Emocijos – visi jas turime

Kvantinės fizikos tiesa – sąmonė kuria materiją.

Ir 95% visų fizinių negalavimų yra psichosomatinės kilmės, jų pirminė priežastis yra mūsų sąmonės būsena ir emocijos. Teigiamos emocijos suderina širdies, smegenų ir visų organų bei sistemų vibracijas darniam ir efektyviam darbui, o neigiamos emocijos sukuria nervų sistemoje chaosą ir išderina mus visais lygmenimis. Trauminės patirtys, įrašomos į ląstelinę atmintį jei tuo momentu nesame pajėgios su jomis susidoroti ir laukia kada būsime pasirengusios  jas spręsti. Kadangi trauminės patirtys įrašomos į ląstelinę atmintį, į mūsų DNR, mes perduodame jas iš kartos į kartą. Karta iš kartos kartojasi tam tikros situacijos ir elgesio šablonai.

Traumų ir įstrigusių emocijų energija pirmiausia sukelia gyvybinės energijos tėkmės sutrikimus, o su laiku ir fiziologinius pakitimus, skausmą ir ligas. Bet kuri liga signalizuoja, kad sistema, jungianti žmogaus protą, kūną ir emocijas, yra pažeista. Žmonės suserga tuomet, kai save apgaudinėdami slopina savo jausmus, o emocijos lieka neišreikštos.

Įstrigusios emocijos bus saugomos ir perduodama toliau iki būsime pasirengę ją transformuoti ir paleisti. O iki tol kažkuri mūsų esybės dalis lieka atskilusi ir mūsų AŠ fagmentacija verčia jaustis pasimetusiomis gyvenime, neužtikrintomis dėl to, kas esame, koks mūsų kelias ir pašaukimas. Nešantis į pasąmonę ir ląstelinę atmintį užrakintų neigiamų emocijų bagažą, nepaisant geriausių ketinimų ir noro kažką keisti vėl ir vėl reaguojame į situacijas taip pat kartojant tuos pačius santykių, įvykių ir situacijų šablonus.

Eterinių aliejų poveikis

Neurologinis ryšys tarp uoslės pojūčio ir emocijų yra itin artimas. Smegenų sritys, atsakingos už uoslę ir emocijas, glaudžiai susijusios ir priklauso viena nuo kitos. Uoslė ir emocijos yra tame pačiame neuronų struktūrų tinkle, vadinamame limbine sistema. Pagrindinė limbinė struktūra, kuri sąveikauja su mūsų uodimo centru, yra migdolas – emocijų vieta smegenyse. Be migdolo mes negalėtume patirti emocinių išgyvenimų, išreikšti savo jausmų, suprasti ir prisiminti emocingų įvykių. Jokia kita jutimo sistema neturi tokios išskirtinės tiesioginės prieigos prie mūsų emocijas koordinuojančios smegenų dalies. Niujorko universitete atliktas tyrimas atskleidė jog  migdolas (smegenų dalis išsauganti ir išlaisvinanti traumas) nereaguoja į garsą, vaizdą ar prisilietimą. Įstrigusias emocijas išlaisvinti galime tik per uoslės pojūtį.

Aromatai geba iškelti ir išlaisvinti įstrigusias emocijas, nes juose esančios molekulės vadinamos seskviterpenais geba praeiti kraujo/smegenų barjerą, padidinti deguonies kiekį limbinėje smegenų dalyje ir tokiu būdu „atrakinti“ pasąmonę ir ląstelinę atmintį, kad galėtume paleisti senas nebenaudingas pasąmonines programas ir pakeisti jas naujomis. O kiekvieno aromato unikali vibracija neša tik jam specifinę informaciją rezonuojančią su skirtingomis emocinėmis būsenomis.

Aromapsichologijos metodas leidžia dirbti tiek su savo, tiek ir su paveldėtomis tėvų, senelių ir prosenelių emocijomis mumyse, išlaisvinti jas, atkurti susiskaldžiusių esybės dalių vienybę ir vidinę harmoniją ir atskleisti savo vidinį potencialą ir galimybes.

Kada verta kreiptis AromaTestavimui

Jei jaučiatės įstrigusios gyvenime ir kartojasi panašios negatyvios situacijos bei jūsų reakcijos į jas, nerandate išeities. Jei norite suprasti vidines problemų priežastis ir gauti įrankius joms spręsti.

Jei jaučiatės pasimetusios dėl savo krypties gyvenime ir trokštate daugiau vidinio aiškumo, norite pažinti save ir geriau suprasti savo poreikius bei sparčiau augti kaip asmenybė.

Jei jaučiate fizinio, mentalinio ir emocinio lygmens išsibalansavimą, įtampą, stresą, domitės holistiniu sveikatingumu ir ieškote natūralių būdų sau padėti įvairiose situacijose.

Kaip vyksta AromaPsichologinis Testavimas

Testavimo metu jūs uostysite didelę paletę natūralių eterinių aliejų ir klausysitės savo vidinės emocinės reakcijos į juos. Kol rūšiuosite aromatus į patinkančius, nepatinkančius ir neutralius bei rinksitės 4 labiausiai patinkančius jūsų viduje vyks procesas, kurį galima palyginti su rakto parinkinėjimu spynai. Jūsų pasąmonė gaus visą eilę sprendimų variantų, kurie iš karto paleis adaptacinius ir savireguliacinius mechanizmus organizme. Testavimo metu tarp skirtingų aromatų gurkšnosite vandenį.

Po testavimo vyksta įžvalgų į asmenybę, vidines būsenas, polinkius ir poreikius aptarimas. Galiausiai sudaroma individuali aromaterapinė programa 21 dienai, kuri suteikia klientei reikalingus resursus, palaikymą ir netgi postūmį augti ir vystytis kaip asmenybei, įveikti patiriamus iššūkius, realizuoti užsibrėžtus tikslus.

Galima įsigyti AromaTestavimo dovanų kuponą, jei norite išskirtinės dovanos artimam žmogui. Užsiregistruoti Aromatestavimui galite įvairiuose Lietuvos ir užsienio miestuose. Jūsų konsultantė parekomenduos kokybiškus eterinius aliejus ir padės juos užsisakyti su 24%proc nuolaida, kad kuo greičiau pradėtumėte darbą su savimi ir transformaciją.

Aromatestavimas jūsų mieste

Klaipėda: Lina Balsė

Tarologė, Reiki Meistrė, emocinės aromaterapijos specialistė ir pirmoji AromaTestavimo metodikos mokytoja Lietuvoje. Mano tikslas yra padėti žmonėms paleisti vidinius blokus, kompleksus ir baimes, atrasti, pažinti ir išreikšti geriausią savęs versiją, realizuoti savo potencialą bei gyventi spalvingą ir įkvepiantį gyvenimą paliekant pasaulį po savęs geresniu nei buvo.

Aromatestavimo kaina 100 EUR (50 EUR jau esamoms YL komandos narėms), į jį įeina pats testavimas, jo analizė, pagalba įsigyti terapinės kokybės eterinius aliejus, prijungimas prie uždaros edukacinės grupės aromaterapijos ir sveikatingumo tema bei papildoma dovana - aromamedaljonas, kad jūsų kvapai pagalbininkai būtų nuolat su jumis.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 654 81321 arba FB Messenger žinute

Klaipėda: Odeta Budrikė

Ilgai dirbusi tarptautinėse kompanijose finansininke, prieš 10 metų įkūriau savo įmonę, kuri teikia finansines ir konsultavimo paslaugas. Prieš 5 metus dėl sveikatos problemų tapau vegane, pasukau sąmoningumo keliu. Didžiąją savo gyvenimo dalį buvau ligota ir žinau, ką reiškia užaugti skurde. Šiandieną esu sveika ir gyvenu gausoje, kuria dalinuosi per savo asmeninę patirtį - organizuoju Moterų gausos kursus, aromavakarėlius, sąmoningumo renginius.

Aromapsichologija man buvo trūkstama grandis, kuri apjungė sąmoningumo praktikas ir ilgai kauptą finansinę patirtį. Pristatau savo naują projektą: atlieku aromatestavimą, kurio metu didelį dėmesį kreipiu į gerovę kuriančias savybės, įsižeminimą, gebėjimą priimti ir išlaikyti gausą savo gyvenime. Tada kartu sudarome asmeninį finansų biudžeto planą. Po mėnesio susitinkame įvertinti finansinę situaciją ir aptariame pokyčius, galimybes ir tolimesnius žingsnius, esant poreikiui kartojame aromatestavimą. Po testavimo įteikiu dovaną - aromamedalioną su keletu lašų reikalingiausių jums kvapų.

Dviejų susitikimų kaina 60 eur. Dėl susitikimo tartis tel: 8 673 11032 arba FB Messenger žinute

Klaipėda, Palanga - Gerda Viskontė

Sveiki, esu dviejų vaikučių mamytė. Patyriau didelius emocijų svyravimus. Ieškojau būdų, kaip padėti sau, išlikti ramiai, dėmesingai, ir laimingai. Nuo paauglystės domiuosi psichologija, žmonių emocine būsena. Gilinuosi į sveiką gyvenimo būdą. Norėjau susieti savo ateitį su tuo kas natūralu, sveikatos puoselėjimu. Mano svajonės tapo realybė, baigiau aromapsichologijos mokymus. Nuolatos gilinu savo žinias aromaterapijoje. Dalyvauju įvairiuose sąmoningumo praktikose, seminaruose. Šiuo metu praktikuoju Reiki.

Per savo ieškojimus, kaip padėti sau, dabar galiu padėti kitiems. Jaučiuosi nuostabiai. Atėjo suvokimas, kad nesu laiminga viską darydama tik dėl savęs, norisi dalintis su kitais, kurie pasiruošę keisti savo gyvenimą. Noriu susipažinti su jumis ir padėti įveikti kliūtis, kurios jums šiuo metu aktualios, per kvapus ir mūsų bendravimą.

Padovanosiu jums savo kurtą aromatingą lavos apyrankę su keliais lašeliais jūsų pasirinktais eteriniais aliejais. Laukiu mūsų susitikimo. Aromatestavimo kaina 30 EUR.

Dėl susitikimo tartis tel: 862782949 arba FB Messenger žinute

Klaipėda: Jelena Lebedenko

Vaikų ir suaugusiųjų psichologė, menoteraupeutė, Reiki Meistrė, emocinės aromaterapijos specialistė. Myliu žmones ir visa savo gyvenimą norėjau padėti tiems, kurie nori pakeisti savo emocinę būseną ar gyvenimo kelio kryptį, todėl nuolat gilinu žinias meno ir aromaterapijos srityse. Žinias taikau ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Taip pat vedu grupinius užsiėmimus tokiomis temomis kaip: “IŠVALYKITE SAVO NAMUS, SUTVARKYKITE SAVO GYVENIMĄ”, “KAIP UGDYTI MOTRTIŠKUMĄ”, “PASAKŲ TERAPIJOS METODAI- JAUSMŲ ATPAŽINIMAS IR IŠSILAISVINIMAS” ir kitas.

Aromatestavimo kaina 50 eur, į jį įeina pats testavimas su 50 terapinės kokybės aromatų palete, rezultatų interpretacija ir jūsų pasirinktų aromatų-raktų detalūs aprašymai, taip pat pagalba įsigyti terapinės kokybės eterinius aliejus.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 61072513 arba FB Messenger žinute

Vilnius: Rūta Kėrienė

Virš 25 metų organizavau keliones po pasaulį – tai lydėjo nuolatinis stresas ir rūpestis, ar idealiai suveiks visos grandys, ar bus išpildyta tai, kas nepriklauso nuo tavo įdėto įdirbio, ar klientų lūkesčiai bus patenkinti ir neteks sugerti jų blogų emocijų... Viso to pasekmės dažnai skaudžiai atsiliepdavo sveikatai. Teko sustoti ir pradėti keliones į save, į žmogaus ir Visatos pažinimą.

Mane išlaisvino sąmoningo kvėpavimo, Reiki praktikavimas, tačiau pirminę ir didžiausią įtaką padarė AROMATERAPIJA. Žinių apie eterinius aliejus, jų poveikį bei AromaPsichologiją sėmiausi mokymuose Lietuvoje ir Tarptautiniame Aromaterapijos institute. Nuolat dalyvauju įvairiose konferencijose, studijuoju apie žmogaus gerovės būseną Jeilio universitete.

Labai gera savo žiniomis dalintis su kitais, problemų sprendimų ieškančiais žmonėmis. Aromatestavimas – tai nesąmoningas, ypač gilus savęs pažinimo būdas per reakcijas į kvapus. Tik pažinęs tikrąjį AŠ, galėsi pradėti pagalbos sau ir pokyčių kelią.

