7 Čakrų testai

Šis nemokamas testas padės jums įvertinti kiekvieno energetinio centro būklę ir geriau pažinti save. Testas išsamus ir klausimų bus nemažai siekiant gauti kuo tikslesnius rezultatus. Pasistenkite atsakinėti kuo nuoširdžiau, pamąstykite apie konkrečius pavyzdžius iš savo gyvenimo, kurie patvirtintų jūsų atsakymą.

Pagal testo rezultatus galėsite susidaryti veiksmų planą, energetinei pusiausvyrai atkurti. Žinosite su kuriais energetiniais centrais jums būtų naudinga padirbėti, o kurie yra jūsų stiprybės ir sėkmės gyvenime šaltinis.

Kadangi klausimų yra nemažai kiekvienos čakros testą galite atlikti atskirai. Šiuo metu jau parengti 5 iš 7 čakrų testai.

Spauskite ant čakros simbolio, kad atidarytumėte testą arba ant jos pavadinimo po paveikslėliu, kad atidarytumėte išsamų čakros funkcijų, galimų sutrikimų ir harmonizavimo būdų aprašymą.

Komentarai

 1. Audrone

  Sveiki, neatidaro 3-osio akies čakros ir karūnos čakros testo. Čia laikini nesklandumai ar jie panaikinti?

  1. Lina Balsė

   Sveika Audrone, šie testai dar neparengti 🙂 Čakrų testų ir išties gilių aprašymų projektas pasirodė gilesnis ir reikalaujantis daugiau darbo nei įsivaizdavau ir kitiems reikalams stojus į pirmą planą šie liko nebaigti iki galo, tačiau būtinai juos padarysiu ir pranešu apie naujus testus svetainės naujienlaiškio prenumeratoriams.

 2. Lina Balsė

  Sveika Raimonda, atrodo patas tas, ir į sistemą jūsų atsakymas įsirašė, galiu bent jau procentus rezultatų parašyti – Širdies čakra 29 proc., Pagrindo čakra 26 proc. O laiškai pas jus greičiausiai pateko į spam, paieškokite jų per pašto dėžutės paieškos laukelį pagal siuntėją info@gyvybesenergija.lt

 3. Indrė

  Sveiki! Atlikau testus, labai džiaugiuosi informacija ir patarimais, ačiū, kad esate! Noriu paklausti, ar bus sukurti 2 likusių čakrų testai? Ačiū!

  1. Lina Balsė

   Sveika Indre, taip, būtinai bus. Jau esu pradėjusi rašyti trečiosios akies čakros aprašymą, po to padarysiu ir testą. Nekantrauju užbaigti į projektą, gaila, kad didelis darbų krūvis neleidžia to padaryti greičiau.

 4. Rita

  Sveiki, atlikau visus testus,mažiausiai surinkau sakralinės ir gerklės čakru balu. Su jomis reikia padirbėti daugiau. Užsiimu joga. Šiuo metu skaitau knyga Išmintingas pasaulis. Ačiū už jūsų svetainės įžvalgas. Ar galima atlikti joga ir medituoti vienu metu? Geros jums dienos 🙂

  1. Lina Balsė

   Sveika Rita, manau pati jogos praktika atliekama su visišku sąmoningumu ir susitelkimu į kūną bei kvėpavimą, būnant čia ir dabar yra savotiška meditacijos praktika. Na, o atskirai per dieną užsiimti joga ir meditacija be abejo galite. Man patinka užbaigti treniruotes ramybės/meditacijos laiku.

 5. Marytė

  Sveiki, gerb. Lina, seniai jau norėjau su jumis susisiekti, bet ,gaila, nesu Lietuvoje. Ačiū Jums už testus, už atsakymus. Ir aplamai, nuoširdus ačiū už Jūsų rekomendacijas ir visus straipsnius. Jums sėkmės!
  Pagarbiai

  1. Lina Balsė

   Dėkui Maryte, labai džiaugiuosi, kad galiu pasiekti tiek žmonių ir skleisti vertingą informaciją. O susisiekti su manim ne problema ir iš užsienio, juk yra email ir Skype 🙂

   P.S. Geriausia padėka man jei dalinsitės patikusiais straipsniais soc.tinkluose. Tuomet iš pasidalinimų matysiu kurios temos jus domina, apie ką rašyti plačiau ir daugiau 🙂

 6. Singrida

  Laba diena,

  Nuo paaugltstės domiuosi įvairiausiomis čakromis, burtais, runomis ir t.t. Tad nusprendžiau atlikti jūsų testus. Pati visai likau patenkinta savo testų atsakymais, tačiau mane kiek sutrikdė vyresnėlės rezultatai. Kadangi dukra (14m.) Pati begalo į mane taip pat atliko tuos čakrų testukus… Tiksliai neparašysiu skaičių, tačiau daugiau 54% nebuvo, mažiausias 26%. Ar gali taip būti dėl jos amžiaus? Ar jau nuo pat mažumės čakros gali būti silpnos? Kaip apvalyti dukrą ir ar to reikia?

  Dukros gimimo data 2002-05-27

  1. Lina Balsė

   Sveika Singrida, testai sudaryti orientuojantis į suaugusius žmones, pavyzdžiui yra klausimų apie finansus, pragyvenimą, darbą, meilės ir seksualinius santykius, į kuriuos normali paauglė atsakytų taip, kad tai mažintų testo rezultatą, nors šiems dalykams jai paprasčiausiai dar ne laikas. Jei jums labai neramu, aš galėčiau vienai dienai padaryti, kad klausimai testuose būtų neprivalomi ir dukra galėtų praleisti tuos, kurie jai tikrai neaktualūs pagal amžių, tada rezultatas iš mažiau klausimų būtų tikslesnis. Bet šiaip, nemanau jog reikia nerimauti jei pati matote jog jūsų dukra problemų neturi. Na o jei turi, galime pabendrauti asmeniškai ir padaryti diagnostiką, padaryti Reiki seansų ar kitaip padėti mergaitei jei ji ir pati to norėtų.

 7. Miela Linute gal jau per daznai jums isikyriu ,bet vistiktai noriu paprasyti jusu pagalbos .Ar galeciau jums atsiusti savo atsakymus del cakru .Jeigu taip tai ar is karto reikia atsakius visu cakru klausimus atsiusti vienu metu .Aciu uz atsakyma

  1. Lina Balsė

   Laba diena Violeta, testas yra vertinamas automatiškai ir pateikiama glausta interpretacija bei nuorodos į čakrų aprašymus pasiskaityti giliau ir pasirinkti rekomendacijas silpnų čakrų harmonizavimui. Asmeniškai testo atsakymų neanalizuoju. Juos pildo daugybė žmonių kasdien, būtų fiziškai neįmanoma net perskaityti visų, ką jau kalbėti apie kažkokias interpretacijas, vertinimus ir bendravimą. Šia tema asmeniškai bendrauju ir diagnostiką darau su klientais užsisakiusiais čakrų valymą.

 8. Llili

  Sveiki, atlikau visus Čakrų veiklos testus. Ačiū labai man šiuo metu tokių testų reikėjo.Privertė susimąstyti kiekvienas klausimas ir atsakymas.

 9. Kristina

  Sveiki. Atlikau visus esamus čekrų testus. Ar bus jie visi ar daugiau nebekelsite?

  1. Lina Balsė

   Bus visi, šį mėnesį tikiuosi spėti parašyti apie gerklės čakrą ir sudaryti jos testą. Taigi užsukite laikas nuo laiko ir užsiprenumeruokite svetainės naujienlaiškį. Apie naujo testo įkėlimą būtinai visiems prenumeratoriams pranešiu emailu.

 10. Galina11061966

  Laba diena,vakar pabandziau pasidaryti Pagrindo cakros testa,bet rezultato negavau.Aciu

  1. Lina Balsė

   Sveika Galina, testas veikia, per pastarąsias porą dienų jį užpildė virš šimto žmonių, bet pagal jūsų emailą rezultatų duomenų bazėje nieko neradau. Galbūt buvo paliktas neužpildytas klausimas arba klaidingai įvestas emailas, todėl atsakymas jūsų ir nepasiekė ir aš nieko nerandu pagal teisingą emailą.

 11. Rimanta

  Kaip daznai galima ziureti CAKRAS VALANCIA IR STIPRINANCIA VIDEO MEDITACIJA?

  1. Lina Balsė

   Rimanta, jokių apribojimu nėra, žiūrėkite taip dažnai, kaip jums norisi, kad ir po kelis kartus per dieną.

 12. Rimanta

  Pagrindo cakros testas- Surinkau berods 29. Padirbeti reikia, ka jau ir pradejau daryti atsizvelgdama i Jusu rekomendacijas. Bet ar kazko nesuprantu, ar is tiesu si menesi pateikete tik testa butent siai cakrai? Kaip nustatyti, ar pakankamai veikia kitos cakros? Gal tiesiog skubu? 🙂 Siaip tai didelis Jums aciu uz viska, prie ko leidziate prisiliesti. Graziu marguciu!!…:)

  1. Lina Balsė

   Sveika Rimanta, taip, kol kas parengtas tik pagrindo čakros testas, sekantys pakeliui 🙂 Kaip matote testas nemažas, be to noriu lygiagrečiai paruošti ir testus ir išsamius kiekvienos čakros aprašymus, tad tai užtruks. Tačiau jei svetainė žmonėms patinka, bus lankoma, dalinamasi facebooke tikrai jos neapleisiu ir toliau rašysiu.

  1. Lina Balsė

   Labai atsiprašau dėl tokios diskriminacijos, iš tiesų jis tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, tiesiog nenorėdama padaryti tekstų labai griozdiškų nurodydama abi lytis pasirinkau rašyti moterims nes manau didesnė lankytojų dalis yra moterys. Bet jei pakankamai vyrų parašys jog atliko testą nepatingėsiu perrašyti 🙂

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.