Eteriniu alieju energetine vibracija

Vibracinės Young Living eterinių aliejų savybės

Ar mokykloje, per fizikos pamoką darėte eksperimentą su kamertonu – tokia metaline šakute? Jos esmė tokia, kad kambaryje yra keletas kamertonų, visi skirtingų tonacijų. Sudavus per vieną kamertoną kartu ima vibruoti ir kitas kamertonas, kurio tonacija identiška. Šis fenomenas vadinamas rezonansu ar simpatine vibracija.

Eteriniai aliejai veikia panašiu principu. Kiekvienas Young Living terapinės kokybės eterinis aliejus vibruoja tam tikru dažniu. Visi kūno organai, audiniai ir ląstelės taip pat turi savo dominuojantį vibracinį dažnį. Eterinių aliejų molekulės, kurių vibracija rezonuoja su, tarkime, natūralia jūsų kepenų vibracija, padės kepenims grįžti prie joms sveiko vibracinio dažnio. Aliejai, kurių dažniai nesutampa su kepenų dažniu nerezonuos su šiuo organu, tačiau perduos savo energija toms kūno dalims ir audiniams, su kuriais jų vibracija bus harmoninga. Panašiai kaip eksperimento su kamertonais metu.

Kai dominuojantis mūsų organizmo dažnis nusmunka žemiau tam tikro lygio, tampame pažeidžiami ligoms. Bruce Tainio iš Tainio Technology sukūrė aparatūrą leidžiančią išmatuoti žmonių, maisto produktų ir kitų medžiagų vibacijas. Kartu su Gary Young, Young Living kompanijos įkūrėju, jie naudoja šią įrangą stebėti koreliaciją tarp vibracinio dažnio ir ligų, taip pat tikrina kiekvienos terapinių eterinių aliejų partijos kokybę. Štai ką atskleidžia jų tyrimai:

 • Sveiko žmogaus smegenų vibracija 71 – 90 Mhz
 • Sveiko žmogaus kūno vibracija yra tarp 62 ir 78 Mhz
 • Galvos skausmas, peršalimo simptomai ima reikštis vibracijai smukus iki 58 Mhz
 • Gripu susergama kai vibracija pasiekia 57 Mhz
 • Kandida infekcija susergama esant 55 Mhz
 • Vėžiui tinkama terpe žmogus tampa jo vibracijai smukus iki 42 Mhz
 • Ties 25 Mhz kūnas pradeda mirti, vyksta irimo procesai
 • Perdirbto ir konservuoto maisto vibracija 0 Mhz
 • Šviežių produktų vibracija 10-15 Mhz
 • Džiovintų žolelių 12-22 Mhz
 • Šviežių žolelių 20-27 Mhz

Terapinės kokybės eteriniai aliejai vibruoja nuo 52 iki 580 Mhz. Iki šiol buvo manoma jog gryno rožės aliejaus vibracija 320 Mhz yra aukščiausia, tačiau neseniai atrado jog Idaho Blue Spruce vibracija yra dar aukštesnė – 580 Mhz.


Dėl naudojamos įrangos jautrumo, rezultatai nėra idealiai tiksliai atsikartojantys ir stabilūs, todėl gali nežymiai skirtis skirtinguose šaltiniuose. Nereikia prisirišti prie konkrečių skaičių, galiausiai tokio sudėtingo organizmo kaip žmogus ar eterinis aliejus vibracija tai ne vieno instrumento skambesys, o visa simfonija. Svarbiau santykiniai šių matavimo duomenų skirtumai ir iš jų sekanti logiška išvada jog aukšta eterinių aliejų vibracija gali padėti gražinti žmogaus organizmą į sveikesnę ir harmoningesnę būseną.

Eteriniai aliejai turintys itin aukštą vibracinį dažnį gali sukurti aplinką, kurioje mikrobai, ligos, bakterijos, grybeliai ir pan. negali egzistuoti. Tai augalų gyvybinė jėga, sauganti augalus nuo vabzdžių ir kitų juos ėdančių padarų, bakterijų, pelėsio, grybelių ir kitų mikroorganizmų. Eteriniai aliejai sugeba prasiskverbti per žmogaus ar gyvūno ląstelių membranas, keliauti krauju ir audiniais įnešdami deguonį ir maistines medžiagas į ląsteles, skatindami audinių regeneraciją, stimuliuodami nervus ir stiprindami elektro dažnius, kas daro juos itin naudingais žmogui.

Vieno augalo aliejus (Young Living kompanija siūlo apie 200 pavienių augalų aliejų ir dar apie 200 sinerginių mišinių) gali turėti tarp 80 ir 200 sudedamųjų dalių, gamtos sukurtos sudėtingos molekulinės formulės iššaukia eilę reakcijų sąveikaudamos su žmogaus organizmu. Vos vienas ar du, gryno, organinio, terapinės kokybės eterinio aliejaus patekusio ant odos gali sukelti greitą ir reikšmingą reakciją ir rezultatą. Žinoma tai, kad į aliejų sureaguojama iš karto fiziniu, emociniu, mentaliniu ir energetiniu lygmeniu dar nereiškia jog pakaks vieno kito lašelio ilgus metus turėtai problemai išspręsti, gali prireikti ilgesnio laiko, tačiau parinkus tinkamą aliejų efektyvumas pastebimas greitai.

Aišku tik jei tai gryni, organiniai ir terapinės kokybės aliejai. Prašau netepti bet ko sau ant odos ir juo labiau nenaudoti į vidų ar gaminant maistą. Rinkoje yra pakankami daug skiestų, chemiškai modifikuotų, papildytų, ar tiesiog ne pačiu švelniausių būdu išgautų eterinių aliejų, kuriuose vaikantis pelno, skubant išgauti kuo greičiau ir kuo daugiau aliejų neišsaugomi nepažeisti molekuliniai junginiai ir terapinės savybės. Aš nesu chemikė ir negaliu patikrinti bei nemačiau savomis akimis kaip buvo išgauti vienos ir kitos firmos eteriniai aliejai, tačiau prieš pradedant naudoti Young Living aliejus, pas mane buvo du skirtingų firmų Levandų aliejaus buteliukai ir jautėsi jų aromato skirtumai, vienas jų patiko truputį labiau. Nors nebūčiau pasakiusi jog levandų kvapas man apskritai labai patiko. Pauosčius Young Living levandų aliejų jis tapo mano mylimiausiu, juo kvepia mano miegamasis, juo tepu smilkinius, kaktą ir sprandą užėjus galvos skausmui ar įtampai ir gaila, kad žodžiais neįmanoma perduoti aromato subtilumo, turtingumo ir svaigumo. Teks jums išmėginti ir sulyginti patiems.

Ne visų eterinių aliejų vibracinis dažnis vienodas. Dažnius galime skirstyti į tris diapazonus:

 • Žemesnieji dažniai (žemiau 78 Mhz) palankiai veikia fizinį kūną, skatina struktūrinius ir fizinius pokyčius paliečiančius ląsteles, hormonus, kaulus, o taip pat virusius ir bakterijas. Jie padeda išvalyti toksinus.
 • Vidutiniai dažniai skatina emocinius pokyčius, emocinių traumų likutines pasekmes, netgi genetiškai gautas protėvių emocines traumas.
 • Aukšti dažniai skatina dvasinį augimą, pašaukimo, tikslo, vienybės su visa kuo jausmą ir savirealizaciją.

Štai kai kurių Young Living kompanijos aliejų vibracijos matavimo rezultatai:

Abundance 78 Mhz Galbanum 56 Mhz PanAway 112 Mhz
Acceptance 102 Mhz Gathering 99 Mhz Passion Live 89 Mhz
Angelica 85 Mhz Gantle Baby 152 Mhz Peace and Calming 105 Mhz
Aroma Life 84 Mhz Grounding 140 Mhz Peppermint 78 Mhz
Arom Siez 64 Mhz Harmony 101 Mz Present Time 98 Mhz
Awaken 89 Mhz Helichrysum 181 Mhz Purification 45 Mhz
Basil 52 Mhz Hope 98 Mhz Raven 70 Mhz
Blue Tansy 105 Mhz Humility 88 Mhz Ravensara 134 Mhz
Brain Power 78 Mhz Immupower 89 Mhz R.C. 75 Mhz
Chamomile, German 105 Mhz Inner Child 98 Mhz Reliese 102 Mhz
Christmas Spirit 104 Mhz Inspiration 141 Mhz Relieve It 56 Mhz
Citrus Fresh 91 Mhz Into the Future 88 Mhz Rose 320 Mhz
Clarity 101 Mhz Joy 189 Mhz Sacred Mountain 176 Mhz
DiGize 102 Mhz Juniper 98 Mhz SARA 102 Mhz
Dragon Time 72 Mhz JuvaFlex 82 Mhz Sensation 88 Mhz
Dream Catcher 98 Mhz Magnify/Purpose 99 Mhz Surrender 98 Mhz
EndoFlex 138 Mhz Melissa 102 Mhz Thieves 150 Mhz
En-R-Gee 106 Mhz Melrose 48 Mhz 3 Wise Men 72 Mhz
Envision 90 Mhz Mister 147 Mhz Trauma Life 92 Mhz
Exodus II180 Mhz Motivation 103 Mhz Valor 47 Mhz
Forgiveness 192 Mhz M-Grain 72 Mhz White Angelica 89 Mhz
Frankincense 147 Hhz Lavender 118 Mhz

 

Jei labai paprastai – štai kas nutinka kontakte su terapinės kokybės Young Living eteriniais aliejais:

Mūsų kūnas, protas ir dvasia ima rezonuoti su juos gydančiais, harmoningais eterinių aliejų dažniais. Visam organizmui pasiekus jam optimalų aukštą vibracinį dažnį jis neberezonuoja su liga, kančia, pykčiu ar kita negatyvia vibracija, tad ji tiesiog nebegali egzistuoti tokiame organizme. Pabrėšiu jog sintetiniai aromatai ar chemiškai „patobulinti“ negryni, nenatūralūs, ne terapinės kokybės neturės tų aukštų vibracijų galinčių mums padėti, nebus siekiamo poveikio.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Rūta

  Rašot, jog uostėt du skirtingų firmų Levandų aliejaus buteliukus” ir duodat užuominą, jog kvapas priklauso tik nuo firmos. Netiesa. Levandų yra 39 rūšys, todėl mažiausiai tiek rasime ir besiskiriančių levandų kvapų (dar priklausys kokioj vietoj jos augo).
  Puikus rezonanso pavyzdys su kamertonais. Bet… Išeina, kad pvz. Galbanum aliejaus vibracijos surezonuos su mano gripo vibracijom… Arba žolelių vibracijos = mirštančio kūno vibracijom… Ir pan.. O jei eterinio aliejaus vibracijos virš 90 Mhz, tai jau ir nebėra su kuo tam žmogaus kūne rezonuot…

  1. Lina Balsė

   Jūs teisi Rūta, tame ir esmė, jog parduotuvėje nusipirkta levanda buvo visai kitos rūšies. Ir iš gausybės levandos rūšių tik 3 turi terapinę vertę, iš kurių Levandula autustifolia pačią didžiausią ir būtent iš tokio augalo yra Young Living levandų eteris. Aš viso to nežinojau kai pirkau levandą parduotuvėje, atrodė Levanda yra Levanda, pasiskaičiau knygoje kokios jos savybės ir pirmyn naudoti. Tik va efektas ne tas, kurio tikėjausi ir net intuityviai kažkas nepatiko ir užmečiau aš tą sumanymą. O Young Living draugiškoje bendruomenėje gavau ne tik nepriekaištingos kokybės produktą, bet ir daugybę žinių, kuo labai džiaugiuosi.

 2. Lina

  Aciu uz informacija. Gal zinote kur galeciau gauti informacija apie tam tikru alieju paskirti? Nuo ko pradeti savo pazinti su eteriniais aliejais?

  1. Lina Balsė

   Sveika Lina, čia priklauso nuo to, kokiomis kalbomis skaitote, bet iš esmės viskas prasideda nuo google 🙂 Užsukite periodiškai čia ir pažadu rasite vis daugiau straipsnių apie eterinius aliejus ir jų naudojimą. O nuo ko pradėti pažintį, jei galimybės leidžia – nuo Young Living Premium startinio rinkinio. Jei galimybės riboja, tuomet vienareikšmiškai nuo Young Living Levandų eterinio aliejaus, jis neįtikėtinas. Arba Stress Away mišinio, jis salsvas, švelnus, labai malonus, galima tepti tiesiai ant odos. Arba citrinų aliejų jei reikia ne atsipalaidavimo, o tonizavimo. Aš rytais geriu tokį toniką – šaukštelis medaus, į jį 2 lašai citrinų aliejaus, pusės citrinos sultys (kam per rūgštu, galite mažiau) ir truputį šilto vandens. Šis gėrimas tonizuoja, pozityviai nuteikia, stiprina organizmo imunitetą, suteikia daug vertingų medžiagų ir dar priedo valo organizmą jei geriamas ryte ant tuščio skrandžio, detoksikuoja kepenis. Visi šie aliejai ir daug kitų puikių kartu su ultragarsiniu difuzoriumi įeina į Premium Startinį rinkinį, kurį įsigijus ateityje visus Young Living aliejus galėsite pirkti su 24 proc. nuolaida.

 3. Nadia

  Kaip butu galima suzinoti kuris aliejus butent kuriam dazniui priklauso?
  Noreciau isigyti keleta zemo daznio ir vidutinio. Kai pageres bukle fiziniam ir emociniam lygmeny, noreciau itraukti ir auksto daznio.

  1. Lina Balsė

   Sveika Nadia, taigi šiame straipsnyje pateikta visos eilės aliejų vibraciniai dažniai 🙂 Daugelis jų yra mišiniai, bet įdėjau kiek radau ir pavienių aliejų vibracinius dažnius. Su laiku bus ir daugelio aliejų savybių aprašymai, arba jei skaitote angliškai, parašykite man ir duosiu nuorodą kur paskaityti daugiau apie kiekvieną aliejų nei pateikta pačioje parduotuvėlėje. Tikiuosi parašysite apie savo patirtį su aliejais, pasikeisime įspūdžiais 🙂

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.