Čakrų valymo ritualasČakrų energetikos išvalymo ir harmonizavimo kaina 50 EUR (arba 120 už 3 seansus). Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo. Informacija apmokėjimui jums bus išsiųsta į elektroninį paštą užpildžius žemiau esančią užsakymo formą.

Ši „procedūra” tinkama visiems tiek profilaktikai, tiek ir kaip švelni pagalba atstatant gerą psichologinę ir fizinę savijautą. Čakrų energijos išvalymas ir veiklos subalansavimas palankiai veikia sveikatą, darbingumą, bendrą savijautą, gali padėti išsispręsti įvairioms problemoms jūsų gyvenime, kurios kilo dėl turimų energetinių blokų, pavyzdžiui nesugebėjimas sukurti pastovių santykių ir šeimos, negalėjimas susilaukti vaikų, nuolatinis pinigų stygius, kai jie lyg vanduo išteka pro pirštus. Šis nuotolinis energetinis seansas padės jaučiant įtampą, stresą, jei jaučiatės tiesiog užsiblokavę, lydi nesėkmės, gavus iš aplinkos ar aplinkinių didelės neigiamos energijos dozę pavydo ar konfliktų pavidalu.

Stengiantis kuo daugiau padaryti vienu kartu (išlaisvinti energetinius blokus, traumų energiją, žalingus ir ribojančius įsitikinimus) sukeliamas nemažas stresas visai sistemai ir prireikia daugiau laiko integruoti pokyčiams, didesnė vidinio pasipriešinimo ir grįžimo į buvusią būklę tikimybė. Taigi jei problema yra gilesnė ir galimybės leidžia, efektyviau yra daryti kelis seansus su savaitės pertraukomis. Čakrų valymą galima derinti su Reiki seansais, kad apsivalymo ir harmonizavimo procesas vyktų sklandžiau ir lengviau, taip pat su holistine Taro kortų konsultacija, padedančia geriau suprasti vidines problemų priežastis bei kelią į jų sprendimą. Šios paslaugos užsakomos atskirai.

Kiekvienam žmogui šio seanso nauda bus unikali pagal jo ar jos individualius poreikius. Aš patikrinsiu ir jums nurodysiu kokia buvo energetinių centrų būklė prieš seansą ir iš karto po jo. Su rimčiausių pažeidimų vietomis rekomenduosiu dar padirbėti patiems.

Klientų atsiliepimai

Savaitė po pirmojo čakrų valymo seanso buvo labai įdomi, kažkaip pasijaučiau laiminga, atrodo, net be priežasties. Kai kurie dalykai tapo labai aiškūs, tiesiog kilusios mintys viską sudėliojo į vietas. Atsirado kažkokia vidinė ramybė, pati sau labiau ėmiau patikti. Aistė

Sveiki, noriu pasidalinti su visais savo įspūdžiais. Pas Liną buvau užsisakęs čakrų valymo procedūrą, visas procesas vyko per 3 kartus, po 1 vieną kartą per savaitę. Pirmiausia, atlikus diagnostiką, paaiškėjo, kad yra užsiblokavusios dvi čakros, dar trijų būklė prašosi pasikoregavimo. Buvo imtasi darbo. Ir šiandien galiu drąsiai pasakyti- Lina yra puiki savo darbo specialistė. Tiesiog sunku žodžiais išreikšti mano būsenos pasikeitimus, jau po pirmo seanso mano vidinis pasaulis pradėjo keistis- taip nuostabiai ir puikiai nesijaučiau jau daugybę metų- grįžo nuotaika, atsirado lengvumas, optimizmas, o energija tiesiog liejosi per kraštus, pasikeitė požiūris į žmones ir situacijas- dabar į viską žiūriu su meile ir dėkingumu.
Tad jei jaučiatės užstrigę, kamuoja ir neduoda ramybės problemos ir patiems niekaip nepavyksta susitvarkyti- drąsiai kreipkitės į Liną, su jos pagalba, su jos gydymu vėl jausitės puikiai ir nuostabiai, o būnant tokios būsenos problemos, tikiu, išnyks vos ne savaime:)
O Linai dar sykį labai noriu padėkoti iš visos širdies- AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ! Rimantas.

Dirbsiu su jūsų nuotrauka ir jos man reikės kokybiškos, visu ūgiu, be saulės akinių ar pašalinių žmonių. Seanso metu naudojama autorinė darbo metodika, kuri derina Reiki su kristalų terapija. Dirbu su juodojo turmalino ir kalnų krištolo švytuoklėmis bei plačiu akmenų asortimentu, tad kiekvienam galiu individualiai parinkti efektyviausias priemones.

Juodasis turmalinas nuostabiai valo ir neutralizuoja bet kokią negatyvią energiją, vampyrinius saitus, įžemina ir sukuria apsaugą. Kalų krištolas yra galingas skaidrios energijos šaltinis, jis harmonizuoja visus energetinius centrus (čakras), pripildydamas juos energijos ir subalansuodamas visą energijos apykaitą. Tai universalus pagalbininkas, nes skleidžia viso spalvinio spektro vibracijas ir suteikia kūnui tai, ko jam tuo metu reikia. Teigiama, kad jo skleidžiamos bangos tokios pačios kaip ir žmogiškosios. Todėl padeda žmogui geriau pažinti save, realizuoti aukščiausią savo potencialą ir yra tinkamas visiems nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar zodiako ženklo.

Seanso metu juodojo turmalino ir kalnų krištolo pagalba bus išvalyti ir gražinti į pusiausvyrą pagrindiniai jūsų energijos centrai ir tiesiog “išsimaudysite” čakras stiprinančių ir jums individualiai parinktų akmenų energijoje.

Atėjus apmokėjimui seansas bus atliktas savaitės bėgyje, galime susiderinti dieną. Labai rekomenduoju ritualą darytis savaitgalio pradžioje, kad turėtumėte laiko po jo pailsėti. Baigus nuotolinį seansą jums bus parašyta žinutė į elektroninį paštą su informacija apie prieš ritualą buvusią energetikos būklę ir kaip ji pasikeitė po ritualo.

Kelių dienų ar net savaitės bėgyje naujos energijos integruosis į jūsų sistemą ir į paviršių gali iškilti giliai viduje turėti jausmai, išgyvenimai, įsitikinimai, pyktis, liūdesys, galite būti jautresni nei įprastai. Taip pat po čakrų valymo galite jausti fizinio kūno valymąsį, kuris gali pasireikšti kaip galvos sunkumas, lengvas pykinimas ar net kaip peršalimo ar gripo simptomai. Taip kūnas apsivalo nuo susikaupusių toksinų ir šio proceso metu, kad jį palengvinti svarbu gerti daugiau vandens ir įsižeminti, tam puikiai tiks Meditacijų skyrelyje aprašyta Medžio meditacija.

Jei bus ryškesnių pažeidimų vienoje ar keliuose čakrose, duosiu nuorodas į straipsnius apie jas ir rekomendacijų tolimesniam savarankiškam darbui. Norintiems giliau suprasti turimo pažeidimo priežastis, pamokas, kurias likimas yra jiems pateikęs, bei harmoningiausią ir pozityviausią (bet retai kada lengviausią) kelią į priekį, galiu pasiūlyti konsultaciją Taro kortomis. Dėl jos tartis atskirai prieš arba po čakrų valymo ritualo.

Registracija

  Email

  Jūsų vardas ir pavardė

  Jūsų gimimo data

  Nuotrauka, kurioje esate tik Jūs

  Jūsų situacija ar problema dėl kurios norite pagalbos

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku