fbpx

Jaunaties manifestacija su SOMA

Gruodžio 4 d 19 val.

O ką jei įsitikinimas „per kančias į žvaigždes“ yra melas laikantis jus kančioje, kai kelias į transformaciją ir svajonių manifestaciją eina per euforiją, palaimą ir ekstazę?

Registracija

Kas mes esame? SĄMONĖ apsivilkusi materijos kūnu ir atėjusi paragauti pažinimo vaisių visais pojūčiais. Sukurti pagal kūrėjo paveikslą ir patys esame KŪRĖJAI.

Tik kodėl mums esant kūrėjais mūsų dažnai nedžiugina mūsų gyvenimo realybė? Nes mes kuriame ne tik savo troškimais, bet ir baimėmis, ne tik tikėjimu, bet ir abejonėmis. Prieš tai, kai galėsime sukurti trokštamą realybę turime sukurti save!

Kiekvieną akimirką mus pasiekia 11 milijonų bitų informacijos apie vidinę ir išorinę realybę. Tačiau mes pajėgiame įsisąmoninti tik 40 bitų. Tad 99,999996% realybės praslysta pro mus neįsisąmoninta. Kiek kūrybinių idėjų, kiek galimybių, kiek alternatyvų, kurių nematome… Sąmonė atkreipia dėmesį ir pripažįsta tik tą dalį, kuri dera su jau turimu ribotu realybės paveikslu, tą, kuri praeina mūsų ego filtrus.

Nuo periodo dar motinos įsčiose iki maždaug 7 metų aplinka mums įdiegė programas tapusias mūsų neuronu jungtimis ir nervų sistemos nustatymais. Į mūsų kūną yra įrašyta informacija apie tai, koks yra pasaulis, kas ir kokie esame mes, kokia mūsų vieta šiame pasaulyje, kas mums saugu, pasiekiama, ko iš mūsų laukiama, kas bus atlyginama, o kas baudžiama.

žmogus per dieną turi apie 60 000 minčių, tačiau 95% tų minčių yra tos pačios, kurias jis turėjo ir vakar. Pirmiausia mintys kuria smegenis, o po to smegenys generuoja tas pačias mintis.

Vakarų pasaulis žavisi laisvos valios idėja, o rytiečiai tiki karma, likimu ir kad kad tikros laisvės neegzistuoja. Tačiau dar jie tiki Tikrąja Valia. Tikrąją valią mes įgyjame sąmoningai dekonstravę pirminį programavimą ir perkūrę save iš naujo pagal savo sielos vedimą ir širdies balsą.

Kaip ir oda, kurią turime visiškai naują kas 28-42 dienų,  išsaugo randus, taip ir mūsų smegenys mąstant lygiai tas pačias mintis ir generuojant lygiai tas pačias emocijas išlaiko įprotį būti savimi.

Vakarų pasaulis žavisi laisvos valios idėja, o rytiečiai tiki karma, likimu ir kad kad tikros laisvės neegzistuoja. Tačiau dar jie tiki Tikrąja Valia. Tikrąją valią mes įgyjame sąmoningai dekonstravę pirminį programavimą ir perkūrę save iš naujo pagal savo sielos vedimą ir širdies balsą.

Kaip ir oda, kurią turime visiškai naują kas 28-42 dienų,  išsaugo randus, taip ir mūsų smegenys mąstant lygiai tas pačias mintis ir generuojant lygiai tas pačias emocijas išlaiko įprotį būti savimi.

Kokių reikia sąlygų, kad smegenys ir visa nervų sistema atsivertų pokyčiams ir mūsų intencijos manifestuotų kažką naują, o ne vis tą pačią įprastą realybės versiją?

Smegenys labiausiai atviros pokyčiams gilaus atsipalaidavimo, aukčiausios euforijos bei palaimos būsenoje, kai išjungiama baimė, verčianti užsiblokuoti, kai kūnas užtvindytas pozityvių emocijų hormonais kaip oksitocinas, serotoninas bei kiti triptaminai. Kai laikinai nutyla smegenų dalių sąjunga palaikanti įprotį būti savimi, patį mūsų EGO (Default mode nerwork). Miegant mūsų ego, dingus baimei, ištirpus šioje akimirkoje ir būties palaimoje mūsų pasąmonė atsiveria lyg kūdikio naujoms programoms ir galimybėms.

Tokiai būsenai pasiekti nuo seno naudoti haliucinogeniniai augalai, transą sukeliantys ritualai. Tačiau iš tiesų mes nesame priklausomi nuo išorinių substancijų kad pasiekti pakitusios sąmonės būsenas. Kai kurios durys atsidaro tik iš vidaus ir kvėpavimas yra raktas į autonominę nervų sistemą  ir nekasdienes išsiplėtusios sąmonės būsenas.

Jaunatis Šaulyje

Per ateinančią Mėnulio Jaunatį Šaulyje Gruodžio 4 dieną nuo 09:42 bus puikus laikas norams susijusiems su tolimomis kelionėmis, aukštuoju mokslu, akiračio plėtimu, sėkme ir optimizmu. Taip pat galite pritraukti jums reikalingus mokytojus, siekti suprasti gyvenimo ir Visatos dėsnius., bei apskritai bus palaikomos visos naujos pradžios.

