fbpx

Aromaterapijos Pradmenys

Jūsų įstabios kelionės į aromatų pasaulį gidė - Lina Balsė

Holistinės aromaterapijos ABC

Nemokama paskaita internetu apie holistinį požiūrį į sveikatą ir apie eterinių aliejų pagalbą atkuriant vidinę harmoniją ir pusiausvyrą bei poveikį fiziniu, emociniu, mentaliniu ir vibraciniu lygmeniu.

Noriu sužinoti daugiau...

Augalų karalystės evoliucinė išmintis

Augalų karalystę mes įprtatę laikyti besąlyginės meilės pavyzdžiu, sutverta maitinti sekančias evoliucijos grandis. Tačiau evoliucija ir augalams davė unikalius "nagus ir dantis".

Viskas apie eterinių aliejų kokybę ir levandą

Ko reikia, kad levandų eterinis aliejus būtų terapinės vertės ir harmoningai veiktų kūną, emocijas ir sielą. Mano patirtis Prancūzijos Provanse.

Eterinių aliejų naudojimo būdai

Egzistuoja trys požiūriai ir metodikos, trys "mokyklos" rekomenduojančios skirtingus būdus naudoti aromaterapiją. Susipažinkite ir pasirinkite jums priimtiniausią ar derinkite visus.

Saugus naudojimas

Kaip, ką, kada, su kuo, o ko jokiu būdu... Kad gauti maksimalią naudą ir netyčia nepasidaryti žalos (juk eteriniai aliejai be galo stiprūs), būtina žinoti pagrindines taisykles.

Namų vaistinėlės pagrindas

Mano rekomendacijos pradedantiesiems, namuose būtiniausi eteriniai aliejai, ekonomiškiausias pasirinkimas ir tolimesni asortimento tyrinėjimai.

Lojalumo programa

Jei ieškote ne "vaisto nuo galvos", o žinių, įpročių bei priemonių sveikatą palaikančiam gyvenimo būdui kurti kviečiu susipažinti su Lojalumo programos galimybėmis ir teikiama nauda.

Vibracinės savybės

Mūsų vibracija lemia tai, su kuo rezonuojame ir ką pritraukiame į savo realybe. Kokia yra eterinių aliejų vibraciją ir poveikis mums, mūsų vibracijai ir realybei, kurią formuojame?

Aromatų poveikis emocijoms

Kodėl įėjus į patalpą kvepiančią cinamonu prisiminimai ir emocijos užvaldo net anksčiau nei sąmoningai suvokiame kvapą.

Švarūs ir saugūs namai

Ar užsidedate pirtines ir respiratorių valydamos savo namus? Tikriausiai nesivarginate, tačiau nors reikėtų. Arba galite valyti savo namus augalinėmis valymo priemonėmis.

Pasiruošę pradėti?
Susirašykime asmeniškai!

Pasidalino