Asmeninis pokalbis su Lina

Sveikos merginos, aš esu Lina Balsė, Tarologė, Reiki meistrė ir Aromaterapijos, holistinio sveikatingumo bei sąmoningesnio gyvenimo būdo konsultantė.

Aromaterapiją atradau ieškodama sprendimo savo sūnelio sveikatos problemoms kai išleidome jį į darželį. Ieškojau efektyvių priemonių jam padėti sunegalavus ir atsigauti pasveikus, kaip sustiprinti ir apsaugoti. Šį tikslą sėkmingai įgyvendinau ir šiuo metu šeimos sveikata puoselėjama natūraliomis priemonėmis iš gamtos.

O pati dėl savęs atradau kerinti aromatų pasaulį ir kvapų poveikį emocijoms bei pasąmonei. Jausdama pašaukimą ir sielos misiją nešti šviesą, kelti sąmoningumą, dalintis žiniomis vedu paskaitas ir užsiėmimus aromaterapijos tema. Mokau nuo paprastų sprendimų kasdieniams sveikatos iššūkiams iki ribojančių pasąmoninių programų perrašymo, padedu per kvapų poveikį pasąmonei spręsti emocines problemas, keisti mąstymą, kelti vibraciją.

Jei kilo mintis jog aromaterapija praturtintų jūsų gyvenimo būdą, bet praverstų viena kita nuoroda nuo ko pradėti, ką pamėginti, kaip įtraukti aromatus į savo gyvenimą kviečiu pabendrauti. Tiesiog parašykite žinutę per FB messenger jog norite pasikonsultuoti dėl aromaterapijos. Mielai išklausysiu jūsų poreikius ir tikslus ir pakonsultuosiu bei padėsiu pradėti savo kelionę į aromatų pasaulį.