Kviečiu jus tą vakarą kolektyvinei SOMA kvėpavimo praktikai. SOMA kvėpavimo terapija yra kelionė į save pabudinanti aukščiausią žmogišką potencialą, nuvedanti taip giliai į save, į erdvę kurioje gali vykti magijai prilygstanti transformacija ir manifestacija. Tai senovinės Pranajama kvėpavimo technikos apjungtos su modernia muzikos technologija greitai ir lengvai įvedanti į gilią meditacinę būseną. Patirkite SOMA kvėpavimo naudą sveikatai, gyvybingumui ir energijai, giliam ryšiui su visa kuo, sąmonės išsiplėtimui, gilioms įžvalgoms, kūrybiškam problemų sprendimui.

Mes kvėpuosime kartu lyg vienas kūnas, panirsime į giliausią meditacijos ir euforijos bei palaimos būseną, kurioje pabunda mūsų tikrasis potencialas, vyksta giliausios transformacijos ir iš kurios mes aktyvuosime savo intencijas ir geriausią savęs versiją.

Kas jūsų laukia – SOMA sesijos elementai

 • Judesys/šokis – skirtas subalansuoti dešinį ir kairį smegenų pusrutulius ir išjudinti gyvybinę energiją.
 • AUM mantros giedojimas – balso vibracija masažuojantis kiekvieną kūno ląstelę iš vidaus ir aktyvuojantis endokrinines liaukas (čakras).
 • Ritmingas kvepavimas su muzika – nuramina ir subalansuoja nervų sistemą ir padeda pasiekti širdies koherencijos bei prisipildyti dar daugiau gyvybinės energijos.
 • Kvėpavimo sulaikymas iškvėpus – suaktyvina visų palaimos hormonų gamybą, aktyvuoja kamienines ląsteles, pabudina Kundalini.
 • Kvėpavmo sulaikymas įkvėpus – gilus palaimos jausmas, trečios akies ir karūnos čakrų aktyvacija, įžvalgos ir vizijos, Kundalini energijos kilimas aukštyn.
 • Atsipalaidavimas – pasinėrimas į medicatiją ir kūno perėjimas į poilsio ir regeneracijos būseną.
 • Vedama meditacija ir hipnotinės žinutės pasąmonei – pasąmonės perprogramavimas, siekiant manifestuoti jūsų trokštamą gyvenimą.

Ceremonijos metu galite patirti:

 • Gilią meditaciją
 • Emocijų ir traumų išlaisvinimą/paleidimą
 • Gilias įžvalgas, informacijos parsisiuntimą
 • Baltą šviesą ir mistines vizijas
 • Kūno vibracijas ir dilgsėjimą
 • Nevalingus kūno judesius
 • Viso kūno orgazmą, palaimos ir pilnatvės būseną
 • Po ceremonijos lengvą galvos svaigimą
 • O taip pat palaimą, aiškumo jausmą, entuziazmą ir įkvėpimą, meilės ir ryšio pojūtį

Plačiau apie SOMA kvėpavimo terapiją

Praktika bus vedama online, visi užsiregistravę gaus nuorodą kur prisijungti ir judėjimo pratimų vaizdo įrašą, kuriuos reikės atlikti prieš mūsų susitikimą. Trukmė apie 1,5 valandos, pradžia Gruodžio 4 d. 19 val.

Energijų mainai

Fiksuotos kainos ši praktika neturi, noriu suteikti galimybę dalyvauti visiems, nes šiuo metu mums labai reikia palaikyti ir pakylėti vieni kitus taip kaip galime. Taigi padėkoti, prieš ar po, pagal savo galimybes ir tai kiek jums atrodo vertas mano darbas kviečiu savanoriška auka. Padėka ir atlygis skirti užtikrinti energijų mainams ir užtikrinti galimybę man toliau daryti šį darbą visų bendrai gerovei. Pavedimą galite atlikti išsyk užsiregistravę ar Jaunaties praktikos dieną ar dieną po. Kaip jums patogiau.

Rekomendacijos ir kontraindikacijos

Vilkėkite laisvus patogius drabužius, praktika atliekama tuščiu skrandžiu, bent valandą po valgio. Rekomenduoju naudoti ausines, AUM giedojimui sėdėti tiesia nugara, o kvėpavimui atsigulti ir užsikloti pledu.

Kontraindikacijos: kvėpavimo sulaikymo praktikos nerekomenduojamos žmonėms su ūmia infekcija ir karščiavimu, lėtine obstrukcine plaučių liga, nevaldomu aukštu spaudimu, širdies aritmija ir stimuliatoriais, onkologija, epilepsija, nėščioms moterims ir vaikams. Ritmingas kvėpavimas ir meditacija saugūs ir naudingi visiems.

Pakvieskite ir draugus

Kolektyvinių praktikų metu sukuriamas bendras energetinis laukas visuomet stipresnis nei praktikuojant vienumoje. Efektas stiprėja geometrine progresija, tad būtinai pasidalinkite kvietimu su draugais ir artimaisiais paspaudus Soc. tinklų mygtukus puslapio šone.

Jaunaties manifestacija su SOMA

Galimybė gauti didžiausią rezultatą per trumpiausią laiką. Patirkite radikalią vidinės būsenos transformaciją vos per vieną sesiją!
Pasidalino