Reiki meistrė Lina Balsė

Aš esu Lina Balsė, Reiki Meistrė, Soma kvėpavimo instruktorė, holistinės aromaterapijos praktikė bei koučerė.

Mano pašaukimas yra išplėsti klientų sąmonę, pakylėti ir padėti įžengti į geriausią jų versiją ir aukščiausią potencialą, padėti žmonėms paleisti jų fizinį ir emocinį skausmą ir įsileisti šviesą, sveikatą ir visapusišką gerovę.

Reiki – universaliosios gyvybinės energijos – seansai yra nuostabi pagalba ir parama kai:

 • Patiriate daug streso ir įtampos ir reikia pagalbos atkurti vidinę pusiausvyrą.
 • Reikia palaikymo fizinei sveikatai.
 • Laukiatės ir norite jausti vidinę harmoniją artėjant gimdymui bei stiprinti ryšį su kūdikiu.
 • Bet kokioje situacijoje kur norite atskleisti savo aukščiausią potencialą, pavyzdžiui laikant egzaminus, naujame darbe ar kūryboje.
 • Norite įnešti daugiau harmonijos į sudėtingus santykius – romantinius, šeimyninius ar darbo.
 • Siekiate sudėtingoje situacijoje rasti palankiausią kryptį ir sprendimus.
 • Sustiprinti intuiciją ir vidinį vedimą bet kokios problemos sprendimui.
 • Po sudėtingų išgyvenimų reikia energetinio apsivalymo, atsistatymo ir apsaugos.

Klientų atsiliepimai

Rekomendacijos

Aš rekomenduoju Reiki be jokios programos, tiesiog aukščiausiam jūsų gėriui, kad organizmas panaudotų gautą gyvybinę energiją ten, kur jam labiausiai reikia ar tai būtų fizinis kūnas, mastymo įpročiai, emocinė ar dvasinė būsena. Iš praktikos pastebėjau, jog siunčiant Reiki be jokios programos energijos srautas kur kas stipresnis, klientas (tiksliau jo aukštesnysis Aš) pasiima kur kas daugiau energijos ir išskirsto ją ten, kur bus palankiausia.

Tačiau norintiems siūlau nuotolinius Reiki seansus ir su konkrečia programa, pavyzdžiui organizmo gebėjimo išsigydyti bei regeneruotis suaktyvinimui, santykių su jums svarbiu žmogumi harmonizavimui, atsivėrimui meilės arba gerovės energijai, žalingo įpročio įveikimui ar kitiems tikslams.

Kiek reikėtų seansų?

Niekada nesprendžiu už klientus ir neperšu savo paslaugų, vadovaukitės žemiau pateiktomis rekomendacijomis ir klausykite vidinio balso. Jei norite pradėti nuo kelių seansų ir pažiūrėti kaip jausitės – taip ir padarykite. Kursą visuomet galėsite prasitęsti.

Atsipalaidavimui po pusiausvyros atgavimui po streso pakaks vieno Reiki seanso. Ūmiai problemai, ar tai būtų liga ar didelis stresas, ar sudėtinga ką tik kilusi situacija reikėtų bent 3 Reiki seansų. Giliai ar įsisenėjusiai problemai spręsti dažniausiai rekomenduojamas visas Reiki kursas 10-21 seansas. Patys Reiki praktikai pilnam apsivalymui ir pusiausvyros bei harmonijos atgavimui daro sau 21 Reiki seanso kursą. Tad chroniškoms, ilgalaikėms problemoms spręsti būtų optimalu pasidaryti 21 dienos Reiki kursą. Sudėtingoms situacijoms spręsti ar norui įgyvendinti Reiki gali būti daromas visą mėnesį.

Ko tikėtis seanso metu?

Seanso metu jei esate jautresni, galite jausti šilumą ar dilgčiojimą, vėsą, gilų atsipalaidavimą ar net mieguistumą ar kitokius subtilius pojūčius. Asmeniškai man Reiki sukelia pojūtį tarsi staiga ore būtų smarkiai padaugėję deguonies ir nuo jos lengvai svaigsta ir ūžia galva. Kai kas patiria ne malonų atsipalaidavimą, o valymąsi, kai pradeda kilti užgniaužtos emocijos ar paaštrėja negalavimai, tačiau tai laikina, svarbu gerti pakankamai vandens, išlikti pozityvios nuostatos ir tiesiog praleisti per save viską kas vyksta ar išeina neužlaikant.

Rekomentacijos Reiki seanso metu

Reiki seanso metu gerai būtų atsipalaiduoti ar net pamedituoti. Meditatyvioje būsenoje ryškiausiai išjausite Reiki energiją. Nors yra sutapę jog man darant Reiki klientė buvo svarbiame verslo susitikime ir Reiki energija prisitaikė prie jos to momento poreikių ir netgi padėjo pasiekti gerų rezultatų. Paprastai Reiki seansus darau vakare, su intencija, kad ši energija jus pasiektų tada, kai būste tam pasirengę ir ji galės veikti jūsų aukščiausio gėrio vardan. Daug klientų tuo metu skaniai miega ir atsikelia puikiai pailsėję.

Užsisakykitė nuotolinių Reiki seansų kursą

Reiki seanso kaina 10 EUR. Jei užsisakote 10 seansų kursą kaina bus 90 EUR, 21 seansą 190 EUR.

Nuolaidos nesumuojamos, užsisakant su nuolaidos kodu pradinę kainą, nuo kurios būtų skaičiuojama nuolaida laikykite 10 eur už seansą.

Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo. Informacija apmokėjimui jums bus išsiųsta į elektroninį paštą užpildžius žemiau esančią užsakymo formą.

  Email

  Jūsų vardas ir pavardė

  Jūsų gimimo data

  Dovanų kupono numeris ar nuolaidos kodas

  Kiek norėsite seansų?

  Nuotrauka, kurioje esate tik Jūs (neprivaloma, bet labai pageidautina)

  Jūsų situacija ar problema dėl kurios norite Reiki pagalbos

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku