė, aromaterapijos kurso mokytoja

Lina Balsė

AromaPsichologijos mokytoja ir Soma kvėpavimo terapijos instruktorė.

Aromaterapija yra neatsiejama mano gyvenimo dalis jau aštuonerius metus, persmelkusi visas gyvenimo sritis nuo sveikatos iki grožio ritualų, nuo emocinės harmonijos iki asmeninio tobulėjimo ir dvasinių praktikų. Šiame kurse noriu supažindinti jus su visomis platesnėmis aromaterapijos galimybėmis, poveikiu žmogaus limbinei smegenų sistemai ir pasąmonei.

Olga Vinikova

Sertifikuota neurografikos instruktorė.

Neurografinės linijos, spalvų kuriamos formos ir vidinius procesus atspindintys piešiniai yra tarsi asmeninis psichologas. Šio unikalaus metodo pagalba savo gyvenime aš pati radau atsakymus į mane kamavusius klausimus, transformavau slėgusias situacijas ir įgyvendinau savo troškimus.

Man yra nepaprastas džiaugsmas stebėti kaip tarsi neurochirurginės operacijos metu, rankai vedžiojant neuro linijas ant popieriaus, įsisąmoninamos ir transfrmuojamos pasąmoninės programos, išlaisvinamas potencialas, keičiasi vidinis ir išorinis pasaulis.

Olga Vinikova - neurografikos instruktorė

Kurso programa

1. Gruodžio 28 d. Pirmas įvadinis susitikimas. Prisistatymas ir susipažinimas, lūkesčių ir kurso eigos aptarimas, afirmacijos perdavimas, pokalbis apie inkaravimo su eteriniais aliejais metodą, apie neurografikos poveikį pasąmonei ir problemų sprendimui.
Naudosime *Orange eterinį aliejų arba Abundance mišinį.

2. Sausio 4 d. Linos vedamas darbas su Pagrindo čakros blokais, procesas paleisti pasipriešinimą investuoti į save, pasijusti vertai priimti resursus savo potencialui puoselėti.
Naudosime *Frankincense, *Stress Away, *Lavender, *Lemon aliejus.

3. Sausio 11 d. Neurografikos praktika su Olga, skirta paleisti finansinę frustraciją ir pinigų bei jų iššūkių sprendimo baimę.
Naudosime *Purification (arba Release) eterinių aliejų mišinį.

4. Sausio 18 d. Linos vedamas darbas su Sakralinės čakros blokais, procesas paleisti pasipriešinimą leisti sau norėti, sekti paskui savo troškimus, pasitikėti savo emocijomis.
Naudosime *Frankincense, *Stress Away, *Lavender, *Lemon aliejus.

5. Sausio 25 d. Neurografikos praktika su Olga, skirta išplėsti savo finansines ribas/lubas.
Naudosime *Peppermint eterinį aliejų arba Transformation eterinių aliejų mišinį.

6. Vasario 1 d. Linos vedamas darbas su Saulės Rezginio čakros blokais, procesas paleisti pasąmonines programas verčiančius slėptis, draudžiančias būti ryškia ir matoma.
Naudosime *Frankincense, *Stress Away, *Lavender, *Lemon eterinius aliejus.

7. Vasario 8 d. Neurografikos praktika su Olga „Šamaniškas lietus”, skirta aktyvuoti resursus bei idėjų ir projektų sėklas, paskatinti augimą mūsų gyvenime.
Naudosime *Thieves arba Abundance eterinių aliejų mišinį.

8. Vasario 15 d. Linos praktika Gyvenimo Balanso Ratas. Identifikuosime svarbiausias mums gyvenimo sritis, pagrindines savo vertybes kiekvienoje srityje ir kursime tobulo gyvenimo viziją.
Leisimės į meditaciją su *Lemon eterinio aliejaus arba Inspiration mišinio aromatu.

9. Vasario 22 d. Neurografikos užsiėmimas su Olga aktyvuoti savo sukurtą balanso ratą ir gyvenimo viziją.
Šios praktikos metu naudosime eterinių aliejų mišinį *Blue Relief.