Dėl susitikimo galime susisiekti telefonu: 8 616 30636 arba FB Messenger žinute.

Vilnius: Kristina Kilikevičienė

Esu savo gyvenimo kūrėja. Ir džiaugiuosi tai supratusi bei atradusi būdus, kaip pati sąmoningai galiu jį kurti.

Man visuomet buvo artimas bendravimas, žmonės, jų jausmai ir emocijos, noras padėti išeiti iš sudėtingų situacijų, surasti save. Mano asmeninė kelionė į suvokimus prasidėjo, kai pastebėjau, kad mano asmeninis gyvenimas stokoja džiaugsmo, sveikatos, harmonijos. Taigi, norėdama pakeisti šias situacijas, atradau kelią, kuriuo eiti į vidinį džiaugsmą ir tikrąją save.

Esu aromapsichologijos praktikė, emocinės aromaterapijos ir intuityvaus energetinio vedimo konsultantė, besidominti vedų astrologė, džiaugsmo sekėja ir siekėja. Aromapsichologija tiesiog nuostabiai apjungė mano žinias apie emocines ligų atsiradimo priežastis ir parodė atsakymą, kaip išeiti iš užburto rato. Atradusi visa tai, padedu kvapniai atkeliauti iki savo širdies. Palengva išeiti iš vidinio ir aplinkinio chaoso ir atrasti vidinę harmoniją bei ją IŠLAIKYTI.

Susisiekite tel: 866216180 arba FB Messenger žinute.

Inga Gudienė - Aromatestavimas

Vilnius: Inga Gudienė

Esu anglų kalbos filologė - dėstytoja, intuityviai pasirinkusi neurolingvistikos kryptį, tad AromaPsichologijos studijos į mano gyvenimą atėjo labai natūraliai. Gyvenimas buvo pažėręs nemažai išbandymų ir teko ieškoti nestandartinių sprendimo variantų. Dirbdama beveik be poilsio, buvau pametusi save, smarkiai įstrigusi, tad teko save susirinkti ir atrasti iš naujo. Esu be galo dėkinga aromaterapijai ir sau pačiai, kad atvėriau jai duris.

AromaPsichologijos ir aromaterapijos studijos bei 20 metų darbo patirtis ir įgūdžiai, įgyti dirbant su žmonėmis, mane atvedė ten, kur esu šiandien. Man nepaprastai gera padėti kitiems atrasti tai, ką atradau pati - tikrąją save - per natūralius aromatus, dėkingumą bei koučingo technikas. Viskas prasideda nuo SAVĘS. Padovanok SAU šią dovaną.

Aromatestavimo (+ aroma analizė ir rekomendacijos) kaina - 85 EUR

Kviečiu registruotis el.paštu: ingude@gmail.com arba tel: 861158810

Vilnius: Inga Paužuolienė

Užsimerk ir įsivaizduok save tobulame gyvenime. Jei tavęs niekas neribotų, kokį gyvenimą gyventum? Tai - tikrasis tavo potencialas, tad ryžkis rinktis tai, kas veda link jo. Perėjusi savo pačios barjerus, daug metų dirbusi su žmonėmis, įgijusi psichologinių, NLP, koučingo, energetinių, aromaterapijos ir aromapsichologijos žinių bei technikų, siekiu padėti ir kitiems atskleisti tokią savęs versiją, kuri leistų gyventi gyvenimą visa širdimi.

AromaTestavimo kaina 70 EUR (45 EUR YL komandos narėms),

Dėl susitikimo tartis Tel. 8 685 57277 arba FB Messenger žinute

Raseiniai: Kristina Ražanienė

Siekdama pusiausvyros visose gyvenimo srityse, džiaugiuosi atradusi priemones kūno, proto ir sielos harmonijai. Esu REIKI gydovė, SĄMONINGO KVĖPAVIMO ir AROMATERAPIJOS praktikė.

AROMATESTAVIMO metu eterinių aliejų galią sujungsime su SĄMONINGU KVĖPAVIMU. Tuo metu, kai susijungia sąmonė (mintis), energija (kvėpavimas) ir jūsų pasirinkto aromato unikali vibracija, nešanti tik jam specifinę informaciją rezonuojančią su tam tikromis emocinėmis būsenomis, kažkas ima keistis...

