Premium Startinis rinkinys – patogiausias būdas pradėti savo pažintį su eteriniais aliejais

Prisipažinsiu jog kai neįtikėtinai greitai atvyko kurjeris namuose nebuvo nieko, kas mane sulaikytų ir priverstų palaukti iki kalėdų…

Savo Premium startinį rinkinį iš Young Living kompanijos išpakavau ir ėmiau naudoti iš karto vos tik gavusi. Tarsi ten kompanijos štabe būtų žinoję jog nesulauksiu kalėdų, šventėms jie atsiuntė dar papildomų dovanų, bet apie viską iš eilės. Noriu jums papasakoti apie Premium rinkinį, kas į jį įeina ir kaip visą šį gėrį naudoti, kad gautumėte gautumėte visą jo vertę.

Young Living Premium Startinis Rinkinys

Paspauskite ant ženklelio centre, kad padidintumėte per visą ekraną patogiam skaitymui.

Į rinkinį įeina ultragarsinis difuzorius

Tai geriausias būdas garinti eterinius aliejus, nes naudojamas šaltas garas. Trapios eterinių aliejų molekulės nesuardomos karščiu, kas nutinka aromatinėse lempose su žvakute. Greta aromatizavimo jis dar ir drėkina bei jonizuoja patalpų orą ir jį galima naudoti inhaliacijoms.

12 populiariausių kasdienio naudojimo eterinių aliejų po 5 ml:

 • Pipirmėtės (Peppermint) – švaros ir gaivos aromatas, koncentracijai mokantis, ištvermei treniruotės metu, pavargusių raumenų ar galvos atpalaidavimui
 • Citrinų (Lemon) – žvalumui ir energijai, gaivina kūną, protą ir dvasią, puikus pagalbininkas valant namus
 • Levandų (Lavender) – universaliausias eterinis aliejus – atsipalaidavimui, susikaupimui, odos puoselėjimui ir visiems gyvenimo iššūkiams
 • Bosvelijų (Frankincense) – vidinei pusiausvyrai ir harmonijai, sąmoningumo ir dvasingumo vystymui
 • Kopalių (Copaiba) – gerai sąnarių ir skrandžio savijautai, savęs priėmimui
 • Apelsinų (Orange) – optimizmui, gausos ir gerovės pojūčiui, linksmai bendrauti nuteikiančiai atmosferai kurti
 • Purification – oro, erdvės ir auros apvalymui nuo nemalonių kvapų, „zvimbiančiųjų” ir neigiamų energijų
 • Thieves – stipriam imunitetui ir apsaugai visais lygmenimis
 • R.C. mišinys – kvėpavimo takų gaivai ir sveikatai
 • Di-Gize mišinys – virškinimo sistemos sklandžiai veiklai ir sveikatai
 • Panaway – proto ir kūno nuovargiui ir įtampai malšinti
 • Stress Away – atsipalaidavimui ir pozityviam nusiteikimui

Taip pat į startinį rinkinį įeina

10 miniatiūrinių 1 ml buteliukų ir 10 informacinių/vizitinių kortelių. Į šiuos buteliukus galima įlašinti savo aliejų ir prisegus prie kortelės padovanoti kam nors pabandymui.

1 rutulinis antgalis, leidžiantis paversti eterinio aliejaus buteliuką rutuliniu aplikatoriumi.

Du vienkartinės porcijos pakeliai NingXia red sulčių – tai supermaistas, puikus raciono papildymas. Nors skonis kiek rūgštus ir labai gaivinantis, mano mažasis sūnelis mielai jas geria.

Produktų katalogas

Essential oils at a glance lankstinukas su populiariausių eterinių aliejų trumpais aprašymais ir naudojimo rekomendacijomis

Love it? Share it! Lankstinukas

Pasveikinimo prisijungus prie Young Living kompanijos laiškas

Young Living žemėlapis padedantis susigaudyti nuo ko pradėti ir kaip kilti kompanijoje

Pasirengę pradėti kelionę į aromatų pasaulį?

Matematika tokia, jog perkant šį rinkinį visus produktus gavau 50% pigiau nei būtų kainavę susipirkti juos atskirai mažmenine kaina. Ir noriu pabrėžti jog tai yra terapinės kokybės produktai, apie kompanijos pasišventimą kokybei skaitykite svetainėje www.seedtoseal.com

Taip pat skaitykite Kaip įsigyti Young Living eterinių aliejų didmeninėmis kainomis.

Pasirengę prisijungti prie Linos Balsės komandos ir užsisakyti savo startinį rinkinį sąmoningesniam, sveikesniam ir visapusiško klestėjimo ir gerovės kupinam gyvenimo būdui? Registruokitės į Young Living per šią nuorodą arba jei norite daugiau informacijos ir pasitarti susisiekite su manimi asmeniniam pokalbiui.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Kristina

  Esu sužavėta šia svetaine: labai suprantamai ir išsamiai paaiškinta apie unikalius eterinius aliejus Young Living, naudinga bet kokio išsilavinimo ar pažiūrų žmogui. AČIŪ! Ką rekomenduotumėt kvantinio perėjimo laikmečiu: kelti savo sąmoningumui, vibracijoms idant neatsiliktume nuo planetos elektomagentinių bangų ir dažnių pokyčių? Panašu, kad augalo siela lašelyje – dieviški instrumentai ir yra skirti pakylėti žmones į kitą virpesių lygį , prijungiant sąmonės kanalą prie kosminio, galaktinio?

  1. Lina Balsė

   Sveika Kristina, manau jums bus įdomūs seniau skyrelyje apie eterinius aliejus rašyti straipsniai apie eterinių aliejų vibracijas ir mūsų vibracijos kėlimą pasitelkiant eterinius aliejus.

 2. Dalia

  Sveiki, o po kelis difūzorius su pirmu užsakymu visi gauna ar tiesiog Jūs užtaikėt ant geresnio pasiūlymo ;)?

  1. Lina Balsė

   Startiniame rinkinyje visuomet yra 1 difuzorius, galima rinktis iš dviejų variantų kurio difuzoriaus nori 🙂

 3. Jolita

  Ar norit tapti nepriklausomu distributoriumi būtina pirkti startinį rinkinį?

  1. Lina Balsė

   Tik rekomenduojama, bet neprivaloma. Yra priežastys kodėl tai rekomenduojama – tai geriausias ir ekonomiškiausias būdas gauti daugiausiai už mažiausią kainą. Be to juk kaip pristatyti kažką, ko neturi, kad parodyti, duoti pauostyti. Gali kiek nori kalbėti apie naudingas savybes, bet jei pats neturi ir nenaudoji argi galima pasitikėti žodžiais? O ir aromatai užburia patys savaime, kartais pakanka kažkam duoti pauostyti ir tai atstoja tūkstančius žodžių. Čia pasakoju jei jus domina Young Living atstovės ir edukatorės veikla, o jei tiesiog norite narės kaina įsigyti kažką kito nei startinis rinkinys tuomet be abejo galima. Parašykite man ir atsakysiu į visus klausimus bei per Skype palydėsiu darant užsakymą, pasidalinsiu turima medžiaga.

 4. Greta

  Sveika, norejau paklausti ,kiek tiksliai kainuoja isigyti premium startini rinkini?

  1. Lina Balsė

   Su pvm ir pristatymu per kurjerius man Premium startinis rinkinys rinkinys kainavo apie 184 eur.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.