10. Vasario 29 d. Atsisveikinimo ir rezultatų aptarimo susitikimas su Lina.

Įrašai

Skyrius 1 Susipažinkime
Pamoka 1 Video susitikimo įrašas  - Preview  
Pamoka 2 Emocinis eterinių aliejų poveikis  
Pamoka 3 Emocijų inkaravimas su eteriniais aliejais ir gausos afirmacija  
Skyrius 2 Pralaužkime ledus
Pamoka 1 2 susitikimo įrašas  
Pamoka 2 Pagrindo čakros meditacija  
Pamoka 3 Klausimai dienoraščio praktikai 1-6  
Pamoka 4 3 susitikimo įrašas  
Pamoka 5 Klausimai dienoraščio praktikai 7-12  
Skyrius 3 Išplėskime ribas
Pamoka 1 4 susitikimo įrašas  
Pamoka 2 Sakralinės čakros meditacija  
Pamoka 3 Klausimai dienoraščio praktikai 14-19  
Pamoka 4 5 susitikimo įrašas  
Pamoka 5 Klausimai dienoraščio praktikai 21-26  
Skyrius 4 Aktyvuokime potencialą
Pamoka 1 6 susitikimo įrašas  
Pamoka 2 Saulės raizginio čakros meditacija  
Pamoka 3 Klausimai dienoraščio praktikai 28-33  
Pamoka 4 7 susitikimo įrašas  
Pamoka 5 Klausimai dienoraščio praktikai 35-40  
Skyrius 5 Sukurkime tobulo gyvenimo viziją
Pamoka 1 8 susitikimo įrašas  
Pamoka 2 Klausimai dienoraščio praktikai 42-47  
Pamoka 3 9 susitikimo įrašas  
Pamoka 4 Klausimai dienoraščio praktikai 49-54  
Pamoka 5 Baigiamasis susitikimas  

Gausos Alchemija padės jums

 • Atpažinti pasąmoninus įsitikinimus, kurie riboja jūsų finansinį potencialą.
 • Susijungti su savo energetiniais centrais ir paleisti juose saugomas negatyvias emocijas ir traumas, kurių pagrindu yra suformuoti ribojantys įsitikinimai kaip apsaugos mechanizmai.
 • Susijungti su savo intuicija ir vidiniu vedimu.
 • Perprogramuoti savo pasąmonę gausai, gerovei ir klestėjimui.
 • Sukurti įkvepiančią ir motyvuojančią pilnaverčio gyvenimo viziją suderinta su jūsų sielos intencija.
 • Išsiugdyti pozityvų mąstymą, tikėjimą savo verte ir pasitikėjimą vidiniu vedimu.
 • Pritraukti naujų galimybių ir išteklių, kurie palaikytų jūsų finansinius tikslus.
 • Patirti gilesnį pasitenkinimo, savirealizacijos ir džiaugsmo jausmą gyvenime įgyvendinant savo gyvenimo viziją.

Gausos Alchemijos kurso kaina 114 EUR

Pradėkite kelionę šiandien!

Ypatingas pasiūlymas

Young Living PSK
Prieš pradedant Gausos Alchemijos kursą, kviečiu susisiekti su manimi ir užsisakyti „Young Living Premium” pradedančiųjų rinkinį, kurio eterinius aliejus mes naudosime kurso metu. Šį išskirtinį rinkinį sudaro:
 • 5 populiariausi eteriniai aliejai: citrinų, levandų, pipirmėčių, bosvelijų ir kopalių.
 • 6 sinerginiai eterinių aliejų mišiniai įvairių organizmo sistemų palaikymui: Stress Away, Blue Relief, Thieves, R.C. Purification, DiGize.
 • Aukštos kokybės ultragarsinis eterinių aliejų garintuvas, pripildys jūsų namus gamtos aromatų.
 • Rutulinis aplikatorius jūsų mišinių kūrimui.
 • 60 ml pakuotė Ningxia Red gėrimo energijai ir atsigaivinimui.
Neprivaloma, tačiau praktikų pagilinimui taip pat galite užsisakyti eterinių aliejų mišinius Abundance, Transformation, Release ir Inspiration. Narystė Young Living reiškia jog, galėsite naudotis 24 % nuolaida visiems tolimesniems užsakymams, įsiliesite į pozityvią ir palaikančia bendruomenę, gausite priėjimą prie tolimesnių edukacijų aromaterapijos tema ir turėsite galimybę plėtoti savo sveikatingumo verslą. Jokių narystės mokesčių – tik asmeninė paskyra elektroninėje parduotuvėje!

🏷️ Nuolaidos kodas

Kaip ypatingą padėką užsisakiusiems „Young Living” eterinių aliejų rinkinį pradedantiesiems per mano rekomendavimo nuorodą suteiksiu Jums nuolaidos kodą, su kuriuo kurso kaina bus tik 47 EUR.

Gausos Alchemijos kurso kaina 114 EUR

Užsiregistruokite šiandien!

Gausos alchemija yra daugiau nei kursas, tai kvietimas perrašyti savo finansinę istoriją. Registruokitės į Gausos Alchemijos kursą ir išlaisvinkite savo potencialą gausai, gerovei ir klestėjimui.

*Kurso kaina Linos Balsės Young Living komandos narėms bei per Liną įsigyjančioms eterinių aliejų rinkinį pradedantiesiems 47 eur. Susisiekite dėl eterinių aliejų įsigijimo ir nuolaidos kodo asmenine žinute.

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku

  Pasidalino