AROMAkvėpavimas sujungia mus su gyvybine energija, o per ją su visa kūrinija, kurios dalimi mes esame. Išmoksime stimuliuojančio, raminančio arba pusiausvyrą grąžinančio kvėpavimo. Kurį pasirinkti Jums? Pakuždės aromatestas.

Kaina 40 eur. (50proc. nuolaida komandos narėms)

Dėl susitikimo tartis telefonu 8 676 26098 arba FB Messenger žinute

Druskininkai: Rimantė Černiauskaitė-Kėrienė

Pagal specialybę esu istorikė, dirbu kultūros ir neformalaus švietimo srityse, tačiau nuolatiniai gyvenimo prasmės ieškojimai mane atvedė dar į astrologijos ir aromaterapijos pasaulį. Baigiau AromaPsichologijos mokymus ir žmonėms galiu pasiūlyti AromaTestavimo paslaugą. Aroma testas man pačiai padėjo pakelti savo savivertę, atsiverti gerovei, harmonijai ir sveikatai.

Mano tikslas padėti žmonėms nepasiklysti aromatų pasaulyje, bet per juos paleisti pasąmonėje uždarytas nereikalingas programas ir padėti atskleisti tai ką savyje turi geriausio.

Dėl susitikimo tartis telefonu 8-68630932 arba el.p. info@openminds.lt

Telšiai: Neringa Stulpinienė

Esu trijų vaikų mama, atradusi eterinius aliejus dėl vaikų gerovės, taip pat AromaPsichologijos specialistė bei holistinės aromaterapijos praktikė. Ar žinojote, kad bet kokia liga iš pradžių susiformuoja emocinėje plotmėje ir tik paskui pereina į fizinę? Nuslopintos emocijos ieško išėjimo lauk: neišsakyti jausmai pasireiškia gerklės skausmu, nuslopintas susierzinimas – pakilusia temperatūra, o sloga – tai vidinės liūdesio ašaros. Aromatestavimas Jums padės rasti kelią jei širdis nebespurda pagalvojus apie seniau džiuginusius dalykus ir nesijaučiate laimingi nors gyvenime atrodo viskas gerai.

Pakartotinė konsultacija (praėjus sudarytą programą) kainuos 50 proc. pigiau, nes man svarbus atgalinis ryšys ir jūsų pozityvūs rezultatai.

Kaina 40 eur. Susisiekime Tel. 861829629 arba FB Messenger žinute.

Naujoji Akmenė, Jolita Švatienė

Visada ieškojau savirealizacijos, tarnystės, to jausmo, kai pabundu ryte ir man taip gera. Aš tai atradau svečioje šalyje, po įvairių gyvenimo vingių. Šiuo metu dirbu sveikatos sektoriuje, turiu sukūrusi nuostabią šeimą ir atradusi savo savirealizacijos formą, kaifą, gėrį, kuris kasdien vis labiau stebina ir žavi. Taip - tai terapinės klasės eteriniai aliejai ir gyvi susitikimai patyriminėmis temomis.

Aromatestavimui galite užsiregistruoti FB Messenger žinute.

Plungė: Angelė Malakauskienė

Esu dukra, žmona ir trijų vaikų mama. Su vyru turime šeimos verslą. Eteriniai aliejai pas mane atėjo, kaip pagalba pavargusiam ir pasiligojusiam kūnui.

Išmokau unikalią sveikatinimo procedūrą Raindrop masažą. Vėliau baigiau Aromapsichologijos kursus, tikslingai naudojau aliejus pati, atradau Naują Save - labiau mylinčią, labiau pasitikinčią. Atsirado daugiau energijos ir noro siekti tikslų. Dingo irzlumas ir nepasitenkinimas. Atsirado noras bendrauti, dalintis žiniomis ir patirtimi. Tai paskatino suburti bendraminčių klubą Lašelis Gyvybės, kad kuo plačiau skleistume žinią apie Gamtos dovaną žmonijai.

Kviečiu susitikimui. Aromatestavimas + išsami analizė + asmeniniai kvepalai (3ml) 30 eurų.

Susisiekime Tel. 860426244 arba FB Messenger žinute.

