Šiame puslapyje rasite klientų atsiliepimus apie mano paslaugas, tačiau noriu prieš jums skaitant juos pabrėžti, kad atsiliepimus parašo tik dalis klientų, kurių išgyvenimai ryškiausi. Iš tiesų tik dalis žmonių tokie jautrūs subtiliai energijai, kad kažką jaučia pačių Reiki ar čakrų valymo seansų metu, kitiems Reiki tiesiog natūraliai integruojasi, suteikia kažką pozityvaus, bet net neina atskirti, kad ji prisidėjo prie to kaip klostėsi kažkokios situacijos ar vyko sveikimo procesas ar kitur.

Ir pastebiu jog vieni žmonės eina tiesiai link pagerėjimo, malonios savijautos, o kiti pirma turi pašalinti problemų priežastis, išsivalyti. Kam tai vyksta fiziniu lygmeniu būna jog jaučiasi karštis, šaltis, dilgsėjimai, svaigimai, paūmėjimai, pykinimai, galvos skausmai. O kam apsivalymas reikalingas emociniame lygmenyje nuo sukauptų neigiamų emocijų, ribojančių įsitikinimų, traumų, blokų, tie kartais jaučia išeinant tas emocijas, jos ima veržtis iš jų nesuvokiant kodėl taip jaučiasi.

Taip pat patyriau jog Reiki švelniai veda prie pačios problemos priežasties išsprendimo ir kartais tai reikalauja tam tikrų mūsų žingsnių ar gyvenimo pokyčių. Darant reguliarius seansus Reiki man padėjo nuo migreninio galvos skausmo. Tačiau jį kėlė specifinė priežastis, kurią reikėjo pašalinti, kad problema išsispręstų ir nebereikėtų malšinti skausmo, juk jis visuomet tik simptomas. Tai truko ilgokai, bet tikriausiai sustiprėjus intuicijai atėjo mintys priimti tam tikrus sprendimus, kai ką pakeisti, kas pasirodo ir buvo problemos šaknis bei jos sprendimas.

Labai laukiu jūsų atsiliepimų apie mano darbą, tiek pozityvių, tiek ir konstruktyviai kritiškų, nes tobulėti visuomet yra kur. Rašykite komentaro laukelyje apačioje.

 • Sveiki! Rašau beveik po dviejų mėnesių atsiliepimą. Buvau užsisakiusi 5 Reiki seansus ir po to čakrų valymą. Po jūsų analizės apie sulėtėjusią gyvybinę energiją sakralinėj, saulės raizginio ir gerklės čakrose pagaliau supratau savo problemas, kodėl taip yra, o ne kitaip. Sekančią savaitę prasidėjo procesai. Kilo emocijos iš vidaus, senos, užgniaužtos ir giliai giliai paslėptos situacijos tiesiog atsirasdavo prieš akis, viską teko pergyventi ir pergalvoti iš naujo. Buvo liūdna, pikta, linksma... net kūną atrodo suskausdavo. Daug galvojau apie vaikystės traumas ir bandžiau įžvelgt visą gėrį, kurį jos man davė. Apskritai bandžiau pamilt skausmą ir atsipalaiduot nepatogume. Tai yra sunkus darbas. Stengiausi užbaigti neužbaigtus darbus, atsirado valios ir pasitikėjimo savimi. Atradau laiko tiems dalykams,kuriems atrodė niekada nebuvo laiko. Pradėjau jaustis gerai, pamilau save labiau. Aišku, procesas ilgas, jis dar vyksta, tačiau stengiuosi pastebėt save, kaip jaučiuosi ir ką kalba mano kūnas. Kiekviena diena nenuobodi, pilna iššūkių, kuriuos sau išsikeliu. Ačiū Jums už pagalbą, tai mane stipriai pastūmėjo lipti iš komforto zonos ir judėti į savo pusę.

  Evelina
 • Lina, širdingai ačiū. Gaunant Reiki jau porą savaičių jaučiausi normaliu, visaverčiu žmogumi. Ir tai yra neapsakomai didelis pokytis nuo iki tol buvusios situacijos. Tai tokia aš, kokia svajojau būti kaskart kai ryte pabudus nesugebėdavau išsiridenti iš lovos. Šviesos ir meilės Jums.

  Edita
 • Prieš 3 savaites pasigavau Covid19 virusą. Karščiavau, po to klaikiai skaudėjo galvą, sunkokai grįžta uoslė ir skonis. Bet tik dabar prisiminiau Reiki ir supratau, kodėl šiandien taip gera. Atsikėliau žvali, ko 3 savaites nebuvo, visą dieną gerai jaučiuosi. Ačiū, manau seansas labai pagerino mano sveikimą, ypač psichologine prasme. Ko gero verta pagalvoti apie Reiki kursą.

  Audra
 • Noriu padėkoti jums už Reiki. Kadangi prieš tai visą pusdienį kankino bloga nuotaika, nusivylimas, ėmė pyktis, bet prasidėjus jūsų Reiki seansui, visa tai tarsi savaime nuslūgo. Ačiū jums.

  Vilma
 • Nesuvokiu kaip tai veikia, bet vakar iki Reiki seanso buvo dideli pilvo skausmai (įtariu pūslės uždegimas), ir ką jūs manote? Atsikeliu, o skausmo kaip nebūta!. Ačiū jums labai.

  Svetlana
 • Ilga laiką negalėjau pastoti, ciklas buvo nereguliarus. Linos dėka, prieš 1.5m gimė sūnus!. Būtent po čakrų valymo, Reiki seansų sulaukėme pačios geriausios žinios. Ačiū jums, Lina. Sėkmės darbuose!

  Inga
 • Laba vakarą. Stebiuosi, kiek ramybės manyje radosi, toks vidinės pilnatvės jausmas, ramuma, atsipalaidavimas kasdien ir visą laiką, visą dieną! Taip norisi išlikti tokios būsenos visą laiką. Dingo galvos skausmai, širdelės "baladojimasis" nė karto neaplankė. Tokia vidinė ir išorinė TAIKA supa... ir taip visą laiką norisi būti ramiai, niekieno netrukdomai, Kažkiek pajutau organizmo valymosi procesiuką, bet labai neįkyriai, švelniai. Vis dar stebiu save ir bandau likti tokios nuostabios savijautos. Ačiū Jums.

  Renata
 • Sveiki, noriu pasidalinti įspūdžiais apie Reiki nuotolinį seansą. Jau kelis kartus užsisakinėjau – likau be galo patenkinta. Keblios situacijos susiklosčiusios mano gyvenime per vieną akimirksnį išsisprendė! Jau seanso metu pajaučiau, kaip problemos, rūpesčiai, išgyvenimai išėjo iš mano namų, o juos pakeitė ramybė, džiaugsmas. Pasikeitė viskas į gerą pusę. Tie žmonės su kuriais turėjau konfliktą jau kitą dieną po Reiki seanso parodė iniciatyvą šiltai draugystei. Reiki seanso dėka atėjo harmonija į mano gyvenimą! Labai Jums ačiū už pagalbą!

  Aurelija
 • Esu sužavėta – po pirmojo Reiki seanso atsivėrimui materialinei gerovei atgavau skolą ir gavau naujų užsakymų:) Nesistebiu, su Lina bendrauju jau seniai, žinau kad viskas tikra ir patikima, ačiū.

  Jūratė
 • Noriu padėkoti Linai už nuotolinius Reiki seansus ir pasidalinti savo įspūdžiais. Pradžiai buvau užsisakiusi 3 seansus, po to papildomai dar 5. Tas 2 savaites, kol vyko seansai, jaučiausi tiesiog puikiai, patiko tai, kad Lina mano problemą sprendė ne paviršutiniškai, o tiesiog pakeitė intenciją į žymiai gilesnę, ieškančią problemos esmės ir priežasčių. Mano problema, su kuria aš kreipiausi, yra valgymo sutrikimas. Mane labai nustebinęs dalykas buvo tai, kad tuo metu, kai darydavo seansą mane apimdavo silpnumas, mieguistumas, tiesiog kažkokia transo būsena. Kol kas praėjo labai nedaug laiko po seansų, bet kol kas aš esu labai patenkinta rezultatu. Dar kartą ačiū.

  Lina
 • Kai vyko seansai, visų metu miegojau. Miegojau labai gerai. Vieno seanso metu krėtė drebulys. O kitų metu didesnių požymių nepastebėjau. Buvo nuotaikų kaitos, irzlumo, o praėjus savaitei po seansų jaučiu palengvėjimą ir vidinę ramybe. Susitvarkė mano tualeto reikalai. Jaučiu lengvumą visapusiškai pilve, tarsi butų dingusi įtampa. Mintys tapo skaidresnės, pavyksta susikaupti ir susikoncentruoti. Ačiū už pagalbą

  Aušra
 • Jaučiuosi itin gerai. Kas vakarą pasimatuoju spaudimą ir pulsą. Jie nukritę, t. y. tokie, kokie ir turi būti ir kokius norėčiau turėti. Pati mano būsena rami, be streso. Buvo viena diena, kai labai skaudėjo galvą, o man šiaip galva neskauda. Manau, kad Reiki man suteikė energijos. Jaučiu, kad kūnas energingas ir žvalus. Be to, netrukus pradėsiu dirbti ofise prie namų. Vadovai išpildė mano prašymą dėl darbo vietos perkėlimo. Jei ne Reiki, gal būčiau neišdrįsus net to paprašyti.

  Simona
 • Ačiū Jums už dvi puikias savaites! Pirmiausia ir ryškiausia Reiki padėjo mano nugarai, turiu kelias išvaržas ir būtent šis metų laikas būdavo tikras iššūkis. Pirmus vakarus būtent per seansus aštrėdavo skausmas, o po to kaip niekad nebūčiau turėjus traumų. Šiaip esu labai emocinga, karštakošė, atsakymo reikia čia ir dabar, esu perfekcionistė ir nuolat iš savęs ir kitų reikalauju visko su kaupu, dar visokios baimės, pyktis... tai galiu tikrai drąsiai pasakyti - buvau žymiai ramesnė, be abejo prasikiša tie demonai, bet tikrai galva švaresnė nuo visokių brudinų minčių. Toks ir buvo tikslas ir tikrai žinau, kad norėsiu kartojimo. Ačiū Jums dar kartą, Lina!

  Justina
 • Labas Lina. Jūsų Reiki buvo kažkas nerealaus! Man tai buvo nauja patirtis, naujas išbandymas kuris pakylėjo mane… Jaučiausi pakylėta, jaučiau laimę, meilę, lengvumą, sąmoningumą. Gėrio bangas. Ačiū jums už tą nuostabią harmonija.

  Rasa
 • Ačiū Jums už Jūsų darbą, Reiki energiją! Ko gero pati stipriausia reakcija į Reiki buvo pačią pirmą seansų dieną. Lyg iš niekur nieko atsiradęs spaudžiantis gumulas širdyje, pavirtęs ašaromis. Pagaliau atėjo ilgai lauktas atleidimo, paleidimo jausmas (kalbant apie buvusius santykius). Nors manau dar reikės šioje srityje padirbėti, bet pradžia jau yra. Laukdavau kiekvieno Reiki vakaro, nors dažniausiai seanso metu jau miegodavau. Miegas būdavo gilus, ryte atsibusdavau pakilios nuotaikos.

  Giedrė
 • Laba diena, stipriausiai jaučiau pirmuosius Reiki seansus. Netgi nukėlė į vaikystę, kur patyriau smurtą, iškėlė nuoskaudas. Iškėlė ir didžiulį pyktį, reikėjo pastangų jį suvaldyti. Maloniausias buvo atsivėręs Meilės ir Dėkingumo jausmas. Ačiū už suteiktą galimybę tai patirti.

  Asta
 • Sveiki. Labai laukiau bandomojo seanso sekmadienio vakare. Iki 22 val. neištvėriau – taigi užmigau, todėl tiesioginio poveikio nejutau. Bet toliau buvo taip: pirmadienį nuo pat ryto buvau irzli ir nepatenkinta. Nežinau, ar dėl blogo oro, ar dėl reiki poveikio turėjo išeiti „blogas garas“. Taigi – išėjo garas. O nuo antradienio esu pilna energijos ir pozityvo. Net prastas oras negadina savijautos. Galiu nuversti kalnus. Labai ačiū.

  Irena
 • Atsikėliau ryte po Reiki tikrai pailsėjusi. Ir dar… pradėjau sportuoti, raumenis dabar skauda nuolatos, bet šįryt kai atsikėliau, iš įpročio atsargiai kėliausi ir ką Jūs manot? Nė vienas raumenukas net netempia! Nekalbu, kad vakar vos laiptais lipau ir vos prisėst galėjau. Jaučiuosi principe puikiai, ramiai. Tas man svarbiausia, seniai tokio palengvėjimo nejaučiau ir labai noriu išlaikyti šitą savijautą kuo ilgiau.. AČIŪ JUMS už tai visa širdim sakau!

  Vaida
 • Labai dėkoju už šiuos seansus. Pirmųjų poveikį fiziologiškai jaučiau (svaigo galva, pykino). Vėlesnius pramiegojau. Seanso metu pradėjo tirpti rankos, pirštai, delnai, iki alkūnių rankos buvo „atimtos“ sunkios – niekada taip nebuvo. Dilgčiojo pirštų, delnų pagalvėlės. Kitą dieną bėgiojau į tualetą, nežinau kiek kartų (vandens aš iš taip pakankamai geriu, bet nebėgioju tiek. Manau, kad pavyko subalansuoti vidinę pusiausvyrą, jaučiuosi ramesnė, švelnesnė, nenervinga ir kupina meilės. Buvo keletas gyvenimo situacijų kur nustebinau pati save, kad galėjau ramiai sureaguoti, be pykčio, o su meile širdyje. Ir grėsęs didžiulis konfliktas tiesiog išgaravo… Nes ankstesnė aš būtų įsižeidusi, apsiverkusi ir dar kelias dienas pikta. O taip neįvyko. Ačiū. Ir fiziškai jaučiuosi geriau. Nebetrūkčioja akių kampučiai (šios problemikės taip pat niekaip nepavyko iki šiol pašalinti jokiais vitaminais), lengvesnės akys (nežinau kaip apibūdinti, šviesiau mato ir tiesiogine ir perkeltine prasme). Kadangi lygiagrečiai atlieku ir jogos pratimus tai ir kvėpuoti lengviau, ir tiesiog esu stipresnė visomis prasmėmis. AČIŪ JUMS LABAI. Džiaugiuosi, kad Jus atradau.

  Kristina
 • Sveika Lina! Ačiū jums labai už Reiki seansus! Praėjo jau mėnuo nuo paskutinio seanso, atsiprašau, kad taip ilgai uždelsiau parašyti.. Seansų metu nelabai ką jaučiau, nes paprašydavau energijos palaukti, kol nueisiu miegoti dėl laiko skirtumo, bet rytais galiu pasakyti, kad jausdavausi labai gerai. Ir apskritai galiu pasakyti, kad viduje jaučiuosi daug geriau. Jaučiu tokią vidine harmoniją ir viduje esu ramesnė ir stabilesnė. Dalykai, kurie anksčiau erzino, bet negalėjau jų pakeist, dar nebeerzina, nes pakeičiau požiūrį į juos, pajaučiau – esu geresnė ir ramesnė. Tikrai jaučiuosi gerai!!!

  Laura
 • Ačiū Jums labai už seansą! Poveikį tikrai jutau, sekmadienį labai troškino ir vakarop labai pykino, vienu metu net ausyse ūžė (būtent Reiki valandos viduryje). Kitą dieną po seanso irgi pykino ir savijauta buvo prasta, apatija… Reikia daugiau vandens, o man jo nesinori gerti. Iš visos širdies didelis ačiū! Laimės Jums ir jūsų artimiesiems!!!

  Živilė
 • Sveika Lina, ačiū tau, ši ryt atsikėlęs nesekiau grindų, jausmas buvo itin nuostabus, ačiū tau.

  Irmis
 • Sveiki, Labai noriu padėkoti Linai Balsei už nuostabų darbą, šiltą bendravimą ir rezultatus. Esate užimtas žmogus, mama, žmona, bet visvien surandate laiko atrašyti, palaikyti ir dar visus darbus atlikti. Ačiū jums už tai. Bet labiausiai džiuginantys yra ČAKRŲ VALYMO rezultatai (juk mes žmonės egoistai :)) Jaučiuosi puikiai, pakylėtai, energingai, o svarbiausia – atradau naujų idėjų, įkvėpimo ir gal būt netgi būsimą talentą. Ačiū už tai ką darote. Linkiu jums sėkmės ir tegul Dievas jus LAIMINA.

  Neringa
 • Sveiki Lina. Labai noriu padėkot už nemokamą Reiki seansą. Ta diena man buvo pati geriausia, buvau visa švytinti, pilna energijos. Jau buvau pamiršus kada mano veide buvo šypsena. Buvau jau nusivylus gyvenimu buvau tik pilka pelyte uždaryta narve. Ryte pabudus atsirado baimės jausmas, atrodo kad kažką blogai dariau. Ir jūsų dėka aš supratau, kad ne tuo keliu ėjau. Prieš seansą tą dieną man prašvito akys, supratau kad mano gyvenimas nėra toks beviltiškas. Kad gali įvykti ir stebuklų. Ačiū labai , jus Lina tikras angelas.

  Jolanta
 • Laba diena Lina, Šiandien jaučiuosi koncentruota ir rami. Jaučiuosi žmogumi, o ne išsiderinusiu robotuku. Taip norėčiau jaustis visada. Nesuprantu, kur ir kaip išsitaško žmogiškoji energija ir kaip stipriai aplinka veikia, kad nesugebu išlaikyti tokios būsenos pati. Atrodo, kad taip ir turi jaustis žmogus, bet taip stipriai ir nesuvokiamai viskas išsiderina… Per šią Reiki savaitę fantastiškai miegojau, neprastai padirbėjau ir finansinės problemos neišmušė iš vėžių, nervų negadino. Dar ir puikiai sekėsi dailės pamokose. Viskas puikiai… AČIŪ labai! Beje, dar ir kelios rimtos įžvalgos aplankė. Į tai tikriausiai labiausiai ir reikia atkreipti dėmesį. Didelės sėkmės ir Jums, ir mums, ir visiems.

  Edita
 • Sveiki, manau Reiki tikrai padeda. Seansų metu aš visada miegu (anksti einu miegoti) ir tikrai nieko nejaučiu. Pastebėjau, kad rytais aš atsikeliu jau energinga, net ir savaitgaliais atsibundu gana anksti, (mano kraujo spaudimas žemas ir sulėtėjusi skydliaukės veikla-dažniausiai jausdavausi mieguista ir visad norėdavau miego). O geriausia tai, kad man jau gerokai virš pusmečio skauda pečiai, ypač naktį – o dabar po kokių 4 seansų nebejaučiu skausmo. Gal jis ir nebesugrįš, tikiuosi. O vakar važiavome dviračiais Druskininkų apylinkėmis, nuvažiavom 70 km, ir nejaučiau nuovargio. Labai gera savijauta. Ačiū, Lina

  Violeta
 • Sveika Lina, labai dėkoju už nemokamą Reiki seansą. Kažkaip praėjo labai lengvai, nepajutau didelių pokyčių, bet ryte jaučiau didelį jėgų antplūdį, tad visa diena buvau labai darbinga ir geros nuotaikos. Ačiū tau Lina už tai ką darai, esi nuostabi!

  Raimunda
 • Reiki tikrai padeda. Kreipiausi į Lina, nes mano gyvenimas užstrigo. Negalėjau pajudėti iš vietos. Santykiai su vaikais, dėl darbo, kamavo košmarai atsirado baimių, nerviškai skaudėjo nugaros apačia. Po septynių seansų jaučiuosi daug geriau. Ačiū Linai

  Asta
 • Man labai buvo gera. Atrodo daugiau energijos atsirado ir su vaikais geresnis ryšys ir su draugu. Ačiū

  Asta
 • Sveiki, tuo metu kai atlikinėjote seansą miegojau ir net nežinojau, kad atlikinėjate. Apie 12 val nakties nubudau nuo pykinimo, tuo metu galvojau, kad tiesiog apsinuodijau. Ryte pasitikrinau el. paštą ir sužinojau, kad vyko seansas. Taigi, poveikis tikrai buvo, galima sakyti dar ir tęsiasi, jaučiu galvos svaigimą, silpnumą. Norėčiau pakartoti ir pilnai išsivalyti, tik šiek tiek baugina toks poveikis, nes šiandien į darbą neišėjau. Dėkoju už nemokamą seansą.

  Miglė
 • Labas rytas, miela Lina. Vakar labai gerai jaučiau Reiki seansą, tai buvo malonus nutirpimas apimantis nugarą, kaklą ir visą kūną. Pajutau kaip lengva ir gera.

  Katrina
 • Naktis sunki, su miego sutrikimais, dažnais prabudinėjimais, bet šiandienos darbingumas nuo to nenukentėjo. Pilna jėgų ir energijos. Dėkui.

  Natalija
 • Sveiki Lina ačiū jums už suteiktą galimybę. Vakar nieko nejutau nors tokiu laiku dar nemiegojau. Nesu iš tų kuriuos kankina nemiga ar sutrikimai su miegu, bet tiesiog dažniausiai blogai miegodavau su prabudimais. Nežinau ar sutapimas bet šiąnakt net neprisimenu ką sapnavau, o visada prisimenu, miegojau gerai. Teko anksti keltis, atsibudau žvali, pasiruošusi tvarkytis reikalus Ir šiandien susitvarkiau tai, kas man nedavė ramybės ir nuo ko priklausė tolimesnė ateitis. Buvau euforijoje nes pavyko! Gal tai taip pat susiję ? Nežinau ar dėl Reiki seanso, bet labai džiugi diena, pilna pozityvumo ir minčių. Norėtųsi, kad pagaliau taip ir klostytųsi ir tokia savijauta, o energijos… Sėkmės darbuose Linute.

  Edita
 • Sveika, Lina, Po nuotolinio Reiki seanso ryte atsibudau žvali ir pailsėjusi. Ryte atsibudus iš karto galvoje kirbėjo naujas suvokimas, nors prieš Reiki seansą kažkaip specialiai nenusiteikinėjau, tiesiog norėjosi daugiau ramybės. Įsijungiau difūzorių su eteriniu aliejumi (naudojau young living frankincense) ir nuėjau miegoti. O gautas suvokimas, manau, vienas iš man esminių. Visą dieną apie jį galvoju. Ačiū. Šilčiausi linkėjimai!

  Beata
 • Sveiki, labai esu dėkinga už Reiki seansą. Vakar apie 21 val labai pradėjo skaudėti galvą, kilti nerimas, bet viskas po truputį nurimo. Visada einu miegoti apie 24 val taigi, nieko ypatingo nejaučiau, gal buvau ramesnė, paskendusi savo mintyse. Tačiau šiandien jaučiu norą keistis, jaučiu norą šypsotis, jaučiu, kad esu reikalinga ir mylima. Taip galėčiau dabar išėjusi į lauką rėkti visa gerkle, nes jaučiu norą pradėti gyventi kitaip ir matyti, mąstyti tik pozityviai. Ačiū Jums labai, tikiu, kad visa tai vyksta su Jūsų pagalba.

  Skaistė
 • Labas vakaras, dėkoju už Reiki seansą, kankina senai jau nemiga, arba blogi sapnai, šiąnakt miegojau labai ramiai ir gerai, nubudau pailsėjusi. Ir šiandien jaučiausi ramesnė ir saugesnė, aprimo truputi baimė, kuri mane persekioja jau senai. Dar kartą dėkoju ir būtinai šią savaitę užsisakysiu dar kelis seansus. Jūs suteikėte viltį, kad gyvenimas visgi gali pasikeisti ir pagerėti, tikiu Jumis ir Jūsų pagalba, DĖKUI.

  Danutė
 • Kreipiausi i Lina del savo kraujo ligos (kaulu čiulpai gamina per daug trombocitu, del ko yra kraujo trombų susiformavimo kūne grėsmė). Maniau, kodėl nepabandžius ko nors neordinaraus, nes įprasta gydymą ir taip gaunu. Užsisakiau 21 nuotolini reiki seansą. Praėjus septynioms dienoms po seansu pabaigos atlikau kraujo tyrimus – trombocitu kiekis normos ribose. Tai ir Linos pagalbos dėka!

  Kęstutis
 • Atleisk, kad užtrukau su laišku apie savijautą po Reiki seansų. Tiesiog norėjau kurį laiką pastebėti save. Dabar jaučiuosi nepalyginamai geriau nei iki seansų. Nors žinoma visko pas mane dar pilna. Lenda visokiausios mintys. Tik jos jau kažkokios grynesnės. Jau lengviau priimu atėjusią mintį. Ir emocijos labai adekvačios. Supranti kodėl taip. Suvoki ką su tuo daryti. Beveik nebeliko depresyvių nuotaikų. Fizinis mano kūnas jau pilnas energijos. Daug lengviau susitvarkau su nuovargiu. Atrodo, kad jau pradedu suprasti savo būsenos priežastis. Kai anksčiau viskas buvo „susimalę“ į vieną negatyvą. Gal sutapimas, bet net saulės užtemimas praėjo labai lengvai?! Lyg apsaugą kokią nematomą turėčiau. Lyg viskas vyko šalia ir manęs nelietė.

  Ingrida
 • Sveika, Lina. Ačiū Jums už Reiki seansus. Mano savijauta tiek fizine, tiek psichologine, pagerėjo. Nebejaučiu širdies skausmų ir permušimu. Atsirado ramybes jausmas, dingo panikos priepuoliai. Atsirado kažkoks saugumo jausmas. Jaučiuosi energingesne – norisi judėti, kažką verkti, siekti savo tikslu. Ačiū Jums labai už pagalbą!

  Ilona
 • Labas rytas, miela Lina, vakar labai gerai jaučiau Reiki seansą, tai buvo malonus nutirpimas apimantis nugarą, kaklą, rankas, galvos zoną ir šiek tiek šlaunis. Šiandien esu pilna jėgų ir jau mintyse kuriu sąrašą ką nuveiksiu ir kokius darbus atliksiu jau šiandien, taip pat nuotaika irgi nepalyginamai geresnė.

  Jolita
 • Sveiki, tą naktį po Reiki nelabai ramiai miegojau, miegas buvo paviršutiniškas, labai keisti sapnai buvo. Pirmadienį savijauta buvo nelabai kokia, skaudėjo baisiai galva, net vaistai nepadėjo.

  Lilija
 • Laba diena. Noriu padėkoti už Reiki seansą. Kadangi tuo metu miegojau, tai rezultatus jaučiau tik prabudus…buvo gera gera, jausmas, kai viskas nauja, gražu, lengva, ramu ir visas vidus šypsosi… seniai nejaučiau nieko panašaus… nors prieš tai dieną labai skaudėjo galvą. Ačiū Jums labai.

