Holistinė konsultacija

Sveiki, esu Lina Balsė, Aromapsichologinio testavimo metodo mokytoja, Reiki meistrė, Robins-Madanes sertifikuota koučerė ir SOMA kvėpavimo instruktorė.

Mes visi ateiname į šį pasaulį su didžiuliu potencialu ir troškimu pažinti ir patirti, pasirengę didžiajam nuotykiui. Bet su laiku aplinka mus įtikina jog svarbiausia yra išgyventi,  nenuvilti aplinkinių lūkesčių, nebūti atstumtai, būti patogia ir gera mergaite (ar berniuku) ir mūsų potencialas bei troškimas veržtis į priekį užblokuojamas visų „privalau”, „turėčiau”, „reikėtų”, „visi taip gyvena”, „ką apie mane pagalvos”.

Mano tikslas yra įkvėpti žmones išlaisvinti tą savo potencialą bei aistrą gyvenimui ir lydėti toje kelionėje nuo suvokimo kas ir kur aš šiuo metu esu bei ko man reikia, kas man kliudo, gąsdina, stabdo, per galimybių radimą, vibracijos, tikėjimo pakėlimą, vidinių traumų ir blokų paleidimą bei lyg rožės išsiskleidimą į tikrąją save.

Mano įrankiai šiai kelionei palaikyti yra labai įvairūs nuo koučingo diskusijų iki Taro kortų, nuo Reiki energetinės terapijos iki transo patirčių ir pasąmonės perprogramavimo kvėpavimo terapijos metu.

O mėgstamiausias pirmas būdas susipažinimui yra aromapsichologinis testavimas. Per emocines reakcijas į aromatus atsiskleidžia žmogaus emocinis fonas nuo talentų iki kompleksų, traumų ir poreikių bei resursų jas išgydyti. Po testavimo sudarau individualią aromaterapinę programą psichoemocinei korekcijai ir šis individualus aromatas dirba su klientės emocijomis ir pasąmoninėmis programomis.

Užpildžius registracijos anketą jums bus automatiškai išsiųstas laiškelis su banko duomenimis apmokėti vieną 1-1,5 val online susitikimą arba 6 kassavaitinių susitikimų ciklą. Gavus apmokėjimą 2 darbo dienų bėgyje susisieksiu su jumis susiderinti susitikimo per zoom platformą laiką.

1 susitikimo kaina 75 EUR, 6 susitikimų ciklo kaina 375 EUR.
Pirmo susitikimo svarbiausias tikslas yra pažinti klientą, suprasti problemą ir išsigryninti tikslą bei sudaryti kelionės į tikslą planą apimantį kliento tarpinius tikslus bei numatomas praktikas įveikti kylančioms kliūtims ateinantiems susitikimams.

Registracija holistinei konsultacijai