Užsakymus paslaugoms, kurios teikiamos per svetainę Gyvybės Energija, labai prašau atsiųsti per atitinkamas užsakymo formas. O visais kitais klausimais, norėdami pasiteirauti dėl asmeniškai jums pritaikyto paslaugų paketo, laiku negavę atsakymo ar turėdami bendradarbiavimo pasiūlymų su Lina susisieksite tiesiogiai parašę į e-mailą Lina@taroskopai.lt. Būtinai parašykite jei nesulaukėte iš manęs žinių per paslaugų atlikimui numatytą terminą, taip galėjo atsitikti dėl netyčia klaidingai nurodyto jūsų e-mailo, ir negaliu su jumis susisiekti kol patys neparašysite.

Duomenys paslaugų apmokėjimui

Banko pavedimu – SEB:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Banko pavedimu – Swedbank:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Apmokėjimas per PayPal:

Užsakytas paslaugas galite apmokėti ir per PayPal saugių atsiskaitymų sistemą. jei patys turite PayPal sąskaitą, arba turėdami tik kreditinę kortelę. Jei turite PayPal sąskaitą apmokėjimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite arba nemokate siųsti apmokėjimų parašykite man į emailą ir atsiųsiu sąskaitą/nuorodą apmokėjimui.

Apmokėjimas Amazon dovanų čekiu:

Greitesnė apmokėjimo alternatyva gyvenantiems ne Europos Sąjungoje – parduotuvės www.amazon.co.uk dovanų čekiai. Išsiųskite čekį į Lina@taroskopai.lt e-mail adresą Linai Balsei. Ant kupono nurodykite savo vardą bei pavardę ir labai atidžiai užrašykite savo elektroninį paštą.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.