  Neringa
 • Laba diena. Ačiū Jums labai , po Reiki seanso jaučiuosi atsipalaidavusi, pailsėjusi ir vėl laiminga. Paskutiniu metu apie mėnesį laiko buvo nemažai įvairių problemų šeimoje, todėl labai išgyvenau, jau buvau pamiršusi kada normaliai miegojau. Naktį iš sekmadienio , kai atlikinėjote seansą miegojau labai gerai, atsikėliau pailsėjusi ir super gerai nusiteikusi, nors iš pradžių nežinojau kodėl, nes apie seansą buvau pamiršusi. Ačiū dar kartą ir sėkmės.

  Jurgita
 • Labas vakaras, Lina, šiandieną-pirmadienis, bet į darbą atsikėliau lengvai ir noriai, jaučiausi pailsėjusi. Gal už tai turiu būti dėkinga vakarykščiam REIKI seansui? Visą dieną jaučiausi atradusi dvasios ramybę, niekas neerzino, nuotaika buvo puiki. Ir lengva lengva… O vakar vakare užmigau anksti, pabudau lygiai 23 val. Skaudėjo dantį, bet kažkaip kitaip. Kūnas buvo maloniai atsipalaidavęs, jaučiau šilumą pėdose. Tikiu Jūsų prisilietimu ir dėkoju už malonius potyrius.

  Rasa
 • Kadangi nežinojau apie seansą, sekančią dieną gavus žinutę supratau, iš kur čia man tiek energijos. Dabar suprantu, kad tai veikia. Ačiū!

  Loreta
 • Sveika, Lina. Ačiū už dovaną – nemokamą bandomąjį Reiki seansą. Labai keistas jausmas… Savaitgalis buvo įtemptas ir sudėtingas. Bet vakare, prieš užmiegant pajutau ramybę ir malonią šilumą. O naktį miegant neapleido jausmas, lyg kažkokios švelnios bangos glostė mano kūną… Miegas buvo gilus ir ramus. Rytinė savijauta buvo prasta – svaigo galva, bet po pietų atsirado jėgos ir energija. Žinau savo psichologinę būsena.., tad labai norėčiau pratęsti Reiki seansus.

  Ilona
 • Laba diena, po trijų Reiki seansų jaučiuosi žymiai geriau. Reiki seansų metu labai greitai užmigdavau, rankas ir pėdas bei patį kūną užplūsdavo maloni šiluma, jausdavausi atsipalaidavusi, rami, atsikeldavau rytais geresnės nuotaikos, nors ir jausdavau troškulį. Tad tik galiu teigti, jog Reiki seansai yra nuostabus dalykas. Ačiū labai, Lina.

  Lina
 • Laba diena, Lina. Dėkui jums labai. Po Reiki kurso įspūdžiai patys geriausi, nes atrodo pradeda gyti oda… Šiai dienai, kai esu tiek visko išbandžiusi – man tai tolygu stebuklui. Gyvenau nuolatinėje kančioje ir nepatogumuose, ir jei tai susitvarkys – jausiuosi laiminga! Tikriausiai suprantate, kokie tai sparnai. Visumoje atsirado lengvumas ir energija – norisi eiti , dirbti. Ir gerumas…. norisi daryti gera…

  Nijolė
 • Sveika Lina. Labai dėkinga už nemokamą dovaną Reiki seansą. Atsipalaidavau prieš seansą. Dariau pirmą kartą. Nuostabus jausmas, paskendau spalvų energijos sūkuriuose, tarsi viena spalva išeina, kita įeina, tai nuostabu, tiesiog nerealu. Turiu sužalotą koją, sukėlė stiprų skausmą, bet rytojaus dieną jokio skausmo, toks lengvumas, ramybė. Tai nuostabu. Lina linkiu Tau laimės.

  Aldona
 • Labas Linute! Ir visi skaitantys! Jaučiausi blogai, tarytum plyštų vidus, jausmas buvo klaikus, vos tik užmerkus akis pradėdavau sapnuoti košmarus, nubusdavau ir vėl taip pat! Nežinau kodėl, bet taip jaučiausi o dabar jaučiuosi super, giliai miegu ir viduje nerimas praėjo!

  Jurgita
 • Sveika, Lina. Labai džiaugiuosi, kad užsisakius Reiki. Ta energija tikrai ėjo per mane, kai panirdavau į sapnus, toks jausmas, kad šviesa atėjo į mano galvą ir visa kūną užplūdo energijos, noras rūpintis savimi ir džiaugtis kiekvieną dieną ir šią akimirką. Jau mintys dėliojasi geriau. Dar kartą ačiū Jums.

 • Apie Reiki seansą tiesa pasakius buvau visai pamiršusi. Ir tik šiandien tikrindama laiškus prisiminiau, kad vakar turėjo būti. Ruošiau magistrinį darbą ir pagauta įkvėpimo užsisėdėjau beveik iki paryčių. Atrodė žodžių ir įžvalgų pilna galva - tik spėk rašyti. Ir, kas keisčiausia, po 4 valandų miego, pabudau pailsėjusi, nors eidama miegoti galvojau - na kaip reikės atsikelti... Dar ir šįryt žodžiai liejasi laisvai :) Labai tikiuosi - poveikis užsitęs :) Reiki galima rekomenduoti studentams didesnei koncentracijai pasiekti.

  Inga
 • Ačiū už seansą. Kiekvieno Jūsų seanso metu, kiek teko sudalyvaut, jaučiu sklindančią energiją. Kartais daugiau, kartais mažiau. Šį kartą labai jaučiau. Jausmas buvo toks, lyg nematoma materija aplink mane judėtų, suktųsi aplink mane ir vyniotų į nematomą rūbą. Pradžioj norėjosi verkti, paskui tiesiog atsijungiau pusvalandžiui, lyg būčiau užmigusi. Kai atsimerkiau, jaučiau lengvumą, lyg būtų našta nuo pečių nukritusi, galvoje ramybė. Jau antrą naktį taip gerai išsimiegu. Ir pati jaučiuosi lengvesnė, galvoje šviesiau pasidarė, tiesiog kvėpuoti lengviau. Geras jausmas. Tik vis dar karts nuo karto ašaros pradeda riedėt, tiesiog be priežasties. Ačiū Jums. Visa ko geriausio Jums ir Jūsų šeimai!