Panevėžys: Vilma Gudonienė

Žmona, dviejų vaikų mama, aromaterapijos konsultantė, nepriklausoma Young Living atstovė. Esame tiek, kiek galime ir norime savęs atiduoti kitiems, kiek sugebame savęs atrasti kituose, kiek mokame kitų akimis pamatyti pasaulį. Mano noras ir gyvenimo prasmė yra padėti žmonėms atrasti tikruosius save.

Randame ko ieškome: gėrį arba blogį, problemas arba sprendimus. (J. M. Templeton)

Aromatestavimo kaina 30 EUR ir visoms klientėms įteikiu dovanų aromamedaljoną, kad jūsų kvapai pagalbininkai būtų nuolat su jumis.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 614 35022

Tauragė: Daiva Augaitienė

Visada buvau gamtos vaikas, o pasinėrusi į kvapų pasaulį norisi jame ir likti. Daug metų dirbau pedagoginį darbą, ilgai gyvenau su sunkumais, turėjau išmokti juos spręsti ne tik pasitelkusi protą, bet ir savo kūno pojūčius. Įgijusi aromaterapijos ir aromapsichologijos žinių, noriu padėti ir kitiems padėti patiems sau, juk kūnas žino geriausiai ko mums reikia tik reikia jį išgirsti. Uostant buteliukus pripildytus eterinio aliejaus, procese dalyvauja ir kūnas ir emocijos. Jų dėka mes geriau suprantame, kokie yra mūsų poreikiai ir kas šiuo metu aktualu mums. O kai tai žinome, galime ieškoti būdų, kaip spręsti kylančią problemą.

AromaTestavimo kaina 30 EUR.

Dėl susitikimo tartis Tel. 8 61889747 arba FB Messenger žinute

Airija, Cork: Julija Survilienė

Sveiki. Su eteriniais aliejais dirbu jau ne vienerius metus, žaviuosi jų galia padėti tiek fiziniame, tiek dvasiniame lygmenyje. Aromatestavimas, tai užkoduota žinutė nuo Motinos Gamtos, kuri slepia atsakymus į subtiliausius klausimus apie mus pačius. Užsiimu Numerologija, Emocijų Paleidimo Praktikomis, tačiau visada jaučiau, kad prie šių dviejų sričių man kažko trūksta, kol neatradau, AromaPsichologijos. Tai galingas įrankis, tiek diagnostikoje, tiek darbui su savimi.

Visas technikas ir metodikas, su kuriomis dirbu, esu perleidusi per save. Esu iš labai tirštos tamsos išjusi į šviesą, ir žinau kaip sunku žengti pirmus žingsnius, kaip svarbu gauti tinkamą pagalbą.

Aromatestavimas trunka apie 2val. Kaina €60 Galimas ir nuotolinis testavimo būdas, tokiu atveju kaina €90 ir jums lieka testavimo mėginukai, kuriuos, pagal rekomendacijas, naudosite darbui su savimi.

Prašau registruotis el. laišku: info.hhcreations@gmail.com arba Facebook žinute.

Vokietija, Bavarija: Vaida Žemgulytė

Mus dažnai aplanko mintys, kad esame pavargę nuo rutinos.. kad kaip dūmas išgaravo dar viena savaitė, mėnuo, metai.. atrodo, turime VISKĄ, bet nesijaučiame laimingi.. kad vis kažko trūksta, siekiame gerovės sau, bet išsipildžiusios svajonės neteikia džiaugsmo.. Stabtelėkime! Yra būdas išanalizuoti save, savo jausmus ir judėti teigiamų pokyčių link! Kasdien naudodama terapinės kokybės eterinius aliejus, greitai įsitikinau, kad mūsų uoslė puikiai parodo, ko mums reikia, norint atstatyti vidinę harmoniją ir balansą, atverti mūsų potencialą, atgauti gyvenimišką džiaugsmą, prasmę, drąsą, vidinę laisvę ir ramybę. Skirkime laiko SAU!

Aromatestavimo kaina 30EUR.

Ir kaip gi be dovanų?! Pasirinktinai kiekvienam Aromamedalionas su lašeliu mylimiausio aliejaus arba mini asmeninių kvepalų buteliukas.

Susisiekime FB Messenger žinute žinute arba el.paštu vaida.zemgulyte@gmail.com.