  Kristina
 • Prieš Reiki labai buvo bloga savijauta. Dėl streso buvau labai staigiai nusilpusi, apetitas visiškai dingo, paakiai juodi pasidarė. O gal nužiūrėjimas, net nežinau, nes kažkokios labai piktos mintys kilo, tikrai blogai jaučiausi. Reiki padėjo harmonizuoti energiją subtiliuose kūnuose, o po to po truputį ir fiziškai geriau pradėjau jaustis. Būsena labai pasikeitė, paskutiniu metu traukia prie Dievo ir šviesos, nesinori įsileisti blogų minčių, nes suprantu, kad tada tolstu nuo Dievo apsaugos ir keičiasi likimas. Dabar norisi labai viską keisti, atsikratyti blogų įpročių ir labiau mylėti save, tai manau, kad Reiki labai padėjo.

  Rūta
 • Sveika, Lina. Ačiū Jums už Reiki seansa. Mano savijauta tiek fizine, tiek psichologine pagerėjo. Nors sekančia dieną labai skaudėjo galva, bet po to praėjo. Sumažėjo nuovargio jausmas, atsirado kažkoks saugumo jausmas. Jaučiuosi energingesnis – norisi judėti, kažką verkti, siekti savo tikslu. Ačiū Jums labai už pagalbą!

  Rimas
 • Labai Ačiū už Reiki seansą. Tikrai esu nustebusi, kad vyksta tokie nuotoliniai stebuklai. Man šiuo metu sunku nes atrodo gyvenimas nejuda į priekį, vyksta skyrybos. Reiki seanso metu jaučiau tokią vidinę ramybę, kaito veidas ir kažkokia maloni šiluma visame kūne, ypač galvoje. Seanso pabaigoje matyt visas negatyvas perėjo į pilvą nes labai jau keistai gargaliavo ir atrodo, kad po tos valandėlės kažkas iš manęs sunkaus išėjo. Pirmą kartą tą vakarą nustojau apie buvusį galvoti, ilgėtis jo, supratau kad gana, reikia gyventi toliau. Pajutau vidinę ramybę, atrodo išejo kažkas sunkaus ir skaudaus iš manęs ir liko ramuma. Na tikrai sunku žodžiais apibudinti kaip mintys nurimo, kūnas atsipalaidavo, karštis išmušė ir staiga viskas per pilva išėjo. Ir tą vakarą staiga tiek suplūdo minčių ir idėjų rašyti knygai. Jau senai svajojau parašyti knygą apie savo gyvenimą, nes labai daug esu visko ptyrusi, ir tą vakarą vos spėjau gaudyti mintis ir jas rašyti. Ko anksčiau negalėjau, kažkokį bloką jaučiau, nors mintyse įsivaizdavau. Esu labai patenkinta ir tikrai dar ateityje užsisakysiu daugiau seansu. O jums kuo didžiausios sėkmes ir Ačiū, kad dalinatės savo šiluma ir gėriu.

  Gita
 • Labas Linute, ačiū Jums už Reiki, Nežinau ar sutapimas, bet dingo nugaros skausmas, maudimas ir spaudimas. Ačiū jums, aš labai tikiu ir žinau padėjo jūsų mums dovanota Reiki. Ačū.

  Ieva
 • Sveiki, noriu padėkoti už čakrų valymo seansą. Pirmąjį vakarą nesijaučiau kažkaip kitaip, bet jau kitą rytą pajutau energijos antplūdį. Pradėjau kažkaip aiškiau viską matyti, atsirado motyvacija veikti, imtis suplanuotų darbų, nieko neatidėlioti. Išnyko pasyvumo jausmas, ką tik sugalvoju, iškarto darau. Vidinis pyktis dingo, jaučiu toleranciją kitai nuomonei. Atsirado noras bendrauti, noriu skambinti visiems, žodžiu daug energijos atsirado. Fiziškai rytais ir vakarais labai blauzdas niežti, ką bedaryčiau.

  Sigita
 • Aš turėjau nemokama reiki seansą šį šeštadienį, tai buvo liepos 1 dieną. Tikrai labai gerai jaučiau šviesą ir energija kuri sklido po visą kūną, o ypatingai ties mano skaudančia koja ir kelenių, esu labai, labai dėkinga Lina Balsė 🙏🤗

  Rasa

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Vida

  Ačiū, Lina. Seanso metu praktikavau sąmoningą kvėpavimą, visą laiką jaučiau lengvumą. Toks lengvumo jausmas yra ir diena po Reiki seanso. Ačiū, tai stebuklai.

 2. Ruta

  Laukiau tos valandos su nekantrumu,uzsidegiau zvake,ji tiesiog liepsnojo ir ruko juodais dumais,rasiau norus ant popieriaus lapo,jausmas buvo geras tikejau,kad ka parasiau issipildys,tuo paciu perdaviau zinias dukrai,ji labai apsidziauge,buvo sirdyje ramu ir lyg kokio stebuklo laukimas.Bet viskas vyko ramiai,dabar laukiu pokyciu gyvenime,gal ir issipildys tie surasyti norai.Labai dekinga Linai uz si rituala ir noriu palinketi sekmes,meiles……….

 3. Renata

  Kaip pernai viskas nesisekė per ritualą (berašant baigėsi tušinukas, kito kaip tyčia negalėjau rasti, tai paskui niekaip negalėjau susikaupti, galiausiai pasimetė tas lapelis, ir neveltui nesisekė- netrukus laukė skaudi netektis), taip vakar viskas puikiai puikiai pasisekė! Nors ir vėlgi su nuotykiais- ėjau žvakės pirkti, o prie kasų apsigraibiau kad piniginę palikau namuose… Bet ramiai atsisėdus, sulaukiau 12:45, uždegiau raudoną žvakę (raudona tai meilės simbolis, ar ne?) paleidau meditacinę muzikėlę, įlašinau Abudance aliejų, užsimerkiau ir netrukus pamačiau išsvajotą jaunikį! Ir tiesiog kaip rašėt- įsivaizdavau ką kartu darėm, kur buvom ir t.t. Ir toks vaizdas kad atsijungiau visam pusvalandžiui, na taip lengvai pavyko atsijungti nuo supančios aplinkos, ir taip ryškiai ryškiai mačiau JĮ… Tai turbūt labai greitai sutiksiu jį realiam gyvenime 🙂 Ir jeigu dar Jūs Lina padėjot man pasiųsti Visatai žinutę kad štai aš jau pasiruošus sutikti man tinkamiausią vyrą, tai turėtų labai labai greitai įvykt. Ačiū!

 4. Deimante

  Buvau namuose, po nurodyto laiko uzsidegiau zvake, surasiau savo mintis. Mintys buvo ne pritraukti nauja zmogu, o atgaivinti senus jausmus su esamu vyriskiu.Ta diena jauciausi tarsi viska norinti daryti, tvarkytis, dirbti, svajoti. Taciau vakare kai paskambino vyriskis mano, jis apreke mane del nieko, buvo pyktas ant manes del neaisku ko, pajutau labai bloga energija, toks noras nebegaivinti, tiesiog skirtis. Apsiverte dienos jausmai aukstyn kojom. Dar dabar tapati jauciu.

 5. Jurate

  Laba ryta Lina, labai susidomejau jusu seansu, kadangi labai jau pavargau buti viena, tad nusprendziau sudalyvauti. Labai laukiau tos dienos. pasiruosiau, nors demiasi blaske truputi pasaliniai garsai, kaimynas. ilgai skaiciau instrukcija, bet vis nejo susikaupti ir vienu metu taip suskaudo, net blogai pasidare, krutines srityje, auksciau saules rezginio. ir viskas staiga lyg usiblokavo, bandziau iseiti i kita vieta patalpa, bet jau nieko nesigavo, tustuma. paskiau perskaiciau jusu straipsni kad suzeistos sirdys negali myleti, ir iskart prisitaikiau sau, poto perskaiciau apie sirdies cakra ir nuliudau, nes manau kad uzdariau kanalus. Ir dabar pasimetusi ir nezinau ka daryti.

 6. Erika

  Pradziai abejojau – ar galiu dalyvauti?? Juk turiu antra puse, esu mylima, seimoj laiminga ir tikrai nieko neieskau .. Bet kazkoks vidinis potraukis buvo stipresnis uz abejones ..
  Ir jau pasiruosimo eigoj, skaitydama Linos atsiusta eigos pasiruosimo aprasa suvokiau .. TAIP, tai man! Nes tai nera vien antros puses paieskos energija .. Tai taip par yra Meiles israiskos sustiprinimo ir bendro augimo partnerystej ritualas..
  Kaip tai suprasti? .. Kaip Lina aprase „surasykit afirmacijas ka Jus noretumet nuveikti su antraja puse?” , taigi .. pradejau mastyti ir suvokiau, kad yra dalyku kuriuos su vyru jau ne vieni metai apkalbam kaip smagu tai butu nuveikt, bet.. yra kliutys kurios rodos per dideles iveikt.. o gal tik reik to „spyrio pastumejimui is dangaus” kad galetumem drauge judet/ tobulet pirmyn?
  Aciu Linai uz tokia ideja .. Uz paskatinima apmastyt visus musu nerealizuotus planus ir norus.. Juos ivardint.. Drauge su Jumis uz ju ivykdyma pamedituot .. Drauge su Jumis pasiust Visatai zinia kad norim eit pirmyn 🙂
  O stai Taro kortu atsakas .. nuliudino .. Nesakyciau kad nustebino, nes yra ne karta yra teke tai matyt .. Bet.. Ta zinia.. Kaip sakoma „Is roziniu svajoniu sugrazino i realybe..” .. Nes .. tiesiog pasake, kad „Per Karaliu (stipru vyra.. koki isivaizuoja kiekviena moteris.. t.y. Vyra – Karaliu, o ne Paža- bartuka) – bus sugriautos svajones (juk svajonemis ir iliuzijomis dazniausia yra apipintos Meiles paieskos! Ir vyru deka dazniausia tai griuva) – ir isigales Teisingumas (kuris Meiles paieskose .. maziausia reikalingas.. nes kas pradeda ieskot santykiuose „teisingumo”, tas netrunka.. ir vel likt vienas.. Nera santykiuose dazniausia tos Teisybes.. Ir Vyru – Karaliu deka Meiles iliuzijos duzta.. ).. Liudna .. kai tenka skirtis su rozinem svajonem 🙂

 7. Vika

  Nesudalyvavau rituale 😩 Nors labai jo laukiau. Nuo pat ryto buvo daug rupesciu su vaikais, daug nerimo ir net pykcio. Ir siaip visa diena jutausi labai pavargusi.
  Turbut dar man nelaikas tam? 😔

 8. Ausrine

  Labas vakaras Lina,

  sito seanso labai laukiau ir ivyko daug asmeniniu suvokimu ir susitaikymu, butent del emociniu zaizdu pries seansa. O minti sta pati aplanke, kad gal mes turim savo moteriskuma ugdyti uzuot reikalave is vyru vyriskumo arba dejuojant, kad nera tikru vyru. Zodziu, panasios mintys ir potyriai aplanke.
  Aciu labai, issiusiu padeka, gerkit arbata, uzsikaskit sokoladu 🙂

  Ausrine

 9. Egle

  Labai keista, kad kazkodel butent tarp 12.45 ir 15.45 nepaprastai eme miegas. Nesupratau, kodel. Vis tiek meginau atlikti rituala visa apsiblaususi. Pusiau snausdama jauciau kazkoki lyg nutiesta tilta nuo savo sirdies gelmiu iki kazkur i toli- lyg buciau kazkokiakia tampria jungtimi su kazkuo sujungta. Pasibaigus ritualui ir apie 15.40 visi pojuciai pranyko ir stebuklingai praejo mieguistumas. Taip ir nesupratau, kaip cia taip viskas vyko per tas 3 valandas. Gal yra koks paaiskinimas?

 10. Raimonda

  Labai dekoju uz si Meiles Rituala. Jauciuosi pakyletai. Stipri pozityvi energija ir nuotaika uzliejo Siela ir Kuna. Tikiu ritualas suveike! Padekos auka issiunciau kad niekada Jums nepritruktu juodojo sokalado ir kvapniosios arbatos 😁 Dekoju dar karteli.

 11. Aš esu jums nepaprastai dėkinga už galimybę dalyvauti rituale.
  Tai buvo proga susikaupti ir iš tiesų suvokti ką tikiuosi rasti. Visada žinojau kaip tai reikia padaryti, bet reikėjo tam tikro postūmio, viena jaučiausi nepakankamai stipri.
  Pradėjus ritualą trukdė įvarūs dalykai – kaimynystės senolis kažką neaiškiai, bet labai jausmingai dainuojantis nuo pat tada kai prabudau, šūkaujantis ir muzikos garsiai besiklausantys vaikai. Kadangi viską atlikau lauke, tiesioginiai saulės spinduliai padėjo susikaupti ir kilti į šviesą.
  Ėmus koncentruotis ties širdimi pradėjo tekėti ašaros, pajutau, kaip stipriai užšautos jos durys, pakilo vėjas ir užgeso žvakė, į galvą ėmė lįsti buities mintys. Uždegiau žvakę vėl ir pradėjau viską iš naujo. Dar kartą apsiverkiau, bet šįkart tai neišblaškė taip stipriai, nes jau žinojau ko tikėtis ir galėjau viską atlikti iki galo.
  Dabar jaučiuosi rami ir jaučiu, kad turiu koncentruotis į savo pačios meilę viskam.
  Dar kartą ačiū ♥

 12. Gitana

  Negalėjau dalyvauti rituale,nes dirbu šiandien.O dar mylimas žmogus paskambinęs įskaudino žodžiais,kaip dažnai jis sugeba.

 13. Viktorija

  Užsidegiau žvakutę lygiai 12.45. Bandžiau pagal ”instrukciją” įsijausti, bet viršų ėmė… liūdesys. Norom nenorom lindo mintys apie emocines žaizdas ir ar joms esant gali ateiti tikroji Meilė? Pasijaučiau nepasirengusi ritualui, bet pabuvau su savim kelias minutes, parašiau ir laiškelį pačiai sau, tik pati juo nelabai ir patikėjau… Tokie štai įspūdžiai.

  1. Lina Balsė

   Sveika Viktorija, atrodo mus aplankė panašios mintys, pajutome jog yra nuoskaudų, žaizdų, kurias svarbu išsigydyti kelyje į meilę ir laimę. Tai ne ženklas kad nieko nesigaus, tai su šiuo suvokimu atsivėrusi galimybė paleisti pamatytą kliūtį 🙂

 14. Birutė

  Nuoširdžiai dėkoju už šį ritualą, tikiu jo galia, nes mano kūnas reagavo į jį. Viską atlikau laiku ir taip, kaip jūs patarėte, jaučiausi laiminga, mano širdis buvo kupina meilės. Praėjus kelioms valandoms po ritualo pasigaminau pietums patiekalą, kurį labai mėgstu ir visada valgau jį su didžiuliu pasigardžiavimu, bet šiandien man jis buvo visiškai beskonis, valgiau tik todėl, kad jaučiau jėgų trūkumą. Vėliau pradėjo kaisti delnai ir skruostai, o dar vėliau mano pilvukas pradėjo gurguliuoti ir teko atsikratyti valgiu, bet tada pasidarė taip lengva ir gera, tarsi būčiau atsikračiusi tuo, kas nereikalinga. Dabar jaučiuosi nuostabiai, jaučiuosi pakylėta. Žinau gerai, kad esu ir būsiu labai laiminga. Ačiū jums už tai.

 15. Donata

  Sveika, Lina! Labai keista,kad kai turejau vaziuoti namo po misiu ir ramiai atsisesti meditacijai, paskambino jau isejes vyras, su kuriuo siuo metu pradejome skyrybu procesa ir kaip tik 12:45 susitikome. Pokalbis turejo buti sunkus, nes sprendziame gilias problemas del vaiku pasidalinimo, finansu ir tt. taciau pavyko vyra pamatyti is kitos puses, viskas baigiasi net maloniai…
  Kai namuose uzdegiau zvake, taip pat dejosi keisti dalykai, baigesi, kad suduzo zvakide…
  Noreciau platesnio paaiskinimo.
  Donata

  1. Lina Balsė

   Sveika Donata, nežinau ar įmanomas konkretus paaiškinimas, tiesiog jumyse vykstantys gilūs procesai, stiprios emocijos ir jų energijos va taip realizavosi. Pasakykite sau jog ukės laimę neša ir tegu bus sudužusios kartu ir kliūtis būti laimingai 🙂 Juk viskas turi tokią reikšmę, kokią patys suteikiame.

 16. Eglė

  Toks netikrumas manęs šiandien neapleido – ar man tikrai reikia antros pusės.

  1. Lina Balsė

   Tikrai verta apmąstyti šį klausimą ir rasti sau teisingiausią šiuo metu atsakymą 🙂 Juk arba išsiaiškinsit jog reikia ir jam atsiversit, arba išsiaiškinsit jog kol kas nereikia ir būsit laisva nuo laukimo, ieškojimo ar rūpesčio, kodėl neturite 🙂

 17. Laima

  Buvo labai šviesu širdy. Ir kažkodėl balta spalva. Ir dar toks lengvumad, lyg būčiau kažko labai sunkaus atsikračiusi. Aplamai savijauta idomi.
  Didelis dėkingumas,Jums Lina:)

 18. Viktorija

  Sveiki. Mes neseniai kalbėjomės ir kortos rodė man tik darbus ir jokios meilės, bet surizikavau pabandyti. Rytas prasidėjo puikiai,pirma gavau dar po vidurnakčio fb žinutę,ar norėčiau gauti dovanų fotosesiją,tad ryte susitarus dėl laiko,vietos,pagalvojau,kaip dar prieš porą mėn planavau ir to norėjau,bet užsimiršo ir štai staiga kažkokiam fotografui patiko mano veido bruožai,o kaip supratau mėlynos akys. Esu gavusi tokių pasiūlymų ir Lietuvoje,bet taip ir nesusiruošiau,o čia dar užsieny. Tad iš ryto buvau jau pakylėta ir puikios nuotaikos, susitikus su bosu dar padėkojau už galimybę dirbti ir gyventi nuostabioje šalyje. Energetinis teigiamas pasidalijimas įvyko. Tad prisėdusi rašyti savo vizualizacijas,klausantis meditacinės muzikos,mano širdis buvo kupina meilės ir laimės. Buvau stipriai pakylėta ir su įkvėpimu rašiau paleidus visas abejones ir būdama čia ir dabar akimirkoje. Nežinau kiek tai įmanoma,kad atsirastų man skirtas likimo vyras,bet gal aš jį jau pažįstu,nežinau,bet jau ilgą laiką esu viena ir vis sunkiau prisileisti naują žmogų. Labai įdomu ar šį kartą kas pasikeis ar įvyks. Ačiū Linai už pagalbą surasti vienas kitą. Maniškis tikrai kažkur grybauja seniai 😂

 19. Akvilė

  Įdomus jausmas. Tikrai nuoširdžiai vykdžiau viską, kaip, kad buvo liepta. Seanso metu jaučiau kūno pokyčius. Užliejo malonus jausmas, galiausiai po kelių akimirkų pradėjo svaigti galva. Bet atlikusi viską ir tiesiog būnant ramiai su savo mintimis jaučiau nusiraminimą, tokį nuoširdų jausmą, kad viskas eina geryn ir, kad viskas bus gerai. Visiškai jokio streso, tik nusiraminimas. Esu beprotiškai gerame jausme užsilikusi po šio seanso. Ačiū, Jums, Lina, labai!

 20. Sabina

  Ačiū! Po šio ritualo,pajauciau kažką tokio mielo ,gero! Nenusaķoma tai žodžiais!

 21. Ausra

  Laba diena Lina. Labai dekoju uz meiles rituala. Poveiki pajutau siek tiek, susideliojau mintis ir norus. Tikiuosi jie issipildys. Pajutau uzplustancia siluma.

 22. Silvija

  Taip gavosi kad pers seansą buvau mišiose, važiuojant siaubingai norėjau miego tiesiog akys lipo buvo silpna kojos linko, grįžau iš kelionės po mišių tik apie 15 val. užsidegiau žvakę pasileidau muziką ir nieko nerašiau tiesiog kažkaip žinojau kad nereikia, kad ir taip viskas bus gerai, beje dainoje yra ten tokie žodžiai pas mus viskas bus gerai, dabar ramybė na tokia labai ramybė sunku apibūdinti gal saugumas nežinau bet puiku.

  Ačiū. Jums Lina

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.